Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
674. 39694c0c70 (válaszként erre: 672. - Cb82b220ce)
2012. jan. 30. 00:18

Ha nem csalt meg, akkor miért is neki kellene a TE bizalmadat visszaszerezni?

Ha alaptalan egy gyanúsítás, akkor ki a "hunyó"?

2012. jan. 29. 23:01
Az a baj a tüske benned lesz. Ha meg nem tudsz benne bízni bármit tesz mindig gyanús lesz...
2012. jan. 29. 20:44

Sziasztok!

Azért írok mert már nagyon sokan érdeklődtetek, hogy mi van!

Nem nagyon akartam írni a balhé közepén.

Sok minden történt azóta, még együtt vagyunk.


Megcsalás elvileg nem történt, túl hosszú lenne ide leírni.

Merem azt mondani, hogy hiszek neki, különben nem lennék itt. És nem azért hiszek neki mert hülyére vesz csupán hiszek.


A kapcsolatunk nem a régi már.

Megmondtam neki, hogy nagyon sokat kell tennie azért, hogy én újra bízzak benne. Rengeteget!

Próbálkozik ezerrel, sok mindenen változtat.

Hogy mire lesz elég nem tudom.

8 év hosszú idő, adok még magunknak egy kis időt.

Nem tudom megmondani, hogy fogunk alakulni, tényleg nem.

Most vagyunk.

Érzem rajta, hogy szeret és tényleg próbálkozik.


Sajnos a sok hazugságot nem tudom csak úgy elfelejteni.


"Röviden" ennyi.

Így döntöttem. Most együtt vagyunk aztán majd idővel kiderül együtt is maradunk-e.

671. 39694c0c70 (válaszként erre: 670. - Ami.)
2012. jan. 29. 20:10

Ha valaki saját maga kéri a törlését, akkor az lehet olvasni a törlésnél (kérte a törlését)

Ha a HOXA törli, ott nincs "saját kérésére"

670. Ami.
2012. jan. 29. 12:20

Én voltam az első,aki megkapta a magáét tőle.A hoxa törölte le,vagy ő saját magát?mert azt kétlem,még akarta osztani az okosságokat.Egyébként voltak igazságok abban amiket mondott,meg a videói is jók voltak.Csak ő mindent szó szerint értelmezett,és olyan gyűlölet volt benne mindenki felé,h félelmetes.Meg magát felsőbbrendűnek érezte.Belátom h nagyon művelt,és tájékozott,de nem kell mindenkit lehordani,aki naphosszat nem idézeteket,és ilyen kisfilmeket néz.Valaki a valós világban él,és éli az életét,nem a szobájában a gépen.Mert szerintem a családján kívül nincs emberek társaságában.


Fórumindítóval mi van?

2012. jan. 29. 07:34

Sziasztok... ;)))

Vegre kitoroltek azt az elmebeteget innen :P Nem akarok karorvendo lenni de nagyon idegesitetett es el is hataroztam h tobbet nem irok ide amig ez a nagyokos itt irogat!!!

Nagyon erdekes hogy mast sem csinalt csak masokat idezgetett miert nem irta a sajat velemenyet annelkul h masok idezeteire hagyatkozik es vegig serti az osszes hozzaszolot!na de ezt csak ugy zarojelben mert nyomta a bogyomet!

Szegeny forumindito sem tudott mar mit irni gondolom annyira elvitte a temat amire o volt kivancsi! Jo lenne ha visszaterne es megosztana hogy mik a fejlemenyek megcsalas fronton......

Kellemes napot mindenkinek es remelem visszaepul az eredeti tema :)))

668. emi1206 (válaszként erre: 650. - 03e8385f6c)
2012. jan. 29. 00:47
Ez kedves volt. Jó lenne, ha a címzett is érezné benne a segítőkészséget és...
667. spinneli (válaszként erre: 666. - 39694c0c70)
2012. jan. 29. 00:22
Már törölték.
666. 39694c0c70 (válaszként erre: 665. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 28. 21:12

Nem veszem komolyan. Erről szó sincsen.

Csak addig, míg nem rendeződnek a dolgok, nem szeretném azzal tölteni az időm, hogy kiválogassam a többiek értelmes hozzászólásait, az övéi közül.

665. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 664. - 39694c0c70)
2012. jan. 28. 20:16

Miért veszed komolyan?

Hiszen még laikus is könnyen megállapíthatja, hogy beteg. És speciel sajnálom.

664. 39694c0c70 (válaszként erre: 650. - 03e8385f6c)
2012. jan. 28. 19:57

Valószínű, hogy ígéretemhez híven, addig nem fogok itt többet olvasni - írni meg Ezt leszámítva) főleg nem!! - míg deviancia itt írogat.

Sajnálom, hogy ide jutott ez a topik.:(

2012. jan. 28. 15:48

Hát ilyenkor van vége egy fórumnak ha már egy kattant is rákap...A kezdőkérdésre : remélem sikerült továbblépni és elfelejteni a hazudozós fiut. Az ilyenek mellett csak kinlódás az élet.

Ha megcsalt ha csak akart sose lesz meg a bizalom a nélkül meg mi értelme ?

2012. jan. 28. 15:34
Ne vegyétek komolyan, eltévedt lélek...
661. gyöngy1 (válaszként erre: 656. - Spinneli)
2012. jan. 28. 15:31

Igazad van:):) De legalább megtudtam hazug vagyok.

Jah és kövér:):)Jó hogy szólt. Nem kell tükörbe néznem:D:D:D:D

660. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 641. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 15:16
Hűha, barátom, komoly problémáid vannak.
659. 888efd6baf (válaszként erre: 643. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 15:13
Mi az a "piedesztár"?!
658. spinneli (válaszként erre: 657. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 15:08

Szerencsére te megteszed helyettünk.

Ezért nekünk nem kell vele foglalkozni.

Köszi.

:)

2012. jan. 28. 14:59

Szerintem még a pszichopata is stimmel.

Viszont rátok.:)

Jó gyógyulást fiúk- lányok.

Megyek művelődni. Tudom ti nem szoktatok.

Megyek önmagamba nézni. Tudom azt se szoktatok.:)

Sebaj! Valakinek azt is kell.

656. spinneli (válaszként erre: 650. - 03e8385f6c)
2012. jan. 28. 14:21
Szerintem csak egy sérült kiskamasz, akinek túl sok ideje van.
655. 03e8385f6c (válaszként erre: 654. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 14:15

Molnár F.Árpádot volt szerencsém huzamosabb ideig tanulmányozni...

Igazi pszichopata.

Aki idézi ott is rezeg a léc...


Ha segítség kell, szólj - ingyenes és először a betegségbelátás ami fontos.

Hidd el, jártam hasonló cipőben - mintha az egykori saját érzelmeimet olvasnám a soraidban.


Szép napot!

Sandman

2012. jan. 28. 14:11

Molnár F. Árpád (2009.04.09.):

Az a nép, amely tudatlanságában disznó, találhat némi mentséget. De az, amely mint a magyar, az ismeret megszerzését követően is a tudás és saját fennmaradása ellen folytat irtóháborút, már nem csak a legmélyebb szánalomra, de a legnagyobb megvetésre is méltó.

2012. jan. 28. 14:09

2008 október 14.:


Bogár László (2008. okt.8.)

Feleslegesen riogattak bennünket, engem személy szerint is, hogy bár sok igazság van abban, amit mondunk, de nem szabad erről beszélni, mert megbüntetnek minket, nagy baj lesz belőle. Valóban nagy baj lett, de nem abból, hogy beszéltünk a problémáról, hanem abból, hogy csak alig és határozatlanul beszéltünk róla, illetve a tárgyaláson kívül más nem is nagyon történt.


Rutinos létbűnözőkké váltunk mindnyájan, az egész informatika, telekommunikáció, média-háló valójában döbbenetes pusztítást visz véghez. Engedelmes fogyasztó-erő-állatok gigantikus csordáivá teszi az emberi tömegeket, de ennek a kimondását vélemény- és értelmezéshatalmi zárak védik. Rendkívül mulatságosnak tartom, hogy már mindenki tudja, miről van szó, de nem szabad róla beszélni. Mindenki tudja már, hogy a repülőgépen szabadesésben zuhanunk lefelé, és három másodpercünk van hátra, de akkor sem szabad megnyitni a diskurzusteret arról, hogy a repülőgéppel bármilyen probléma van. Egyszerűen tilos. Hogy nézne az ki, ha elkezdenénk erről beszélni, és netán latolgatni, hogy van-e valami halvány esély a túlélésre?! Sajnos önmagunkat fegyverezzük le azzal, hogy engedelmesen elfogadjuk ezt a hamis logikát, így ne is lepődjünk meg a következményeken!


Ha egy közösség tartósan beleszorul a hazugságok rendszerébe, akkor egy fordított kiválasztódás kezdődik el: az elithez tartozók - akik alapesetben a kiválasztottak - erkölcsi és értelmi lezüllése. Ha nem leszünk képesek kilépni ebből a "segítség, segítség - suttogta Micimackó, hogy nehogy valakit megzavarjon vele" állapotból, akkor végünk van. Itt már csak a csoda segíthet, ami most az egyetlen kézzelfogható realitás. Egy olyan lelki, erkölcsi és szellemi megújulás, amelyet nagy valószínűséggel egy igen erős dráma válthat ki. Bár nem szolgáltunk rá, bíznunk kell abban, hogy a Jóisten kegyes lesz hozzánk, és ez a dráma elég nagy lesz ahhoz, hogy észre térítsen, de nem olyan erejű, hogy egyúttal teljesen le is tarolja az emberi létezést. Ezzel még szembesülni is nehéz, pedig nem csak szembesülni kell, hanem apró tettekben kinyilvánítani, hogy elindultunk egyfajta bűnbánati úton. "Annak, ki megvallja és elhagyja a bűnt, könyörületesség lesz az osztályrésze." Erre csak akkor számíthatunk, ha az Úr látja és érzi rajtunk az elszántságot, amivel talán képesek leszünk a pusztítással szembenézni, és legalább a magunk mikroszintjén ezzel szembemenni.


Az egyén nap mint nap válaszút elé kerül. Iszonyatos nyomással nehezedik rá az a legmélyebb erkölcsi probléma, hogy ha látja a folyamatos gátlástalan, cinikusan röhögő normaszegők tömkelegét kavarogni, örvényleni maga körül akár csak egyetlen nap során is, akkor mit tegyen. Az embert öt percenként bombázzák azok a sokkoló tények, amelyek őt magát is balekké, vesztessé, ahogyan ma mondják "looser"-ré teszik. Ezért ha egyszer valóban komolyan gondolja, hogy bizonyos törekvéseit, vágyait, érdekeit követnie kell, vesz egy mély lélegzetet, és egyáltalán nem érdekli, hogy közben tudja, ezzel a létezést rombolja.

2012. jan. 28. 14:08

Nehéz az embereket tanítani.

Főleg ha aljasok és műveletlenek.

Meg lehet nézni miben élünk!

Sorozatos tévedések sodorták ide az emberiséget.


Élőben én már beszélgettem ilyen dolgokról mással is és megkaptam érte azt amit itt nem, hogy sok mindent látok és jól. S ne higgyem el a leépítő, fikázó véleményeket. A bűnös ember inkább menekül a bűne elől mintsem elismerje.

2012. jan. 28. 14:04

Beszélgettem én már valódi pszichopatával.

Elárulta, hogy egy weboldalra írt különböző irományokat. Egy nagy politikai pártnak dolgozott.

Van belőle kettő. Lehet találgatni. Az volt a feladata, hogy olyan cikkeket írjon, amiben föl lehet dühíteni az embereket. De ami megdöbbentő volt, hogy ő hazugsággal érte el azt és jól fizettek érte neki. Van több háza és boldog szerető családja...állítólag.

Én azt írtam neki, hogy nem szép dolog, hogy embereknek hazudik. Nagyon nem.


Elég az is ha megmondja az igazat nekik.

Az emberek legtöbbször képtelenek szembenézni a saját hibáikkal. Hárítanak és megvádolják azt az embert, aki szembesíti őket a hibájukkal és mindenféle negatívval illetik.


Van egy szép idézet.

"Mások rólad alkotott véleménye ne váljon a valóságoddá."


Én tudom mit jelent.:)


Ja és a pszichológia hazudik. Azért kapják a pénzüket.

650. 03e8385f6c (válaszként erre: 641. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 13:31

Eddig más véleményem volt rólad - hittem, hogy sérült lélekkel kibeszéled magad itt...segíteni fog...


Nem fog, mert pszichopata vagy - nem a szó sértő, hanem valóban patológiás értelmében és ezt vagy tudomásul veszed vagy nem.


Jobb, ha igen és gyógyulásra vágysz.


Az a mértékű gyűlölet, ami benned van nem is valós ellenszenv - hanem inkább az elméd gerjesztette magánháború és rögeszme.


Szakembert javasolok, gyorsan.


Barátsággal

Sandman

2012. jan. 28. 13:24

Persze.:)

Persze.:)

Persze.:)


Hogy én mekkora szemétláda vagyok.

Én le próbálom leplezni mások hazugságát.

Mennyire kellemetlen lehet ez számukra.

Tücsköt, békát dobálnak rám a kígyók.:)


Azt hiszem, maga azok közé tartozik, akik inkább szembenéznek az igazsággal, mint hogy hamis mennyországban éljenek. Agatha Christie


Ha nem veszel tudomást egy kellemetlen helyzetről, azzal nem tudsz változtatni rajta. Csak azt tudod befolyásolni, amivel hajlandó vagy szembenézni. Az igazság fáj, de a hazugság ölhet. Karen Marie Moning


Az igazsággal mindig jobb szembenézni. Semmi értelme a boldogtalanság elől a tények meghamisításával kitérni. Agatha Christie


Az ártatlanok elpusztulnak, a gonoszok pedig virulnak. Az igazság ravasz, körömfont kiforgatásával nemesnek állítják be magukat, az emberek meg elveszítve a józan ítélőképességüket földig hajolnak előttük, és a rabszolgaság minden formáját hajlandóak elviselni. Dean Ray Koontz


Milyen szép idézetek az igazságról.

Engem olyan lányok érdekelnek, akik hajlandóak tanulni némi erkölcsösséget. Csak mert a világ egy erkölcstelen hely.


"Sokszor az emberek azért küzdenek a legelszántabban, hogy megőrizzenek egy illúziót, és azokat ítélik el, akik megkérdőjelezik azt."

648. spinneli (válaszként erre: 644. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 12:27
A világ ennél kicsit bonyolultabb, ha túl tudsz lépni a személyes sértettségeiden, és a gyermekded kiválasztottságon, észre fogod venni.
647. gyöngy1 (válaszként erre: 641. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 12:26

Egyébként azt hiszem én normálisan szóltam hozzád.

A saját bunkóságod jön ki abból ismeretlenül sértegeted az embereket!!

Én témát lezártam !!!!

646. spinneli (válaszként erre: 643. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 12:25

16 éven felül annyira már nem üt.

:)

645. gyöngy1 (válaszként erre: 642. - F41a82b06d)
2012. jan. 28. 12:17

Hogy te milyen egy szemétláda vagy !!!!


Nem csodálom ha mindenki átver !

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook