Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindenem megvan fórum

Mindenem megvan (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindenem megvan

19. Dohány Kati (válaszként erre: 18. - Kittkatt23)
2019. szept. 14. 00:24
Fogadd őszinte együttérzésem!!!Igen.Kemény menet,de fel lehet àllni.Éljétek meg a gyàszt.Sírjatok,beszéljetek egymással az érzéseitekről.Kitartàs!!!Minden jót kívànok nektek!!!
2019. aug. 16. 16:22

Nagyon sajnalom ami veletek tortent. Egy kis remenyt adtal nekem. Bar en a 36 hetes egeszseges babamat vesztettem el lepeny levalas miatt. 2 hete tortent de sosem felejtem el. Orulhetek hogy en eletbe maradtam. Tudom sulya van de most a testi epsegem megse foglalkoztat nagyon. Marmint vigyazok a csaszaros sebekre. Nem hajolok. Nem csinalok semmit.


A mierteknel tartok. Mi lett volna ha...? Biztos az en hibam...! Nem tudom nalam milyen hosszu ideig fog tartani, de nem adom fel soha.

Nektek minden jot kivanok!!!

2019. jún. 4. 19:13
Gyönyörűen megfogalmazott minden sor. Meghatott es Örülök hogy pozitiv lett a vege. Jo egeszseget.sok örömet es ha lehetséges bőséges egészséges gyermekáldást kivanok Nektek. 😁
16. Dohány Kati (válaszként erre: 15. - Syria)
2019. máj. 31. 16:32
Ezt most nem értem,h miért fordult meg a fejedben,h szembe mentünk akàrmivel is?!Egyàltalàn nem lehet széllel szemben pisilni.Nem is tettük.Semmit nem erőltettem végül.És jött.Mikor már elengedtem.Közhely,de mikor màr nem görcsöltem rà...
15. syria
2019. máj. 31. 10:20

A történetet olvasva két gondolatom birkózik egymással:

- le a kalapot a kitartás előtt!

- muszáj/érdemes szembe menni a genetikával/természettel?

Ha én dönthetnék: igen; nem.

14. Sz123
2019. máj. 30. 17:08
Ez az írás nagyon megérintett... Le a kalappal előtted, a férjed előtt is, és sok boldogságot kívánok!
2019. máj. 30. 14:47
Gratulálok a babához, és ahhoz hogy volt erőtök végig csinálni.
2019. máj. 30. 00:52

"Gyermekkorunkban a tökéletesség bizonyítására és az elnyomás különböző technikáira tanítottak bennünket. Ha készek vagyunk leszállni a tökéletesség színpadáról, és elismerni, hogy problémáink vannak, képesek leszünk leereszkedni saját mélységeinkbe, hogy szembenézzünk azzal, ami van. Már azzal is hatalmas megkönnyebbülést érhetünk el, ha csak elismerjük, ami van."


/Kurt Tepperwein/

2019. máj. 30. 00:46
"Még ha hibázom is, ügyetlenkedem, tökéletlen vagyok, öregszem, betegeskedem... akkor is elfogadom magamat olyannak, amilyen vagyok!" /Kurt Tepperwein/
2019. máj. 30. 00:41
Ez pontosan így van! Azokat kell megbecsülni akik veled vannak az utolsó percükig! És maximálisan élni a lehetőséggel! A keménység nem vezet semmire! Félreértelmezett önérzetességből, hülyeségből nagyot lehet esni! Lehet hogy fel sem állsz többé, ha tudod hogy mit vesztettél és már nem hozhatod vissza! Inkább legyél lágy, sérülékeny, érzékeny, rugalmas és mindenekfelett ÖNMAGAD! Ha nyomorult vagy, azt is vállald fel! Az is önmagadhoz tartozik! Csak a külvilág nem szeret így látni, de kit érdekel a külvilág??
2019. máj. 29. 18:55
Úristen!😱 en lehet az első gyermekem elvesztése után már vonat alá mentem volna! Minden tiszteletem a tied,megerdemlitek,hogy végre boldogok lehessetek ❤
2019. máj. 29. 17:05
Nagyon megható írás volt, meg is könnyeztem. Kívánok nektek szok boldogságot a kisfiatokkal💖
2019. máj. 29. 16:44
Szia.igazan meghatott az írásos mert èn is veszítettem el már egy babát 16 hetesen meg a pocakban megállt a kis szíve.teljesen át érzem a fájdalmat amit akkor èrezhettèl.kb 2 èv volt mire helyre tettem magam.azóta eltelt 11 èv ès most van egy gyönyörű szép kislányom sok boldogságot kívánunk nektek.😘
6. Dohány Kati (válaszként erre: 4. - MenoPause)
2019. máj. 29. 16:33
Igazad van.Ez egyáltalán nem egyszerű.Sőt,nagyon sokat sírtam,nagyon sokat beszélgettünk erről a férjemmel és nyilván,h masszív önváddal is küzködtem,hiszen ez 2!!! hatalmas kudarc a női mivoltomnak.És komoly tükröt tartanak az ember elé ilyen helyeken,de nem bántam.Igazából,mikor már felkészül rá az ember,mikor már nem nyalogattam olyan masszívan a sebeim,akkor jött a segítség önismeret formájában.Olyan emberek formájában,akik tesznek rá,h engem mennyire bántanak meg.Ami jön nekik,mondják.Ezt kellene mindig mindenkinek és lehet nem itt tartanánk.Kívánom,h mindenki meglelje a maga válaszát,mert akár hisz az ember,akár nem,a karma mindig körbe ér.
5. Dohány Kati (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2019. máj. 29. 16:22
Köszönöm szépen. 😊 😍 Nem voltak jelei a magas vérnyomàsnak.Semmi.A fejem sem fàjt,a gyomrom sem...csak olyan érzésem volt,mintha megfigta volna a vàllam és a nyakam a huzat.Nem tudom,ez jel-e vagy sem,de egyebet nem éreztem.De valamiért ennek így kellett történnie.Másodszor már időben beavatkoztak az orvosok,de mégis olyan gyenge és kicsi volt a lelkem,hogy nem élt túl egy enyhe fertőzést,ami valljuk be,szinte elkerülhetetlen egy 780 grammos picinél.Viszont van aki kisebb súllyal született,mégis szaladgál egészségesen.
4. MenoPause (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2019. máj. 29. 13:01
Nagyon meghatott.. Gratulálok! Én hiszek abban, amit írtál, de ez nem olyan egyszerű, és nem egyértelmű sokak számára, hogy utánajárjanak, miért történik velük az ami. Az élet egyik területén sem. Nem lehet megtanulni könyvből. Megélsz, valami megtörténik Veled, megérted, hogy mi.. Végül, így a csoda is bekövetkezhet! Nagyon sok boldogságot!
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2019. máj. 29. 12:34

Gratulalok a kisfiatokhoz nagyon cuki 😊

azt nem értem a toxemianak nem voltak jelei? Azért ez sokakat érint mégsem lesz tragédia a vége vagy ebből is több féle van?

2. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2019. máj. 29. 12:04
Köszönöm, hogy megosztottad ezt velünk. Gratulálok a babához és a lelkierődhöz, mellyel túl tetted magad a tragédiákon! Kívánom, hogy boldog életetek legyen!
2019. máj. 29. 09:35
A tartalom megrázó és hosszú lesz helyenként pszichológiával és spiritualitással fűszerezve... Szeretném, hogy hozzátok is eljusson a történetünk, mert jó a vége. Hátha segít az elkeseredett sorstársaknak.

Ugrás a teljes írásra: Mindenem megvan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook