Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjszaka álmodunk? fórum

Minden éjszaka álmodunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
91. 613c0e0120 (válaszként erre: 79. - Nayloon)
2007. szept. 29. 20:42
Köszi, legközelebb, ha valami érdekeset álmodok, leírom. :)
2007. szept. 29. 19:42
Véletlenek nincsenek!!!!!!!!!!!!
89. 984ff08d0b (válaszként erre: 87. - Reiki)
2007. szept. 29. 18:13

jaaaaj, csak nem arra gondolsz, amit tegnap kellett elmondanod nekem?? bipp-bipp, Önnek egy új üzenete jött :))))))))

Sok már nekem ez a sok véletlen... :P

2007. szept. 29. 12:26
Igen
87. Reiki (válaszként erre: 74. - 984ff08d0b)
2007. szept. 29. 12:24
Hopszi, ezt most olvastam csak el)) ez hasonlít valamire)
86. Reiki (válaszként erre: 85. - 984ff08d0b)
2007. szept. 29. 12:19
Éppen nézegetem az álmodat, szép idilli kép ami a párás télikertet érinti)) s az aranyos madarak, édes, mesélj milyen volt a hangulatod, bár sokminden lejön abból amit írtál.
2007. szept. 29. 08:40
Hihi, megint álmodtam :D és emlékszem rá :) de ez most a Lost miatt volt :D víz meg mosógép, meg mosás, meg ruhák, meg kosarak...áhh :D kár volt megnéznem
2007. szept. 28. 18:16
na émmeg nemááá t olvastam a nanááá helyett...mondom kén mán az az új ókuláré apjuk!
2007. szept. 28. 18:10
nanááááááááááááááááhogy jöhet sorban ahogy írtad
82. 984ff08d0b (válaszként erre: 81. - Nayloon)
2007. szept. 28. 18:09
mitnemááá? sok? 90napos diéta...hihi ch nap...este...
81. nayloon (válaszként erre: 80. - 984ff08d0b)
2007. szept. 28. 18:04
nanááááááááááááááááááááááááááá
80. 984ff08d0b (válaszként erre: 77. - Nayloon)
2007. szept. 28. 17:40
hoztam: somlóit, meggyespitét, mézeskrémest, gerbeaudot, meg flódnit :D iylen sorrendben jöhet? :)
79. nayloon (válaszként erre: 78. - 613c0e0120)
2007. szept. 28. 16:35
Írd le esetleg ha érdekel, egy - egy álmod jelentése, Reiki és Csepp biztos segít , megfejteni és megérteni az álmod jelentését
2007. szept. 28. 16:33
állítólag minden éjszaka álmodunk, csak nem mindig emlékszünk rá. Azt tudom, hogy én 90%-ban álmodom, a maradék 10%-ban nem tudom mit csinálok. :)
77. nayloon (válaszként erre: 76. - 984ff08d0b)
2007. szept. 28. 16:21
jöhet amit hozol!!!! csak hozz valamit!!
76. 984ff08d0b (válaszként erre: 75. - Nayloon)
2007. szept. 28. 16:15
azóta is emlegetem :D bár nem félek tőle...csak kellemetlen volt, de az maximálisan...na elfutok a cukiba, kér valaki valamit? :D
75. nayloon (válaszként erre: 74. - 984ff08d0b)
2007. szept. 28. 16:13
Igen egyszer írtál nekem is egy visszatérőről
2007. szept. 28. 16:10
Nem tudom ez gyakori-e, mindenesetre a napsütéses rétek pónilovakkal és virágokkal ritkábbak az álmaimban :D Nem zavarnak. Kíváncsi vagyok, lehet, ezért kérnek segítséget az álmaimban...vagy a saját dolgaim jönnek elő éjjelente és ezért nem félek tőlük? Mert bennem vannak és itt szabadok lehetnek? Ha külső támadóm van, akkor kapok segítséget különböző formákban...volt egy gonosz izé aki rámszállt, ő jött fekete bagoly, fekete medve meg gonosz kisgyerek formájában. Tőle védtek a védőim. Nem tudott bántani, bár nagyon féltem és olyankor nappal is alig éltem, nem volt semmi energiám...a párom látta is, ő látja az ittragadtakat, nem fél tőlük, de azt mondja, ezen csuklya volt, nem volt arca és napról napra közelebb jött hozzám. A végén már én is felébredtem néha, hogy az arcom megfogta valaki. Aztán egyszer csak kaptam pár tippet a távoltartására és akkor elhagyott. Nehéz idők voltak azok nekem, mert nem voltam képes a való életben lenni, nem éreztem semmit, se hideget, se meleget, se komoly érzelmeim nem voltak, elrabolt amit tudott. Báb voltam és ha nem kapok segítséget "szakemberektől", tuti az őrületbe kergetett volna...aki ilyet nem élt még át, nem tudja elképzelni...de ne is kelljen neki...Szóval lehet, hogy egy kapu vagyok, de csak ritkán kapok bántókat...néha inkább mintha mások, a régiek életét mutatnák meg nekem...
73. nayloon (válaszként erre: 72. - Nayloon)
2007. szept. 28. 15:42
Kegyetlen hangja van, csak kissé az életét cseszte el
2007. szept. 28. 15:41
de akárhogy is nézzük, Amy Winehouse csodás zenét művel!!
71. nayloon (válaszként erre: 70. - 984ff08d0b)
2007. szept. 28. 15:40
te gyakran álmodsz, nem jó emberekkel lényekkel ugye?
70. 984ff08d0b (válaszként erre: 69. - Nayloon)
2007. szept. 28. 15:39

nem tudom, lehet, hogy mindenki ilyeneket álmodik, csak nem emlékszik rá :D

a zenére én is kíváncsi vagyok!!! bár az enyém inkább kemény jazzos volt, rock beütéssel...na amit szeretek :D olyan

Tejóég, a Predator üldöz és közben a Sors szimfónia....vááá! :D Hehh, ő volt az egyetlen olyan lény álmomban, akire rá tudtam szólni, hogy álljon le és takarodjon, mert ez az én álmom :D és szót fogadott :) a többi szörnyike elől mindig a védőim óvnak meg, kis termetű kutyák, varázserejű ceruzák, meg ilyenek :D mókás dolgok ezek :D

69. nayloon (válaszként erre: 68. - 984ff08d0b)
2007. szept. 28. 15:35

Futri, hogy tudsz te ilyeneket álmodni??? Megáll az ész!!!

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy a zenének milyen jelentőségei vannak az álmainkban, mert én is sokszor álmodom zenével, van hogy csak hallom, van hogy egy dolgohoz, szituációhoz kapcsolódik.Engem megnyugtat , ezek pozitív álmok, de a zene is nyugodt!Lehet , ha Beethoven sors szinfóniájával álmodnék, nem lenne ilyen nyugodt álmom!!!

2007. szept. 28. 13:43

Hú, most éjjel is érdekeset álmodtam, valami helyen voltam, egy hotelféle lehetett, annak is a nagy télikertjében. Sok fa és pára volt...voltak kis zöldessárga madarak, akik egy-egy kicsire alakított pálmalevelet hordtak a hátukon, ezzel álcázták magukat és alóla kukucskáltak kifele. Egy pálmalevelet én is törtem és alakítottam rajta, hogy olyan legyen, mint az övék. Egy kismadár alá is repült, ahogy a tenyeremen tartottam. Csodálkozva néztem, meg sem mertem mozdulni...akkor megjelent egy régi barátnőm. A kismadár elrepült, a hátán a pálmalevélkével. A barinőm szegényes ruhákban volt és szomorú volt az arca. Egyik sem jellemző rá, és segíteni szerettem volna neki, nem mondta, hogy szüksége lenne rá, de adni akartam neki 20e Ft-t, aztán féltem, hogy a párom megharagszik érte, ezért egy 10e-est nyomtam a kezébe távozása előtt és sok sikert kívántam neki, és meg akartam ölelni, de végül nem tettem. Rég nem láttam már igaziból és utána sem sokszor beszéltem vele....

Aztán valami más jött, egy klipforgatáson találtam magam, Amy Winehouse kísért fuvolán egy nőt, aki az ő egyik számát énekelte...vagyis nem is tudtam már a végén ki-kicsoda, csak a fuvolás megsértődött az énekesre. Abba is hagyta a játékot és átment az éneklőhöz mérgesen. De nem ért oda, valakik feltartóztatták a folyosón. Az egész úgy nézett ki, mintha egy régi bérház két lakásában lett volna külön a fuvolás és egy pár komolyzenész és külön egy másik lakásban az énekes és a bandája, köztük meg egy folyosó. Nagyon jó zene volt, hallottam, de emlékezni nem tudok rá. A bérház falain "suhantunk keresztül" a kamerással, mintha átvágták volna nekünk a falakat. Nagyon érdekes volt, élveztem, hogy láthatok ilyesmit, utána meg a balhé kötött le, nem értettem, hogy a fuvolás miért haragszik az énekesre és miért hagyta abba a játékot, hiszen olyan szépen követte az éneket...láttam a falakat, hogy a két lakás teljesen más színű, berendezésű (az egyik pirosas volt és angol stílusú, a másik meg modernebb és zöldessárga falú), a folyosó fala sárga, mintás tapétával volt burkolva, a falakon kandeláber-szerű világítás, a padlót zöld szőnyeg borította, de a tapéta hámlott, a kandeláberek némelyike lógott, vagy ki volt égve...remek hangulat volt mégis és éreztem, hoyg az egészet csak a klip miatt csinálták ilyenre...


Hát hogy én miket össze nem álmodok :D

67. csepp (válaszként erre: 66. - 984ff08d0b)
2007. szept. 26. 07:46
ha nem jutsz dűlőre vele, szólj) bár én csak azt mondhatom el, amit gondolok erről. a valódi értelmét te tudod megfejteni, mert ez a te életed
2007. szept. 25. 19:23

És én is!!! :D

Hűűű, nem semmi volt... :D

Bár még töprengek rajta...

65. Reiki
2007. szept. 25. 16:22

Köszönöm , hogy írtál, és megfejtetted!!))))

Pusziiii

64. csepp (válaszként erre: 60. - Reiki)
2007. szept. 25. 14:26

a kettes szám: személyes kapcsolataidat körültekintően kell kezelned.

elefánt: a türelem, a jó emlékezőtehetség, a stabilitás és a pontosság erényét ismered fel benne.

futás: a sebesség és a lendület, mozgásbantartás.

a félelem érzése nem szorul magyarázatra...

szép napot nektek)

63. csepp (válaszként erre: 61. - Reiki)
2007. szept. 25. 14:13
legalábbis igyekszem :D
62. csepp (válaszként erre: 52. - 984ff08d0b)
2007. szept. 25. 13:53
azt hiszem eléggé magánjellegű az álmod ahhoz, hogy inkább pw.-n küldjem el a megfejtést)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook