Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindenem megvan amire vágytam, mégis boldogtalan vagyok. fórum

Mindenem megvan amire vágytam, mégis boldogtalan vagyok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 27. 01:46
akkor vmi ott hibadzik.nem kerek a kep igy!
9. 55Judit (válaszként erre: 6. - Ab443a467a)
2023. jún. 18. 09:58

Nagyon jó ötlet! Lehet anyagilag támogatni valakit, vagy állatmenhelyet, kórházat, és a fókuszban is gyakran látni kilátástalan helyzetbe került családokat, aki segítséget kérnek. Vagy ha nem pénzben gondolkodunk, lehet időseknek segíteni ezt-azt, vagy önkéntes munkát vállalni.

Én is elmennék önkéntes munkára, az állatkertre gondoltam, hátha kapnék kevéske elefánttrágyát a komposztomhoz. 😀

8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 18. 09:53

Hogy lehet ez? Én lassan 70 leszek, és nap mint nap vágyom valamire. Sokat tudom hogy el is érhetek, és dolgozom rajta. Ez a munkálkodás is boldogít. Megelégedéssel tölt el ha visszanézek, honnan hova értem már el az ügyben. Amiért már nem kell tennem az természetessé válik egy idő után hogy van, de ez a megelégedettség érzésemet emeli. Nem az anyagiakra kell gondolni most. Persze magasabb rezgésszámon mosolyogna a lelkem ha a nyugdíjam nem csak egy jelképes összeg lenne, de elfogadtam, hosszas betegség után (itt!!!) ez jár.

Boldogtalan szerintem csak akkor lennék, ha valami nagy veszteség érne. Egyébként csak azért se!😀

2023. jún. 18. 09:15
vmi csak bant teged megis!
6. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 09:52
Segíts azokon, akiknek nincs meg mindenük. Emberen, állaton...
2023. jún. 16. 09:25
Valami mégis csak hiányzik.
2023. jún. 16. 08:55
Talán pont azért vagy boldogtalan, mert mindened megvan, amire vágytál és most nincs miért küzdened.
3. jucika33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 06:05
Akkor valami csak hiányzik. Mi tenne boldoggá?
2023. jún. 16. 06:03
Mi a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook