Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
614. Ami.
2012. jan. 27. 20:02
De megint csak a lányok.A férfiak szentek?Ők nem aljasak,nem csalják meg a nőket,nem használják ki őket?
613. f41a82b06d (válaszként erre: 611. - E85d563ad5)
2012. jan. 27. 19:58

"Ellenben, ha azt akarod, hogy becsletesek, hűségesek legyenek hozzád, akkor te is legyél az. "


Jaj. Ez nem így megy.

Hiába becsületes valaki, őszinte, kedves, aranyos és hiába hordozza a tenyerén azt a lányt akit szeret ha az átveri őt.

Miért is veri át? Vagy nem tudja elviselni a szeretetet és megrémül tőle, vagy inkább egy olyan pasi kell neki, aki gyűlöli őt.

A dolgok nem úgy működnek, hogy amit adsz azt kapod vissza. Milliószor tapasztaltam, hogy ez nem így megy. A lányok aljasok. Tudatlanságból disznók. Akinek nem inge...


Ajánlom figyelmedbe az előbbi 2 videót.

Annál is inkább, mert azt állítottad, hogy mennyire okosak az emberek. El vagy tévedve.

612. e85d563ad5 (válaszként erre: 610. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 19:49
Nem nézek tévét, és nem hallgatok rádiót. Nem is hiányoznak a "tananyagai". Ennek ellenére bízom benne, hogy erkölcsös vagyok, legalábbis biztos, hogy nem a tudásommal van gond, ha mégsem.
611. e85d563ad5 (válaszként erre: 609. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 19:46

Pedig nem olyan bonyolult, mert csak 1 szabályt kellene mindenkinek betartania, a többi csak mellébeszélés:

Mindenki azt tegye a másikkal, amit ő szeretne, ha vele tennének.

Vagyis úgy szeresd a másikat, ahogy önmagadat szereted.


Ha szeretnéd, hogy megcsaljanak téged, és kihasználjanak, akkor te is tedd azt. Ellenben, ha azt akarod, hogy becsletesek, hűségesek legyenek hozzád, akkor te is legyél az.


Ezen kívül mit kell még tanulni?

Mielőtt bárki erkölcstelenül viselkedne, elég ha abba belegondolna, hogy neki az hogy esne.

610. f41a82b06d (válaszként erre: 608. - E85d563ad5)
2012. jan. 27. 19:43

Azt állítod, hogy elegendő az emberek tudása.

Tudod e mi a tévé a rádió?

Milyen célokat szolgál?

Miért vannak cenzúrázva bizonyos tartalmak?


[link]

A MÉDIA ESZKÖZEI A MANIPULÁLÁSRA 1/2 - Új honlap: MKH.VALOSAG.NET


[link]

A MÉDIA ESZKÖZEI A MANIPULÁLÁSRA 2/2 - Új honlap: MKH.VALOSAG.NET



Tényleg elegendő az emberek tudása?

2012. jan. 27. 19:40

Már ha egyáltalán létezik erkölcs még ebben a világban... Jó e hogy van? Hiába van nem ér semmit.

Amit a világ, a társadalom erkölcsösnek tart az egy másik értékrend szerint teljesen erkölcstelen és emberellenes, káros.


Erkölcsös dolog e tévét nézni?

Káros e?

Vitatkoznék veled. Nem elegendő az emberek tudása semmihez. Annál is inkább, mert nem is tudás. Tévhitek és magoltatott dogmák összessége, mintsem valós tudás.

608. e85d563ad5 (válaszként erre: 607. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 19:35

Nem egészen értem, hogy mire gondolsz pontosan, mert szerintem az esetek többségében nem a tudás hiánya az oka az erkölcstelenségnek.

Az a probléma, hogy bár elegendő a tudás, mégis azzal ellentétesen cselekszenek. Sőt, ha belegondolsz, az első rossz megtevése előtt még a lelkiismeret is megszólal, csak ésszel könnyű meggyőzni, hogy az nem is olyan rossz.

607. f41a82b06d (válaszként erre: 604. - E85d563ad5)
2012. jan. 27. 19:28

Szép történet.

Azonban kimaradt belőle egy érdekes és fontos dolog.

Az erkölcsösséghez elengedhetetlen egyfajta tanulási folyamat, amit nagyon nehéz elsajátítani és az embernek magába fogadnia.


“A fejlődéshez az embernek újra kell alkotnia önmagát, és nem alkothatja újra önmagát szenvedés nélkül. Mert ő a márvány és a szobrász egyaránt.”

(Alexis Carrel)

606. f41a82b06d (válaszként erre: 603. - Gyöngy1)
2012. jan. 27. 19:23

Fontos a külső is meg a belső is.

Én mondjuk testalkatilag vékony vagyok és szintén a maga,s vékony lányok jönnek be nálam.

Viszont a tökéletes szépség nem feltétel.

Testi hibák esetén is ugyanúgy tudnék szereti egy nőt, ha belül is vannak értékei és fogékony bizonyos dolgokra.

605. Ami.
2012. jan. 27. 19:20

Nekem az a véleményem,hogy valaki képes rá valaki nem,ahogy az ölésre is.Valaki inkább meghal,mint hogy meghúzná a ravaszt.

Mindig voltak ilyen lányok,vannak,és lesznek.

Én is ismerek olyat aki a pénzéért van a másikkal.

Én akkor éhen haltam volna,mert egy pasim se volt tehetős.Szüleimen kívül nem tartott el senki.


Gilly története jó,és tanulságos.

604. e85d563ad5 (válaszként erre: 594. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 19:07

Ez a történet jutott rólad eszembe:


Volt egyszer egy öregember, aki egy oázis szélén üldögélt a Közel Keleten, egy város kapujában.

Egy napon, odament hozzá egy fiatalember és megkérdezte tőle:

- Soha nem jártam még itt. Milyenek e város lakói?

- Az öreg, egy kérdéssel válaszolt neki:


- Milyenek voltak annak a városnak a lakói, ahonnan te jössz?

- Egoisták és rosszak. Ezért örülök, hogy eljöttem onnan.

- Pontosan ilyenek e városnak a lakói is - válaszolt az öreg.


Nem sokkal később, egy másik fiatalember közeledett emberünkhöz és ugyanazt a kérdést tette fel neki:


- Most érkeztem erre a vidékre. Milyenek e városnak a lakói?

Emberünk, ugyanazzal a kérdéssel válaszolt neki:


- Milyenek voltak annak a városnak a lakói, ahonnan te jössz?

- Jók voltak és együttérzőek, vendégfogadók és becsületesek. Nagyon sok barátom volt köztük és nehezemre esett elhagyni őket.


- Ilyenek ennek a városnak is a lakói, - válaszolt neki az öreg.


Egy kereskedő, aki épp inni vitte a tevéit, meghallotta ezt a párbeszédet és miközben a második fiatalember távolodott, odafordulva az öreghez, vádló hangon így szólt hozzá:


- Hogy adhatsz két teljesen különböző választ, két személynek a hozzád intézett ugyanolyan kérdésére?


- Fiam, mindenki a szívében hordja a saját világát. Az, aki semmi jót nem talált a múltban, itt sem fog semmi jót találni.

Ellenben, az, akinek egy másik városban barátai voltak, itt is hűséges és bizalmas barátokat fog találni.

Mivelhogy tudod, az emberek nem mások, mint amit mi képesek vagyunk bennük megtalálni.

2012. jan. 27. 18:48

sok csaj igen


most lehet hülyeségnek és elcsépeltnek fog tünni amit írok de nem a külső szépség a fontos


igaz én soha nem voltam szép:)mégis szeretnek :)

2012. jan. 27. 18:47

De aki szép az ilyen.

Mert kihasználják, hogy szépek és előnyöket akarnak belőle kovácsolni.

2012. jan. 27. 18:46

Az szép:):)


de nem minden nő ilyen hidd el:):)

2012. jan. 27. 18:43

Pont az a kép címe, hogy K.

Szóval a kur és a va közötti szóközt ki kéne törölni és úgy meg engedi jeleníteni.

2012. jan. 27. 18:42

Jaj. Épp most beszélgetek egy lánnyal.

Tanulságos beszélgetés. Érdemes elolvasnia mindenkinek. A vége ütős nagyon.



[link] va.1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Ami mit szólsz te mindehhez?

2012. jan. 27. 18:28

Szoktam hallgatni Ágnes Vanillát.

Ismered?

2012. jan. 27. 18:27

Ha már a szeretet mögé bújtál ott kéne lenni némi intelligenciának is és világra való rálátásnak.

Szóval nem nekem kéne ezt magyarázni, ha még eddig nem jöttél rá.

596. f41a82b06d (válaszként erre: 593. - Ami.)
2012. jan. 27. 18:24

Én mindent meg tudok magyarázni ép érvekkel.

Azt is ha valakinek szidják az édesanyját. K

Lehet ilyenkor nem is téved sokat, aki mondja mégis őt hurrogják le. Tudod miért Ami? Tudhatnád...

595. Ami.
2012. jan. 27. 18:24

Nem vagyok dühös,miért lennék az?

Miért miben élek?

Nyugodtan írd meg privátban,nem fogok összeomlani.

2012. jan. 27. 18:21

Érzem és mindennek megvan az oka.

Nekem aztán nem kell megfelelni.

Nővel többet nem is kezdenék.

Ezt megtanultam egy életre, hogy bennük ne bízzak meg. Meg úgy senkiben.

Nem is mondok inkább semmit, akkora feszültséggel tölt el, amikor valakiről ki kell mondani az igazat. Biztos te is nagyon dühös ember lehetsz attól amiben élsz.

593. Ami.
2012. jan. 27. 18:12

Már elkezdtem betölteni,az első belinkelésed után is.De nem érzed h sugallod a felsőbbrendűséget?H nézd meg aztán beszélgessünk róla,vajon tudsz e értelmes mondatot mondani róla.Vagy egyezik e azzal amit én elvárok?Nem szeretnék neked megfelelni,vagy h megüssem a mércét nálad,vagy elégedettséggel töltsön el téged h nah..ő sem tud semmit.

Megírom ha megnéztem!

2012. jan. 27. 18:04

Nézz meg egy ilyen videót! 4 részes.


[link]

Az emberi psziché manipulálása (1/4) - Alan Watt



Aztán beszélgessünk róla!

Lehet téma a tévé, vagy akármi ami benne van. Mi volt célja a tévé elterjesztésének? Mi volt a célja a sportnak, vagy a vásárlásnak, amit a nőknek adtak?

591. Ami.
2012. jan. 27. 17:57

Intelligensnek tartalak,a viccesről meg bővebben nem lehet nyilatkozni,hisz nem ismerlek.

Ha valakinek azt írod egy válasza után h vicces,nem takarja azt ha 1 hetet vele kéne töltened is viccesnek találnád.

590. f41a82b06d (válaszként erre: 588. - Ami.)
2012. jan. 27. 17:56

A saját véleményemet, ami neked nem tetszik.

De nemcsak neked nem tetszik nyugi.

2012. jan. 27. 17:55

Ami!

Szerinted én intelligens vagyok és vicces?

588. Ami.
2012. jan. 27. 17:55

Nem írtam h nem vagy intelligens,csak h merev.

Senki nem várta el h bólogass,épp az a fórum lényege h elmond a saját véleményed.

587. f41a82b06d (válaszként erre: 586. - Ami.)
2012. jan. 27. 17:51

Arról van szó, hogy hárítasz és ezt látványosan teszed. Fellázadsz ellenem és jössz a szokásos általános szövegekkel, hogy általánosítok. Általánosíthatok akkor ha valami a többségre igaz és amit mondtam igaz a többségre.


Az pedig, hogy olyan infókat olvastam és videókat néztem amiket te nem és volt olyan véleményem amit te nem értesz az azt jelenti, hogy nem tudod azt, amit én tudok.


A vicc csattanóján is azért nevetsz, mert nem érted. De te még mindig nem érted, amit írok.:)

Hogy is tarthattál viccesnek? Rosszul ítéltél meg. Ennyi. Nem vagyok vicces.


De elismered a hibádat, hogy rosszul ítéltél meg elsőre?

Most már úgy látszik intelligens sem vagyok.

Miért? Mert nem azt mondom ,amit hallani akarsz. Nem vagyok bólogató kutyus.

586. Ami. (válaszként erre: 576. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 17:46

Az a baj te eleve úgy indulsz neki,h minden lány hazug,pedig ez koránt sincs így.Ítélkezel ismeretlenül.Nem védem sem a nőket,sem a férfiakat,az emberek hazugok Ádám és Éva óta,de azért nem kéne általánosítani mindenkire.És az sem mindegy ki miben titkolózik vagy nem mond igazat.


Nem igazán tetszett az sem amiket rólam írtál,mert nem érzem valósnak.De nem fogok vitatkozni veled.

Te mindent kisarkítasz,minden szóba belekötsz,elemzed,kicsit sem tudsz laza lenni.Mindent a szó szoros értelmében,idézetek,fogalmak,jellemzések.

Senki nem egy lexikonnal akar élni,vagy beszélgetni.

2012. jan. 27. 17:42

Áhh én nem akartam politizálni.

Nem értek hozzá.

Csak annyit tudok amennyi elég is.


Ez nem politika, de érdemes megnézni.

[link]

Az emberi psziché manipulálása (1/4) - Alan Watt


És akkor le is zárom a témát ezzel.:)

Így is sok infót szivárogtattam ki a rendszerről.:) Köptem egy nagyot na.:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook