Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjszaka álmodunk? fórum

Minden éjszaka álmodunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. nov. 22. 08:29
ideírtam a mai álmom, erre eltűnt. nezse nekem :P
2007. nov. 15. 09:43

Reiki, utólag és megkésve és szégyenlem magam, de BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D


A most következő álom felettébb furi lesz az tuti. Ma éjjeli volt.

Vannak visszatérő "álomhelyeim". Ez is egy olyan, egy nagy épület, egyfajta bevásárlóközpontféle, de nem vásárolni lehet, hanem játéktermek vannak benne. Különböző emeletek vannak, folyósók, lépcsők, mint egy rendes épület. Lassan kezdem kiismerni, annyit voltam már ott. Japánban lehet valahol, írásjelek vannak a betűk helyett, de nem zavartak most, nem is érdekeltek, már megszoktam őket. Az egész épületet valami régi házzal építhették egybe, mert vannak folyosók, amik szűkebbek, mint a többi és teljesen fával burkoltak, sötét tölggyel, vagy ilyesmivel. Most is itt kószáltam, mikor az egyik bárfélében leültem beszélgetni egy nővel. Segítségre volt szüksége, a szemével jelzett, hogy beszélni akar, hallgassam meg. Fekete középkori brsony ruha volt rajta, a haja vörös és göndör volt, és a háta közepéig ért. Leültem mellé és képekben beszélt nekem, egy férfiról, akit megszeretett, üldözésről meg egyebekről. Akkor már tudtam, hogy ő valami nem evilági dolog és úgy élt mindent túl eddig, hogy férfiakat szédített el és az erejüket elvette (vagy valami ilyesmi). Éreztem, tudtam, hogy üldözik, most is, és nincs sok időnk beszélni. Beszélt a férfiról, hogy ő az egyetlen, akit szeret, hogy ragaszkodna hozzá, de azt felvilágosították róla, hogy milyen valójában ő, és a férfi összezavarodott és elhagyta. Most nagyon szenved, mert szereti. Nem sírt, belül éreztem csak zokogni.

Hirtelen emberek tűntek fel a bejáratnál, kiabáltak:

-Ott van, ott van, a vörös kecskeasszony!!!

A kezükben dolgok voltak, amivel ártani akartak neki.

Megfordultam ültömben, a nő meg felpattant és rohanni kezdett. Hirtelen kecskévé változott, fekete szőrrel, nagy szarvakkal és felöklelte aki az útjába ugrott. Elrohant, futottam utána, valahogy segíteni akartam. Gyorsan szökellt, és nem jutottam sokra, még láttam, ahogy az egyik fával borított folyosó végén eltűnt. Kifulladva álltam ott, és tudtam, hogy eddig nem volt jó teremtmény, de most megváltozott...


Furi mi?


Utána jött még egy visszatérős álmom, de az nem jelent semmi különöset, többynire akkor álmodom, mikor ember rámpakolja a csülkeit és úgy érzem be vagyok szorulva :D

2007. nov. 14. 10:08

Okké, van egy komoly rejtvényem :D

Plutóniumos pattogatott kukoricát ettem valamelyik álmomban egy erdő közepén. :D Ez mi volt?

148. Reiki
2007. nov. 13. 21:05
Senki nincs elfelejtve , az álmokat hamarosan megfejtem!!!!Kis türelmet kérek!!
2007. nov. 6. 21:50

A kórházban valamelyik 1 órás szundizásomban olyan szép álmot kaptam, örültem neki :)

Semmi történet, esemény, csak formák, színek, textúrák gyünyörű és tökéletesen felépített "bemutatója"-demo-ja. imádtam :) csak álltam középen és néztem a sok szépséget :D lenyűgöző volt és pihentető :)

146. nayloon (válaszként erre: 145. - 984ff08d0b)
2007. okt. 30. 13:57
:((((((
145. 984ff08d0b (válaszként erre: 144. - Nayloon)
2007. okt. 30. 13:39
Húzz sorszámot :D
144. nayloon (válaszként erre: 143. - 984ff08d0b)
2007. okt. 30. 10:32
Lehetek a koszorús lányod????????????:))))
143. 984ff08d0b (válaszként erre: 142. - Nayloon)
2007. okt. 30. 09:54

Hehe ő azt mondta, hogy akkor is érte fog dobogni a szívem, ha a vőlegény más lesz :D

Nem tudom, mondtam már, csak akkor megyek férjhez, ha fehérhomokos tengerparton esküdünk :))))))))

142. nayloon (válaszként erre: 141. - 984ff08d0b)
2007. okt. 29. 21:03
Futri a párod csak a sofőr volt, ez egy nagy jel!!! :)))) ideje lenne már férjhez menni!!!
2007. okt. 29. 12:15

Noh...az mit jelent, ha a saját esküvőmet álmodom meg?

Volt rajtam nagyon szép ruha, fehér, volt fátylam, az arcom előtt is, limuzinnal mentem és bosszús voltam, mert a megrendelt virágok nem a helyükön, hanem még mindig egy állványon csücsültek... :P

A jelenlegi párom cska a sofőr volt :P na ezt sme értettem :D

2007. okt. 25. 19:37
szerintem igen. en igen. es altalaban mindenre pontosan emlekszem. de ha nem is pontosan, akkor legalabb egy-ket dolog biztos beugrik. ez bizonyitja, hogy mindig almodom.
139. nayloon
2007. okt. 25. 19:17

senki nem álmodik mostanság?

én most nem álmodtam, szerintem azért, mert nagyon fáradt vagyok, és úgy alszom mint akit fejbe vertek!!!

De amint álmodom, akkor azonnal írom, hogy lehessen mit fejteni!!

138. nayloon (válaszként erre: 137. - Anyoca69)
2007. okt. 19. 17:33
Nekem a párom többet álmodik, mint én, lehet mi a kivételek vagyunk!!!
2007. okt. 19. 09:52
Egy nő biztos, a férfinak nem jár annyira az agya éjszaka, így nem álmodik annyit
2007. okt. 13. 20:49
kűttem újat...fárad tvagyok, bocsánat :P
135. nayloon (válaszként erre: 134. - Reiki)
2007. okt. 13. 18:37
Köszönöm!!!!!
134. Reiki (válaszként erre: 126. - Nayloon)
2007. okt. 13. 18:35

Kész az álmod Nelly))))))



Étterem: Ha az álom étteremről vagy kávézóról szól, ez a társaság iránti igényt fejezi ki.

Az álmodó fél az egyedülléttől, ám ugyanakkor senkit nem akar igazán beengedni a saját magánszférájába.

A nyilvános hely ahol ennivalót szolgálnak fel, összefüggésben van a lelki támogatás iránti vággyal.

Az ilyen helyeken kielégülnek a társdalmi igények is.

Talán az álmodó észreveszi, hogy az a személy, akit Ő magával vitt vagy vár az étteremben , szívesen kezdene vele viszonyt.

Spirituális síkon az álomban az étterem az álmodónak azt az igényét fejezi ki, hogy az embereknek egy olyan csoportjához tartozzék, akikkel közösek a szokásai és a meggyőződései.

Terhesség

Ha az álom szerint egy másik személy terhes,ez azt jelenti,hogy az álmodónak módja van saját énjének azt a részét figyelni, amely, amely új képességeket vagy tulajdonságokat fejleszt ki.

Szülés

Az ember akkor álmodik szülésről, ha megváltoztatja életét, új nézetekre tett szert, új képességeket tanult vagy egy új tervbe kezdett, és akkor is, ha világossá válik számára,hogy a régi meghal

A szülés az álomban egy új kreatív életszakaszt jelenít meg, amely az álmodónak gazdagodást és személyes előrejutást ígér.

Spirituális szinten a szülés az álomban a spirituális ébredés szimbóluma.

Bomba

Az álomban megjelenő bombák általában valamilyen robbanásig feszült helyzetre utalnak,amelyet az álmodónak meg kell oldania. A robbanó bomba arra int, hogy hatékony cselekvésre van szükség, míg a bomba hatástalanítása figyelmezteti az álmodót: óvakodjék attól, hogy valamilyen amúgy is súlyos helyzetet még jobban elrontson. Az álmodónak fel kell készülnie arra,hogy hogy saját érzelmei úrrá lesznek rajta.

A robbanó bomba általában valami váratlan eseményt jelent. Ha ilyenről álmodik az ember, az a hirtelen haláltól való félelemre utalhat.

Busz

A busz spirituális síkon a mindent átölelő jót jelenti.

Szék


Az álmodónak egy ideig nyugalomra és pihenésre van szüksége.

Szög

Spirituális síkon a szög az álomban a sorsot és a szükségszerüséget fejezi ki.

133. Reiki
2007. okt. 12. 10:40
Drága)) holnap délelött))))
132. nayloon (válaszként erre: 124. - Reiki)
2007. okt. 11. 19:16

Reiki!! Mikor fogod az álmaimat kielemezni????

Már szívesen olvasnám itt a fórumon!!:)

131. 52d67c6df3 (válaszként erre: 130. - 984ff08d0b)
2007. okt. 7. 14:37
Én enm szólnék, mert megijeszteném, és akkor tuti, hogy összetörné.
2007. okt. 7. 13:18

hihi nayloon te miket keversz :D (ja, én beszélek?)


Most én is álmodtam ,de az előzőkből következtetve tudom mit jelenthet...


Szerintetek, ha azt álmodom, hogy ellopják az autóm, és utána a valóságban általánosan összetörik egy hónapon belül, akkor érdemes szólnom valakinek, akinek a kocsijával ellopást álmodtam? Mert az enyém, csak ő használja...Nem fog hülyének nézni? Vagy maradjak csendben és várjam meg mi lesz?

129. d3edebbda4 (válaszként erre: 127. - Ef1a32d478)
2007. okt. 7. 10:19
Csatlakozom.
128. nayloon
2007. okt. 7. 10:19
huhhh, én most nem sokra emlékszem, de az biztos, hogy valami narancssárga fekete csíkos nagyon mérges kígyót kutattam egész éjszaka a házban, és muszáj volt elkapnom, mert ha megmar valakit, az belehal, és direkt szórakozott velem, hogy követett, és hátulról támadott, deeeeeeeee a végén megtaláltam, és elrendeztem
2007. okt. 5. 20:23
igen, csak nem mindig emlékszünk rá
126. nayloon
2007. okt. 5. 20:20

Ma éjszaka álmodtam!

Bejrutban voltunk egy kávézóban, szülő nőket vittem oda valamiért, több ismerősöm is ott volt,köztük volt Steiner Kristóf is, ott kávéztunk amikor az utcán bomba robbant, és megindult a szülés mindenkinél, nagy volt a káosz, és egy nagy buszhoz kellett cipelnem a terheseket, mert sietnünk kellett, és én egyedül raktam, emeltem be őket a buszba, és elvitték őket szülni, aggódtam, mert többnél komplikáció merült fel.

Majd visszaültünk a kávézóba és telefonálni kezdtem, hogy megtaláljam a kórházba őket,meg egy autóba is ültem a kávézóban, és újra bomba robbant, de benn a kávézőban, repkedtek körülöttem a székek, a berendezés, én is megsérültem , de nem éreztem semmit.

Viszont egy szakállas embert nagyon eltaláták, a fején körbe szögek álltak ki, de ő nem érezte, kórházba vittük, és a dokik álltak körülötte és gondolkodtak, hogy szedjék ki a szögeket, el érzéstelenítették, de féltek a szögek kihúzásától, amjd én is odamentem és segítettem kihúzni a szegeket, a pasi meg néha röhögött és néha visított.



na ennyi!!!

125. Reiki (válaszként erre: 122. - 984ff08d0b)
2007. okt. 5. 12:41

Szia

Hamarosan ez az álmod is sorra fog következni))

124. Reiki (válaszként erre: 104. - Nayloon)
2007. okt. 5. 12:37
Drága hamarosan kielemzem ezt a csúny álmot
123. nayloon
2007. okt. 3. 19:38

futri!!! tisztára nyalni a papírt, erre kíváncsi vagyok, lehet valami újra kezdés tiszta lappal?????

nem semmi!!!!!!!!!!!!

2007. okt. 3. 14:25

Na jó, megint egy káoszálom :)


Vásárolni voltunk valakivel és a fiainkkal. Nem emlékszem pontosan hol, egy csarnokszerűségben volt, valami kirakodó jellegű dolog. Voltak fogason lévő ruhák is, meg csak úgy felakasztva a kis standok széleire, meg lent az asztalokon is.

Aztán egyedül voltam egy vadidegen lakásban, valakit nagyon utáltam, egy férfit. Sokkal fiatalabb nővel élt együtt. A nő üldözni kezdett. Már jártam ott korábbi álmaimban, most is a korlát nélküli lépcsön futottam lefele, vörös kőből faragott lépcső volt, széles és tömzsi fokokkal. Aztán a nagy szaladgálásban felugrottam a galériára, húztam magam felfelé, a nőnél talán kés volt...a galéria feljárata hátul egy szobából nyílt, ezért másztam fel elől, ha hátraszalad, talán sikerül kicseleznem és elöl megszöknöm...nem ment hátra, fel kellett húznom magam, meg is tettem. Megérkezett a férfi, egy másik szobában matatott, hallottam. A nő eltűnt. Eszembe jutott, hogy van egy papír, amit ha körülrajzolok egy pauszra, akkor a saját életkorom a férfiével arányosan fog nőni, azaz az övé csökken, az enyém úgy nő. Amíg ezt rajzolom, addig nem érhetnek hozzám, mert végük lesz. Rajzoltam át lelkesen az ábrát a papírra. Körbe lehetett volan helyezni az ábrát, egy falvat ábrázolt rönkházakból és voltak az utcán emberek és lovak. Ezt a sűrű mintájú ábrát kellett átmásolnom. Jól haladtam vele, ránéztem a kezemre, és láttam, hoyg ráncos, és fáradtnak éreztem magam és nehéz volt már a ceruza is. Közben a nő kinevetett, és a férfi is bejött a szobába. Kb. 35 éves votl már csak. A nyakkendőjét kötötte és kinevetett. Akkor már én is rájöttem, hogy előbb fogok halálra öregedni, mint ő semmivé foszlani előttem. Fáradt voltam és bosszús. Tovább rajzoltam, remegett a kezem...egy fa levelét kanyarintottam éppen. Nem is hallottam már őket...felnéztem, és elmentek már. Hirtelen eszembe jutott, hogy ez a ceruza és a papír is lemosható...Gyorsan felkaptam a papírt és elkezdtem lenyalni a mintát...egyre visszajött az erőm :) a papírt tisztára nyaltam és boldogan nyugtáztam, hogy újra én vagyok fiatalon...


:D Na ezt már nem akarom felülmúlni :D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook