Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csináljak, ha ez a doki lesz az ügyeletes a szülésemnél? fórum

Mit csináljak, ha ez a doki lesz az ügyeletes a szülésemnél? (beszélgetős fórum)


1 2
36. misz
2010. okt. 25. 14:53
Bocsi: Nektek!
35. misz
2010. okt. 25. 14:52

Nagyon örülök, hogy minden jól alakult! Gratulálok! :))

Jó egészséget és sok boldogságot Neketek! :)

34. a14deb9047 (válaszként erre: 33. - Dancili)
2010. okt. 19. 21:58
Hála Istennek! Gratulálok és jó egészséget mindnyájatoknak!
2010. okt. 19. 21:55
Köszi csajok, nagyon boldog vagyok, hogy már itthon vagyunk, és minden rendben ment:)
2010. okt. 19. 11:14
GRATULÁLOK!
31. Sylvia81 (válaszként erre: 29. - Dancili)
2010. okt. 18. 23:13

Gratulálok!!!

Tényleg felejtsd el azt az állatot, nem ér annyit, hogy egy percig is rossz szájízed legyen miatta!


Kép nincs. :(

2010. okt. 18. 19:16

Gratulálok!

Azt a marhát meg felejtsd el! :)

2010. okt. 18. 17:28
Értesítek minden kedves fórumtársamat, aki írt ide nekem, hogy 2010.10.10. 10 óra 40 perckor megszületett 2. kisfiúnk MILÁN 4450 gr, 50 cm-rel, végül is császármetszéssel, fogadott orvosom döntése miatt. A kedves "doktorbarátom" asszisztált az orvsomnak a műtét alatt, és közben ecsetelte a dokimnak a hízásom történetét. Én meg közben inkább csöndben maradtam, nehogy rosszul legyek aztán egybevarrva:) Szép napot Nektek! Anya és Milán baba
28. kostyi79 (válaszként erre: 1. - Dancili)
2010. okt. 7. 17:51
Dobbenet! Nagyon sajnalom, ami veled tortent! En sem szulnek ennel az orvosnal, az biztos!
2010. okt. 7. 17:32
gondolunk rád!!!és drukkolunk!!!
2010. okt. 7. 17:27

Sziasztok Kedves Lóhereküldők!

Szóval kihúztam a mai napig, hazajött a dokim a szabiról! Szombat délelőttre hívott be a kórházba, lehet akkor meg is indítja a szülést, de lehet császár lesz. Gondoljatok majd rám légyszi, hogy minden rendben menjen, és egészségben szülessen meg a kisfiam. Puszi!

25. Sylvia81 (válaszként erre: 24. - Martin3)
2010. okt. 4. 16:00

Azért egy kisvárosban más ám a helyzet...

Konkrétan Sopronról tudom, hogy éjjel és 7végén mindig csupán egyetlen orvos van ügyeletben!

2010. okt. 4. 15:02

nem semmi...

úgy tudom, nem csak egy orvos az ügyeletes, jogodban áll másikat kérni! ugyanis, mikor én szültem az egyik bébimet, épp a gimis osztálytársam volt ügyeletes, egymásra néztünk és egyből mondta, hogy inkább hívom a másik dokit, jó? épp kérni akartam, elég ciki volt a helyzet:))

23. Dancili (válaszként erre: 22. - Terek)
2010. okt. 3. 23:21
De mindenképpen betelefonálok előtte, de remélem csütörtökig egyben maradok. Most ez a cél, ezért is kérem a drukkot!!!! És köszi:)
22. terek (válaszként erre: 12. - Dancili)
2010. okt. 3. 23:19

Drukkolunk mi is nektek :)

Nem tudsz betelefonálni a szülőszobára és megkérdezni mikor fog ügyelni? Legalább nem kéne magadat ezen stresszelni

21. Sylvia81 (válaszként erre: 19. - 7d6d76a2fa)
2010. okt. 3. 23:12

Nem is tudtam, hogy a felesége védőnő... :)


Nam szétoffoljuk itt a fórumot, ahelyett, hogy Dancilit bíztatnánk, aki egy nemsoproni orvosról beszél. ;)

20. Dancili (válaszként erre: 17. - 7d6d76a2fa)
2010. okt. 3. 23:11
Szerintem a Radát mondjátok, de én nem a soproni kórházat mondom, csak nincs javítva az adatlapom még. Ő a barátnőm dokija, ő 22 hetes, de hozzá jár. Szereti ő is.
2010. okt. 3. 23:07

Igen, nem az ábrázata a bizalomgerjesztő :)

De én mindkettőt nála szültem, és a felesége volt a védőnőm.

Meg dolgoztam is vele, amikor a szakvizsgájára készült. Igen, tök jó fej

18. Sylvia81 (válaszként erre: 17. - 7d6d76a2fa)
2010. okt. 3. 23:03

:)

Majdnem nála szültem az első lányomat. :)

Szegényemnek nem túl bizalomgerjesztő az ábrázata, de a második lányommal hozzá jártam terhesgondozásra, míg ott laktunk. Tök jó fej!

17. 7d6d76a2fa (válaszként erre: 15. - Dancili)
2010. okt. 3. 23:01
Az én volt dokim is a Te városodben dolgozik. Nekem már nagyon messze van, ezért váltottam, de nagyon rendes. R betűvel krzdődik a 4 betűből álló vezetékneve :)
16. 645b490433 (válaszként erre: 13. - Dancili)
2010. okt. 3. 23:00

Nincs ismid kórházba aki megkérdezné mikor ügyel bunkó úr???

Ha gáz van menjetek másik városba ahol azt mondjátok legföljebb kocsiba voltaktok megindult szülés...

2010. okt. 3. 22:58
Köszönöm mindenkinek a sok lóherét, nagyon aranyosak vagytok. Puszi mindenkinek!
14. Sylvia81 (válaszként erre: 12. - Dancili)
2010. okt. 3. 22:50

Ne parázz, az a legfontosabb. Nehogy pont attól induljon meg kifelé a fiatalúr!!!

Megmondod a nevét annak a "jóembernek"? Tippem van, de kiváncsi vagyok. Azaz nem emlékszem a nevére, de ha mondod, beugrik, rá gondoltam-e. Ha igen, mesélek valamit... ;)

2010. okt. 3. 22:50
Az biztos, hogy el is fogom utasítani, mert teljesen bealázott. Engem ennyire még nem szégyenítettek meg soha. Amúgy a normál súlyom 60-65 kg közötti szokott lenni, de 5 évvel ezelőtt volt egy súlyos autoimmun betegségem, szteroidos gyógyszereket szedtem, és a hormonháztartásom és anyagcserém teljesen felborult. Homeopátiával gyógyultam ki hála JÓ Istennek. Azóta nem tudtam visszatérni a súlyomhoz sajnos.
2010. okt. 3. 22:45
Nagyon drukkoljatok, mert még 1 éjjelt, és 3 napot maradnia kell a pocomban a kisfiamnak. Azt mondta a gyerekorvosom, hogy az a doki hétfőn szokott ügyelni, de nem biztos, de úgy emlékszik. Akkor talán csak a holnap még a kritikus. Amúgy egy Győr megyei kisvárosról van szó, és itt csak 1 nődoki ügyel éjjel....sajnos. Rajta kívül bármelyiknél bevállalnám a szülést, csak ő ne legyen. Egy merő stressz vagyok azóta is. Mit művelne velem szülésnél, ha nem menne jól???? Lehet kövér disznó lennék nála a végén. És problémánál sem császározna szerintem még akkor sem, ha az első fiam csaszival lett.....de most hüvelyire készülök.
11. a14deb9047 (válaszként erre: 10. - Marylu93)
2010. okt. 3. 22:40

Nem akarlak vígasztalni, de egy orvos akár 85 éves koráig is praktizálhat aktívan, amíg teljes szellemi képességének, tudásának birtokában van!

Alapból már a másik kórházba mennék. Szó szerint elutasítanám ennek az orvosnak a közreműködését! (Lehetséges!)

2010. okt. 3. 22:36
Ez nagyon durva. Én is kiborultam volna. Nagyobb súllyal kezdtem mint te, és többet is híztam. Mindig vizes voltam szinte. De SOHA egy csúnya szót nem kaptam a dokimtól. Így bemenni hozzá szülni, gyomorideggel nem jó. Mekkora egy állat! Nem térek napirendre! Szerintem nézzél utána annak a másik kórháznak. Szurkolok, hogy visszatérjen a te dokid és az az állat minél hamarabb menjen nyugdíjba.
2010. okt. 3. 22:36

Mekkora bunkó! Nehogy lelkiismeret-furdalásod legyen! Az ilyen menne el már nyugdíjba...vagy a temetőbe, ha csak a rosszindulat van benne!

Sajnálom, hogy ilyen élményed volt, remélem a babókád megvárja a dokid, és még benn marad 3 napot! Drukkolok!

2010. okt. 3. 22:35

Őszintén ,ha tudod hogy ő az ügyeletes,kihivod a lakóhelyed szerinti ügyeletet ,és ad egy beutalót egy másik kórházba és oda visznek ,de ha mentek nem küldenek el!!

És ha meg ott van jogod van elküldeni ,tudom ,én is megtettem:)

Másodjára én is összeakadtam egy ilyennel...

És jött egy másik...

2010. okt. 3. 22:34

Kedves Danciii!


Nekem a dokim ilyen volt az első pillanattól. 168 cm vagyok, és 68 kilóval estem teherbe. Mivel elég vastag a csontom nem látszottam kövérnek, csak erősnek. Mikor meglátott, szó szerint ez játszódott le, mint nálad ( 13 hetes UH-n): hogy nézek ki, a 20. hétig egy dekát se hízhatok, tönkreteszem a gyereket, kórházba fogok kerülni, eleve volt 10 kiló túlsúlyom, hogy gondoltam én ezt?! Akkor híztam 4 kilót, de már vizes is voltam. Meg hogy be kellene fejezni a chipset, meg a csokit, mert ez az eredménye. Az, hogy egyiket se ettem nem nagyon zavarta. Egy szó, mint száz: porig alázva, megszégyenülve kimentem a rendelőből, a babával szinte semmit sem foglalkozott, lemérte, mondta, hogy ez jó, és ócsárolt tovább. De mindenben, hogy képet se tud csinálni, olyan vastag a hasfalam, alig lehet megmérni a babát, stb.


Nagyon rossz volt utána, de az lett a sztori vége, hogy elkezdtem neki igazat adni. Végigzongoráztam a lehetőségeket, hogy feljelentem, bepanaszolom, a párom felajánlotta, hogy megveri, stb. de nem volt egyik sem jó! :)


Amikor legközelebb kezdte a hülyeséget, elkezdtem én is: hogy milyen kövér vagyok, meg mennyire figyelek a diétára, meg remélem a picinek nincs baja, és mennyire nem eszek én sót semmihez. És abbahagyta a csesztetést! Sőt, még egyszer elnézést is kért! Tudom, hogy erre neked nincs időd, de ha azt valahogy eléred, hogy ne foglalkozz vele, akkor nyertél! Ki a fenét érdekel, hogy neki kövér vagy? Csak egy vén muki, aki valahol elfelejtett ember lenni az orvoson túl. Ha nála szülsz, akkor nála szülsz. Úgyse sokat lesz bent, és valószínű a babára fog figyelni, nem téged fog csesztetni. Drukkolok, hogy kihúzd, amíg a dokid visszajön, de ha nem, akkor meg sz@rd le ez az öreg turkászt, és gondolj bele, mennyivel rosszabb lett volna, ha bizalmaskodik veled! Ha ezt élethűen elképzeled, rá fogsz jönni, hogy még örülsz is a csesztetésnek! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook