Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
554. Ami.
2012. jan. 27. 00:03

Vicces,és nagyon intelligens fiú vagy.

Szeretem a hozzászólásidat,viszont most elmegyek aludni.Örültem..és annak is h regiztél:)Előbb kellett volna.

553. f41a82b06d (válaszként erre: 552. - Ami.)
2012. jan. 26. 23:52

Ez konkrétan a nárcisztikus személyiségzavar pszichológiai betegség jellemzője volt, amit itt leírtál.

Ami tulajdonképpen az emberek 99% -ra igaz a mai társadalomba, kivéve arra az 1% -ra akiket amúgy annak tartanak.

Gyűlölöm a pénzt viszont az emberek 99% -a imádja. Az a 99% lesz a beteg. Az erős többség.

Őket kell kezelni.:) Jó tudom, hogy sok. Ezért kezelik inkább azt az 1%- ot.

552. Ami.
2012. jan. 26. 23:48

Elszállt a hosszú hsz-em,és fáradt vagyok,hogy újra írjam.Igen rosszul fogalmaztam.Mindenhol azt hirdetik h légy más,aztán ha megteszed,furcsán néznek rád.Pl öltözködés,nem nagy dolog,de ha már nem átlagos farmer-pólóba jársz,vagy épp az aktuális trend szerint akkor kinéznek.Ha különc vagy kiközösítenek.Sokan nem bírják a nyomást,és inkább beolvadnak.Gonoszak az emberek,ha valaki másabb,megjegyzéseket tesznek rá.Ezt valaki el tudja viselni,valaki megtör a nyomás alatt.


Nekem is az a tapasztalatom h a nagyon egyedi emberek is valami okból egyediek.Élvezik a feltűnést,h megbotránkoztatnak másokat,csodálatot várnak,azt akarják h szeressék őket,de ők képtelenek ugyanerre.Csak ki akarják használni a többieket,várnak valamit,de nem adnak semmit.


Jó éjszakát mindenkinek!

551. d43485a76e (válaszként erre: 550. - F41a82b06d)
2012. jan. 26. 23:27
Én imádom az egyedi embereket - ha azok egyedisége nem öncélú!
2012. jan. 26. 23:07

Én a személyiségemet már rég elvesztettem szerencsére. Viszont az egyéniségem meg túl durva, hogy képviseltessem vele magam.

Gyakran nem is értik, amit mondok annyira egyedi gondolatok. Az egyediséget sehol nem nézik jó szemmel. Félnek tőle.

2012. jan. 26. 23:04

"Semmi jóra nem vezet, hisz elveszted a személyiségedet, azt aki te vagy, amitől egyedi vagy"


Az nem a személyiség. Az az egyéniség.


Ha nem dobod el a személyiségedet, akkor nem találhatod meg az egyéniségedet. Az egyéniségedet a léttől kapod, a személyiséget pedig a társadalom akasztja a nyakadba. A személyiség által illeszkedsz be a társadalomba. A társadalom nem képes tolerálni az egyéniséget, mert egy egyéniség nem követi őt birkaként. Az egyéniség minősége az oroszlánéhoz hasonló: az oroszlán egyedül jár. A birkák mindig tömegben élnek; abban bíznak, hogy a tömegben otthonra találnak. A tömegben az ember mindig nagyobb biztonságban és védettségben érzi magát. Ha megtámadnak, a tömegben könnyebben megvéded magad. De egyedül? Csak az oroszlánok járnak egyedül. Pedig mindegyikőtök oroszlánnak születik, csakhogy a társadalmi beidegződések teljesen átprogramozzák az elmédet, és végül birka lesz belőled. Kapsz egy személyiséget; egy kényelmes, kedves, szófogadó és nagyon kötelességtudó személyiséget. A társadalomnak rabszolgákra van szüksége, nem pedig olyan emberekre, akik a szabadság feltétel nélküli elkötelezettjei. A társadalomnak azért van szüksége rabszolgákra, mert az őt irányító összes érdekszövetkezet engedelmességet követel. Osho

548. Ami.
2012. jan. 26. 22:59
Elfogadás,szerintem minden erről szól.Elfogadni a másik véleményét,akaratát,szeretetét,hibáját,és még lehetne sorolni.Soha nem kell semmibe egyezni,csak tiszteletbe tartani a másik gondolkodását,véleményét.Pl mi nem ugyanahhoz a valláshoz tartozunk,különböző nézeteket vallunk,de tiszteletben tartjuk a másik hitét.Nem kötelezzük a miénkre,nem erőltetünk semmit.Abba a hibába esnek az emberek,hogy meg akarják változtatni a másikat,ami egy bizonyos szintig oké,kell is alkalmazkodni,kompromisszumokat kötni,de magadat soha nem szabad feladni.Semmi jóra nem vezet,hisz elveszted a személyiségedet,azt aki te vagy,amitől egyedi vagy.Pedig anno ebbe szeretett bele a másik,most mégsem vagy így jó neki.Itt is jön az elfogadás.A másik a megbeszélés,hiánya miatt megy tönkre nagyon sok kapcsolat,nem tudnak,nem mernek szólni ha valami nem jó,nem működik,vagy változtatni akarnak.Félnek..de miért félünk,és kitől,mitől?
547. f41a82b06d (válaszként erre: 545. - Ami.)
2012. jan. 26. 22:44

Ez is igaz.

Viszont kevés az olyan nő manapság, aki belül is szép. A külső szépség mellékes. Mára sokaknak megadatott. Kevés az olyan ember is aki hagyja, hogy szeressék és viszont is tud szeretni.

Szeretni nehéz. Ja és hozzátartozik, hogy meg kell mondanod a véleményedet is bizonyos dolgokról, ami nem biztos, hogy tetszeni fog neki.

546. f41a82b06d (válaszként erre: 544. - Ami.)
2012. jan. 26. 22:41

"a szerelem ha az egyik a másikat szállni hagyja, de ha az egyik lezuhanna, a másik a fél szárnyát kölcsönadja. "


Szép az idézet.

Igen. Élni és élni hagyni.

Ha a másik ki akar próbálni valamit, akkor hagyni kell neki. Ha nem hagyja az egyik fél, akkor az mindig hazugsághoz vezet és az rosszabb, mert sok hazugságot szül és megromlik a kapcsolat.

545. Ami.
2012. jan. 26. 22:06

Egy dologban nem értek egyet,h a nők ezt nem engedik,miért a férfiak elfogadják?

Ők nem hiúak,nem esik csorba az önbecsülésükön?

Szerintem nagyon sok férfi féltékenyebb mint a nő,és ők akarják kisajátítani,h más rá se tudjon nézni.Kalitkába akarják zárni.

Szóval nem csak a nőkre vonatkozik,hanem mindkét félre.

544. Ami.
2012. jan. 26. 22:00

Sok mindenben egyet értek veled.Miután férjhez mentem 22 évesen,ha el akartam menni bulizni,miii,hisz házas vagyok,és?Akkor nem jár már semmi,akkor otthon kell ülnöm köténykében és várnom a férjem h kiszolgáljam?Nem így képzelem el a kapcsolatunkat,nem is ilyen,de sok rosszalló tekintettel találkozok,meg h milyen feleség vagyok,mert nem rendelem alá magam mindenben.

Van egy jó idézet a szerelemről,nem tudom pontosan idézni,de a lényeg:a szerelem ha az egyik a másikat szállni hagyja,de ha az egyik lezuhanna,a másik a fél szárnyát kölcsönadja.

2012. jan. 26. 21:50

A kapcsolat tehát egy börtön, amiben nő és férfi egymáshoz kell, hogy láncolva legyenek.

Szerintem nem kéne így lennie, de mindenki ezeket a dolgokat teszi mégis. Mert ugye az erkölcs és az illem, elvárás olyan szinten befolyásolták már az embereket, hogy nincs szabad, önálló gondolatuk.

Szörnyű, hogy az ember a 21. száradra mivé tette a kapcsolatot. Tényleg egy börtönné.

2012. jan. 26. 21:46

"minden jel arra mutat, hogy megcsalt."


Miért nem kérdezed meg tőle?

Mellesleg ha megcsalt az 2 élű kard.

Te is hibás vagy, mert valamit nem tudtál neki megadni és ő hibás, mert voltak egyéb vágyai is és nem érte be a vegetációval és az érzelmi börtönnel.


Szerintem ha valaki valakit igazán szeret, akkor engedi neki, hogy mással is legyen.

A nők azért nem engedik ezt, mert nagy csorba esne az önérzetükön és egójukon.

A hozzászólásokra még reagálnom sem érdemes, mert az igazat írtam. Aki ezzel a kijelentéssel vitába száll, az az igazságot akarja leplezni.


Ha valakit megcsalnak az a valaki meg is érdemli.

Én is megérdemeltem, mert hülye voltam.

Okosabbnak kell lenni és már az első napon kínvallatni, mint a bűnügyi filmeken a kihallgató szobában. Csak az a baj, hogy akárki ülne le velem szemben és bűnösnek találnám. De nem a törvény értékrendje szerint, hanem a sajátom szerint.

541. Ami.
2012. jan. 26. 21:40
Nagyon jó,nekem tetszik ez a levél:)
2012. jan. 26. 17:18

Azért, hogy az egyensúly is meglegyen, itt az ellenkező nézőpont.

Azt hiszem kicsit összezavarod a dolgokat.

Íme azok az okok, amiért nem tudtál többször, mint ahányszor sikerült:


- 5-ször azért, mert részegen jöttél haza, és a macskával próbálkoztál,

- 36-szor azért, mert egyáltalán nem jöttél haza,

- 21-szer azért, mert nem állt fel,

- 33-szor azért, mert túl gyorsan elmentél,

- 19-szer azért, mert lekonyult, mielőtt még hozzákezdtél volna,

- 38-szor azért, mert túl sokáig dolgoztál,

- 10-szer azért, mert görcs állt a talpadba,

- 29-szer azért, mert korán kellett kelned,

- 2-szer azért, mert verekedtél, és tökön rúgtak,

- 4-szer azért, mert beakadt a nadrágodon a cipzár,

- 3-szor azért, mert megfáztál és folyt az orrod,

- 2-szer azért, mert szálka ment az ujjadba,

- 20-szor azért, mert elfelejtetted mi is járt az eszedben egész nap,

- 6-szor azért, mert a pizsamádba mentél el, miközben disznó könyvet olvastál,

- 98-szor pedig azért, mert nem értél rá, mivel focit, lövöldözős filmet, stb. néztél a tévében.


Amikor mégis együtt voltunk, és én csak úgy feküdtem, azért volt, mert eltévesztetted, és a lepedőt döfködted. Amikor pedig úgy érezted, hogy megmozdultam, azért történt, mert szellentettél, és megpróbáltam levegőt venni.

539. 39694c0c70 (válaszként erre: 538. - Gyöngy1)
2012. jan. 26. 17:16

Az elmúlt évben 365-ször próbáltam veled szeretkezni. Ebből 36-szor sikerült, ami átlagban 10 naponként egy alkalom. Íme a lista, miért nem voltam többször eredményes:


- 54-szer azért, mert az ágynemű mosásban volt,

- 17-szer azért, mert túl késő volt,

- 49-szer azért, mert túl fáradt voltál,

- 20-szor azért, mert túl meleg volt,

- 15-ször azért, mert aludni akartál,

- 22-szer azért, mert fájt a fejed,

- 17-szer azért, mert féltél, hogy felébred a gyerek,

- 16-szor azért, mert túlságosan felbosszantottak,

- 12-szer azért, mert az a nap rossz volt abban a hónapban,

- 19-szer azért, mert korán kellett felkelned,

- 9-szer azért, mert azt mondtad, nincs hozzá kedved,

- 7-szer azért, mert leégtél a napon,

- 6-szor azért, mert a késő esti show-t nézted,

- 5-ször azért, mert nem akartad összekócolni az új frizurád,

- 3-szor azért, mert a szomszédok meghallanak minket,

- 9-szer azért, mert az anyád meghall minket.


A 36 esetből, amikor sikerült, nem volt kielégítő az eredmény:

- 6-szor azért, mert te csak ott feküdtél,

- 8-szor azért, mert emlékeztettél arra, hogy van egy repedés a mennyezeten,

- 4-szer azért, mert azt mondtad, siessek, hogy hamar túl legyünk rajta,

- 7-szer azért, mert fel kellett hogy ébresszelek, hogy megmondjam, befejeztem,

- 1-szer azért, mert attól féltem fájdalmat okoztam, mert úgy éreztem, megmozdultál.

538. gyöngy1 (válaszként erre: 537. - 39694c0c70)
2012. jan. 26. 16:59
persze szívesen elolvasom:):)
537. 39694c0c70 (válaszként erre: 536. - Gyöngy1)
2012. jan. 26. 16:56

Az emberek, különösen a nők, nagyon sokfélék.

Néha az az érzésem, hogy "többfélébbek" mint ahányan a Földön léteznek. :))

Éppen ezért - különösen a szexben - nem lehet általánosítani!

Éppen ti, nők hangoztatjátok úton-útfélen, hogy "a szex nálatok fejben dől el!"

Ha ez igaz, és fejben már eldőlt, akkor simogathatom a kedvesem napestig is, vagy addig míg el nem kopik, ettől függetlenül mindenhez lesz már kedve, csak éppen ahhoz a fránya szexhez nem.

Tudom, neked, aki mindig hajlandó vagy erre, mert fiatal vagy még és a libidód is a helyén van, biztos nehéz lesz ezt megértened.


Valaha (még a házasságunk kezdetén) a két, volt szomszédom (akik már több, mint 10 éve házasságban éltek) egy levéllel poénkodtak.

Elolvastam a levelet, és nem értettem.

Pedig, ha valaki érti a viccet, az én vagyok!

Aztán eltelt nálam is 25 év, és közben a vicc poénja is leesett.

Ha kíváncsi vagy a levélre, akkor szívesen idemásolom.

536. gyöngy1 (válaszként erre: 532. - 39694c0c70)
2012. jan. 26. 15:23
ez nem igaz szerintem :) hisz ha elkezdik egymást simogatni megjöhet a kedv a szexhez símán:)
535. 39694c0c70 (válaszként erre: 534. - Gyöngy1)
2012. jan. 26. 14:59

Nagyon helyesen teszi! :)

Vigyázzon is rád! :)

534. gyöngy1 (válaszként erre: 533. - 39694c0c70)
2012. jan. 26. 14:23

:):):)


meg is becsüli a párom ezt a gyöngyszemet:)

533. 39694c0c70 (válaszként erre: 530. - Gyöngy1)
2012. jan. 26. 14:16
Te - nevedhez illően - IGAZI GYÖNGYSZEM vagy!!! :)
532. 39694c0c70 (válaszként erre: 528. - Katika23)
2012. jan. 26. 14:15

Az étvággyal igazad van! :)

Sajnos szexhez nem lehet kedvét meghozni annak, akinek akkor és ott nincsen.

A világon mindössze kettő dolog van, amit bármikor lehet tenni, csupán el kell kezdeni! :))

Az egyik valóban az EVÉS, de sajnos a másik nem a szex, hanem a VAKARÓZÁS!! :(

531. katika23 (válaszként erre: 530. - Gyöngy1)
2012. jan. 26. 13:57
Ez dicseretes komolyan mondom es nagyon becsuljetek meg egymast ha sikerult megtalalni egy ilyen tarsat!!
530. gyöngy1 (válaszként erre: 528. - Katika23)
2012. jan. 26. 13:54

Én se mondtam még soha nemet:):)


én úgy vagyok vele ha hozzámér végem

pedig 18 éve együtt vagyunk

2012. jan. 26. 13:53

Elkepzelni sem tudom milyen amikor valaki annyira erolteti ha van kedvem ha nincs es meg lelkiismertfurrdalast is csinal belole h nemet merek mondani h nem vagyok hajlando kielegiteni!

Bevallom volt olyan h megsem jott meg az etvagy es nem ugy sikerult ahogy kellett volna es a vegen meg o erezte rosszul magat h en nem jutottam el a csucsig es alig birtam megmagyarzni neki h nem az o hibaja ha neha epp nem jon ossze mert epp mashol az agyam!szoval ez is azt tukrozi h nem csak a sajat kielegulese a fontos hanem a legfontosabb neki az h en eleguljek ki altala.ugy a teljes a szeretkezes szamara ha nemcsak o de en is ki vagyok elegitve!es mivel a szex nem teljesitmeny szerint van es nem egy kaptafara megy sokszor nehez megertetni vele h ne magat hibaztassa....

528. katika23 (válaszként erre: 527. - Gyöngy1)
2012. jan. 26. 13:48
Pontosan!es aki figyel a masikra eszreveszi ha a masiknak epp nincs olyanja es nem is erolteti.en szinte soha nem kellett nemet mondjak ha nem volt kedvem egyszeruen eszreveszi rajtam annyira ismer mar!amugyis altalaban mindig volt kedvem, motto: eves kozben megjon az etvagy is!
2012. jan. 26. 13:35

:)

ez így van

mi 18 éve vagyunk együtt minden kapcsolatba vannak hullámvölgyek

így a szexbe is:)

de nem lehet senkit arra kötelezni szexeljen mikor nem akar


aki szeret érzi mikor jó és mikor nem

526. katika23 (válaszként erre: 525. - Gyöngy1)
2012. jan. 26. 13:22

Jha a szerelem.....szerintem egy kapcsolatban az is valtozo en is peldaul van amikor erzem h nagyon szerelmes vagyok valami miatt fellangol es van amikor epp csak pislakol ilyen hullamvolgyek vannak mindig!epp ettol fugg a szex is ha epp en is abban a fellangolos periodusban voltam akkor szuper jol ment a szex is de ha epp valami miatt elegem volt akkor nem volt epp annyira szuper!

viszont nekunk vannak periodusok ilyen teren is mert van amikor epp le vagyunk vadulva es szenvedely van meg ilyensmi maskor meg csendesen romantikusan. es mindig minden valtozo semmi nem orok!

En a paromon is ezt erzem van amikor ugy bujik es elvarja a babusgatast es szeretgetest, maskor meg olyan nebants virag, tavolsagtarto.de ezeken nem szoktam se besertodni se kombinalni tudom h en is igy vagyok vele....



A kutatasrol meg annyi h en sem ertek teljesen egyet vele de ha az emberen eluralkodik a feltekenyseg zold szornye akkor nem torodik a masik magan szferajaval hanem csak bizonyossagot keres a gyanujara!

2012. jan. 26. 13:15

Én csak bele bele olvastam a fórumba de ha utánam így nyomoznának mint a fórum indító

páros lábbal rugnám ki a párom


ahol szerelem van ott bizalom és szuper szex is

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook