Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjszaka álmodunk? fórum

Minden éjszaka álmodunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
121. Reiki
2007. okt. 3. 08:40

Írjátok le álmaitokat))

Részletesen és színesen))

Megfejtjük őket))

2007. okt. 2. 20:09
Jó kérdés. Ha igen, akkor valószínűleg nem emlékszünk minden álmunkra.
2007. okt. 2. 11:28
Nemtom, ha igen, én akkor nagyon kevés álmomra emlékszem, de azokra színesben, hangokkal. Sőt, volt már folytatásos álmom is, meg olyan, ami később a valóságban is megtörtént...:D
118. reni79
2007. okt. 2. 11:26
szerintem igen
117. 984ff08d0b (válaszként erre: 115. - Reiki)
2007. okt. 2. 11:20
Hú, kíváncsi vagyok :)
116. wanda8
2007. okt. 2. 10:58
igen,csak nem emlékszünk rá.
115. Reiki (válaszként erre: 114. - 984ff08d0b)
2007. okt. 2. 10:27

Most éjszaka a melóban fejtegettem a medve,kutyus, bagoly álmot))

Ha kész van leírom

2007. okt. 2. 10:08

Most csak rövidke álomra emlékszem. (hihi, csak én írom ide?)


Anyuéknál a szomszéd kutyájának kifutójában (a kertből kerítettek le neki dróthálóval) voltam. A Johnykutya ott volt, de elpusztult, szétmarcangolták. Felette guggoltam, sajnáltam nagyon, simogattam a megfagyott vértől barnálló bundáját, néztem az üveges szemét. Szomorú voltam. Egyszer csak egy falkányi nagytesű vegyes fajtájú kutya jött befelé a kertajtón. A vezetőjük egy idős doberman volt. Megtorpantak, rámnéztek, bántani akartak, de nem féltam tőlük. Az öreg és nagy kutya és egy fiatal erős társa elindultak és rámtámadtak. Elkaptam a pofájukat egy-egy kézzel és még mindig nem féltem tőlük, összeszorítottam a szájukat. A többi kutya nem mert közeledni...ennyi volt. Nem voltam dühös, nem féltem, csak sajnáltam a "blökinket". A ház kutyáját :)

113. Reiki
2007. okt. 1. 21:55
Majd a megfejtésről késöbb intézkedünk))
112. nayloon
2007. okt. 1. 21:50
:))))) addig röhögtök, mire megfejtik, kiderül valami gáz van velem
2007. okt. 1. 21:50
Pardon moi, maidmoselle....vagy hogy írják, szóval sorry Honey, ne hari, de muszááááj.....:DDDDDDDD
110. nayloon (válaszként erre: 109. - 2ab728965c)
2007. okt. 1. 21:45
ejnye
2007. okt. 1. 21:43

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


boccccsssss, ez ELKÉPESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ, ilyen egy ááálom.....és hogy pont dörzsi szivaccsal... és pont "ott"....weeeeeeee, ne hari, de bepisilek a röhögéstől, tudod én vizuális típus vagyok......:)

108. nayloon
2007. okt. 1. 20:47
nem röhög!!!!
107. 984ff08d0b (válaszként erre: 106. - Reiki)
2007. okt. 1. 20:41
hmm Nelly álmából az angyalokat várjuk az análfórumba... hihi
106. Reiki (válaszként erre: 104. - Nayloon)
2007. okt. 1. 20:38
A két angyalnak majd én elveszem a kedvét az ilyesmitől,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
105. 984ff08d0b (válaszként erre: 104. - Nayloon)
2007. okt. 1. 20:12
Átélni biztos sokkal borzalmasabb volt, mint olvasva.... (nemröhögnemröhögnemröhög)
104. nayloon
2007. okt. 1. 18:57

nos, azt álmodtam, hogy zörög a cicánk Kormi, fekete macska, az ajtón hogy be akar jönni, és szegény olyan állapotban jött haza, hogy elrémültem, szegény megkínozták, és hátsó felébe bedugtak egy csomag, tíz darabos dörzsi szivacsot/////////neeeeeeeeem röhög, a macska szenvedet!!!!!!!////////, és szegényből alig tudtam kivenni, és nagyon vérzett, sajnáltam szegényt, és szidtam aki ezt csinálta, na de jött egy érzés, hogy még itt van aki csinálta, kinéztem az ajtónkon, és a sarkon, ott áltt két gonosz angyal, akik művelték szegény cicával, és azt mondták a gondolataimon keresztül, hogy a következő én leszek.

na telt az idő, és nekünk boltunk van, és csöngettek, én megyek ki ajtót nyitni, mikor megláttam a két gonosz szárnya angyalt, ott álltak, és értem jöttek, én nem nyitottam az ajtót ki, de ők tuták hogy a hátsó ajtó és az egyik ablak nyitva van, es bejöttek , elkaptak, és szorítottak, és azt hajtogatták, hogy velem is azt csinálják, amit a macskával és most én következek, na a nagy tusakodás közben felébredtem!!!!!!!!!

szóval nekem ez nem volt kellemes élmény, nagyon féltem, nagyon rossz volt!!!

103. Reiki
2007. okt. 1. 18:51
Várjuk))) de kint van a 18 feletti piros kör)))))))))))
102. nayloon (válaszként erre: 101. - Reiki)
2007. okt. 1. 18:42

te Sanya,fájt szegény macskának, és nekem is akarták


na jó leírom,

101. Reiki (válaszként erre: 100. - Nayloon)
2007. okt. 1. 18:41
Édes álom, annyi szent))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
100. nayloon (válaszként erre: 99. - 984ff08d0b)
2007. okt. 1. 18:04
jujj, már most kiröhögsz???
2007. okt. 1. 18:03

akkor ne meséld el, én már most kacagok :D

bocsiii

de ahogy írod :)))) egyre kacagok :))))

jajj, nem kellett volna kávét innnom???

megyek, elrakom a husit!!!

2007. okt. 1. 17:37
Nem , de a család reggeli reagálásából, itt is röhögni fog mindenki, pedig abszolút nem volt nekem kellemes
97. 984ff08d0b (válaszként erre: 96. - Nayloon)
2007. okt. 1. 17:36
repült a villamos? :D
2007. okt. 1. 17:34
hát én nagyon durvát álmodtam, és nem is tudom, le merjem e írni, mert ki fogtok röhögni!
95. Reiki
2007. okt. 1. 17:11
Oksa, mindjárt indulok a melóba, most elköszönök, elolvasom este))
2007. okt. 1. 17:06

na gyorsan, míg van kedvem meg nem fáj még annyira a fejem :D


Most éjjel valami teraszfélén kezdődött az egész, egy étterem vagy kiülős bár része lehetett, világos volt, szinte fehér a beton, én barnás ballonkabátban, hozzávaló kalapban, napszemüvegben ültem, tán bajuszos ffi lehettem? Aktatáska volt nálam. Vártam valakire. Nem jött. Láttam, hogy a pultnál két alak áll és utánam kérdezősködnek, felálltam. Vagy fizettem már vagy nem rendeltem még, de elindultam kifele. Nagyobb tömeg kezdte elhagyni a teraszt, velük kisodródtam egy alumíniummal borított talponállós kis izé mellett (amiről a hentesnél lehetett a kolbászt enni...meg a kiskocsmákban a fröccsöt inni) Egyszer csak egy házban-lakásban voltam, már én voltam, vastag garbószerű lilás puha gépi kötésű pulcsiban és farmernadrágban, és a kertbe léptem ki. Szép kert volt, valamiféle lakópark lehetett, a közepén egy nagy tóval, köré gyűrűszerűen egyben a lakások és mindnek volt kertje. Az enyém gazos volt, túrni kezdtem a földet, gyomlálgattam lelkesen. Egy nagy gazt kezdtem húzni, azt a fajtát, amelyik a föld alatt nyúlik el messzebbre és úgy tör fel. Taracknak hívják anyuék fele. Húztam, láttam ahogy emeli a homokot, milyen messzire elért a főágtól. Egyszer csak árnyék vetődött rám, egy fiatalember két nyugszéket tett le, egy szót sem szólt, csak leült. Melléültem, de nem értettem mit keres a kertemben...nem ismertem...üldögéltünk egy darabig, arccal a ház felé, én nem néztem rá, nem is akartam, ő csak előre nézett, a székek között jó egy méter volt. Egyszer csak észrevettem egy házat odébb, nyitva volt az ajtó. Bementem. A török szomszédok voltak azok (sosem volt török szomszédom :)) vályogpadlós ház volt. Az egyik fal mellett nagy sötét színű bőrkanapé állt, terebélyes asszonyság ült rajta. Köszöntem, azt hiszem beszélgettünk. A szoba valami halványsárga volt, de kopott volt már a festés és nem emlékszem különösebb bútorozottságra, ami furcsa volt: a szoba közepén hosszú fogasok voltak, mintha egy turkálóban laktak volna, a fogassorok tömve voltak ruhákkal. Szép is volt meg kopottas is volt, színesek is, de több volt a sötét színű ruha. Az a típusú fém fogastartó, amire a fogasokból jó sok fér. Na ezek dugig voltak. A másik szobába is átláttam, ott is ugyanígy állt a szoba közepén egy sor. Lekötöttem a pulcsim a derekamról, közben az asszony férje került szóba, hogy milyen sokat dolgozik és hogy ruhát árul. Bizonygattam, hogy tudom, hiszen ezt a pulcsit is tőle vettem és szeretem, mert jó az anyaga és jó meleg. Közben zajlott az élet, a másik szobában beszélgettek, egy kisfiú futott be hozzánk, valami játékkal, majd ki. Beszélgettünk még...majd felébredtem és megint reggel volt :D


Hát ilyen sokmindent összeálmodok én :D és visszefele jutott ma az eszembe, furi volt, mint ahogy az a gaz jött a földből. Egy rész felemelkedett, majd elszakadt a gyökér odébb egy patt-anással és az is feljött és megint odébb egy patt a száron keresztül érzed a kezedben és az a rész is feljött...jó, hogy csak 3 részes volt :D nem látnám a végét :D

93. Reiki (válaszként erre: 92. - 984ff08d0b)
2007. okt. 1. 15:28

Oké várom az álmodat, az előző értelmezését elküldtem priviben)))))))))

Jó pihenést))

2007. okt. 1. 14:42

Megint álmodtam, de nagyon le vagyok amortizálódva és most is aludnék, majd leírom, hosszú lesz :)))

és összetett...jajjj :P

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook