Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elhalt terhesség mellett lehetnek fokozódó terhességi tünetek? fórum

Elhalt terhesség mellett lehetnek fokozódó terhességi tünetek? (tudásbázis kérdés)


22. Menthe
2014. nov. 23. 22:45

Április 10-én műtöttek, missed ab.

De azóta most november 10-én, is, az egy 16 hetes terhesség volt, elfolyt a magzatvíz, és nem tudták beindítani a szülést.

21. f6390e6b9b (válaszként erre: 19. - Menthe)
2014. ápr. 15. 12:58
Mi a helyzet azóta???
20. cooltim (válaszként erre: 19. - Menthe)
2014. ápr. 2. 00:29

Akkor en elmennek egy ujabb vizsgalatra, ujabb uh. Ha a mult heten voltal 5+4 hetes, akkor most 6+4 hetes kb. Egy het elteltevel is okosabbak. Sokat szamit. Maga a verzes meg nem ok arra, hogy "eltemesd" a babadat - szerintem.

Sok sikert kivanok!

19. Menthe
2014. ápr. 1. 23:13
Láttak petezsákot, múlt héten 16,4mm-es volt, bár aznap egy másik UH 9 mm-t mutatott.
2014. ápr. 1. 20:31

Nekem 6 hetesen meg csak petezsakot lattak, embriot nem! Petezsakot lattak?

26. hetes vagyok most.

17. Menthe
2014. ápr. 1. 16:30
Ja, a doki látott 5+4 naposnak, de az még múlt héten volt.
16. Menthe
2014. ápr. 1. 16:30
Az elmaradt menstruációtól az esetek nagy részében, de történhetett a következő menstruáció előtt közvetlenül is. Ezért lehet a 2 hetes különbség.
2014. ápr. 1. 15:37

Én sajnálom Menthe nagyon, de a dokid is 5+4 naposnak látott? Mert ugye írtál már ki egy fórumot, és ott azt írtad, hogy január 27-én volt meg utóljára. A heteket ez elmaradt menstruációtól számolják...

A másik doki, akihez elmentél mit mondott?

14. c5049c4d76 (válaszként erre: 1. - Menthe)
2014. ápr. 1. 14:39
Szia! Nekem anno nem volt probléma a terhességgel. csak annyit fűznék hozzá ,hogy nekem CSAK a 9-ik!!!!terhességi hétben látták hogy tényleg ott egy kis emberke fejlődik.addig jártam a doki nyakára 1-2 hetente.
13. Menthe (válaszként erre: 12. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 1. 14:27
Jaj. Rendben. HA ELHALT VOLNA...stb., stb.
12. f6390e6b9b (válaszként erre: 11. - Menthe)
2014. ápr. 1. 14:05
Akkor a címet miért elhaltnak írtad?Mindegy végülis,mert így nem nagyon tudunk mit mondani.
11. Menthe
2014. ápr. 1. 14:03

Nem mondták, hogy elhalt - nem találták. Nem megmaradtak a tüneteim, hanem újak vannak (ld. mellbimbóudvar növekedés). Ha elmegyek UH-ra és még nem látják, megint bizonytalanságban leszek...

Az én esküvőm lesz.

2014. ápr. 1. 14:00
Nem értem, hogy 5+4 hetesen miért kellene, hogy legyen embrió. Én barnáztam, kb 5 és fél hetes voltam. Bementünk az ügyeletre, nem látták az okát, mondták, hogy embriót még nem látnak, de ez NORMÁLIS. Másfél hét múlva mentem a következő uhra, ott már vert a pici szíve, ép és egészséges. Most vagyok 13 hetes. :) Szóval én a helyedben elmennék még 1 uh-ra, hogy megnyugodj.
2014. ápr. 1. 13:28

ilyenkor sárgatest termeli hormont, nekem ezzel volt gond ezért kellett is hormonpótlás... attól hogy elhalt esetleg a pici ez a hormon nálad meg lehet hogy ugyanúgy dolgozik tovább...

én megnézetném magam, és ha tuti nincs egészséges terhesség, kell a műtét ha csak pecsételsz

de ha lehet még terhesség kéne sárgatesthormon, ami általában azt is meg akadályozza hogy jobban vérezz esetleg... de akkor még kapott időt a pici élet...

saját esküvőd lesz amúgy, vagy?

2014. ápr. 1. 13:13

ilyenkor még nincs méhlepény!!!

menj vissza a dokihoz és nézesd meg magad. mert akár egy óvatlan pillanatban beindulhat a vetélés és egy nagy zuttyként távozik belőled, akkor beteríti mindened a vér :(

és persze lehet hogy mégis baba van, csak alacsony a progeszteronszinted, pótlás kellene és azért pecsételsz. így mképp kockáztatot valamelyikőtök épséget!

2014. ápr. 1. 12:58

Esetleg mégegyszer nem nézeted meg? Látom, hogy már voltál 3-szor, de mégis.A hormon még benned van, nem csoda, hogy vannak tüneteid.

Nehéz döntés, ez kétségtelen.

Gondolom azért nem adtak gyógyszert, mert nem láttak még embriót?

2014. ápr. 1. 12:49

Vérzésre kaptál valami gyógyszert?

a várzás magában nem jelenti azt, hogy nincs embrió. Én is vérezgettem, még gyógyszer mellett is. Pedig én kaptam rá gyógyszert. Pihenj sokat. Mikor lesz uh?

5. f6390e6b9b (válaszként erre: 4. - Menthe)
2014. ápr. 1. 12:45
Így a nagy napod,minden lesz,csak nem felszabadult és boldog!!!Eleve a vérzés nem a legjobb jel,és a dokik is mondták hogy nem él!Nem értem miért nem mész el a kórházba.Előtte kérsz még egy uh és ha akkor is azt mondják hogy nem él akkor inkább kaparjanak ki.
2014. ápr. 1. 12:41

Köszi. Hát, az esküvő miatt van a para, különben nem gondolkodnék, hogy mi legyen.

Az a fura, hogy miért pont most kezdett el nőni a mellem, ha esetleg elhalt volna a terhesség.

2014. ápr. 1. 12:37
Sajnos igen, mert a tüneteket nem az embrió hanem a méhlepény okozza, ami akkor is működhet még, mikor az embrió már nem él/nem alakul tovább. De ilyen korai terhességnél nem is értem az orvosokat, miért kéne embriót látni? vissza szokták hívni a kismamát 1-2 hét múlva, hisz később is foganhatott a baba..
2014. ápr. 1. 12:27

Írtam már valamit a fórumra, de megint kérdésem van: 6 hetes terhes lehetek, pénteken esküvő. Sok-sok dilemma után (3 orvossal való konzultációt követően) úgy döntöttem, nem kapartatom ki 5+4 hetesen magam azért, mert embriót nem látnak még. Persze riogattak erős vérzéssel az esküvő napjára.

Az egyik orvos szerint nyugodtan mozogjak (eddig jobbára feküdtem). Így péntektől hétfőig mindennap elég sokat lótottam-futottam. Nem tudom, van-e összefüggés, de most (az eddigi pecsételgetéshez képest) erősebb a pecsételés, már nyomot hagy a betéten. Ezért ma megint fekszem.

Teljesen elbizonytalanodtam, mert egyszer arra hajlok, hogy biztos most próbál elmenni, viszont 2-3 napja a melleim elkezdtek nőni, és a bimbók udvara is óriási lett. Ez lehetséges volna elhalás mellett/után?

2014. ápr. 1. 12:24
Elhalt terhesség mellett fokozódó terhességi tünet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook