Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha megcsalt és nem ismeri be? fórum

Mit tegyek ha megcsalt és nem ismeri be? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. gigi28 (válaszként erre: 1. - Mi)
2010. nov. 16. 10:59

Lehet hogy meg kellet volna hallgatni a barátnőt !

Talán a másik nőt is !

Mindjárt nem lenne szükség fondorlatra se cselre.

Erre nem gondoltál????

77. 80ASIQ (válaszként erre: 72. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 23. 22:12

Rákerestem, elolvastam. Kívánatosnak tartanámn az erőteljesebb felvilágosítást. A fiatalok mostani nemi életéről riasztó dolgokat lehet hallani.


[link]

76. 80ASIQ (válaszként erre: 75. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 23. 21:58
Nem tagadom.
2008. ápr. 23. 21:57
A többi attól még megkeserítheti a hátralevő időt.
74. 80ASIQ
2008. ápr. 23. 21:55

MÁR nem érint!

(félreütöttem az előbb, itt nem mindegy.)

73. 80ASIQ (válaszként erre: 72. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 23. 21:54
Természetesen igazad van, a 64-es hsz-re vissza tudok mutatni. Egyszerre van jelen az emberben a fékezhetetlen nemi vágy és a veszélytől való félelem. Tényleg csak mellékesen jegyzem meg, hogy a meddőség problémája minket mér nem érint. 51, illetve 50 évesek vagyunk. Lassan-lassan már a szexet is el lehet felejteni.
72. ab4b6bc17d (válaszként erre: 71. - 80ASIQ)
2008. ápr. 23. 21:41

Tudod, addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik. Elég sok bajt okozhatsz az életmódoddal. Csak hogy egyet említsek: Chlamydia trachomatis. Ez a kis parazita képes arra, hogy a nejedet meddővé tegye.

A többi mellett ez talán a legkevesebb? Egyik sem semmiség, főleg, ha megfertőzöd vele a párodat!

71. 80ASIQ (válaszként erre: 70. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 19. 18:00
"Köszönjük szépen!"
2008. ápr. 19. 17:12
"Egészségetekre!"
69. 80ASIQ
2008. ápr. 19. 16:45
Majd éjszaka privátban válaszolok Nektek.
68. puli1
2008. ápr. 18. 04:54

Es az asszonyod hogy tudta meg hogy ludas voltal?

Elmondtad neki???

Hat igen az eleg kellemetlen lehet,mikor az ember arra ebred egy szep nap,hogy tripperes.Azt aztan eleg nehez lehet kimagyarazni!!ha ha

En biztos fogok vedekezni,ha felremegyek.De aztan meg ki tudja?????Lehet hogy ugy hozza a helyzet,hogy nem fog erdekelni abba a pillanatba!Csak utanna,mert tudom hogy nekem semmi bajom.

67. puli1
2008. ápr. 18. 04:46

SZeva!Na,varjal!!Akkor te most amikor felreleptel akkor attol feltel,hogy ne hogy megfertozd az asszonyod ha esetleg elkaptal valamit a masik csajtol?

De miert nem vedekeztel?

ES ha csinaltal volna egy gyereket a masik csajnak,az milyen fasza lett volna,mi??ha ha ha

ES miert aggodtal annyira a nemi betegseg miatt,hogy vizsgalatra mentel?

66. 80ASIQ (válaszként erre: 65. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 17. 21:51
Igen.
65. ab4b6bc17d (válaszként erre: 64. - 80ASIQ)
2008. ápr. 17. 12:45
Tud róla?
64. 80ASIQ (válaszként erre: 63. - Puli1)
2008. ápr. 16. 23:23

Korán keltél! Én meg későn fekszem! :)

A hszed első felével 100%-ig egyetértek.

A második felének első felét (:D) úgy értékelem, hogy az, hogy valakit a dolog lelki része zavar jobban, nagyon furcsállom. Érthető a lelki fájdalom, persze, de engem a betegség idegesítene elsősorban, de az nagyon! De a nők inkább a lelki dolgokra vannak jobban "kihegyezve", gondolom.

1986 óta vagyok nős, igen csaltam már meg az asszonyt. Meg is ijedtem, vizsgálatokra is elmentem, szerencsére minden eredmény negatív lett!

63. puli1 (válaszként erre: 61. - 80ASIQ)
2008. ápr. 16. 06:13

Nem elek nyitott hazassagban,es meg csak fel eve vagyunk hazasok!!ha ha

A nyitott hazassagnak szerintem semmi ertelme nincs!!Minek maradnak egyutt,azt nem tudom???

En csak lazan fogom fel,es probalok nem is gondolni arra hogy esetleg a parom felremenjen.De tudom hogy O is csak ember,es tudom milyen az amikor valaki nagyon tetszik,es kapcsolatban vagy kozbe massal,es azon tiprodsz hogy megcsald vagy ne???De elobb vagy utobb szerintem az emberek megcsinaljak!

Ha azt erzem majd egyszer hogy valami gaz van,es a dolgok mar nem ugy mennek kettonk kozt mint reg,akkor biztos leulok vele es megbeszeljuk.De en inkabb a lelkiekre gondolok megcsalasnal,nem a betegsegekre.Hat az aids,az biza terjed!!!

Magyarorszag nem veszelyeztetett anyira mint a nagy orszagok.De mar egy csomoan elkoltoznek Magyarbol,meg elmennek dolgozni kulfoldre,ott meg aztan konnyebb ossze kapni!

Te miota vagy hazas?Sose csaltad meg az asszonyt?

62. 80ASIQ (válaszként erre: 61. - 80ASIQ)
2008. ápr. 15. 09:35
Mindenképpen az a véleményem, hogy jobb tisztában lenni mind a saját, mind a társam dolgaival.
61. 80ASIQ (válaszként erre: 60. - Puli1)
2008. ápr. 15. 09:31

Pasi vagyok, biza! :D

Természetesen igazad van, jó a példa. Ettől függetlenül van az embernek bizonyos előítélete, tehát jobban fél egy prostituálttól pl, mint egy szende kislánytól, akiről Te is írsz. Szóval, igen, a félrelépés kockázatos.

Egyszer, amikor írtam egy másik fórumon, azt a választ kaptam, hogy közlekedési balesetben meghalni nagyobb az ember esélye, mint aidset kapni, mégis símán beülünk az autóba. Magyarországon tudomásom szerint több mint 1000 a nyilványtartott HIV pozitív, és kb durván 5000-re becsülik azokat, akik még nem tudnak saját bajukról. Ha csak az aidsról beszélünk, akkor annak átviteléhez nyilt sebre van szükség mind a két félnél, esetleg mikrosérülések. Ilyen értelemben veszélyes a spermát is lenyelni. Persze a többi, ma már gyógyítható betegséget sem öröm megkapni.

Te nyitott házasságban élsz, vagy csak példaként írtad amit írtál?

60. puli1 (válaszként erre: 57. - 80ASIQ)
2008. ápr. 15. 06:21

Ja,te pasi vagy?En azt hittem csajszi!!

Hat szerintem ez jo nagy hulyeseg volt amit irtal,hogy az attol fugg mit nezel ki????!!

Nekem van olyan lany ismerosom aki tok zarkozott,gyonyoru csaj de akivel egyszer randira megy azzal biza agyba is bujik...

Na es a multkor en megkerdeztem tole,hogy ennyi partner utan merne~e Aids tesztet csinaltatni,mivel hogy sosem hasznal gumit..

Na ez egy jo pelda arra,hogy kibolmit nezzel ki!!

Aki megismeri lehet eloszor azt hiszi hogy egy szent,aztan utanna jo nagyot esik pofara mikor radobben hogy az illeto mar a fel vilaggal lefekudt!Ha en lefekszem massal,nekem lesz annyi eszem hogy gumit hasznalok,mert en mar voltam aids teszten,meg a parom is 1 honap kulombseggel>es remelem neki is van annyi esze hogy ha mar egyszer tudja hogy egeszseges,akkor hasznal gumit ha esetleg megkivan egy masik not!

En mindenkinek ajanlanam az aids tesztet,mert utanna mikor tudod az eredmenyt,akkor tokre megnyugtato,es 2~szer meg fogod gondolni hogy ha felremesz akkor megeri~e kockaztatni!!!

59. 80ASIQ (válaszként erre: 58. - Debóra)
2008. ápr. 14. 22:21

Ez esetben a cél szentesíti az eszközt.

A megcsalás nagyobb bűn, mint a nyomozás.

2008. ápr. 14. 20:40

Nyomozgass utánna, hogy kiderüljön, előbb-utóbb ha igaz, akkor úgyis kibukik, vagy lebukik.

Nézz néha bele a telcsijébe. /igaz bunkóság, de néha bejön/

57. 80ASIQ (válaszként erre: 55. - Puli1)
2008. ápr. 14. 20:31

Ha felmerülne annak a gyanúja, hogy félrelépett, akkor erről bizonyítékot próbálnék szerezni. Hogy mi módon, azt most hirtelen nem tudom.

Gyanús helyzetben hogyan tudnék vele jószívvel együttlenni? BIZONYOSSÁG kell, nem az, hogy mit tagad le és mit vall be. Ha megvan a bizonyosság, amennyiben igen, akkor elgondolkoznék arról, hogy kinézekek-e egy nemibetegséget vagy sem. Ha igen, akkor kivizsgálás. Szigorúan! Ha nem (nehéz téma, mi a garancia?), akkor a megbocsájtáson gondolkodnék el. Van rá esély, én sem vagyok szent. Ha a bizonyosságból az derül ki, hogy nem történt félrelépés, akkor a félreértelmezett helyzeten gondolkoznék el.

A mi konkrét esetünkben biztos vagyok abban, hogy nejem nem csal meg. Amennyiben mégis, akkor az "1. pont" lép érvénybe! :)

56. puli1 (válaszként erre: 55. - Puli1)
2008. ápr. 14. 01:57
Ja,ezt a 80ASIQ~nak irtam az elobb!
55. puli1
2008. ápr. 14. 01:56

Ez a forum nem arrol szol,hogy ha valaki felre megy,akkor utanna te miket kaphatsz el,hanem arrol,hogy mit csinalj ha a parod felre dug es nem ismeri be!!!Te mit csinalnal ebbe az esetbe???

Vele maradnal,es addig nem sexelnel vele amig el nem vinned kivizsgalasra,vgy otthagynad meg mielott hozzad erne megint ,mert attol rettegnel hogy mit fogsz elkapni?????????????

2008. ápr. 9. 17:45

ez a nem ismeri be egy rizikó, hogy meg sem tette

de, ha ennyire biztos vagy a dolgodban döntsd el mennyire fontos, azt vagy nem szólsz, vagy lapát (szemetes)

53. o.andi
2008. ápr. 9. 17:33

vagy benyeled vagy nem!!

de aki egyszer megteszi...az többször is!!!

De ezt Te is tudod!!nem?

2008. ápr. 9. 13:26
Ha biztos volnék benne,hogy megcsalt akkor én kirugnám,nem kertelnék,mert ha egyszer megtette akkor megteszi többször is.
51. Mi (válaszként erre: 49. - Dimitrova)
2008. ápr. 8. 20:20
Ez a mondat meg tuti.
50. Mi (válaszként erre: 40. - Caravell)
2008. ápr. 8. 20:20
igen,igen,igen
2008. ápr. 8. 14:04
Semmit. Elég ha tudja, hogy tudod... ha szereted, akkor nyugi, ha nem akkor kirugi...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook