Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjszaka azonos időpontban ébredni fórum

Minden éjszaka azonos időpontban ébredni (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Minden éjszaka azonos időpontban ébredni

2020. júl. 24. 08:28
Szerintem valaki kelteget. Nekem volt egy ilyen tetü szomszédom.
19. boldogzokni (válaszként erre: 14. - Csakénke)
2020. júl. 21. 09:53
Hallottam már ilyenekről, hogy a gyerekek reagálnak olyan dolgokra, amiket mi nem látunk, nem érzünk. Engem a frász lelne és én is megtennék mindent.
18. Amaunet (válaszként erre: 17. - Csakénke)
2020. júl. 20. 19:35

Fel kéne már nőni és nem a babonában, hiedelmekben élni! Olyan ez, mint a gyermekeknél a "zsákos", a mikulás, stb...

A felnőtt embernek magában kéne keresni az okokat. Az elméjében, az életvitelében. Nem a mesékben.

17. Csakénke (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2020. júl. 20. 16:10
Nincsenek szelleműzők...ez nem a Cartoon Network.. :) Bizonyított tények alapján írtam a hozzászólást és ajánlottam három lehetséges megoldást.Egyszer sem javasoltam szelleműzést (egyébként sem ez történik a legtöbb helyen,ahol szellem van,viszont az,hogy te nem hiszel benne,még nem tünteti el őket....Ha én lennék a kérdező,abban a sorrendben próbálkoznék,ahogy a lehetőségeket írtam.Bár ez nem az összes lehetőség...NEm akarok itt kisregényt írni...A depresszív vagy túlzott diszharmonikus állapot is felkelthet téged éjjelente,hiszen az agyad ilyenkor egyszerűen képtelen kikapcsolni...Bár ehhez ugye nem kapcsolódik az azonos időpont..Az inkább az első vagy a harmadik lehetőség... Nem kötelező ezeket tenni,de okozhatják az azonos időpontban történő ébredést... :) Akkoris,ha te nem hiszed ezt el.
16. Franc22 (válaszként erre: 11. - Noozimanoo)
2020. júl. 19. 14:28

Így igaz.

Két éves kislányom és bizony nagyon sokszor ébred

15. Amaunet (válaszként erre: 14. - Csakénke)
2020. júl. 19. 11:50

Akkor a villany vezetékelést is szedesse ki a falból?

Meg szelleműzők! Az emberek fejéből kéne már kiűzni a babonákat!

2020. júl. 19. 11:21
Szia!Ha 3 körül kelsz,az máj vagy veseprobléma is lehet.Vigyél be több D vitamint,vasat,de ennek helyreállítása hosszabb folyamat.Egy másik megoldás,ha minden konnektorból kihúzod a dugókat éjszakára,amit lehet,de komolyan.Ha egyik sem segít,nem 3kor kelsz,hanem éjfél és 4 között különböző időpontokban,többször is,akkor én megnézetném a házat egy szakemberrel,aki ért a vízerekhez,Hartmann-zónákhoz,illetve ahhoz is,ha esetleg nem vagytok benne egyedül...Tudok ajánlani is ilyen embert,mert nálunk is segített.Igaz,én kifejezetten az utóbbi lehetőség miatt hívtam,mert megérzem az ilyesmit meg nálunk történtek dolgok az akkor fél éves fiam körül...Azóta nem volt semmi problémánk.
13. birebora (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. júl. 19. 10:18
Akkor ébredtem fel minden éjszaka azonos időben mikor pajzsmirigy beteg voltam. De van, hogy még most is felébredek akkor tájt de már ritkábban.
12. syria (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. júl. 19. 10:03
S nem szoktál elkésni? :)
11. noozimanoo (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2020. júl. 18. 23:14
Annak pelebkás korú gyereke van? 😁
10. df1e1c376c (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2020. júl. 17. 13:16
Az kialvatlanul ébred (kinai bölcsesség) :D
9. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. júl. 17. 13:15

Most hogy mondod... :D

De 5.15-ig elalvassal már sikerült 5.30-kor kezdeni. Fogmosás ruha, sprint.

2020. júl. 17. 13:13
és aki minden órában felébred minden éjszaka ?
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2020. júl. 17. 12:36

Igen, én is így hallottam.

Énrajtam nem igazolódik.

6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. júl. 17. 12:22

Természetesen nincs minden idősödő emberről információm. Akiket ismerek 70-80 évesek ezt szokták mondani.

Hozzá kell tenni, hogy ők már napközben is szunyókálnak 1-2 órácskát.:)

5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2020. júl. 17. 12:17
Nekem régebben elég volt a 7-8 óra, én ahogy idősödöm, úgy alszom 9 órát is.
4. Guruljka (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2020. júl. 17. 12:16

Biztos?

4.30-kor a fél 5-ös műszakhoz nem késő?

:D

2020. júl. 17. 11:39

Azt mondják, hogy az idősek már nemigénylik a nyolc óra alvást, sokuknak elég a négy óra is, hogy kipihenten ébredjenek.

Bár még nem tartozom ehhez a korosztályhoz, de a hét 3-4 napján nekem is elegendő ennyi alvás. Főleg akkor, ha megtehetem, hogy akkor alszom (szunyókálok) egy kicsit, amikor nekem jó.

Emlékeztem, hogy ezekről a felébredésekről olvastam már valahol, mikor érdekelt a téma.

[link]

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. júl. 17. 11:14
Én azért szoktam 4.15-4-30 körül ébredni minden nap, mert banatomra reggeli fel 5-os muszakhoz akkor kell kelni :D
2020. júl. 17. 09:35
Biztosan másokkal is előfordult már ilyen. Békésen alszol éjszaka, valami felriaszt, ránézel az órára, alszol tovább. Másnap éjszaka ugyanez megtörténik és az időpont MEGEGYEZIK! Micsoda véletlen - gondolod. De ismétlődik vagy egy héten belül több napon is megtörténik veled. Ez már nem lehet a véletlen műve, vagy igen?

Ugrás a teljes írásra: Minden éjszaka azonos időpontban ébredni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook