Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek anyucik! Milyen babakocsit vegyek? fórum

Segítsetek anyucik! Milyen babakocsit vegyek? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 15. 17:56

Nekünk Espiro Vector babakocsink van. 3 funkcióban vettük, mózeskosár, sportrész és a babahordozó. De lehet hordozó nélkül is venni, ha nem jártok autóval. Nagyon könnyű tolni és emelni is, mi már a sportrészét használjuk, de maximálisan meg voltunk elégedve, amig a mózesben toltam és a hordozót használtuk felváltva. A hordozója is tök jó, abban etettem mindig, amig megmaradt benne.

Tervezünk kistesót, szóval még neki is jó lesz. Egyébként sok helyen jártunk mi is, de itt találtunk több jót is, végül ezt választottuk.

[link]

16. sabea
2011. nov. 16. 07:42
Nekem az ABC Design maximálisan bevált. A kisfiam 4,5 éves. Az ő születése előtt vettük, tehát egy korábbi modellről van szó. De mai napig is jól szolgálja lassan 14 hónapos kislányomat is. A hordozó kapcsán én is azt javaslom, hogy vagy vegyél olyan kocsit, ami eleve hordozós, így biztos stimmelni fog a kettő. Vagy vegyél olyat, ami vízszintesig dönthető és akkor nincs szükség hordozóra. Egyébként mi is két kocsival dolgozunk. Nyárra van egy könnyű, esernyőre csukható kocsink is, ami Chicco. Az is szuper.
15. Bcicus (válaszként erre: 14. - 5239d91094)
2011. nov. 15. 20:35
Stokket akartam annó én is, de nekem nagyon nem álltt kézre, hogy toljam kényelmetlen volt.
2011. nov. 15. 14:22

Ha van pénzed, akkor Stokkét vegyél, magasan veri az összes többit !

Én rendszeresen azzal járok bevásárolni is , tegnap pl. ennyi minden volt benne : 2.5 kg krumpli, egy étolaj, egy jégsaláta, 8 paradicsom, 2 l tej, tejszín, joghurt, 2 csomag fagyasztott gyümölcs, toastkenyér, négy alma, négy banán, két vaj, egy Vanish + esövédö, esernyö és néhány apróság.

Szóval nagyon jól bírja a strapát, amit bizony meg kell fizetni.

13. Bcicus
2011. nov. 15. 00:18
Graco Symbio messze a legjobb kocsi, igaz ennyi pelus nem fér belé, de nem is szoktam belerakni.
2011. nov. 14. 23:03

[link]


ilyesmi a graconk, ami bevállt, nagyok a kerekei, bárhol el lehet tolni, bolygósíthatók, a hordozót simán rá lehet pattintani. csak a fiam szeret babakocsiban aludni a levegőn, és erről már lelóg a lába, ezért kerestem egy nagyobb kocsit neki.

A nagyobb kocsi lett most a teutonia spirit s3, keress rá, az egy baby mercedes, nagyon jó, bár lehet nagynak találod, én úgy kaptam németországból.


Egy éve használtan vettem egy BBY grip&go-t, az is jó volt, csak annak szétment az alsó merevítése, de ez is egy jó fazonú kocsi, variálható, átfordítható a kupolája, esernyőre csukható, kellően mély és védett a babának, vízszintesre fektethető benne, télre kiváló volt, akkor volt a fiam annyi idős, mint most a tied.

11. b8103f009a (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. nov. 14. 21:19
Nekünk nagy kocsiba a Roan,kisebbe pedig a Bergo coletto jött be.A coletto olcsó,4 kerekű(nem túl apró)kettő bolygós,stabil,aluvázas,van oldalt fejtámasza,normális oldala körbe,átfordítható a kupolája(ez nyáron nagyon jó),újszülött kortól használható,fekvő baba szemből is tolható benne,sok terhet bír a csomagtartója,esernyőre csukódik,nem nehéz.Majdnem ugyan az mint a Peg Perego P3,csak sokkal olcsóbb.
10. Kriwy
2011. nov. 14. 16:26
Mink 5 funkciós Bergont vettünk és bevált.:-)
2011. nov. 14. 16:17
Én is a Graco-ra szavazok! Mi babánk 9 hónapos,maximálisan elégedettek vagyunk az elejétől kezdve!
2011. nov. 14. 15:51

várd meg míg ülni tud és vegyél egy jó könnyű sportkocsit, pl.: Mclaren

Én ha újra vennék kocsit, akkor biztos hogy nem áldoznék egy nagy multira, inkább egy dönthető sportot vennék.

7. 1d97508455 (válaszként erre: 5. - *csibe*75)
2011. nov. 14. 15:49
Hát, ha ezt a kettőt eladom, akkor elég sokat, hisz mindegyik, újnak mondható. :)
6. 1d97508455 (válaszként erre: 4. - 432d0af620)
2011. nov. 14. 15:48
3 hónapos.
5. *csibe*75 (válaszként erre: 4. - 432d0af620)
2011. nov. 14. 15:48
na meg h mennyit szánsz rá.
2011. nov. 14. 15:47
mennyi idős a babád? mert attól is függ.
2011. nov. 14. 15:44
a miénk Chipolino Optima, nagyon szeretem, soha semmi bajom nem volt vele, kivéve az elején, de csak olajozni kellett a kerekét, azóta simán megy. Nem kell bele hordozó, mert vízszintesig dönthető és eléggé védett a baba benne. Egy baja van: nehéz (9 kg) és nagy.
2. *csibe*75 (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2011. nov. 14. 15:42

Szia,

én is kipróbáltam jópárat, nálam a Graco és a Teutonia jött be.

2011. nov. 14. 15:38

Teljesen kétségbe vagyok esve... Már a harmadik babakocsink van, de egyik sem az igazi.

Először kaptunk egy Raf Pol-t, az nehéz és nagy volt, nem volt bolygós kerekű, nem lehetett a babahordozót rátenni(ha a kocsiban elaludt a baba, felébredt, ha áttettem.)

Vettünk egy Pierre Cardin-t, annak elkezdett imbolyogni a kereke nagyon hamar.

Ezután vettünk egy 3 kerekű Hauck Disney-t, ennek is imbolyog az első, bolygós kereke, és egy csomószor beakad, és majd kitörik, ha nem veszem észre ezt, s a babahordozót is félve rakom rá, mert egyszer(még szerencse, hogy a lakásban) majdnem kiesett a gyermek belőle, mert valamiért lecsatolódott(pedig ahogy kell, rákapcsoltam) amihez a hordozót kell kapcsolni.

Nézegettem a többi márkát is, de ugyanúgy van mind összerakva kinézetre, tehát feltételezhető akkor hogy a hibák ugyanúgy előjönnek majd azoknál is. :(

Ja, és még egy, ami mindnél "hiba" volt, hogy hiába van nagy tároló alul, 2, 90 darabos pelustól vagy kikapcsolódott a patent, vagy irányíthatatlanná vált a "súly" miatt. (Kérdem én, mi lenne, ha boltból hazafelé, tejet, lisztet kenyeret akarok bele pakolni?


Kinek melyik márka, és típus vált be 100%-osan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook