Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha bosszúból megcsal, mert azt hiszi megcsaltam? fórum

Mit tegyek, ha bosszúból megcsal, mert azt hiszi megcsaltam? (beszélgetős fórum)


1 2
45. 441b7dc459 (válaszként erre: 43. - Delfin3500)
2011. márc. 4. 10:05

idézném magam egy régebbi hsz-böl:

-vegyél jó nagy kukás zsákot, pakold bele cuccát ami belefér a többit ki az utcára.

én még a bőröndöt is sajnálnám tőle.

ja és sürgősen nézz másik pasi után.meg szerezz új barátnőt.

44. Evawitch (válaszként erre: 43. - Delfin3500)
2011. márc. 4. 09:52
Én kidobnám, mint macskát kakálni! Undorodnék tőle...
2011. márc. 4. 03:51
Az én történetem elég érdekes, de nem tudom mit tegyek még most sem :S. A lényeg 1.5 hónapja a barátom akivel 2.5 éve vagyunk együtt megcsalt a "legjobb barátnőmmel" azért van idézőjelbe, mert a csaj kb. 2 hónapig járt a nyakamra barátkozni és közben lenyúlta a pasimat. Ami a csajt illeti azt hazudta a barátomnak, hogy lefeküdtem az egyik haverommal, ami nem igaz, meg összehordott mindent rólam. A csajt 3 hete ismerte a barátom engem majdnem 3 éve és elhitt neki dolgokat, ez nagyon fájt. A legjobban az fájt, hogy nem megkérdezett engem, hogy igaz-e, hanem hazavitte magához és bemutatta a szüleinek is és rá egy hétre megyek én (ha ezt tudom már akkor tuti nem megyek be a házba). Azt mondta a barátom amikor kiderült ( természetesen nem mesélte el, azt mondta nem volt szex), hogy bosszúból tette meg dühből, mert azt hitte megcsaltam. Gondoljatok bele 2 kést kaptam a hátamba egyet a csajtól egyet a barátomtól. Természetesen amikor kiderült elküldtem, de nem akart menni, megakarja oldani. De tudjátok azt nem értem, ha elvileg engem szeret, akkor miért hagyott ott a csaj miatt 3 napra és utána miért nem engedett el? Együtt vagyunk, de nem tudok bízni benne, nem tudok hinni neki, nem tudom megbocsájtani :( A szívemet 2x törte össze 2 hét alatt az egyik amikor szakított velem, a másik amikor megtudtam, hogy megcsalt vele. Én úgy tudtam szakítani nem másik nővel való szex után szoktak. Nem tudom, hogy a jövőben hogyan, de egyenlőre nem tudok bízni benne, pedig nagyon próbálom :(.
42. Evawitch (válaszként erre: 41. - 54840f0fce)
2011. febr. 26. 20:39
:D
2011. febr. 26. 20:36
Megcsalnám és jelezném, hogy ez volt a bosszú:)))
40. Evawitch (válaszként erre: 39. - VictorHUN)
2011. jan. 1. 15:01

Én meg túlságosan is megszoktam az önállóságot, hogy nem parancsol nekem senki. Aki nekem ugat, hogy mit csináljak, mit ne, annak visszapofázok és nem teszem azt, amit kér, ha nekem az nem tetszik.

Honnan tudtam volna, hogy baj neki, ha jönnek hozzám iszogatni? Honnan tudtam volna, hogy egyből ribanckodásra gondol? Hozzám az jön, akit beengedek, de csak a normálisan viselkedőket. Amúgy a riherongyokat nem bírom, meg alapból a lányokat sem...

2011. jan. 1. 13:15
Az ilyen mit akar? Ketrecbe zárni és akkor elővenni téged amikor kedve tartja? A féltékeny emberek (főleg az ilyenek) beteg állatok!
2010. dec. 31. 13:16
Semmi. Be volt vedelve, de nem csinált elvileg semmit. Még mindig emlegeti az ittalvós dolgot, főleg ittasan. Azt akarta, hogy bocsánatot kérjek, a semmiért. Én meg ok nélkül nem szoktam bocsánatot kérni, nehezemre esik...
2010. dec. 29. 17:53
Mi történt végül?
2010. dec. 18. 22:12

Most jön haza, be van vedelve, mint állat. Barátnőmmel mi is iszogattunk, de nem lehetett sokat, reggel megy valahová, úgyhogy józanok maradtunk. :) Xanaxot nem vettem be.

Remélem, ha ideér, nem áll neki bunkózni,mert akkor hazaküldöm a fagyba, hadd sétáljon. :)

2010. dec. 18. 16:05
Beveszek egy Xanaxot, amit mostanában nem tettem, most muszáj...
2010. dec. 18. 15:12
hát jó szórakozást és csak nyugi minden kiderül ha majd megy hozzád!Megyek csinálni a dolgaimat!Szia
33. Evawitch (válaszként erre: 32. - Evawitch)
2010. dec. 18. 15:10
Azt akartam írni, hogy megyünk az eurós boltba valamit venni és utána nem tudom, mi lesz. Nem megyünk sehová szerintem, este megy haza, holnap dolga van.
32. Evawitch (válaszként erre: 31. - Bettike2007)
2010. dec. 18. 15:08
Unatkozok, az a baj. :) Nemsokára jön a barátnőm, akit utál, mert kicsit fura stílusa van, mint nekem. Abban különbözünk, hogy mióta nincs meg a barátja, akivel 3 évig voltak együtt, nekiállt hapsizni, eléggé.Úgy hívta, hogy miss. erkölcs. :) De már nem csinálja ezt, mert unja már a sok hülye f@szt. Ha valaki rám nyomult, elég durván küldtem el a francba, meg se néztem, hogy néz ki, nem érdekelt. :)
31. bettike2007 (válaszként erre: 30. - Evawitch)
2010. dec. 18. 15:00
jaaa,hát ülj be egy forró kád vízbe és nézz utána egy jó filmet,tudom nem egyszerű de ha te idegeskedsz neki nem lesz jobb vagy rosszabb,aztán ha megy hozzád kiderül tett-e valamit.
30. Evawitch (válaszként erre: 29. - Bettike2007)
2010. dec. 18. 14:58

Hova? Vele nem szoktam, régen is volt ez a munkahelyi izé, akkor se mentem. Erre még nem hívott, csak egyszer, de nem voltam. Nem is lenne jó, idegenek között lenni, úgy nem jó nekem. Max. szétrugdosnám a riherongyokat...

Gondoltam, hogy utána megyek és viszek valamit, amit fegyverként használhatok... Idegbeteg vagyok és nem lehet semmit tenni, ha valaki felidegesít.

2010. dec. 18. 14:54
amúgy te mért nem mehetsz?
2010. dec. 18. 14:53
Nem az a bajom, hogy elment bulizni, hanem, hogy mesélte, milyen munkatársai vannak,miket ajánlottak neki, amikor összevesztünk és mondta, ha akarná bármelyiket összeszedhetné...
27. bettike2007 (válaszként erre: 26. - Evawitch)
2010. dec. 18. 14:50
lehet.Nos akkor már bízhatna benned..
26. Evawitch (válaszként erre: 25. - Bettike2007)
2010. dec. 18. 14:49
Több, mint 2 éve vagyunk együtt. Valami más témában beszéltünk szerintem. :)
25. bettike2007 (válaszként erre: 23. - Evawitch)
2010. dec. 18. 14:45
most látom veled itt már beszéltem!Jól gondolom hogy nemrég van ő neked?Akkor magad alatt voltál..
24. bettike2007 (válaszként erre: 23. - Evawitch)
2010. dec. 18. 14:44
jaj ez a járás dolog.Én sem örültem ha tudtam máshová megy mit csinál.Amióta a férjem más,az is más volt.VAgy bízik benned és elfogad így vagy tedd ki és gondolkodik majd..
23. Evawitch (válaszként erre: 22. - Bettike2007)
2010. dec. 18. 14:43

Mondtam neki, hogy én nem nézegetek senkit, ő viszont nézi a seggeket, őt jobban érdekli más...

Amúgy most ér oda a hülye buliba...

22. bettike2007 (válaszként erre: 21. - Evawitch)
2010. dec. 18. 14:42
ja értem.Ha nem bízik benned veszett ügy..
21. Evawitch (válaszként erre: 19. - Bettike2007)
2010. dec. 18. 14:37
nem csak fiúk voltak itt. 2 fiú és 1 lány. Egyedül lakom albérletben, talán nem illik senkit elhozni ide, hogy ne egyedül unjam magam? Ha a fiúkkal jobban elvagyok, mint a lányokkal baj? Nem játszom az agyam nekik, nem q.rvulok, hanem ittunk és hülyültünk. Amikor megismerkedtünk akkor sem lány társaságban voltam. Mindenkire féltékeny, szerintem azért, mert volt rossz tapasztalata...
20. 06bfdda89d (válaszként erre: 19. - Bettike2007)
2010. dec. 18. 14:35
Na jó,de bocs: minek nézi már őt???Két pasival az ágyban orgiázik???Mert ha egy pasi megy fel hozzá,hát ok,hogy így érez.Talán.Na de ezt feltételezi?Hogy fehérmájú???Hát ilyet...
2010. dec. 18. 14:33
hát mit mondjak ha most ilyen mi lesz később?Bár amikor már fiúm volt nem hívtam csak pasikat magamhoz dvd-ni max ha ő is a barátnőjével jött..
18. Evawitch (válaszként erre: 17. - 06bfdda89d)
2010. dec. 18. 14:26
Most a héten jött hozzám többet és úgy is, hogy másnap ment dolgozni innen ő is reggel. Így soha nem szokott itt aludni, ha meló van reggel. Vasárnap, a balhézása napján is itt volt, kedden, csütörtökön, pénteken és elvileg ma is jön. Nem szokott ennyiszer...
17. 06bfdda89d (válaszként erre: 16. - Evawitch)
2010. dec. 18. 14:08
Hát...Én emiatt frankón elküldtem volna a búsba.Ha ennyire nem kíváncsi rám.
16. Evawitch (válaszként erre: 15. - 06bfdda89d)
2010. dec. 18. 14:05
Nem igazán értem. :S
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook