Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 6. 13:07

[link]

Itt pl. meg tudjátok nézni a hatásait a 2 gyógynövénynek.

Van egy nagyon jó könyv - Brigit Laue: Gyógynövények nőknek. Nagyon jó dolgok vannak benne sztem.

2008. ápr. 6. 13:01
Mi még a babaprojekt előtt vagyunk, de mivel rendszertelen a ciklusom, mindenféle természetes módot megpróbálok, hátha. (A hőmet is mérem, de azt a doki kérésére.) Cickafark és palástfű teakeveréket iszom 1 hónapja, ezt úgy kell inni, hogy peteérésig lehet a keveréket (vagy csak a cickát) - 2-3 alkalommal 2 dl-t, nem szabad túlzásba se esni . és utána a mensiig csak a palástfű teát, mert ha sikerült a teherbeesés, akkor a cicka akár vetélést is okozhat. Sokat olvastam ezekről a teákról. Jah és kitartónak kell lenni a természetes cuccokkal, mert nem hat egyik napról a másikra, sőt egyik hónapról sem a másikra. Majd beszámolok a tapasztalataimról ha vkit érdekel. Magam is kíváncsi vagyok. A barátcserje kapszulát is kipróbálnám, de csak neten találtam rá (igaz meg lehet rendelni), semmilyen boltban nem tudtam hozzájutni......Ez 3 hónapnyi szedés után hat állítólag és utána 1 hónap szünetet kell tartani a szedésben. Vkinek tapasztalata??
13. encike 2 (válaszként erre: 12. - Larat)
2008. ápr. 4. 16:55

én nem mondtam, hogy rossz, de már mikor megvolt azt mutatja. Hogy mikor lesz az az lh szerepe.

Én is mérem a hőm.

12. larat
2008. ápr. 4. 16:13

jó a hőmérőzés pedig. akkor kell inni a palástot amikor már megvolt a péd.

hát valaki a cickát mondja. a www.babatervezok.otthona itt olvashatsz

11. encike 2 (válaszként erre: 7. - Larat)
2008. ápr. 4. 12:16

ha hőmérőzöl az azt mutatja, hogy mikor volt péd. Már akkor a teát nem jol iszod.

Jobb, ha te is lh-zol. Olyankor az első negativ naptol kell inni.

10. encike 2 (válaszként erre: 6. - Agim)
2008. ápr. 4. 12:12

én is málnát iszom. onnan fogom tudni mikor lesz pém, hogy lh-zom.

de jobb lenne a cickafark akkor? azt hogy kell inni, mettől meddig?

9. encike 2 (válaszként erre: 5. - Larat)
2008. ápr. 4. 12:10
az jo, ha van tojcsid.
8. encike 2 (válaszként erre: 3. - Jotundi)
2008. ápr. 4. 12:09
Igen jol irtad 3 honap után fejti ki hatását, azért nem tapasztaltál magadnál változást.
7. larat (válaszként erre: 6. - Agim)
2008. ápr. 3. 14:31

Te Miből érzed a hatását?

Hát én tudom mikor van pém, mert hőmérőzök.

6. agim
2008. ápr. 2. 23:56

Sziasztok! Nekem ez az 1. barátcserjés hóm, és már érződik a hatása. Van akinek csak több hó után segit, de tudok olyat is, akinek az 1. höban összejött a baba.

Larat, én málnalevél helyett a cickafarkat iszom. Nagyon jól ismerem a gyógynövényeket, de ez a málnalevél szerintem egyáltalán nem tesz jót a teherbeesésre. Ha nem tudod pontosan, mikor volt pé, akár vetélést is okoz. A terhesség 36. hetétől kell inni, mert könnyiti a szülést.

Rengeteg könyvet, internetes oldalt átnéztem, de nem találtam elég meggyőző magyarázatot arra, hogy ez segit nekem teherbeesni.

2008. ápr. 1. 06:41
Na már a második barátcserjés hónapom van. Egy internetes oldalon tudakozódtam, ezért a málnalevél tea és palástfű tea kombinációt is iszom. Majd meglátjuk. Igaz az első barátcserje ciklus sokkal jobb volt mint előtte. Végre lett tojcsim peteéréskor!!!!!!!
4. larat (válaszként erre: 3. - Jotundi)
2008. márc. 29. 20:25

szia. a clostin már túl vagyok az nekem a három hónapi szedés után sem hozott eredményt sajnos. igazad van egyén függő.

sok csodát kívánok neked és mihamarabbi áldott állapotot.

2008. márc. 29. 19:45

Szedtem, de csak egy ciklusban. Nem lett tőle peteérésem. Persze valószínüleg hosszabb idő után fejti ki hatását, én feladtam, s inkább a dokira hagyom a dolgot.

Persze nekem a málnalevél tea sem használt, s első hónapban a Closty sem segített. Most a másodikban duplázott adaggal úgy néz ki lesz.


Szerintem a hatás egyéntől függ.

2008. márc. 29. 18:54
Kíváncsi lennék ki szedett már barátcserje kapszulát és milyen tapasztalata volt vele kapcsolatosan.
2008. márc. 29. 18:36
1,5 éve szeretnénk kisbabát, eddig azonban nem sikerült. A múlt ciklusban kezdtem a barátcserje kapszulát. Várok minden nőt aki édesanya szeretne lenni de sajnos évek óta nem jön a csoda és azokat akik próbálták már a barátcserje kapszulát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook