Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent a már egy éve halott nagyszülőről álmodni, de folyamatosan, minden harmadik éjszaka? fórum

Mit jelent a már egy éve halott nagyszülőről álmodni, de folyamatosan, minden harmadik éjszaka? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 22. 18:29

A halottakat el kell engedni, ha ÖNZETLENÜl szeretjük Őket. Különben bajt okozunk.


A következőt képzeld:

Van egy ház, Az egyik szobában a kicsi gyereked van. Nagyon sír utánad. ha nem sír, akkor emleget. Aztán megint sír. Átmenni nem tudsz, mert zárva az ajtó.

Mit érzel ekkor? Gondold végig.....

Ezt érzi a lélek is. Tehát, ha a fenti érzésre azt mondod, hogy borzasztóan fájdalmas, akkor engedd el.

2011. jún. 22. 16:21
igen én is gyakran járok a temetőbe, hetente.
9. gizus58 (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2011. jún. 21. 19:37
Valószínű van valami, amit vele kapcsolatban még nem zártál le magadban.Ezért nem is tudod még elengedni.Gondold át, és tedd meg.
8. cac78ceb03 (válaszként erre: 3. - Marcibaba)
2011. jún. 21. 06:43

Gondold át, hogy hogyan érzel vele kapcsolatban. Én 10 évig rengeteget álmodtam a nagymamámmal, akit nagyon szerettem, és én ápoltam az utolsó hónapjaiban. Amikor meghalt, épp aludtam (mert azt is kellett valamikor), és ő egyedül volt. Soha nem erről álmodtam vele, de, gondolom, ezért volt mégis olyan gyakran. 10 évbe tellett, mire rájöttem, hogy ő ezt megbocsátotta, és ideje nekem is megbocsátanom.

Egy reggel, (mikor nem álmodtam vele), felébredtem, és egyszerűen csak eszembe jutott a semmiből. Hogy meghalt, és hogyan. És ahogy így eszmélkedtem az ágyban, szép lassan jutott el a tudatomig az idő. Hogy épp az a nap van - épp évforduló, hogy hány óra is van, hogy épp akkoriban történhetett - és hogy hány éve is: épp 10! Kb. percre pontosan 10 évre rá jutott ez eszembe. És furcsa mód nem a hideg rázott ki, hanem megértettem, hogy megbocsátott: abba kell hagynom az önmarcangolást...

2011. jún. 20. 23:16
nekem hideg időt és nyugalmat hoztak mindig ha velük álmodtam....
2011. jún. 20. 22:55
Én is sokat álmodom a nagymamámmal és apuval is, de csak jókat. Szerintem azért álmodsz a nagyszülődről, mert sokat gondolsz rá, hiányzik.
2011. jún. 20. 22:47
Én ilyenkor kimegyek a temetőbe, és attól megnyugszik a lelkem....
2011. jún. 20. 22:43
Szerintem csak annyit, hogy hiányzik neked
2011. jún. 20. 22:33
és akkor mi a teendőm?
2011. jún. 20. 22:33
Szerintem azt, hogy elintézetlen ügyetek van.
2011. jún. 20. 22:31
Mit jelent a már egy éve halott nagyszülőről álmodni, de folyamatosan, minden harmadik éjszaka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook