Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mirena mellett terhesség fórum

Mirena mellett terhesség (beszélgetős fórum)


2013. jún. 16. 05:59
Köszönöm. Eleinte még védekeztünk is, mellette mással. Hiába mondta a doki hogy azonnal véd. Az utolsó két hétben már nem. Tesztelek, de dokihoz is megyek jövő héten. A vérzésem pár napja múlt el. Ugyanolyan volt mint eddig, és pontosan is jött meg. De hát más is van aki terhesen is menstruál
2013. jún. 15. 22:56
Ha csak egy hónapja van fenn, akkor lehet, hogy a mirena hormontartalma miatt vannak ilyen tüneteid! Idő kell, mire megszokja a szervezeted. Én is hasonlókat produkáltam, aztán "összeszoktunk". pisilj egy tesztre, hogy megnyugodj, szerintem. Egyébként le tudják venni úgy az eszközt, hogy nem sérül a baba, ha esetleg van, de a mirena hatékonysága az első évben a legnagyobb, így tényleg szinte kizárt, hogy egyből besikerült volna a baby.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2013. jún. 15. 22:06

Szinte biztos, hogy nem vagy terhes.

Szinte.

De majd a doki megnyugtat.

2013. jún. 15. 22:03

Mirena mellett terhesség?

pár napja hányingerem van és étvágyam sincs. Szúrást érzek az oldalamban. Ugyanezek a jelek voltak az első terhességemnél. 1 hónapja van fent az eszköz. Jövőhéten megyek dokihoz. Pár napja múlt el a mensim, ami pontosan jött meg, ettől függetlenül tartok a jelektől. Nem vagyok abortuszpárti, de ha baba lenne s megtartom félek baja lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook