Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


14. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 10. - Noarashi)
2012. jan. 15. 13:05

Ezzel egyetértek, hogy inkább kerülnie kellett volna.

De nekem akkor sem jön le egyértelműen, hogy megcsalt.

2012. jan. 15. 13:04

Próbálom kideríteni.

A csajnak fogalma sem volt arról, hogy most mit akarok.

Azt hitte csak azért akarok vele beszélni mert zavar, hogy annyit beszél a pasimmal.

12. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Szreni 82)
2012. jan. 15. 13:02

A csajjal épp most beszélgetek facebookon.

Felakartam volna hívni de mivel a párja otthon van aki rettentő féltékeny ott erről nem lehetne beszélni....

Ha meg nem történt semmi köztük én nem akarom a párját szítani az enyém ellen mert mégis csak munkatársak.

11. 888efd6baf (válaszként erre: 7. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:02

Titkos facebook profil, miközben más jelszavait kölcsönösen ismeritek egymásnak? Titkos telefonok?


Ha erre szerinted magyarázat egy számítógépes kütyü....

2012. jan. 15. 13:01

Én nem értem azt hogy miért pont neki kellett a csajnak segíteni kütyüt szerezni? Szóval a pasiban is lehetne annyi tapintat, hogy miután tudja h az a csaj véres posztó, így kerüli inkább! Pláne ha a párját szereti. Azért én sem venném be a "csak a gép miatt smseztünk"dumát. Persze lehet hogy ez igaz, csak az előzmények ugye..

És a másik meg hogy ebbe bele lehet őrülni..talán jobb lenne nektek egy kis szünet, hogy rájöjjetek mit akartok,meg hogy kit akartok. Te így csak hárpia leszel, a pasi meg majd igazolhatja ha tényleg megcsal, mert egy ilyen nő mellett nem lehet kibírni.

9. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 15. 13:01
Tudom, hogy bárki bedilizne, tisztában vagyok vele, hogy nem helyes amit tettem de nem volt más választásom, szerintem az én helyzetembe bárki ezt tette volna.
2012. jan. 15. 13:01

Hát valami vagy volt, vagy van, vagy lesz köztük. Legalábbis az írásodból ez tűnik ki. Hogy hogyan tovább, azt csak Te döntheted el. Ahány ember, annyi féle megoldás.

Lehet, hogy soha nem tudod meg az igazat, de néha jobb is úgy.

7. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2012. jan. 15. 13:00
Elmesélte nagyjából csak nem tudtam, hogy ennyit telefonáltak ez ügyben....
2012. jan. 15. 13:00
Húúú ez nem könnyű, de ha jól értem ő hagyta, hogy elköltözz???? Semmit nem tett az ellen, hogy ne menj el?? Titkos facebook profil, és mégis mennyit kell egy számítógépes kütyü miatt beszélni?? És Szilveszterkor is arról volt szó?? Túl sok kérdés....
2012. jan. 15. 12:57

Hát ne haragudj, de én bediliznék, ha valaki ennyire kutakodna utánam...

De a párod a szabadidejében veled van, nem?

4. szreni 82 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 12:56

jaj nem egyszerü a helyzeted....

Ha nem tartod számodra megalázónak a szitut akkor kérdezz rá a másik lánynál és akkor megnyugszol.a kérdés csak az,h tényleg ér neked annyit ez a kapcsolat,h megalázd magad?? vagy biztos vagy benne,h minden tüske nélkül eltudod magadban ezt temetni, mert ha mindig előjön akkor csak megkeseritett az életeteket vele?!!!

3. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 12:53
aha. akkor miért nem mesélte el?
2012. jan. 15. 12:52
Összevissza írtam, ezért előre is bocsánat meg azért is mert hosszú lett.
2012. jan. 15. 12:51

Nem is tudom hol kezdjem....

Egy hónapja tart a dolog.

Lényegtelen hogyan de egyszer megláttam facebookon a párom és egy csaj aki közös ismerősünk levelezését facebook-on.

Gyakorlatilag a csaj panaszkodott neki a párjáról, ez még rendben is van de voltak enyhe flörtölések az üzenetben, hogy sosem tudhatják mit hoz a jövő...mármint párom meg a csaj.


Na persze akkor lettem gyanakvó.

Felhoztam neki, hogy ez mégis mi volt....Hiba volt gyakorlatilag.


Tudjuk egymás jelszavait mindenhol, nem nézegettem direkt őket de nyilvánvaló, hogy tudni akartam továbbra is, hogy mi az isten van.


Persze saját magammal csesztem ki amikor először megvádoltam mert utána több üzenet már nem volt, legalábbis úgy tűnt....


Aztán valahogy,nem tudom hogy de rábukkantam egy furcsa facebook profilra. Volt jó pár árulkodó jel amitől tudtam, hogy az övé.

2 ismerőse volt,a csaj és annak egy barátnője.

Próbáltam kutatni, próbáltam belépni nem sikerült.

Persze közben örlődtem.

Újra elcsesztem mert megvádoltam.

Először teljes mértékben tagadta, hogy az az ő facebook profilja, majd miután elmondtam, hogy honnan tudom, hogy mi az bevallotta, hogy tényleg az övé.


A csajjal ő azt mondja annak idején azért kezdett el beszélni mert akkoriban voltak problémáink és kellett neki is valaki aki független, nem találkozik vele de mégis meghallgatja.


Volt egy nagy gond, ő nem tudta már mit akar stb... én elköltöztem 2 napra majd ő sírva kérlelt menjek haza mert nem tud nélkülem élni és biztos benne, hogy szeret csak összezavarodott.


Hazajöttem....


Sajnos még mindig nem bíztam benne, nem tudom mit beszéltek de csak annyit tudtam, hogy a csaj segített neki abban, hogy mit tegyen, hogy hozzon engem párom haza.


A furcsa dolgok miatt továbbra is gyanakvó lettem.


Eltelt egy kis idő, oké, eltemetem magamba a dolgokat, csak képzelődöm.


A csaj pasija párom munkatársa, elég jó haverok is.


A csajjal azért kezdett el újra beszélni a párom mert ért a számítógépekhez és a csaj megakarta lepni a párját vmi kütyüvel. Ez meg is volt.


Tegnap megjött a részletes telefonszámlánk, tudtam, hogy az enyém sok lesz az elköltözésem miatt és nem értettem az övé miért lett olyan sok.

Csak gyorsan átfutottam rajta és rengetegszer fordult elő ugyan az a szám.....

Sms-ek, telefonálások....


Decembercen karácsony után egy pár napig nem voltam itthon, 28-án, 29-én még több sms és hívás.

29én 16 és 19 között egyáltalán nem tudtam elérni telefonon, ez nagyon ritkán fordul elő....

Aznap volt multiparti, azon egy jó pár haverral összejön és játszanak, köztük volt a csaj párja is.

Sms váltások délután, majd 16kor egy 4mp-es hívás. Utána tűnt el a párom....(azt mondta hazajött levinni a kutyát és a kocsiban hagyta a telefont)


Nálam az sms-ek értelmezése ez: Nemsoká ott, veled leszek stb....., 16kor pedig itt vagyok.

TÖkéletes alkalom lett volna hogy együtt legyenek ha akarnak hisz én se itthon, a csaj párja sem volt otthon.


Utána hívott engem, rá 2 órára, beszéltünk ezt-azt majd újjabb telefonálás a csajjal, ezek ilyen rövidek, 2-3 percesek.


Szilveszterkor megint 4 sms váltás.


Tegnap pedig oda álltam elé és konkrétan rákérdeztem, kezemben a részletes telefonszámla.


Teljesen nyugodtan azt mondta, hogy megérti, hogy ezt gondolom, hogy megcsaltam de higgyem el csak a számítógépes kütyü miatt beszéltek és smseztek annyit. Higgyem el nem volt köztük semmit és nyugodtan beszéljek a csajjal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook