Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit vegyek 100.000 Ft-ig? fórum

Milyen babakocsit vegyek 100.000 Ft-ig? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 16:43
ha csak ennyi a gondod barmilyet...
2013. máj. 3. 15:58

Nekünk a Vector van, de lite. Ami a különbség h amit te szeretnél a felfújhatós kerekű, az enyém az tömör. Én azért szavazok a tömörre, mert ha kilukad....otta vége...... had ne részletezzem h milyen olcsón csinálnák meg, és persze nem azonnal és rögtön!

A választásom azért esett erre, mert extra könnyű a súlya, a kezelhetőságe ugyan csak. Kategóriájában ezt találtam a legszebbnek és legpraktikusabbnak. Jelenleg én is árulom, ha gondolod pillants rá, a naplómba ki van téve.

9. youlcsi (válaszként erre: 1. - 81móni)
2013. máj. 3. 08:24

nekünk espiro vectorunk volt, igaz lite... de akkoriban csak a kerék volt a különbség. nem is került ennyibe, nem tudom, miért ugrott meg 2,5 év alatt bő 30ezerrel az ára :o


no, lényeg a lényeg: szerettük, imádtuk... és megszakad a szívem, de most próbálom eladni :(


a mózese valóban kicsi, olyan fél éves volt a Muki, amikor kinőtte. de a sport részben is nagyokat aludt, nem zavarta, hogy abban van, hiszen majdnem olyan, mint a hordozó.

láttam valahol a neten róla méréseket... keress rá, belső-külső méretek is vannak fent.

2013. máj. 3. 08:18

Szia!

Az előttem hozzászólókhoz kapcsolodva, tényleg nem érdemes vagyonokat babakocsira költeni.

Én vaterán vettem egy bergon babakocsit 12eFt-ért (már 2 gyereket kiszolgált előtte), nagy és kényelmes. A 2,5 éves kisfiam októberben született, 14 hónapos koráig mindennap 2x aludt benne az erkélyen ha nem sétáltunk, most januárban született meg második fiam és még őt is kiszolgálja, valószínűleg összel már eladom. Egy hátránya van, hogy nehézkes kocsiba rakni és cipelni, ezért van még egy pierrre cardin és egy esernyő babakocsi is. Összesen 22 eFt-ot költöttem erre a "projektre", nem bántam meg hogy használtak, mert nagyon jó állapotuak.

Egy 100 eFt-os babakocsit jó ha fél áron el tudod majd adni, mert akinek pénze van az újat vesz, akinek meg nem akar erre sokat áldozni majd, az inkább olcsóbb után néz.

7. vilo (válaszként erre: 1. - 81móni)
2013. máj. 3. 07:52

Szia!

Hónapokon át nézegettem a babakocsikat, próbáltam a legjobbat kiválasztani ár/érték arányban. Nem vagyok zsugori, de rengeteg babakocsi túl van árazva, és egy használt autó árát azért nem akartuk kifizetni ilyesmire, pláne ha úgy alakulna a dolog, hogy a baba nem szeretné a babakocsizást.

Eltévedtem a vaterára, heteken át kutattam és próbáltam alig használt, kitűnő állapotban lévő fullos kocsit találni, és végül sikerült!

Egy Chicco Trio Tour 4 típust vettem 55 ezerért úgy, hogy az eladó családja mindössze 3-4 hónapig használta, tkp. új az egész, sehol egy kopás, fakulás, karc, boholy, stb. Ráadásul ugyanezt a típust és színkombinációt árulják még a bababoltokban is, ahol 150-180 ezer között van az ára. Remek biznisz volt, és tényleg nem egy leharcolt kocsi ahhoz képest, hogy használtan vettük.

Mindenféleképp érdemes szétnézned a használtpiacon, expressz, jófogás, apród, vatera, etc.

Bocsi, ha hosszú voltam. :)

6. kisj
2013. máj. 3. 07:13
Nem érdemes ennyi pénzért vadiúj babakocsit venni, de ti tudjátok.
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2013. máj. 3. 06:18
Szerintem sem érdemes újat venni, nem fogjátok kihasználni az árát! Persze az első babánál sokan beleesinek ebbe a hibába! (Én is köztük voltam!:):))
2013. máj. 3. 00:49
Érdemes körülnézned a vaterán, mert ott is találhatsz újat másod kézből és nem olyan drága mint a boltban. Én a saját kocsinkat havonta kimostam 40 fokon az automatában. Remélem tudtam segíteni, :)
2013. máj. 3. 00:46

Szia, a sorrendben megírt kocsiktól találtam linket,ahol a végén meg vannak adva a méretek. _Az utolsóról sajnos nincs méret. Én a babámnak egy kényelmes kóberosat vettem, másod kézből.új állapotban, jó rugózásút nagy kerekekkel, hogy ne rázkódjon a kavicsos úton. Amikor már tudott menni, 13 ho.-s korában már lecseréltük egy kis Buggyra, amit már akkor használtunk, ha a játszótér re menet elfáradt és beleült, na meg bevásárolni, mert a boltba nem minden kocsi fér el.


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 3. 00:43

[link]

a lap alján a méretek.

Ugyanígy a többire is rá tudsz keresni.

Boldog babavárást:)

2013. máj. 2. 23:48

Sziasztok? Júliusban születendő babának szeretnék babakocsit venni. Ezek tetszenek:

Pierre cardin Ps880 87.000 Ft

Tako captiva mohican 110.000 FT

Espiro vector 4 air 3 in1 100.000 Ft

Bebetto solaris b 3 in1 85.000 Ft

Van valakinek ilyen? Ha igen,mi a véleménye róla? Attól félek,hogy télen kicsi lesz a mózes hosszra,vagy később a sport kocsi fekvőfelülete. Örülnék,ha valaki le tudná mérni ezeknek a babakocsi részeknek a belső hosszát hány cm. Kérlek segítsetek választani,melyik lenne jó!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook