Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit isztok/esztek/csináltok a fáradtság ellen, hogy végig tudjátok dolgozni a napot? fórum

Mit isztok/esztek/csináltok a fáradtság ellen, hogy végig tudjátok dolgozni a napot? (beszélgetős fórum)


11. dyoo
2010. jan. 31. 19:38
Kávé,de a szokásos dupla adagja.
2009. szept. 23. 23:35
kávé és csokoládé(ebben is van egy kevéske energia)
2009. szept. 23. 23:34
Energiaital,de csak ritkán,mert ha sokszor iszod,nem lesz hatása egy idő után.
2009. szept. 23. 23:10
Semmi nem használ, de valahogy a nap felénél átesel rajta úgyis.
2009. febr. 1. 10:57
kévét és energia italt iszom és keveset eszem. ugyan is ha sokat eszem, akkor elfáradok.
2009. jan. 31. 15:22
Teljesen igazad van. Én is temészetes hatóanyagokkal igyekszem magam formában tartani. Este a pihenéshez használok, reggel pedig a munkabíráshoz. Priviben szívesen válaszolok.
2008. jún. 24. 21:45
Én olyan táplálékkiegészítőt fogyasztok,ami csak növények kivonatát tartalmazza,méréssel tudom követni a szervezetemben hogyan épül be,milyen a szervezetem ellenálló képessége a civilizációs betegségekkel szemben!Sokszor 14-16-órát dolgoztam,több napon keresztül,csak 3-5-óra alvásra volt lehetőségem,másnap úgy éreztem magam egész nap mint akit agyonvertek!Most mióta ezt a táplálékkiegészítőt fogyasztom,sokkal gyorsabban regenerálódik a szervezetem,az alvás időm ugyan annyi,de nem érzek olyan fáradtságot,mint azelőtt!A szervezetem pedig megerősödött,amit a mérési eredmény is mutat!Ez azt erősítette meg bennem,hogy amit az orvosok mondanak,ha aszervezet nem kap megfelelő táplálékot,nem jut be elegendő vitamin,ásványianyag,a hiányok miatt nem tud megfelelően működni,mint amikor lemerül az akkumulátor!Én ezt tök logikusnak gondolom!
2008. jún. 24. 09:57
Energiaital. Jól lehűtve a legjobb ebben a melegben. Nekem bevált.
3. Astra12 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. jún. 24. 09:40
Koffein tabletta, 2 db. Gyógyszertárban lehet kapni, nem vészes az ára.
2008. jún. 23. 12:11

én redbullt vagy bombát iszom és mivel nekem vizga időszakom van beszoktam szedni Guaravit filmtablettát,hogy ne csak a szemem maradjon nyitva,de az agyam is felfrissüljön:)

mondjuk állítólag a zöld tea is nagyon hatásos ilyen tekintetben...

2008. jún. 23. 11:50
Keveset aludtam/pihentem a múlt éjjel, korán keltem, nagyon fáradt vagyok, sajnos minden hétfő ilyen. Mit isztok/esztek/csináltok, hogy csillapítsátok ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook