Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
584. 39694c0c70 (válaszként erre: 582. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 17:35

Ez már olyan mértékben eltér az eredeti témától, és a politika felé tart, hogy ebben már nem kívánok eszmecserét folytatni.

Még akkor se, ha elismerem, hogy részben igazad is van.

A fórumon, ha csak tehetem inkább szórakozom, mint politizáljak.

583. f41a82b06d (válaszként erre: 581. - 39694c0c70)
2012. jan. 27. 17:34

Nem csodálkozok.

Azon csodálkozom ha egyetértenek, ugyanis az ritka.:) Én a másik oldallal vagyok.:)

2012. jan. 27. 17:32

Sokan kimondták már a nagy gondolkodók közül, hogy a rendőrség egyfajta erőszak szervezet.

Megvédi a törvényt, ami pedig a gazdagoknak kedvez és a népnek.

A nép egyfajta kritizálhatatlanságot, sérthetetlenséget, érinthetetlenséget élvez.

Ez arra jó, hogy ne kelljen önmagukkal szembesülni, ne kelljen önmagukba nézni. Tehát tudják folytatni erkölcstelen, de törvényes életvitelüket.

581. 39694c0c70 (válaszként erre: 579. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 17:30

Tedd azt, amit jónak ítélsz!

Csak ne csodálkozz, ha másoknak ettől eltérő véleménye lesz. :)

580. 39694c0c70 (válaszként erre: 578. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 17:29

Az 572.-ben meg azt írod, hogy nem nézetik végig, meg, hogy titokban.

Akkor hogyan is van ez?

Most láttuk, láthatjuk, vagy sem?

579. f41a82b06d (válaszként erre: 575. - 39694c0c70)
2012. jan. 27. 17:27

Nem szélsőséges.

Csupán megfontolt.

Nem is 10 lapot töltetnék ki vele, hanem vagy 100- at. Amiben élünk az egy diktatúra.

578. f41a82b06d (válaszként erre: 574. - 39694c0c70)
2012. jan. 27. 17:26

A gyűlölet Híradóját, amiben végignézetik veled, hogy másokat elítélnek, ácsok mögé zárnak, száműznek a társadalomból.

TV2, RTL KLUB, M1, DUNA TV és a társai.

Elég sok csatorna van.

Tudod a Híradó? Ismered a műsort te is?

Vagy már elfelejtetted?


Várj! Keresek egy példát neked!


[link]


Szóval a törvény és a híradó meg akarja nyerni az emberek véleményét arról, hogy mi a jó és mi a rossz. Ami neki nem tetsző azt rossznak állítja be, ami tetszik az pedig lesz a jó.

577. 39694c0c70 (válaszként erre: 576. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 17:22

Minek kellenek ilyenek?

Szükséged van rá?

Mitől vagy sértődött?

Mert eddig nem találtad meg az igazit?

Képzeld, nekem egyetlen beszélgetés elég volt ehhez! :))

(Igaz az tartott 18 h-tól 23 h-ig)

2012. jan. 27. 17:16

Ja és akkor gúnyos mosollyal ránéznék a lányra, egyenesen a szeme közé és ezt mondanám neki:


Mondj igazat ha tudsz!

575. 39694c0c70 (válaszként erre: 573. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 17:15

Szélsőség, amit írsz.

Miért kellene tesztlapokat kitöltetned bárkivel?

Ha a 10 pontos feltétel-rendszer elemeit betartod, nagy meglepetés nem érhet.

Persze szándékosan, vagy hülyén később is el lehet rontani bármilyen jó kapcsolatot.

574. 39694c0c70 (válaszként erre: 572. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 17:13

Bocs.

De talán ha az 565. sz. hozzászólásod visszaolvasnád, nem lenne céltalan.

Ott írod, hogy miket néztek VÉGIG A HÍRADÓBAN!

Még rá is kérdeztem később, hogy milyen híradót néztek ti?

573. f41a82b06d (válaszként erre: 569. - 39694c0c70)
2012. jan. 27. 17:04

"Azért pedig, hogy sokszor, vagy mindeddig rosszul választottál, senki mást nem okolhatsz, mint saját magadat!"


Milyen igaz.

De én első randira kinyomtatnék a lánynak vagy 10 A4- es lapon idézeteket és beszéltetném róluk.

A válaszokból meg is tudnám, hogy nagyjából mit gondol bizonyos dolgokról és az elég is lenne, hogy rájöjjek teljesen alkalmatlan hozzám, vagy sem. Ez is egyfajta vallatás. A jobbik fajta, amikor gyanakvó vagy és érdekel mennyire fertőzték meg az agyát a világi dogmákkal.

A csajok többsége ott is hagyna ilyenkor. Viszont épp azért, mert hazugok. Mi elől menekülnének?

A tények elől, az igazság elől, a gondolkodás elől.

572. f41a82b06d (válaszként erre: 570. - 39694c0c70)
2012. jan. 27. 16:58

Na és persze ha a tolvajokkal így bánnak ,hogyan bánhatnak a komolyabbat elkövetőkkel?

A gyilkosokkal például.

Ha van is vallatás, akkor az titokban zajlik és erről tilos nekik infót kiszivárogtatni. Jó, hogy nem fogják reklámozni ország- világ előtt.

571. f41a82b06d (válaszként erre: 570. - 39694c0c70)
2012. jan. 27. 16:55

Jajjajjaj!:)

"A törvény emberei nem kín-vallatnak senkit! "


Meg persze időnként meg sem verik akiket bevisznek.

Mert ugye bent úgysem derülne ki.

Persze nincs is szükségük kín vallatásra.

Elég egy hazugságvizsgáló, vagy a bent töltött idő a cellába.


Szóval régebben egyik haverom lopott valamit egy bevásárlóközpontból. Őt elkapták, de mivel vele voltam velük kellett mennem nekem is.

Ha nem is kín, de vallatás volt az a javából.

Ugye próbálják megtörni az embert és félelmet kelteni benne. Mi szükség is lenne szarrá verni?

Finomodtak az eszközök. Régebben persze szarrá verték volna, de mára már nincs értelme.

A törvénynek akkor hatalma lett, hogy bármire- bárkire rá bírja kényszeríteni az akaratát és a törekvéseit.

570. 39694c0c70 (válaszként erre: 565. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 15:27

A törvény emberei nem kín-vallatnak senkit!

Legalábbis civilizált országokban ez nem járatos eszköz. (Az USA-t nem tartom annak)


Te milyen híradót nézel? :))


Faggatózni is felesleges.

Te beismernéd, ha feltennék neked a kérdést?


Te milyen választ szeretnél?

Örülnél a beismerésnek?


Én inkább választanám azt, hogy tagadja le. (Amiről nem tudok, az számomra nem történt meg.)

Persze ez csak akkor, ha nem érne el odáig a dolog, hogy tudja már "János és a város" meg "azok kik szeretik a kenyeret, meg azok akik nem szeretik"


De ebben az esetben már nem is kérdeznék semmit.

Ilyenkor már felesleges!

Nem aláznám meg se őt, se magamat azzal, hogy elvárjam a szemembe hazudás!

569. 39694c0c70 (válaszként erre: 563. - 03e8385f6c)
2012. jan. 27. 15:19

Tudom, ez most rosszul fog esni, de azzal a ténnyel jobb, ha előbb-utóbb megbarátkozol, hogy a megcsaláshoz egy úton kell végigmenni.

Azt nem mondom, hogy kézen fogva vezetik egymást az "elkövetés színhelyére" vagy éppen önként hozzájárulnak ehhez, de azt nem árt tudni, hogy a megcsalás valahol kódolva van.

Kicsit talán olyan mint egy hibás gén, ami vagy betegséghez vezet, vagy még tünetet se produkál.

Az viszont biztos, ha elhanyagolja valaki az egészségét, vagy szándékosan egészségtelen életet él, mindennel rongálja/mérgezi magát, akkor sokkal nagyobb eséllyel tör a felszínre betegség formájában, mint normás esetben.


Azt te honnan és miből tudhatod, hogy amit te JÓ-nak tekintesz, amikor te JÓ-t akarsz, vajon az tényleg AZ-e? Vajon a másik is így gondolja?

Biztos?


Ez olyan, mint amikor valakinek ajándékot keresünk/választunk. Bennünket a legjobb szándék vezet és megvesszük a drága, értékes ajándékot azzal, hogy nekünk tetszik, meg nagyon örülnénk is neki.

De vajon ő is ezt szeretné? Neki is ez tetszik? Ő is erre számított?

Mitől lehetnénk benne olyan biztosak? Figyeltük séta közben egy-egy elszólását? Volt rá gondunk, hogy körbejárjuk, kipuhatoljuk?


Éppen ezért mondom, "A pokolba vezető út is jó szándékkal van kirakva!"


Tudom nagyon jól, minden kapcsolatban lehetnek olyan pillanatok, kísértések, amiknek nehéz lehet ellenállni. De ezt az egy alkalmat, talán még bocsánatosnak is tarthatnám, hiszen mindent ki kell próbálni egyszer!

Persze az már más, amikor valaki érzelmet is visz bele, tudatosan készül rá, szándékosan átver, szervezkedik, stb. !!

Ez már sokkal komolyabb dolog!


Azért pedig, hogy sokszor, vagy mindeddig rosszul választottál, senki mást nem okolhatsz, mint saját magadat!

2012. jan. 27. 14:55

"Egyvalami teljes képtelenség: rávenni a nőket, hogy hallgassanak a józan észre! Mintha hiányozna egy kerekük! Beszélhetnek nekem a női ösztönről, ország-világ tudja, hogy könnyű prédái a szélhámos csirkefogóknak! Tíz között egy sincs, aki rájönne, hogy gazemberrel áll szemben; kihasználhatja őket bármelyik jóképű, sima modorú csibész!" Agatha Christie


Ja és ezt egy nő írta.:)

Picit leleplező.:)

567. f41a82b06d (válaszként erre: 563. - 03e8385f6c)
2012. jan. 27. 14:26

"Az a kutya amelyikre ráfogják, hogy veszett előbb utóbb meg is veszik. "


Ez igaz.

Beleszuggerálják, belekergetik, beleüldözik.



"inkább elkényeztettem mindenkit ami eredménye lett az önzés, ego,lustaság és az új kihívás. "


Ez érdekes és tényleg így van a lányoknál.

Nem kell a jó, hát kell a rossz.

Számtalanszor tapasztaltam én is.

Most már egy nőben sem tudok megbízni.

A nők jellemtelenek, gyávák.

Mindig az a pasi kell nekik, aki jobban hazudik és nagyobbat. Találtam nőkről idézeteket.



Két különböző udvarló közül a nő számára mindig az a rokonszenvesebb, aki ritkábban ad kifejezést érzelmeinek. Rejtő Jenő


Egyetlen férfi sem kizárólag férfi, hanem bizonyos értelemben nő is, és minden nőben ott lakozik valahol a férfi is. Osho


A nő a filozófiát úgy értelmezi, hogy aki vele filozofál, kutyába sem veszi. Kner Izidor


Sok nő rontja el az életét, mert nem tornáztatja az agyát gondolkodással. Az első férfinak, aki megkéri a kezét, igent mond... csak azért, mert szerelmes a házasság eszméjébe. Erre kondicionálta őt a társdalom, melyben él, erre nevelte kiskorától. Minden ennek a célnak szegődik szolgálatába. A hirdetésektől kezdve a pszichológusokig minden arra figyelmezteti, hogy a nő legyen vonzó, kívánatos, és menjen férjhez, amint tud. Elképzelhetetlen, hogy nemet is mondhasson, ha megkérik. Peter Marshall

566. júliusi (válaszként erre: 563. - 03e8385f6c)
2012. jan. 27. 14:25

Én is felcsíphettem volna egy másik pipit, csak bennem volt olyan tartás, hogy csak akkor nyitottam ki az ajtót, amikor már becsuktam az ablakot - mert a huzattól sokkal rosszabb lett volna. . .


Ez a mondatod nagyon tetszik,és találó...!:)

2012. jan. 27. 14:13

"(Minek valakit vallatni, kínozni, akivel már semmi szándékod nincsen a továbbiakban?)"


Akkor a törvény emberei azért kínoznak meg valakit, hogy kiszedjék belőle az infót és elítélhessék a saját értékrendjük, törvényeik szerint?

Mi meg ezt nézzük végig a híradóban.


A kínvallatás durva szó és szükség sincs rá.

Elég ha komolyabb témák kerülnek szóba. Az abból adott válaszok mindent elárulnak.

564. 39694c0c70 (válaszként erre: 542. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 09:21

A megkérdezés is kétélű fegyver!

Kérdés a következők:

- Szeretnéd-e a bizonyosságot?

- Jobb az neked, ha megtudod az igazat?

- Tudod már, hogy mit fogsz tenni, ha tényleg megtörtént?

- Meg tudsz-e bocsájtani?

- Akarsz-e megbocsájtani?

- Képes vagy-e folytatni a kapcsolatot?


Hogy ezek miért lényegesek?

Egyszerű, mert az a kapcsolat, ahonnan a bizalom elszállt, az HALÁLRA VAN ÍTÉLVE!!

Csupán idő kérdése, hogy ez a haláltusa meddig tart.


Abban ugyan lehet némi igazság, hogy a megcsaláshoz vezető úton is két ember megy végig, és az is hozzájárul - a maga módján ehhez - akit megcsalnak.


A kínvallatás meg hülyeség, de ezt te is tudod.

(Minek valakit vallatni, kínozni, akivel már semmi szándékod nincsen a továbbiakban?)

563. 03e8385f6c (válaszként erre: 542. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 08:31

Az a kutya amelyikre ráfogják, hogy veszett előbb utóbb meg is veszik.


Egy: Nem is tuti, hogy a hapsi megcsalta

Kettő: Az azért nem egészen úgy van, hogy akit megcsalnak az rá is szolgált...


Nem mindig kettőn áll a vásár - ha te jót akarsz, de a másik elzárkózik - cseszheted.

Ha a fene fenét eszik, akkor is az ő akarata fog érvényesülni és ez csak hatványozódik az idő múlásával.

Ha a csajodnak megtetszik egy pasas és hempereg egyet vele, míg te teszed a napi dolgaidat - akkor te megérdemelted?

Csak azért mert a könnyűvérű tündérkét nem szíjaztad a mosógéphez?

Szerintem nem.


Engem is megcsaltak többen, de nem azért mert nem tudtam ellátni a "kötelességeimet":) - inkább elkényeztettem mindenkit ami eredménye lett az önzés, ego,lustaság és az új kihívás.

Ja...hogy tehettem volna én is ellene?

Volt olyan akinél tettem is, volt akinél aztán a csillagot is hiába hoztam volna le az égről.


Én háromszor(négyszer?) kerültem olyan helyzetbe, hogy elfáradt a kapcsolatom, mert már tényleg csak "azért tartottak", hogy hazavigyem a lét, vagy elautóztassam adott csajt A pontból B pontba, meg voltak egyéb okok is - amikor már nem kellettem katapult.


De...Én is felcsíphettem volna egy másik pipit, csak bennem volt olyan tartás, hogy csak akkor nyitottam ki az ajtót, amikor már becsuktam az ablakot - mert a huzattól sokkal rosszabb lett volna...

Így meg mire észbekaptam rendszerint lemaradtam a lehetőségekről:)


Nem baj, mindent feldolgozok előbb vagy utóbb de van élet "utána" is.


Szép napot!

Sandman

562. gyöngy1 (válaszként erre: 561. - Csgybzs)
2012. jan. 27. 08:18

jól teszed:)

engem se sokan csípnek mert nem vagyok az az átlagos meghunyászkodó csaj

de nem érdekel :) a párom szeret az számít csak

561. csgybzs (válaszként erre: 559. - Ead80295ac)
2012. jan. 27. 08:12
Ez így van. Én a férjemben megtaláltam az ugyanilyen "különc" másik felem, de a családomon kívül nincs nagyon más társaságom, mert nem osztom a mai "elveket" és nem vagyok hajlandó beskatulyázni magam, és beállni a sorba.
560. gyöngy1 (válaszként erre: 540. - 39694c0c70)
2012. jan. 27. 08:08

Elolvastam tetszik:):)


micsoda magasröptű beszélgetés ment itt este:)

az igaz nagyon akit megcsalnak ő is ugyanolyan hibás mint a megcsaló:)

559. ead80295ac (válaszként erre: 552. - Ami.)
2012. jan. 27. 08:07

én azért nem így látom.. azok akik kitűnnek a világból nem biztos, hogy nem tudnak szeretni, vagy viszonozni...

csak megrótanulták a sok év alatt, hogy nem nagyon lehet viszonozni, mert ha viszonzod akkor azt kihasználják.. sajnos én is ilyen vagyok.. szeretem, ha más vagyok, mint a többi, mert attól kicsiot ( igen és itt most egoista leszek) több vagyok...és ezt most nem úgy értem, hogy jobb lennék a másiktól..

a bartátnőm a megmondhatója, hogy érte bármikor bármit, mert tudom, hogy van viszonzás..

viszont az élet az nem így működik... a munkáim során mindig olyan főnököm volt, aki nem azt értékelte soha, amit megcsináltam, hanem azt amit nem.. miért nem, és stb....

ez az ember egy idő után marhára tudja fruszrálni és egy idő után már nem is akarsz megfeleni...

és sajnos ez az emberek 90% igaz....

és nem az a fontos amit teszel...hanem hogy azon felül, mit tudsz...

és ez sajnálatos, hogy a barátságok és a kapcsolatok is ezen múlnak és ezért van annyi válás és szétszakadás...

mert olyanok vagyunk, akik ha van akkor legyen mégtöbb....

és ha ő nem ad többet én miért adjak?

és ez szerintem szánalmas a világban....

558. csgybzs (válaszként erre: 542. - F41a82b06d)
2012. jan. 27. 07:59

Van igazad, de nincs is.

Lehet, hogy nagyon egyedi vagy (annak érzed magad), de a megfogalmazásaidba a "szerintem" szó nagyon elfér. Főleg úgy, hogy kész tényként írod le. A tőled eltérő vélemény is igaz.

557. f41a82b06d (válaszként erre: 556. - Ami.)
2012. jan. 27. 00:29

"Azon nevetek, amit felfogok, és megértek!"

Tévhit.

Azon nevetnek az emberek, amit nem értenek és nem fognak föl.

Mester Tamás tartott erről egy előadást és ott szólt a meditációról és köztük erről is. Arról is, hogy a viccek csattanóján miért nevetünk.


Ami én már sokat csalódtam a lányokban.

Idővel megtanultam nem hinni nekik és most is beigazolódik, hogy jól tettem.

Engem szép szavakkal nem lehet levenni a lábamról, sem pedig hízelgéssel, meg egyetértéssel sem. Mondd azt, hogy fogalmad sincs mit makogok itt és akkor kimondtad az igazat. Nem kell megjátszanod magad.

Majd keresgélek és lesz olyan aki megért.

Fölösleges hazudni és alkalmazkodni, hamis szerepekben díszelegni. Úgyis kiderül.

556. Ami.
2012. jan. 27. 00:22
Én tudom h komoly vagy,épp ezért vagy vicces,ne hidd h nem értelek! Amit nem értek,arra furcsán nézek és igyekszem megérteni,nem nevetek rajta.Azon nevetek,amit felfogok,és megértek!Szia
555. f41a82b06d (válaszként erre: 554. - Ami.)
2012. jan. 27. 00:18

Köszönöm.

Persze minden embernek több oldala van. A többi nem ilyen szép és jó. A vicces egy érdekes szó.

Teljesen komoly vagyok most.


Talán azért tűnök viccesnek, mert nem értesz. Amit nem értünk azon pedig nevetünk. A vicc csattanóján is azért nevetünk, mert nem értjük.

Az intelligens már jobban tetszik, viszont az a világ szemében gyakran tüske és máshogy hívják.

Jó éjt!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook