Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen káros hatása lehet a védőoltásoknak hosszú távon? fórum

Milyen káros hatása lehet a védőoltásoknak hosszú távon? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
519. Talian35 (válaszként erre: 518. - Mókicaaaa)
2009. febr. 10. 21:56
persze én tudom, csak mert utána meg középiskolát irt, hogy meglepi hogy középiskolában nem tanitanak biológiát :-) Ezért kérdeztem Ő melyikre gondolt. De az általános iskola 5. osztályában még talán állatokról sem tanulnak, inkább átmenet a környezetismeretből. Asszem, de már rég volt :-D
518. Mókicaaaa (válaszként erre: 516. - Talian35)
2009. febr. 10. 21:51
Ő általános iskolára....
517. Mókicaaaa (válaszként erre: 515. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 21:51
deeee, de gimnazistaként és nem ötödikesként...és akkor sem ennyire elmélyülten...
516. Talian35 (válaszként erre: 515. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 21:51
A középiskola 4 osztályos (gimi, szakközép, és a régi fajtára gondolok!). Vagy melyik ötödik osztályra gondoltál?
515. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 509. - Drnéni)
2009. febr. 10. 21:41

"nem gondolnám, hogy ez ötödikes anyag lenne (én legalábbis nem ötödikban tanultam, inkább ötödévben)."


Meglep. A középiskolában nem tanítanak manapság biológiát?

514. Mókicaaaa (válaszként erre: 497. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 21:41
Szakosként mondom nem igazán tanulnak még ilyet, a szarvasmarha összetett gyomrát, de ezt biztos nem...
513. gerna (válaszként erre: 512. - Alexa77)
2009. febr. 10. 21:39
Szerintem már az is sok volt, amit ott lejjebb írtál. Arra gondolom, te is rájöttél. De hát, ahogy mondani szokás, lenyomtuk... fátylat rá.
512. Alexa77 (válaszként erre: 511. - Gerna)
2009. febr. 10. 21:24
Ha válaszolok neked, kidobnak a hoxáról. Kicsit sok lenne a politika benne. Bocsi. Kedvem lenne elmondani sok mindent, de nem tehetem.
511. gerna (válaszként erre: 505. - Alexa77)
2009. febr. 10. 16:12
Alexa! akkor válaszolsz nekem, vagy felejtsük el az egészet?
510. drnéni (válaszként erre: 495. - Talian35)
2009. febr. 10. 15:23
Ez a hsz. (tudom, hogy idézet) súlyosan paranoid színezetű, érdemi információt nem tartalmaz.
509. drnéni
2009. febr. 10. 15:21

Nem tudom, hogy kerül ez ide, de ha már felmerült, elmondom, hogy a megfázást a köznyelv használja minden lázzal vagy láz nélkül járó felső légúti, orrfolyatós, spontán gyógyuló betegségre, ezt az elnevezést orvosilag nem nagyon használjuk. Ha a náthára (rhinitis) gondolunk, azt rhinitis vírus okozza, "gyógyíthatatlan" betegség, hál' istennek magától meggyógyul. Az influenza vírus jellegzetes tüneteket és gyorsan terjedő, nagy esetszámmal járó járványokat okoz a megfelelő időszakban, de általában a diagnózist nem erősítjük meg tenyésztéssel, mert mire az kész lenne, a beteg már rég meggyógyul. Van néhány más kórokozó, köztük baktériumok is, melyek influenza-szerű tüneteket okoznak de járványos időszakban és területen a megfelelő tünetek fennállása esetén elég nagy biztonsággal lehet meg lehet mondani, ha vírusos influenzáról van szó. Egyébként természetesen ez is spontán gyógyul a legtöbbször. Védőoltás a fokozott rizikójú személyeknek javasolt (immunkompromittáltak, koraszülöttek, krónikus beteg idősek), akiknél súlyos szövődmények kialakulása valószínűbb.


Egyébként nem gondolnám, hogy ez ötödikes anyag lenne (én legalábbis nem ötödikban tanultam, inkább ötödévben).

508. Alexa77 (válaszként erre: 507. - Masször)
2009. febr. 10. 15:20
Tán veled kéne kezdeni.:-(
507. Masször (válaszként erre: 495. - Talian35)
2009. febr. 10. 14:54

Reméltem, hogy nem terjed tovább...

Tévedtem!

Ideje lenne a hülyeség ellen is oltást kifejleszteni, mert eszméletlenül fertőz!!

Alig 24 óra alatt fórumról-fórumra képes terjedni..

506. Talian35 (válaszként erre: 505. - Alexa77)
2009. febr. 10. 14:46
Már 70 éves, lassan lecsukódik a szeme, nemhogy most nyiljon ki :-DD
505. Alexa77 (válaszként erre: 496. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 14:37
Épeszű ember nem kérdőjelezi meg, hogy ez létezik-e. Lehet, hogy te ennyire vak és tudatlan vagy, lehet, hogy szép mesékkel elringattak, de lassan a te szemednek is ki kellene nyílnia. Ébredj, ember!
504. Talian35 (válaszként erre: 503. - 7dea0ad493)
2009. febr. 10. 13:45
elkezdte valaki ezt a szcientológus dumát, aztán jött még, most meg Te... :-) Szaporodnak a bolondok :-)) Vagy mire alapoztad a kérdésed, miből gondolod? :-)
503. 7dea0ad493 (válaszként erre: 502. - Talian35)
2009. febr. 10. 13:41
hogy???
502. Talian35 (válaszként erre: 501. - 7dea0ad493)
2009. febr. 10. 12:41
hiába, egy bolond százat csinál :-DDDD
501. 7dea0ad493 (válaszként erre: 495. - Talian35)
2009. febr. 10. 11:16
te nem szcientológus vagy véletlenül?:P
500. Talian35 (válaszként erre: 497. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 11:03
Ird meg légyszives, milyen tünetei vannak a megfázásnak illetve influenzának? Látsz e nagyon lényeges különbséget, amiből az orvos tuti biztosra megmondja, hogy influenzád van vagy megfáztál?
499. Talian35 (válaszként erre: 496. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 09:53
Valami Júlia irta a másik topikban :-) Amúgy el sem olvasod, csak rávágod hogy marhaság, pedig elég sok igazság van benne!
498. Talian35 (válaszként erre: 497. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 09:53
Jaj anyám értsd már jól!!!
497. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 495. - Talian35)
2009. febr. 10. 09:49

"Elterjesztették az ingyenes védőoltásokat a megfázásos megbetegedések ellen"


TE ELOLVASOD MIT ÍRSZ IDE? EGY KISCSOPORTOS IS TUDJA HOGY AZ INFLUENZÁT VÍRUS OKOZZA!!!! ÉS AZT IS ILLŐ VOLNA TUDNI HOGY A MEGFÁZÁS NEM OKOZ BETEGSÉGET!!ÖTÖDIK OSZTÁLYOS BIOLÓGIA!!

496. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 495. - Talian35)
2009. febr. 10. 09:44

"Nemzetgyilkosság és népirtás"


Már csak az a kérdés hogy aki ilyet leír az melyik elmegyógyintézetből szabadult? Mert épeszű ember ilyet nem ír le.

2009. febr. 10. 09:40

Na ez itt van egy másik topikban csak az oltáshoz kapcsolódó részt másoltam ki:


"Nemzetgyilkosság és népirtás:


A lakosság csökkentésére bevezetett néhány módszer példaként: "Védő"oltások alkalmazása már kicsi, csecsemőkortól kezdve. Ma már több tanulmány foglalkozik azzal, hogy az oltások milyen mértékben károsítják a kisgyermek immunrendszerét és csökkentik saját védekező rendszerének energiaszintjét. Olyan betegségek ellen adják, melyek ma már nem léteznek, vagy előfordulásuk a világ távoli helyein is igen ritka. Vagyis a népesség túlnyomó többsége soha életében nem lesz veszélyeztetett, de szervezetét már életének kezdeti szakaszán legyengítik.

Elterjesztették az ingyenes védőoltásokat a megfázásos megbetegedések ellen. Ezeket ingyen adják a gyermekek és a nyugdíjasok részére. A lakosság nincs tudatában annak, hogy a szervezetet ezek az anyagok is nagymértékben mérgezik és gyengítik. Ha kevesebben élik meg egészségesen a felnőttkort, az kedvező a világuralmi helyzetben lévőknek , az egészségügyi maffiát működtetőknek. A Magyar orvosokat naponta tömegével induló repülőgépeken viszik tréningekre, ahol idegen nyelvű apró betűs kötelezvényeket iratnak alá velük, a gyógyszerek alkalmazására, majd az orvos látogatók keresik fel az akció folytatásaként az alul finanszírozott orvosokat. Ezt tudja a kormány, mégsem tesz ellene, hiszen a gyógyszer gyárak tulajdonosai éppen az általuk szolgált pénzvilág. Ezek kezükben tartják hirdetésekkel, a médiát, aki rendszeresen "szárnyai alá vesz" 1-2 megfázásos esetet, és erre a néhány példára hivatkozva, rémhírként ijesztget azzal, hogy az influenza valamelyik vírusa rövid időn belül megtámadja a teljes ország népességét. Hosszú évekre visszamenően bizonyított, hogy nagy, esetleg néhány áldozattal járó járványok kb. 37 évenként fordulnak elő. De ebben az esetben sem a lakosság kihalásáról van szó! A lábon kihordott, kezeletlen megfázásnak lehetnek szövődményei. Ezek az előfordulások mégis, csak töredékei azoknak a tragikus eseteknek, melyek az oltások mellékhatásai miatt rendszeresen előfordulnak. Lebénulás, egyéb idegrendszeri, vagy más megbetegedés több esetben is előfordult. Azt is világosan lehet látni, hogy a beadott injekciók ellenére minden évben vannak járványos időszakok és megbetegedések. Ezek az oltóanyagok csak 1-2 vírus ellen hatnak, a többi megszámlálhatatlan korokozó ellen nem, tehát alkalmazásuk fölösleges. Az újonnan megjelenő vírusok ellen pedig senkit nem véd meg semmilyen vegyi anyag sem. A lényeg: az immunrendszer legyengítésére szolgáló vakcinákat az állam ingyen, térítésmentesen biztosítja, az életmentő és valóban gyógyító szerekhez pedig magas, vagy elérhetetlenül drága áron lehet hozzájutni. Ez az aránytalan árkülönbség jellemzi az élelmiszerek árát is. Minél olcsóbb és minél többet reklámozott egy étel, annál biztosabb, hogy nem emberi tápláléknak való és minél egészségesebb, annál drágább, pl. bioélelmiszerek előállítása. A jelenlegi (Az ingyenesen osztogatott újságokat sem jótékonyságból kínálják. Céljuk a tömeges félretájékoztatás. ) kormány tudatosan, terveiknek megfelelően, a népesség további csökkentése érdekében 2007-ben jóváhagyta a 18 évet betöltött nők esetén a teljes meddővé tételt. Életük későbbi szakaszában hiába gondolják meg magukat, az már késő lesz. Divattá tették a csípőnadrágot. Hordása miatt ideje korán olyan nőgyógyászati gyulladások, felfázások keletkezhetnek, melynek eredménye meddőséghez vezethet. Európában nem véletlenül, hazánkban engedélyezték először az abortuszt. Az utolsó 50 évben 6-7 millió magyart saját magyar anyáink és a társadalom ítélete alapján a nemzet ölt meg. Anyaméhen belül mi magunk irtottuk a magyarságot!!! Ha ez nem így történik, ma legalább 20 millió magyar élhetne a Kárpát-medencében. Kizárólag az abortuszokra nincs várólista! A gyermekgyilkosságot azonnal engedélyezik, míg az életmentő, pl. szívműtétekre akár több hónapot is várni kell! Ma az abortuszra a karriert sokszor hozzák föl indokként. Vagyis a pénz, az öncélú siker fontosabbá vált, mint a családépítés. El kellene gondolkozni azon, hogy az esetleg elért anyagi haszontól még soha nem lettek boldogabbak a magyar családok. A minél több pénz megteremtése egyre több időt vesz el a már megszületett gyerekektől. Eredmény a családok tömeges szétesése, felbomlása, a gyerekek depressziója, elzüllése. A tudatalattiig hatoló reklámok hatására, és az "ingyenes" hitelek lehetőségében 3-4 évente autót cserélünk milliókat bukva, bútort cserélünk lomtalanításkor, övetjük a ránk erőltetett minden napi divatot a magunk sznobságával, ezzel tökéletesen kiszolgáljuk a pénzvilág érdekeit, hogy ne legyenek szükség esetén tartalékaink, hanem tőlük az uzsora kamatra adott hitellel oldjuk meg a gondunkat, ami a jövedelmünk még több hányadát viszi el, vagy olyan többlet munkára kényszeríti az embereket, amibe belerokkan, vagy feladja a küzdelmet, s ekkor kíméletlenül, még a gyerekek alól az ágyat is elvitetik a végrehajtóikkal. Ma sajnos, már az alapvető megélhetés biztosításához is lényegesen több mint 8 órát kell dolgozni, ami a családok felbomlásához vezethet. Még ekkor is gyerekeinknek és a felnőttnek azt sugallják, hogy a világ csak happy, nyaralás és kólából áll. Ezzel a nép demoralizálását hajtják végre! Megfelelő tájékoztatással még nem késő a folyamatot megállítani! Kivétel nélkül, minden magyar felelős a fiatalság, az új generáció felvilágosításáért és a nemzet megmentéséért! A magyarok nem az anyagi gazdagság elérésétől lesznek boldogok! Génjeink nem az anyagi siker elérésére vannak programozva! A magyarságnak más feladatot szánt a Teremtő! Ezért nem érdemes és fölösleges másokon átgázolva, mindenáron az anyagi siker elérésére törekedni. "Mag"unkra számíthatunk: És szinte "büntetésként" (?!) újból magunk vagyunk, mint a történelem során eddig sokszor és megint csak magunkra számíthatunk. "

494. gerna (válaszként erre: 490. - Masször)
2009. febr. 10. 07:25
Te úgy ismered a tizenéves korosztályt, hogy heti 1x ezüstkolloiddal irrigálnának? Mert ugye, ha fiatal korban támad a HPV, később már hiába irrigál az ember.
493. Talian35 (válaszként erre: 491. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 10. 07:14
Az én megjegyzésem csak annyi ehhez, hogy a gyerek uszodaszemölcsét remekül eltüntette, mig más gyerek gyógyszeres kúrát kapott.
492. Masször (válaszként erre: 491. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 9. 23:21

Ennek néz utána!!!

Mert a HPV a nyálkahártyán megtapadva okoz herpesz szerű sebet, ami rákos sejtburjánzáshoz vezethet.

491. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 490. - Masször)
2009. febr. 9. 23:17
Vírusok ellen ezüst? A vírusok a véráramból közelítik a célterületet.
490. Masször (válaszként erre: 464. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 9. 23:06

Ennek még örülni is lehetne! - ha én gyártanám az oltóanyagot biztosan meg is tenném:-(

Csak mellékesen megjegyzem: heti egyszeri ezüstkolloidos irrigálás talán még hatékonyabb is, de hogy nem jár ismeretlen mellékhatásokkal sz biztos. ennek a költsége 1200-2500 ft/ 200ml (két evőkanálnyi elegendő alkalmanként)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook