Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? fórum

Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2008. júl. 19. 16:36
Szerintem ne mondd el neki mit érzel, mert majd jól kinevet. Inkább tedd túl magad a dolgokon és keress korban jobban hozzád illőt. Hiszen ilyenkor a fiúknál az egy év minusz nagyon jelentős.
2008. febr. 27. 06:27

Mondd el neki hogy mit érzel ha ő is így gondolja akkor csak jó ha pedig nem akkor hamarabb

túlláphetsz rajta és akkor nem kell tovább görcsölni

Szóval bátorság!!

3. 6f773a273c (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 19. 12:19
Hát igazából ő is azzal a villamossal jár haza,amivel én,de szinte soha sem akkor van vége az óráinknak,így még csak kétszer-háromszor mentem Vele haza.Köszi a választ.:)Remélem lesz egyszer alkalmam(és bátorságom)arra hogy mondjak Neki valamit...
2008. jan. 19. 12:08

Amikor egyfelé visz az utatok, gátlások nélkül spontán közöld vele, hogy nagyon klassz srácnak tartod.

A többit bízd rá. .... és várj. Ne sürgesd.


Ne használj közvetítőket, nem olyan bonyolult ez a dolog.

Aztán keressetek közös tevékenységeket, s érezzétek jól magatokat egymás társaságában.

2008. jan. 19. 11:38
Gimnazista vagyok,és van egy fiú,akibe kb másfél éve szerelmes vagyok,de egy évvel fiatalabb nálam.Az egyik haverom ismeri,de én nem vagyok az a merős típus.Nagyon félek attól,hogyha a haveromon keresztül esetleg megismerném valamit elrontanék,vagy kinevetne,vagy elküldene a francba,vagy elmondaná az osztálytársainak,stb..Nagyon félek a csalódástól!!Mit tegyek?Hol ismerjem meg?Még két évig egy suliba fogunk járni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook