Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen esernyő babakocsit vegyek 2. kocsinak? Könnyű, utazáshoz való... fórum

Milyen esernyő babakocsit vegyek 2. kocsinak? Könnyű, utazáshoz való... (tudásbázis kérdés)


9. Ezti (válaszként erre: 8. - ZsófiGalgai)
2012. jún. 21. 14:09

4 éve tettem fel a kérdést, azóta középsős ovis:)

De cuki vagy, köszi

2012. jún. 15. 13:00
Szia, nekünk egy masszívabb tipusú Baby Design kocsink van. Nagyon meg vagyok vele elégedve, könnyű az összecsukás, közlekedés vele. Érdemes többet is megnézni mielőtt döntesz, hogy neked milyen funkciók fontosak.
7. kitta73 (válaszként erre: 4. - 754c7e07c3)
2008. máj. 28. 11:31
Nekünk is ilyen van,csak ajánlani tudom én is:-))
2008. máj. 2. 12:42
Szia!Nekünk egy teljesen egyszerű,márka nélküli,könnyű,egy mozdulattal összecsukható esernyőkocsink van,utazáshoz tökéletes!Semmi probléma vele!Maximum csomagot,szatyrot nem tudsz ráakasztani,úgyhogy neked kell eldönteni mi a legkényelmesebb.
2008. máj. 2. 12:26
Szia! Szerintem attól is függ mire akarod használni? Mert ha pl. hegyen laktok mint mi akkor nagyon fontos a jó kerék, persze , hogy könnyű legyen az sem elhanyagolható, de ha járművön akarod szállítani akkor kicsit kell választanod. Mi a sok nézegetés után egy nem túl drága, de mégis masszívabbat választottunk. A neten is utána tudsz nézni mert ott olcsóbb, és ingyen házhozszállítják.( pierre- cardin is nagyon jó)
2008. máj. 2. 11:17
A pierre-cardin babakocsi nagyon jó. Napvédős általában és dönthető az ülése. Bolygókerekes, és könnyen szállítható, könnyű összecsukni, még fél kézzel is. :)
2008. máj. 2. 10:59
Mi Pikoló sportbabakocsit vettünk.5 pontos övvel,vizszintesig dönthető ....Esernyőre csukható,nagyon könnyű,bolygósítható a kereke nagyon szeretem.
2008. máj. 2. 10:49
Mindenképpen olyat ami vizszintben dönthető.
1. Ezti
2008. máj. 2. 10:38
Milyen esernyő babakocsit vegyek 2. kocsinak? Könnyű, utazáshoz való...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook