Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon ideges vagyok, ha azzal az emberrel találkozom, akivel az exem megcsalt. Mit tegyek? fórum

Nagyon ideges vagyok, ha azzal az emberrel találkozom, akivel az exem megcsalt. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 15. 15:12
Kérd szakember segítségét hogy feldolgozd. Pszichológus, couch vagy egyéb önbizalom növelő tanfolyamok.
34. Amaunet (válaszként erre: 32. - Kovacskat1223)
2022. jan. 15. 09:27

Mi ebben a rosszindulatúság? Elmondanád, hogy mi indokolja azt, ha egyik héten nem talál megoldást a következőn újra nyisson ugyan azzal? Persze megteheti és a naívabbak, hiszékeny ennek rá is röppennek és osztják a fogadatlan jótanácsokat.

Miért nem folytatja az előző fórumát? Miért gondolja, hogy egy újabb más tanácsokat fog kapni?

Költői kérdések, nem várok választ. Logikátlanul gondolkodtok.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - DiaZoé)
2022. jan. 15. 07:41
Köszönöm szépen! 🤗
32. kovacskat1223 (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2022. jan. 15. 07:39
Amennyiben így is van, miért is probléma ez? Nem mindenki talál egyből kiutat a problémájából, ne legyünk már ennyire rosszindulatúak...
31. DiaZoé (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 07:01

Szia!

Tudom, hogy nehéz, de érezd magad kiváltságosnak a nővel szemben, hogy neki az kellett, ami a tiéd (volt). Fel a fejjel előtte. Másképp nem megy.

A másik dolog: érezd magad jól. Miért teszed magad tönkre egy olyan férfi miatt, aki ezt teszi veled/mással? Megéri? És miért szorongsz egy olyan nő miatt, aki csak dugásra kellett a pasidnak? Kb.egy szinten vannak, én tovább lépnék ezen.

Az, ha kimutatod a dühödt énedet, csak saját magad járatod le a csaj szemében, azt meg ugye nem szeretnéd, hiszen nekünk Nőknek igenis van büszkeségünk. 💪

Ha találsz egy olyan Férfit, aki visszadja az önbizalmad, szeretet és törődést, és minden csupa jót kapsz Tőle, ez a sztori feledésbe merül, és hidd el:egyáltalán nem fog irritálni téged a csaj, hiszen boldog, kiegyensúlyozott életed van/lesz. 😊

(Mellesleg lehet, azóta már szégyelli is magát előtted, szóval mindenképp te vagy fölötte.)

Ja, és nyugalomban van az erő!

Puszi

30. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 01:07
... kb 50 évvel ezelőtt volt 1 szép kolléganénim , tényleg szép volt ! még nyd előtt állva is ! 1x mesélte h a férje gyereket csinált valakinek ! és tárgyalás lett belőle , ő is ott volt és a bíró le volt döbbenve azon h a pasi hol a manóba hordja az eszét ?!!!!!!!! / hol ?! hát a gatyájába !!! / egyszerűen vannak olyan pasik ! akik képtelenek 1 adódó alkalmat elszalasztani ! akármilyen is az akivel megcsalja a társát ! az ilyen szerintem nem is képes belegondolni se ! h mekkora 1 marha !!! ... én 2 percig nem sírnék 1 ilyen után !
29. Egomanyus2 (válaszként erre: 28. - Andi6020)
2022. jan. 15. 00:13
Van igazság abban amit gondolsz, de nem vagyunk egyformák. Nem csaltak meg, de biztos elvesztheti magát az ember. De az is lehet, hogy érzékenyebb vagyok mások lelki fájdalmára.Ne itélkezzünk, ha már fórumot nyitott inkább erősítsük. Ki így, ki úgy. Ő pedig majd rájön, hogy mindenki írásában ott az igazság.
28. andi6020 (válaszként erre: 26. - Egomanyus2)
2022. jan. 15. 00:02

Nem vernyognék ennyit, az biztos. Meg nem csesznék el az életemből éveket nyavalyogva a semmi miatt. Megcsalta. És? Szar, persze, de többen túléltük már.

Ez a hasmenés, gyomorgörcs meg hányinger, hááát, kissé túlzás.

Hiszti és önsajnálat.

Közben elmegy a feje felett az élet.

2022. jan. 14. 23:46
... ne mutasd ki felé/neki !!! / én legalábbis nem szerezném + neki azt az örömöt ?! h lássa rajtam mennyire bánt !!! /
26. Egomanyus2 (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2022. jan. 14. 23:42
Irígyellek, hogy ilyen vagy, mert akkor Te hamar le tudod zárni azt ami fáj!
25. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 23:38
Ráérsz. Egy egész életnyi időd van rá, hogy kiheverd.
24. 44bb962558 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 23:24

Szerintem az a csaj már azt sem tudja, hogy ki vagy, talán az exedre sem emlékszik. Az meg egészen biztos, hogy szex közben nem rajtad nevetgéltek magukban, sem előtte, sem utána.


Elég életidegen és nevetséges már csak elképzelni is a szitut:

exed: - Olyan szánalmas a barátnőm, gyere szexeljünk.

csaj: - tényleg szánalmas, nem kívánlak, de szexeljünk, és akkor jót tudunk nevetni rajta.


Ha pedig ez így volt, akkor tudsz valamit, mert fontosabb voltál nekik, mint ők saját maguknak. :)

23. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 23:16

Ha semmi nem segít, akkor semmi nem segít.

Marad a hasmenés, a gyomorgörcs meg a hányinger. Túlélhető mind.

2022. jan. 14. 23:09
Nem megtépni kell, mert azzal azt mutatnád, amit érzel. Jól írta egy hozzászóló. Kihúzni magad, nagy mosoly, legyél aznap kiöltözve. Mert, ha azt látja, hogy boldog vagy, az jobban fog fájni neki. Mert Neked van esélyed megtalálni akivel boldog leszel, de Ő csak kergeti a pillanatnyi élvezetet. És állj talpra, zárd le a multat, legyél boldog!
21. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 21:23
Nem tudom, kérdezem. Mert ezt a sztorit nem először olvasom.
20. gabbbicica (válaszként erre: 17. - 37e1ff8723)
2022. jan. 14. 20:41

A volt pasija szerintem pont ugyanannyira volt benne a megcsalasban.


En ha nem akarok megcsalni vkit, johet a vilag legjobb pasija, akkor se fogom.


FI: hol dolgozik amugy, ahova muszaj idorol idore jarni?

2022. jan. 14. 20:39
Nyugodj meg!
18. dafke
2022. jan. 14. 20:07
Pszichológus a megoldás.
17. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 19:34
Szerintem azért szorongsz, mert nagyon dühös vagy rá, de elfojtod. Ha megtéped, vagy leordítod, elmúlik. 😄 (Nem biztatlak.)
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2022. jan. 14. 19:28
Hány kellene, hogy legyen?
15. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 19:22
És hány fórum lesz még ebből?
14. NomNom
2022. jan. 14. 18:31
És megjegyzem nem vagyok erőszakos típus, sosem csináltam még ilyet de csak ezt tudom elképzelni.
13. NomNom
2022. jan. 14. 18:30
Tök jó vagy szerintem. Én anno ha találkoztam volna azzal a csajjal tuti megtépem vagy szemen köpöm… 🤷‍♀️
2022. jan. 14. 18:30
Lehet, hogy pont az segítene kiheverni, ha megnyitnád a szíved, randiznál, ismerkednél, kapcs.-ot kezdenél valakivel...erre nem gondoltál?
2022. jan. 14. 18:00
heverni, bocsi elírtam
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Fülemüledal)
2022. jan. 14. 17:58
Nincs, ki akarom előtte ezt keverni és egészségesen kezdeni újat. 😔
2022. jan. 14. 17:55
Van azóta stabil párkapcsolatod?
8. birebora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 17:50
Már vége kellene, hogy legyen. 2 év nagy idő. Vegyél egy nagy levegőt és szard le. Nem ér annyit, hogy idegeskedj egy percig is.
7. 93cc040b09 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 17:40
Ez nem más mint birtoklási vágy ego és büszkeség. Hogy majd te megmutatod hogy akkor is és hogy miért nem a tiéd satöbbi... szerintem engedd el ezt a dolgot. Örülj neki hogy nem téged Szarvaz fel. Lehet hogy a másik jobban néz ki de te egyedüli vagy és megismételhetetlen...Te te vagy , külön individuum. Senki nincs olyan mint te. Mit számít hogyha jobb a lába, vagy szebb a melle vagy a haja. A te stílusod az a tiéd senki másé te te vagy és nem ő
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 16:59

Akkor itt az ideje, hogy összeszed magad.

Azt értsd meg, hogy ezt nem ellened tették. Nem miattad, nem azért mert nem vagy szép.

Ha oda kell menned ahol ő van, egyenes hát, nagy mosoly.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook