Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. jún. 27. 00:31

Sziasztok!


Baba miatt szedem a barátcserje kapszulát 42 napja, napi 1 tablettát.

24 napra megjött, ami szuper, mert nekem a ciklusommal nem volt gondom eddig. Tartott 4 napig, ami szintén normális nálam. Aztán 3 nap szünet és azóta gyakorlatilag folyamatosan vérzek 16 napja.

Mit tanácsoltok? Hagyjam abba azonnal, vagy kísérletezzek Vele tovább?


Bár nem sokan írtatok hasonlót itt. :-)

704. katja05
2018. jún. 24. 09:17

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni a kapszula szedésével kapcsolatban. Megpróbálom röviden leírni az eddigieket.


Jónéhány évvel ezelőtt egyszer egy-két hónapra kimaradt a menstruációm. Majd magától megjött, de a vérzés mennyisége jóval kevesebb volt, mint előtte, és ez azóta csak csökken. Voltam orvos(ok)nál, csináltak hormonvizsgálatot, de elvileg minden rendben. Az utóbbi időben már hőhullámaim voltak és éjszakai izzadás a menzesz előtt. Illetve nem tudtam a szokott 8 órát végigaludni (28 éves vagyok). Közben rátaláltam az Aviva tornára, ettől ezek a tünetek megszűntek, illetve az utolsó menstruáciom is “tisztessegesebb” volt, mint az eddigiek. Közben megint elmentem orvoshoz, aki vérvizsgálat nélkül felírt egy tablettát és barátcserje teát javasolt. A tablettát nem akartam beszedni, viszont a baratcserjéről sok jót hallottam, így azt egy hete elkezdtem szedni. Viszont azóta megint nem tudok rendesen aludni, ma hajnalban arra ébredtem, h bar nem nagyon de ki vagyok izzadva (pedig most nincs meleg) és csapnivaló a hangulatom. (Igaz, most más miatt is van miért izgulni, de akkor is). Szerintetek hagyjam abba a tablettát vagy ez a gyógyulás jele?? Járt esetleg valaki hasonló cipőben? Előre is köszi a valaszokat!

703. s.Nikolett80 (válaszként erre: 701. - Zius)
2018. máj. 23. 06:42
Melyik fajtát szedted?
702. s.Nikolett80 (válaszként erre: 701. - Zius)
2018. máj. 23. 06:42
Ez jó a progeszteronra igaz? Nekem a 21.napi 25 lett. Nem túl kevés?
701. Zius
2018. máj. 22. 10:38
1 hónap barátcserje extra szedése során áldott állapotban vagyok 11 hónap várakozás után! Mindenkinek ajánlom szeretettel!
2018. máj. 9. 09:17
Sziasztok. Gondolkozom a barátcserje szedésén. Tudnátok segíteni, hogy melyik márka a legjobb és mennyit kell naponta szedni? Igazából minden érzékek határértéken belül van, de nem jó az LH FSH arány. Előbbi 4,4 utóbbi 10,1 a ciklus 3.napján. Erre is jó a barátcserje? A ciklusaim úgy fest 28 naposak átlagosan.
2018. márc. 25. 19:26

Sziasztok!


Van egy fél levél Premens barátcserjém(16 db, 20mg/db), egy bontott Netamin barátcserje amiben 54 db maradt(400mg/db) és két bontatlan. Megválnék tőlük! Árban megegyezhetünk! 😊

2018. márc. 19. 16:58
Sziasztok! Nekem a barátcserje sajnos nem volt elég, hogy megregulázza a rendszertelen ciklusomat - sebaj, dokival dolgozunk más megoldáson. Ha valakinek viszont bevált, akkor megmaradt egy Netamin bontatlan, 60 kapszulás dobozom (400mg/kapszula), 4500ért vettem, 3000ért továbbadnám Budapesten.
697. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 691. - AAndi67)
2018. márc. 14. 10:14
Melyik DHEA-t szeded?
696. AAndi67 (válaszként erre: 694. - Kkinguska79)
2018. márc. 14. 07:46
Szia! Ne haragudj, csak most néztem erre. Nagyon gyorsan elvitték, már nincs meg.
2018. márc. 3. 18:35
Sziasztok! Ma vettem barátcserje kapszulát. Azt írja, hogy napi kettőt kell szedni két hónapig, majd a harmadik hónaptól napi 1-et és utána két hónap szünet. Hogyan kell? Vannak mellékhatásai?
694. kkinguska79 (válaszként erre: 691. - AAndi67)
2018. febr. 28. 14:43
Szia! Engem érdekelne. Mennyiért adod és hol vehető át?
2018. febr. 13. 20:57
Sziasztok! Én 1 hónapja szedem, egyenlóre baba nincs, viszont a mellfájdalom csökkent, pedig nekem ovutól mensiig szokott fájni. Illetve a mensim sem volt olyan fájdalmas. Sőt a barnázásom is megszűnt. :) AAndi 67 én átvenném a megmaradt kapszulákat.
2018. febr. 3. 09:16

Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon és érdekelne a barátcserje olyan értelemben,hogy az utóbbi időszakban erős jobb oldali petefészektáji fájdalmaim vannak a menstruációt megelőző 1,5 hétben. Minden irányban néztek már, a görcsök nagyon sokszor kibírhatatlanok és a mindennapi munkámat hátráltatják. Kismedencei MR sok sok apró tüszőt mutat,de semmi eltérést. Dokik szerint fog.tabletta elmulasztaná a tüneteket,de nem szedhetem,mert tavaly kipróbáltam és erős lábfájás, szúrások jelentkeztek,nem mertem tovább szedni. Valami megoldás? Segítség? A barátcserje jó erre,tartalmaz az hormont? Bármi megoldás érdekel! Köszönöm.

691. AAndi67
2018. jan. 28. 19:41

Sziasztok!

Nekem a rendszertelen menstruációmat hozta rendbe, aztán a menopauza tüneteinek enyhítésére szedtem.

Most a korom miatt áttérek a DHEA-ra.

Ha valakit érdekel, megmaradt 1 db original, teljes doboz (60 szem) + 1 megkezdett doboz (45 db) Zafír Natural Barátcserje kapszulám.

Lejárat 2019.07.05.

690. Veronka30 (válaszként erre: 689. - Sulwyett)
2017. dec. 18. 10:45
Gratulálok! 😉Persze én is nem elkiabálva 😀 de a tesztek jók!!
2017. dec. 18. 10:15

Lányok!


Semmit sem szeretnék elkiabálni, mert a dokihoz csak jövőhéten megyünk, de 5 pozitív tesztet csináltam az elmúlt héten! Én nem tudom, hogy a barátcserje segített-e, de simán el tudom képzelni. A második hónapban babás lettem. :-)


Annyira hihetetlen az egész!

2017. dec. 18. 09:05
Sziasztok! Én a menzesz előtti barnázás miatt kezdtem el szedni a barátcserjét, no meg már 6 hónapja próbálkozunk a babával. 2 hete szedem, azóta erőteljesebben érzem a petefészkeimet, nem tudom hogy miért, de bízom benne, hogy jót jelent. Fehér folyásom nekem eddig nem nagyon volt vagy csak minimális, most meg olyan sok, hogy már zavar. Bizom benne, hogy ezek a tünetek azt jelentik, hogy ebben a hónapban szuper termékeny vagyok! :)
2017. dec. 16. 09:10

Sziasztok!

Kérdés, hogy használt-e már valaki WTN Barátcserje krémet? Ha igen, mi volt a tapasztalata?

2017. dec. 9. 17:37

Sziasztok, én is a tapasztalatomat szeretném leírni.

Én tea formájában fogyasztom második hónapja. Már az első hónapban is érezhető volt a hatása, de most méginkább!

41 éves múltam, két éve hagytam abba a fog.tabit. Azóta minden hónapban a ciklus kb7.napjatol a tuszo repedesig puffadtam, görcsöltem, sokszor leülni is alig bírtam. Vagyis ösztrogén dominanciam volt. A nőgyógyász szerint erre a problémára tökéletes megoldás a mirena! Neeeem, mondtam én nem szeretném, mert hallottam róla jót is rosszat is nem akarom! Akkor bizony ezzel kell együtt élnem! Szuper kis orvos! ;)

Egy kedves ismerősöm ajánlotta a Boszy barátcserje teát, napi egy cseszevel. Megmondom őszintén, nem hittem benne. De most, két hónap után azt kell mondanom, nagyon bánom hogy nem ismertem ezt a növényt, annyi kellemetlenségtől megkímélt volna!

2017. dec. 2. 13:46

Sziasztok! A barátcserje nagyon jó, minimum 3 hónapig kell szedni, de a legjobb 6 hónapig. Ezt a nőgyógyász mondta. Én 6 hónapig szedtem és teljesen megszüntette a mellfeszülést, pedig nagyon durva volt.

Szép napot mindenkinek!

Hajni

2017. nov. 20. 11:54

Én már megkezdtem a második barátcserjés hónapomat, ezért gondoltam megosztom a tapasztalataimat.

Korábban a menstruáció előtt 2 héttel már nagyon fájt már a mellem. A vérzés erős volt, sok és nagyon fájdalmas.Korábban évekig szedtem fogamzásgátlót, így akkoriban alig volt valami, és meg se éreztem. Azóta sajnos megtanultam, hogy hát mégsem akkora fenékig tejfel.

Az utóbbi ciklusom merőben más volt, mint a korábbiak. Komolyan mondom mintha nem is menstruálnék...Tartott ugyan 4 napig, de nem volt szinte semmi vérzés. Egy tisztasági betéttel vígan elvoltam egész nap. Nagyon fura volt. Először nem is tudtam mire vélni a dolgot. Semmi fájdalmam nem volt. Olyan volt, mint anno mikor szedtem a fogamzásgátlót. Sajnos a 35+-os ciklusomat még nem sikerült lerövidíteni. Most is 40 napra jött meg.

Bízom benne, hogy a ebben a ciklusban ez is lerövidül majd.


Remélem tudtam nektek segíteni. :-)


Szép napot nektek!

2017. szept. 9. 14:22
Nos csak kicsit utana kellene olvasnom mielott kerdezek😊 megvan a valasz.
2017. szept. 9. 14:11
Sziasztok! Biztos nagyon buta a kérdésem de Ti biztos tudtok válaszolni:ha az LH teszt kimutatja az ovuláciot az azt jelenti hogy tenyleg meg is történik maga a tüszőrepedés?vagyis ha van pozitiv ovulacios teszem akkor ez a része rendben van tutira?nem baba miatt kérdezem csak 40fele járok es szeretnem tudni rendben van e még a rendszer😊 a ciklusaim 28 naposak tehat nincs semmi panaszom.Hajhullas miatt figyelgetem magamat hogy mi okozhatja.
2017. szept. 5. 12:15
sziasztok, bocsánat hogy idepofátlankodok és hogy hosszú lesz a beszámoló de az én történetem röviden 2014 ben és 2015 ben volt vetélésem azóta próbálkoztunk a babával mindent kipróbáltam hogy teherbe essek cickafark palástfű e vitamin d vitamin amit csak eltudtok képzelni, már teljesen feladtam mikor olvastam a barát sérülésről egy utolsó próbálkozást még tettem, augusztus 3 án jött meg a menstruációm akkor elkezdtem és már meg sem jött el sem hittem míg nem láttam a pozitív tesztet :) ennyi év után azt mondhatom hogy a barát cserje egy csoda
680. Moa33
2017. szept. 1. 11:00
Én is szedtem a Zafíros batárcserje kapszulát, és 2 hónap után magasabb lett a prolaktinom, mint volt. (560 volt, 733 lett). Ezután a mastodynon-nal próbálkoztam, amit szedtem 3 hónapig, a prolaktinom pedig sehová sem mozdult. Illetve először öcskkent egy picit 2 hónap után, aztán 3. hónap után megint magasabb volt. A bromokriptint nagyon nem szeretném, ezért adok még egy esélyt a barátcserjének (bár, lehet, hogy ez már hülyeség kategória a részemről), de abban bízom, hogy talán a mennyiség volt kevés, és most megpróbálkoznék egy másik fajta kapszulával, ami vagy a netamin lesz, ami 800 mg/nap, vagy a medicura extraktum-ja, ami 1400 mg/nap. Hátha. Majd beszámolok, ha voltam laborban. :)
679. Cortina77 (válaszként erre: 676. - Katyus74)
2017. aug. 14. 18:03

Szia! Bocs, mostanában nem voltam fent. A progeszteron növelésére ill. a mióma csökkentésére a progeszteron krém a legjobb. Bőrön keresztül minden jobban felszívódik. Azt viszont, hogy mennyit és mikor kend, szakértőnek kell beállítania. Ne kísérletezz.

Én szedek premenset, illetve most találtam egy Barátcserje Extraktum kapszulát. A Zafír nekem nem vált be, nem ellenőrizhető a hatóanyag mennyisége benne. És 2 évig teljesen hatástalan volt. De ez Én vagyok. Nekem is bekavart eleinte. De Én nem csak 3 hónapig szedtem a Premenst, hanem több mint egy éve. Igaz, nekem a prolaktinom az egekbe volt, de már szépen csökken. Engem nem riasztott el, hogy felborult a ciklusom, mert sokkal nagyobb problémát akarok vele megoldani.

Más. Ha a miómát szeretnéd elmulasztani, akkor jó, ha a szóját és a lenmagot messzire elkerülöd. Mindenben. (Szója: felvágottak, virsli. Lenmag: kenyerek)

Ja, türelem és a kitartás.

Most már ide fogok pillogni, így ha van kérdés, válaszolok.

678. Trusty
2017. aug. 7. 14:22
Sziasztok! Majdnem 1 hónapja szedem a peremens tablettát és ebben a hónapban nagyon éreztem a peteérésemet és rendesen volt nyákom is. Azért kezdtem el, mert 30 fölött volt a ciklusom. Lehetett a "gyógyszer" miatt? Ennyire hamar érezhető lenne a hatása? A nemvárt előtt érezhető valami? Van esetleg valami tünet?
677. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 676. - Katyus74)
2017. júl. 22. 21:39
utrogestan
676. Katyus74 (válaszként erre: 646. - Cortina77)
2017. júl. 22. 18:34

Szia! Nekem is van egy miómám plusz alacsony a progeszteronszintem. Szeretném a progeszteront növelni, a miómát meg kicsit csökkenteni. Sokmindent használok már ami segít, de minden információ jól jön. Táplálkozás vitamin bármi.

Jelenlwg ott tartok hogy gondolkodom a barátcserje elkezdésén. De hallottam olyat is akinek kissé megzavarta a ciklusát és abba is hagyta rögtön. Miómám 44 mm ről mos 32 mm re csökkent. Remélem jól mérték. Hogy mitől, azt nem tudom mert nagyon sokmindent szedek. D vitamin, Q3, Vitaminok, szelén, cink, E vitamin, maca, zöldségkapszula. De a progeszteront valamivel pótolnom kellene még mert kevés, erre nem tudom mit szedjek. Tudtok ajánlani valamit?

Barátcserje, palastfű tea, málnalevél tea, ezeken gondolkodom vagy középidő után használandó progeszteron kúpról hallottam még. De erről nem sokat tudok.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook