Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha mindjárt 30 vagyok és nincs aki szeressen? Annyira gáz vagyok. fórum

Mit tegyek, ha mindjárt 30 vagyok és nincs aki szeressen? Annyira gáz vagyok. (beszélgetős fórum)


2022. aug. 30. 16:59
Biztos nem vagy gáz, majd megtalálod a megfelelőt.
2022. aug. 30. 16:42
Nő vagy legalább?
2022. jún. 29. 06:17

Te kit szeretsz?


Miben vagy gáz?

2022. jún. 27. 16:21

Azt nem tudjuk, hogy mennyire vagy gáz;)


De azt figyeltem meg, hogy manapság nem is akarnak előbb "szerelembe esni" az emberek. Élni akarnak?


Majd egyszercsak jön, aki csak téged akar! Nyugi;)

4. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 16:04

Te "mindjárt 30", nem kell a dolgokat siettetni, majd megtalál téged is a szerelem. Nem kell tűkön ülve az első jött-ment ölébe ugranod. Menj el barátokkal utazgatni, járjatok szórakozni, koncertekre, mozikba vagy éppen fürdőkbe napozgatni, pancsikálni hiszen még előtted az élet.

Csak egyet ne tegyél, hogy otthon savanyodsz egymagadban, reggeltől estig, tavasztól nyárig, fiatalságtól öregedésig. 😀

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 27. 15:49
Majd ha már 30 leszel, akkor elkezdődik az életed.
2022. jún. 27. 14:52
Nem gondolom, hogy így maradsz. Jársz egyébként társaságba? Vannak barátaid, akikkel el tudsz menni? Munkahelyen ismerkedési lehetőség? Ha csak a 4 fal között ülsz otthon, akkor bizony "gáz vagy". :))
2022. jún. 27. 14:40
Szerintetek lehet ezzel bármit kezdeni? Vagy így maradok örökre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook