Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? fórum

Milyen tapasztalatod van a barátcserje kapszulával? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2015. nov. 25. 09:28
Egyebkent valoban sokat segitene, ha be tudnam lőni az ovut, minden szempontbol.. De ketsegbe esve nem vagyok egyaltalan, hiszen most lesz még csak fél eve, hogy leraktam a fogigatlot. Eddigi vizsgalataim rendben voltak, es a tobbi is biztosan jo lesz, szoval nem aggodok. Csak utalom ezt az erzest, ami elfog igy tul a 30+x napon, mint egy vak, aki csak tapogatozik a sotetben. Raadasul parom sincs itthon mar 3napja, szoval kezdek durcas lenni ;) :D :D
524. törpTimi (válaszként erre: 523. - Kuszkusz3)
2015. nov. 25. 09:15
Nezd majd meg az üzeneteidet ;)
523. Kuszkusz3 (válaszként erre: 520. - TörpTimi)
2015. nov. 25. 08:40

Akkor már értem miért kérdezted az ovutesztet.Tényleg az segítene neked,ha legalább kb be tudnád lőni az ovudat,mert onnan 14 napra fog megjönni,akármilyen hosszú a ciklus.

Drukkolok h minél előbb!

2015. nov. 24. 18:54
Heni! 🍀🍀 drukkolunk nagyon! :)
2015. nov. 24. 18:50
Jja bocs, nem 35,33. Bár mindegy, a lenyegen nem valtoztat :)
520. törpTimi (válaszként erre: 518. - Kuszkusz3)
2015. nov. 24. 18:49

Annyira, hogy nagyon. Az elozo pl. 56nap volt, elotte 41 es igy tovabb.. tehat nalam ez "megszokott". Ez a 35nap még nem is sok :D

Fel nem adom, attol nme kell felni. Csak ilyenkor mar jo volna ha megjonne, mert nagyon hosszuak igy a napok. En most ezert drukkolok :)

519. Kuszkusz3 (válaszként erre: 517. - Heni-8)
2015. nov. 24. 18:28
Sajnálom,hogy így alakult,de egy esély éppen elég,ha bejön!Remélem szépen megindul!
518. Kuszkusz3 (válaszként erre: 516. - TörpTimi)
2015. nov. 24. 18:25
Igen,még bármi lehet!Mennyire szabálytalan a ciklusod?Mert lehet még nem is késik,azért negatív a teszt.
517. Heni-8
2015. nov. 24. 18:08

Egy sejtet lehetett leszívni, mert elovuláltam.... De az az egyetlenke talán megindult. Holnap újra telefonálunk.

TörpTimi még lehet abból baba, bízz benne.

2015. nov. 24. 15:31
Nálam semmi sincs. 33.nap, se baba, se vérzés se semmi, csak egy virító neg. ma reggeli teszt és puffadás továbbra is. Ennyi
515. Kuszkusz3 (válaszként erre: 508. - TörpTimi)
2015. nov. 24. 08:29
TörpTimi,nálad mi a helyzet?Csináltál másik tesztet?
514. Kuszkusz3 (válaszként erre: 513. - Heni-8)
2015. nov. 24. 08:27
Mi újság,Heni,túl vagy a leszívásom?Van valami új hír?Drukkolunk ám!!!
513. Heni-8
2015. nov. 24. 07:13
Köszi lányok!
512. Kuszkusz3 (válaszként erre: 507. - Heni-8)
2015. nov. 22. 11:24
Heni,drukkolunk,hogy minden rendben legyen!
511. Kuszkusz3 (válaszként erre: 506. - TörpTimi)
2015. nov. 22. 11:22

Na,szép,ez kész horror!Ráadásul épp az első teszted ilyen nyomorék!Jól teszed,hogy megismétled,végülis amíg meg nem jön,bármi lehet!

Gondolunk rád,majd írj!

510. Heni-8 (válaszként erre: 509. - TörpTimi)
2015. nov. 21. 17:33
Köszi igen. Soha nem tudhatjuk mikor jön a kis csoda :-)
2015. nov. 21. 17:20
De ha jol latom Nektek is elkel a nagy szoritas :) 🍀🍀
2015. nov. 21. 17:17
Hát, nem leleombozni akarom az egyébként nagyon kedves lelkesedésed, de szerintem nincs baba:) nem véletlenül tűnt el a csík. Nem kémia volt, hanem fizika. Kiszáradt, a rossz illesztésnél és kész.. Nna nem mondom, gondolhatod mennyire elkenődtem tegnap én is.. És fogok is csinálni másikat jövő hét elején biztosan. De inkabb megnyugtatásul, mert amúgy semmi bajom nincs az ég világon. Csak puffadok még mindig, de ennyi.
507. Heni-8 (válaszként erre: 506. - TörpTimi)
2015. nov. 21. 16:41

Jaj én csinálnék másikat azonnal. Mire vársz? Lehet, hogy már baba van!!!!

Nekünk hétfőn lesz a leszívás és imátkozunk, hogy legyen a jövőhéten beültetés....:-)

2015. nov. 21. 15:21

Lányok! Leültünk, mint az iszap.. Nna majd én mindjárt felturbozóm a hangulatot :P

Képzeljétek el, tegnap csináltam egy Hcg-t. (ma van a 30.napom, eddig semmi, szóval kíváncsiságból csináltam, nem vártam sokat) Erre kijött rajta a második csík. Szépen, erősen, láthatóan, ahogy az kell. Hűha... Köpni nyelni nem tudtam, elállt a lélegzetem szó szerint. Mindezt persze időn belül.. Totál lefagytam.. De közben telt az idő, menni kell dolgozni. Elindultunk párommal (nem mondtam neki, tényleg a szavam elakadt). És mire kiértünk, lepakoktam, és eljutttam odáig, hogy lefotózzam, eltűnt (!!) a csík. Mondom mi a sz*r, ilyen nincs! Persze egyből vettem elő a guglit, megint órákon át böngésztem, mindenféléket olvastam. Aztán kellő idegbajtól vezérelve szétszedtem a tesztet darabjaira. És persze hogy voltam olyan szerencsétlen, hogy hibásat vettem. A lakmuszpapír rosszul volt illesztve, így felszívódási csíkot láthattam. Ezt azért tippelem így, mert közben öltöztem, nem szugeráltam végig. Egyébként szétszedgem ezen kívül még két régit (viszonyítási alapnak), és azok tök hófehérek. Leszámítva persze a controllcsíkot. Az a vicc, hogy ezen a tegnapin viszont az elején még mindig ott van az a csíkocska, csak lentebb "vándorolt" a teszt tövébe az illesztésnél, ezért nem láthattam.

"bearanyozta" a napomat, hogy mit ne mondjak..

505. martha b. (válaszként erre: 503. - TörpTimi)
2015. nov. 18. 18:23
Köszönöm a segítséget:)Lehet, hogy teázok inkább és ha nem válik be még mindig rá tudok kérdezni a dokimnál, hogy szedjem e.
2015. nov. 18. 13:27
Kuszkusz, egyelőre nagyon kesze-kuszák a gondolataim, és most annyira nem is érek rá, hogy értelmesen, és logikusan összeszedjem őket, de később jelentkezek :P
503. törpTimi (válaszként erre: 502. - Martha b.)
2015. nov. 18. 13:24

Szia! Jó, hogy itt vagy :)

Barátcserje fellelhető herbáriákban, meg bio boltokban. Azt nem tudom mennyiért, de azt tudom, hogy van csepp formában és kapszula formában is kapható. Ám valamiért olyan szerencsétlen voltam, hogy itt nálunk egyik üzletben sem volt, ezért a PreMens nevezetű tabit szedem. Ez patikában kapható, barátcserje kivonatot tartalmaz, és szinte minden patikában megtalálod. Azt nem tudom mennyibe kerül, mert én az emberemet küldtem el érte, és nem mondta mennyi volt :P Napi 1-t szedek, az előző mensi (majdnem első.. szóval a második napján) kezdtem el szedni, de csak azért, mert pont hétvégére esett. Nna és ezért is kezdtem a PreMens-t, mert nagyon rendszertelen a ciklusom, és ki tudja mikor jött volna meg megint, szóval muszáj volt megragadni az alkalmat. Mindenképp el akartam kezdeni a kúrát (doki javaslatra), hétvégén pedig a herbária nem játszik, csak patikát találtunk nyitva. (megjegyzem, sehol se volt lefektetve, hogy akkor kell elkezdeni szedni, de némi böngészés után erre jutottam..)

Hogy mire jó? Sokmindenre. Láthatod, mindannyian más okból szedjük, és úgy tűnik beválik (lekopogom! :P ) Viszont, ahogy Pakungnak is, neked is azt tudom mondani, hogy csak úgy magadtól ne kezdj bele, mert vigyázni kellvele. Jajjj, kezdem magam vészmadárnak érezni, amiért állandóan ezt károgom, de tényleg így van...

Más alternatív megoldás? Másik topicban váltottam pár szót egy csajjal, ő méhpempőt kajált. Most hagyta abba (azt is kúra szerűen csinálják a csajok), várja az eredményt, így arról sincs sok tapasztalat. Illetve más fórumokon nyilván van, de nem olvastam utána.

Ott van még a cickafark-palástfű kombó, ettől is hangos a net. Én nem iszom, de nem rossz ötlet..

Ezen kívül a vitamin biztos nem árt, de gondolom ezt már magadtól is tudod. :)

Most más hirtelen nem jut eszembe

Drukkolok Neked is! :)

2015. nov. 18. 09:40

Sziasztok!(Helló Kuszkusz!Már értem miért ide irányítottál:D)

Szóval a megpróbálok rövid lenni. 9 évig szedtem fogi tablettát és miután abba hagytam kb. 2 évre rá kezdtünk bele a babprojektbe. Nagyo szépen beállt a ciklusom 25 napra. Sosem volt gondom vele.Aztán teherbe setem, de sajna a 10. héten elment a baba.Rögtön egy ciklus kimaradása után újra terhes lettem, de sajnos ő is elment a 8. héten. Mindkettő műtéti befejezéssel ért véget. A dokim azt javasolta szedjek Inofolicot és én szedtem is nagyon szorgalmasan de a 3. hónapban az elméleti ovum után egy héttel fura rózsaszínes folyásom volt, elmentem a dokihoz ahol kiderült van egy hatalmas tüszőm ami nem repedt meg.40 napra jött csak meg.Kérdeztem az orvost hogy miért van ez, de nem tudott rá válaszolni. Azt mondta szedjem tovább az Inofolicot és várjak. Na ennyi röviden. Arra gondoltam mégis abba hagynám egy időre és megpróbálnám valamivel helyrehozni a ciklusom, de sajnos fogalmam sincs pontosan mire is jó a barátcserje.Vagy , hogy hol érdemes venni? Vegyek egyáltalán? Milyet? Mennyibe kerül?


Szóval, ha van valakinek ötlete szívesen meghallgatnám.És persze bármi más alternatív megoldásra is vevő vagyok:)Köszönöm

501. Kuszkusz3 (válaszként erre: 500. - TörpTimi)
2015. nov. 18. 08:37
Itt vagyunk,ha gondolod,dobáld fel a kérdéseket,aztán ha tudunk vàlaszolunk.26. nap még akár jó is lehet,főleg ha pár nap múlva tünet nélkül szépen megjön.
2015. nov. 17. 18:13
csak valahogy mégis birizgál ez a dolog, és kb. most több kérdésem lett, mint válaszom :/
499. törpTimi (válaszként erre: 498. - Kuszkusz3)
2015. nov. 17. 18:10

nna ja... Ma ugyan egész nap a neten lógtam, de rá kellett jöjjek, hogy tök amatőr vagyok én még a témában :D meg arra is, hogy biztos vannak ilyen jelek, de eddig még sose volt érdekes számomra figyelni, így természetes nyugalommal ügyet se vetettem rá. Ilyen alapon hülyeség lenne az ovu tesztelés is.


egyébként: 26.nap, de semmi változás. Max annyi, hogy ma kib*** dühített minden és mindenki, de ezt inkább az időjárásnak tudnám be, valamint az interneten fellelhető iszonyatos sok baromnak. Semmi más indokom nincs rá.. Ennyit a sztoikus nyugalomról :P

2015. nov. 17. 08:23
Ovus nyák?Tudom nem mindenkinek szokott lenni,de nagyon gyakori,és megbízható jel,ráadásul előre jelzi a termékeny napokat.
497. syso21
2015. nov. 16. 21:11

Sziasztok csajok :)


az ovu tesztet én is kipróbálom :)

A hőmérőset én sosem tudtam időben megcsinálni :(

496. Heni-8
2015. nov. 16. 19:53
Szoktam csinálni ovu tesztet, de sajnos hiába. Most hátha!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook