Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit vegyek? fórum

Milyen babakocsit vegyek? (tudásbázis kérdés)


9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - Meababa)
2013. szept. 2. 14:33
néztem ilyen babakocsit,szerintem veszek neki olyan sokat nem sétálunk vele,nem hiszem hogy 1-2 óra ártana neki a hordozóba,egy autóút is van annyi..megnézem amelyiket írtad,de sokat nem akarok rákölteni,kislányom 80.000es babakocsiját 5hónapot tudtuk használni,azóta sajnálok drágát venni..köszi utána nézek
8. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2013. szept. 2. 14:31
sajnos nem érdekli..és az a baj ha nem veszem ki üvölt és igen jó húsba van,úgyhogy elég fárasztó így
2013. szept. 2. 11:08
Szia, sajnos ezzel mi is sokáig szenvedtünk, kín volt a séta, mert sírt, 4hótól tettem hordozóba, nekem Hauck Viper van, ami travelsystemként is működik, tehát csatlakoztatható rá hordozó. Ma 7 hós, mostmár sportbabakocsit használunk, és végre eljött az idő, h jó vele sétálni indulni...
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2013. szept. 2. 11:02
3 hónaposan még kicsi ahhoz, hogy bármennyire is döntsd az ülését, és a hordozó sem egészséges, hiába mond bárki bármit, rengetegen használják h csak azt használják a sétához is. elhiszem, hogy szeretne látni dolgokat, de még picike. esetleg függessz neki játékokat, hogy azokat nézze, nagy igényük azért még nincs ilyen korban a látvány szempontjából, a lényeg h színes legyen
5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2013. szept. 2. 10:09
igen csakhogy ez is 2 irányba tolható de hiába hacsak a kék eget látja:-(
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2013. szept. 2. 10:06
bocsi, nem vártam meg, hogy leírd a részleteket. ilyenről nem tudok sajnos, de olyan kellene szerintem, ami két irányba tolható
2013. szept. 2. 10:04
attól függ milyen terep van nálatok, ha göcsörtös és kemény, felfújható kerekűt, ha csak városban laksz, akkor a lehető legkönnyebbet vegyed, ha kocsiztok akkor kicsire össze lehessen csukni, ha buszozol a városban akkor is előny, ha könnyű.
2013. szept. 2. 10:04

Sziasztok!


Most lesz 2 hónapos a kisfiam és az a gondom,hogy van egy nagy Hauck babakocsink ami 3fokozatban dönthető,de ugyebár őt csak teljesen fektetve tehetem bele,na most ott a gond,hogy állandóan a kezembe akar lenni mert ő nézelődni akar és zavarja,hogy nem lát ki..a legjobb olyan lenne amire a hordozó rácsatolható de az nagyon drága..van olyan babakocsi amit olyan pozicióba lehet állítani mint a hordozót hogy kilásson?

2013. szept. 2. 10:01
Milyen babakocsit vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook