Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
494. ágica... (válaszként erre: 392. - Erzsy73)
2012. jan. 25. 15:37

Tedd meg minden nap, kezdeményezzél és eljön az az idő, mikor ő nem akar, akkor mond te is neki, hogy gyere apukám cucálj egyet! Tuti befordul és alszik, onnantól kezdve nem kellene kötelezően sz...nod, "hisz csak öt perc...nem több, mi bajod lehet"

Befordul majd, de azért jelezném neki, hogy kérdezze meg orvosát gyógyszerészét...

De eshetőségként lehet szedetnék vele vágy csökkentőt! :) Szedd be apukám, csak c-vitamin! Ha ő nem veszi a fáradságot, hogy társként kezeljen, mert csak p.na vagy akkor bánj vele f.szul! :P Bocsánat! Kicsit érzékeny téma van boncolgatva számomra! :)

493. 39694c0c70 (válaszként erre: 491. - F354ed7a1e)
2012. jan. 25. 15:37
Egyetértek! :)
492. 39694c0c70 (válaszként erre: 486. - Maszat27)
2012. jan. 25. 15:36

Ha neked egy 25 éves futamidejű CHF-alapú hitel "csupán" átmeneti, akkor nagyon jó neked!

Én nem is biztos, hogy megérem a végét!

A megfordítás jogos, de ettől még senkinek a libidója nem emelkedett!

Elhiszed?

2012. jan. 25. 15:34
Ja... és férfi és nő között ilyen mértékű barátság nincs... hülyék a túloldalon :D
490. f354ed7a1e (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. jan. 25. 15:33

Hogy ez a pasi mekkorát tud kamuzni :D


Ez a nem tehetek semmiről szöveg,meg csak ezért,meg azért beszéltek :XD


Küld el a csajhoz és hagyd a fenébe...keressen másik balekot és Sanyi :D

489. 39694c0c70 (válaszként erre: 485. - Ágica...)
2012. jan. 25. 15:33

Segítek neked, mert most vagy másfél órára elmegyek, addig utolérhetsz.

Csak az a baj, hogy akkor meg nekem kell téged utolérnem! :))

2012. jan. 25. 15:33
Alaptémához hozzászólva, ahogy tapasztaltam a környezetemben főleg az a baj, mikor otthon valamely fél eljátsza, hogy minden rendben, közben meg félrejár, mert az mennyire változatos férfi részről, nő részről, mert nem kapja meg otthon azt az odafigyelést, amire szüksége lenne.
487. 39694c0c70 (válaszként erre: 480. - Ágica...)
2012. jan. 25. 15:31
Bocs, én csupán idéztem egy "nagytudású" nő véleményét, aki máshol (most szándékosan nem írom, melyik témánál) jelentette ki, hogy a NŐ VÁLASZT!!
486. Maszat27 (válaszként erre: 481. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:29
Nem akarok ám mindenbe belekötni, én is csak a véleményem irom le. Ezt a példát meg is lehet fordítani, attól hogy a feleség libidója csökken, még a törlesztőrészlet ugyanúgy emelkedik :):) Sajna, de ez van. Ha "csak" ez a baj, nem lehet kifogás hosszútávon..szerintem. Egy párkapcsolat épp hogy a jóban-rosszbanról szól, és egy őszinte kapcsolatban ez egymás érzelmi támogatásával áthidalható.
485. ágica... (válaszként erre: 482. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:27
:DD bakker, már órák óta csak olvasok és nem tudlak beérni! Lassíts! :P Tudom, hogy velem van a baj, de szolidaritásból na...gyors vagy!!!!
484. ágica... (válaszként erre: 382. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:25

Szerintem ezek az emberek betegek! 17 év után, ha nem kapják meg a napi "betevőt" és így reagálnak, az orvosi esett! Csak sokan nem is tudják! Ez is függőséggé tud válni!



"Csupán arra céloztam, hogy aki képtelen kielégíteni a társát, az bizony könnyen arra a sorsra jut, hogy pótlékot keresnek mellette, vagy simán lecserélik. "

483. 39694c0c70 (válaszként erre: 482. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:25

Visszaolvastam.

Ezért a hozzászólásomért nem érzem, hogy védekeznem, vagy mentegetőznöm kellene.

Még szerencse, hogy akad olyan is! :))

482. 39694c0c70 (válaszként erre: 480. - Ágica...)
2012. jan. 25. 15:22

Ágica Drága!

Olyan régi hozzászólásaim említed, hogy kénytelen leszek visszalapozni, mert nem is emlékszem, mi miatt kellene védekeznem. :))

De a te kedvedért megteszem! :)

481. 39694c0c70 (válaszként erre: 478. - Maszat27)
2012. jan. 25. 15:19

Nem is kell, hogy mindenben egyetértsünk.

Azért vagyunk, hogy megbeszéljük a dolgokat és elmondjuk a véleményünket. :)


Úgy látom, hogy ezt az idők során megváltozó libidó dolog némi magyarázatra szorul.


Vegyük ketté!

Léteznek a pszichikai/lelki eredetű okok, és az egészségügyi okok.

Tudom, jórészt mindegyik kezelhető valamennyire, de most ebbe ne menjünk bele!


Csak egyetlen példát ragadok ki, amiért ismét támadható leszek.


Tételezzük fel (most az előzmények boncolgatása nélkül) hogy a férj, vagy feleség munkahelye veszélybe kerül. Mindennaposak a leépítések, nem lehet tudni, meddig marad a munkahely, a CHF hitel meg a nyakukon, a törlesztés emelkedik hónapról-hónapra. Persze ezt se azonos módon (tragikusan) látja mindkét fél, viszont pl. a feleségnek se éjjele, se nappala az aggódástól, és a legkisebb gondja is nagyobb a szexnél.

Ezt vajon hogyan lehet az "elején elkapni"?

Miként lehet ezen segíteni?

Melyik orvoshoz kellene fordulni segítségért?

Mit lehet ezen megbeszélni?

Olyan egyszerű valaki meggyőzni, hogy nincsen baj, amikor igenis nagy a baj, veszélyben látja az otthonukat valamelyik?

480. ágica... (válaszként erre: 380. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:19

Ti férfiak sem vagytok egyformák!!

Azt mondod, hogy mi választjuk ki a férfit, eljátsszuk mennyire jó velük a szex és többet adunk....

Nos 16 évesen kötöttem le magam, saját testem sem ismertem, tetszett a játék, hétvégente ment is, majd mire 18 lettem összeköltöztünk és én azt hittem ezt a sportot többször is űzhetem! Nem így lett! A párocskám szart rám, hétvégente rám fordult és ennyi...Aztán jöttek az ikrek és rákapott az évek alatt sűrűsödni kezdtek a dolgok, majd 16 év után ott tartottunk, hogy ha egy nap kimaradt, akkor tiszta hülye lett , bunkózott ! Én ebbe beleuntam és ott hagytam! Ne csak erről szóljon egy kapcsolat! Természetesen nem vagyok frigid, sőt !De ha érezném, hogy minden nap kötelező,elmenne a kedvem tőle!

479. 39694c0c70 (válaszként erre: 476. - Ágica...)
2012. jan. 25. 15:10

Egyetértünk!

De ha végigolvastad a hozzászólást, ott nem csupán az "odatartásról" volt szó! :)

Most a "többfelvonásos" hozzászólásomban pontosan ezt fogom kifejteni.

Mindjárt el is érünk odáig.

Egyébként meg hálásan köszönöm, hogy okos, intelligens nőként közelíted meg a témát, és nem veszed azonnal támadásnak a hozzászólást! :)


Az említett kapcsolatban pedig a létező legjobb módszert választottad! :)

Őszintén örülök a sikerednek!

478. Maszat27 (válaszként erre: 477. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:09
Én nem mindennel értek veled egyet, bocsi. Az hogy valakinek megváltozik a libidója, az valamire visszavezethető, és az elején kell elkapni. Normál esetben ahol a párok fontosak egymásnak, nincs elhidegülés, én nem hiszem el, hogy nem lehet ezen segíteni, akár orvos segítséget kérni. Ha meg nem lehet, valószínűleg nem is oly fontos ez valamelyik félnek, akkor meg szintén meg lehet beszélni a továbbiakat.
477. 39694c0c70 (válaszként erre: 474. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:04

474. folytatása.

Az eltérő igények kiegyenlíthetők?

Ha igen, akkor milyen módon?

Azt most hagyjuk inkább, hogy megbeszéléssel, mert az úgy hülyeség, ahogy van!

Tehát mi a megoldás?

Kinek kellene igazítani az igényét a másikéhoz?

Kell-e igazodni valakinek az igényéhez a saját libidónkkal?

Elárulom azt, amit biztosan mindenki tud már (valószínű nálam sokkal jobban is)

Nem kell, mert egyrészt erre senki nem kötelezhető, másrészt ez nem olyan, ami könnyen megváltoztatható.

Ha valakit arra kérnék - akinek heti 1 alkalom is sok - hogy varázsütésre változzék meg azonnal úgy, hogy a továbbiakban napi kétszer kívánja meg a szexet.

Belátható, hogy ez nem járható út! Ez olyan, mintha azt mondanám a pár alacsonyabb tagjának, hogy nőjön meg további 8cm-rel, hogy egymagasságúak legyenek. :) Ráadásul mindezt HOLNAPRA!

De mire is jó a nők magassarkú cipője?

Akik tudtak/akartak követni, azok már sejthetik, miről is lesz szó a továbbiakban. :))

Folyt. köv.

476. ágica... (válaszként erre: 353. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 15:02

A szex nem kötelező műsorszám!Nem kötelessége a nőnek "odatartani" !!!!! Van úgy, hogy nincs ráhangolódva az ember! Akkor értse meg a Férfi, hogy nem csak p.na a felesége! Foglalkozzon vele, ne csak elvárásai legyenek!

Én mondanám a kedves férjnek, hogy menjen! Próbáljon szerencsét! Ha szerencsével járt, akkor segítek pakolni!

Tiszteljen, szeressen, becsüljön meg, ne csak szexelni akarjon! Volt ilyen kapcsolatom..és fordítottam a dolgon! Én kezdeményeztem mindig és utána úgy alakult, hogy nem volt az illetőnek kedve, megkértem, hogy használja a nyelvtudását...egy alkalommal sem elégített ki, mikor én akartam ő nem! Innentől kezdve én sem foglalkoztam azzal, hogy ő duzzog vagy sem, ha nem, akkor nem...persze már nem vagyunk hála az égnek együtt!

475. katika23 (válaszként erre: 473. - Katika23)
2012. jan. 25. 14:47
Amugy ez a megbeszelos dolog is olyan h eszreveteleim szerint fontos az erzelmi es ertelmi intelligencia is hiszen hallottam mar olyanrol is h egyszeruen keptelenek megbeszelni a dolgokat valamelyik felnek kinos a tema es/vagy konnyebb nem felhozni a kinos temat es igy inkabb gyujtik a szonyeg ala a problemakat.
2012. jan. 25. 14:45

469. folytatása.

Akkor most kanyarodjunk vissza ahhoz a tényhez, hogy fennáll az állapot, miszerint mondjuk a férfi/férj libidója jóval (min. kétszeresen) meghaladja a nőét/feleségét.

Az első kérdés rögtön az, hogy vajon a kezdetektől is fennállt-e ez az állapot?

Ugye a válasz vagy igen, vagy nem.

Ha igen, akkor mi volt az oka annak, vagy milyen érdekek vezérelték (most igyekszem diplomatikusan fogalmazni) a feleket, ennek a kapcsolatnak a véglegesítésére? Ja, hogy emögött komoly érvek, netovább számítás húzódott meg! Akkor miről is beszélünk most?

Tudott/ismert volt a helyzet, ennek ellenére született egy szerződés/megállapodás/egyezség/házasság, vagy hallgatólagos megállapodás, miszerint VALAMIT-VALAMIÉRT.

Ha ez így volt, akkor nincsen további kérdésem.


Ha viszont ez a mostani állapot (eltérő libidó) idővel alakult ki, akkor felmerülhetnek további kérdések.


Tegyük fel mindjárt itt az első kérdést úgy, hogy ezért vajon ki a felelős? Van-e felelőse ennek az állapotnak?

Rövid válasz: Miután ez úgyse dönthető most el, mert egyrészt 1000+1 oka lehet az igények eltérő alakulásának, nem is kellene egymásban keresni a hibát.


Fogadjuk el tehát azt, hogy ez az állapot (időlegesen, vagy véglegesen beállt)


Mi lehet a következő kérdés?


Nyugalom, felteszem a következő hsz.-ban.

473. katika23 (válaszként erre: 472. - Maszat27)
2012. jan. 25. 14:44

Ebben egyetertek...fontos h a felek figyeljenek egymasra es ha barmi gond felmerul fontos h azonnal meg legyen beszelve maskepp nagyon ossze tud gyulni am es akkor egyszerre robban mint a bomba ami viszont konnyen serelmekhez vezethet..Hullamvolgyek mindenhol vannak es ez szerintem adodik abbol is h ahogy telnek az evek a felek valtoznak es ha a tars nem valtozik utanna (ha ugytetszik nem alakalmazkodik) akkor pont odavezet ami elobb is elhangzott h a szexualis igenyek megvaltoznak.fontos az is h meglegyen az onbizalma mindket felnek mert pl ha a no elvesziti az onbizalmat mert esetleg meghizik es azt hiszi mar nem szep a ferjenek az oda is tud vezetni hogy megvaltozik a szexhez valo hozzaallasa esetleg gatlasosabb lesz es erzekeli ezt a ferj is.szoval ezek mind olyanok h csakis megbeszelessel oldhatok meg!

sok esetben a no vagy ferfi nem is mondja el mire vagyik de bosszankodni tud rajta ha nem kaja meg azt...

Tudnek meg filozofalni hosszasan.......

472. Maszat27 (válaszként erre: 471. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 14:30
Hát nem hiszem, hogy a fiatal korom ellenére látom így. Férjemmel több mint 10 éve vagyunk együtt. Nálunk mindkettőnknek fontos, hogy odafigyeljünk egymásra, még két gyerkőc mellett is. Nem azt mondtam, hogy mindig mindennek tökéletesnek kell lenni, természetesen nálunk is volt már egy-két hullámvölgy, de egy kis odafigyeléssel, törődéssel, beszélgetéssel ha mindkét fél akarja, meg lehet mindent oldani.
471. 39694c0c70 (válaszként erre: 470. - Maszat27)
2012. jan. 25. 14:24

Mindezt azért látod így, mert:

- Mert még nagyon fiatal vagy.

- Új és izgalmas a kapcsolatod.

- Nő vagy, aki nem kap "vőlegénybetegséget" akkor se, ha 6 hónapig nem szeretkezik. /Legfeljebb hisztériát. :)))/

- Olyan óriási szerencséd van, hogy sikerült megtalálnod azt, akivel (legalábbis egyelőre) azonos igényszinten álltok.


Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha majd eltelik 20-30 év, biztosan más lesz erről a véleményed. :)

(Attól félek, hogy nem kell hozzá ennyi se)

2012. jan. 25. 14:12
Valószínűnek tartom, hogy ahol a házastársak ezt a problémát nem tudják megoldani hosszútávon, ott is más is állhat a háttérben, mert én nem tudom egyszerűen elhinni, hogy ahol minden rendben van, szeretik, tisztelik egymást, ott ennyire eltérő lehetnek az igények. Ha valójában eltérő, ott már az elején is fenn kellett volna állni a problémának. Azt meg nem tudom elhinni, hogy a minőségnél fontosabb legyen a mennyiség. Valahogy meg kell találni az egyensúlyt, hogy a mennyiség ne menjen a minőség rovására.
469. 39694c0c70 (válaszként erre: 468. - Katika23)
2012. jan. 25. 14:05

A "zsenge korod" ellenére (ha nem haragszol meg ezért a jelzőért) én úgy látom, hogy érdekes módon te jársz a legközelebb az igazsághoz. (Úgy is fogalmazhatnék, hogy azok közé tartozol, akik meg fogják tudni érteni a dolgok lényegét)


Egyet is értek veled, szinte mindenben.


Egy pár kérdést azért majd később felteszek, de csupán az érthetőség kedvéért.


Szóval induljunk ki abból az alapállásból, hogy a kapcsolatban eltérők az igények. Hogy ez miként is alakult ki, vagy mindig is így volt, talán lényegtelen is. Az se fontos, hogy ez mennyire átmeneti, vagy végleges állapot.

A szituációt vizsgáljuk csupán.


Talán még az se fontos, hogy kinek kisebb, vagy nagyobb a szexuális étvágya.

Ahogy más fórumokon olvasom, éppen elég sok nő panaszkodik a szex hiányáról, vagy nem kielégítő szexuális életről ahhoz, hogy feladjam egy korábbi állításomat. (Úgy hittem, ÁLTALÁBAN a férfiak igénylik a TÖBB szexet, a nők meg a MINŐSÉGI együttléteket)

Rá kellett jönnöm (ha hihetek a hozzászólásoknak, amik nagyobb része nőktől származik, az állításom sántít, mert ez is változó lehet.


Folyt. köv.

468. katika23 (válaszként erre: 466. - Katika23)
2012. jan. 25. 13:51

Peldaul osszefogalalva sokmindent en sem ertek egyet azzal h egy not hasznaljon a tarsa de azokkal a nokkel sem ertek egyet akik visszaelnek azzal h ma nem adok semmit mert epp valamiert buntetni akarok! de azzal viszont egyetertek ha egy nonek nincs kedve akkor azt tiszteleben kene tartani, es azzal is egyetertek ha egy ferfi elobb utobb megunja a visszautasitasokat es felrelep mint tudjuk legtobb felrelepest a no is kiprovokalja(tisztelet a kivetel).a szex nem szabadna kenyszer legyen egyik fel reszerol sem ha valamelyik fel azt erzi annak a kapcsolatnak lottek!kar is eroltetni!

Sok ferfi pedig elnyomva erzi magat ebben a feminista vilagban, a nok kezdik horrdani a nadragot es sok ferfi ezt nem tudja turni.

nem azt mondom h egy no legyen rabszolga de a ferfiaktol elvettek a csaladfo szerepet.. szerintem mindenkinek legyen meg a helye a csaldban....

467. 39694c0c70 (válaszként erre: 464. - Spinneli)
2012. jan. 25. 13:44

Sajnálom, ha még te se értetted meg maradéktalanul az inkriminált hozzászólásom! :(

Nem is tudom, képes vagyok-e "érthetővé" varázsolni.

A baj mindig abból fakad (ahogy korábban írtam) hogy a nők - különösen a "sérültek" - egy-egy NME IS NEKIK CÍMZETT hozzászólást, hajlamosak azonnal magukra venni és támadást indítani ezért.

Ha egy "hibbant tyúkot" kiosztok, rögtön - ha nem is az emberiség - de a szent és hibátlan NŐTÁRSADALOM elleni nyílt színi támadásnak hajlamosak értelmezni.

Elnézést a "sérültek" és "hibbant tyúk" kifejezésekért (de nem jutott eszembe hirtelen jobb kifejezés ezeknél.

(Nyilvánvaló, hogy ezért is kapok majd)

466. katika23 (válaszként erre: 465. - 39694c0c70)
2012. jan. 25. 13:43

Pontosan erre akartam ravilagitani h kar ennyire besertodni (nem rad ertem)nehany hozzaszolason en is no vagyok es meghozza nagyon fiatal itt ahogy eszrevettem de nem sertodok meg es nem tamadok ha sertonek is talalok nehany hozzaszolast mert mindenkinek megvan a sajat velememye es azt ha tetszik ha nem el kell fogadni ha pozitiv ha nem.lehet ellenkezni de nehez meggyozni valakit arrol h nincs igaza.foleg ha epp durcas napja van!

en is megprobalom megvedeni a velemyemet ha nagyon tamadnak de hamar eszbe kapok h kar csatzni mert en sem es a tamado fel sem enged a 21bol!

te ferfi vagy es kulonosen jo h vannak ferfiak is a forumon mert igy nemcsak a nok oldalarol hanem a ferfiak oldalarol is megfigyelhetem ki hogyan lat bizonyos dolgot!

sokszor ott a baj h nok elfogultsagbol beszelnek vagy no szolidaritasbol viszont maskepp gondolkodik egy no es maskepp egy ferfi es mindket felet meg kell hallgatni es el kell fogadni annak velemenyet!

465. 39694c0c70 (válaszként erre: 462. - Katika23)
2012. jan. 25. 13:32

Meglepően jól látsz sok dologban! :)

De még az is megeshet, hogy ezzel, az árnyalt véleményeddel is szembe szállnak, hogy megcáfolják.

Ez csupán attól függ itt, hogy éppen ki milyen lábbal kelt.

Ha ma éppen pocsék a napja, azonnal a támadhatót fogja kiolvasni belőle, míg ellenkező esetben maximálisan egyetért veled. :)

Ilyen egyszerű ez! :)


Hidd el, tisztában vagyok azzal, hogy az emberek mit is szeretnek hallani és olvasni.

Nem egyszer tettem próbát azzal, hogy - amikor éppen kedvem szottyant rá - próbaképpen olyan hozzászólásokat írtam, ami után nem győztem besöpörni az elismeréseket és a pozitív jeleket. Máskor meg - amikor nem voltam ilyen kedvemben - kendőzetlenül írtam a hozzászólásokat.

Lett is olyan perpatvar belőle, hogy győztem kapkodni a fejem! :)

De ez a műfaj már csak ilyen! .))

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook