Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? fórum

Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
306. dj.cica (válaszként erre: 305. - Df7d93e6e7)
2009. márc. 5. 23:54

szia fel a fejjel! nem szabad gőrcsölni rajta,mert akkor tuti nem jön a baba.tapasztalat.

nekem januárba volt mélypontom,onnantól megfogadtam lazán veszem a dolgokat,nem figyelek jeleket.

te is foglald el magad valamivel.nekem most a költözés és a felujitás az tuti eltereli a gondolataimat.:)

305. df7d93e6e7 (válaszként erre: 304. - Dj.cica)
2009. márc. 5. 23:37

Én most teljes letargiában vagyok...:(

Ma ugyanis két nap késéssel, de megjött. Már fájt(és fáj is)a cicim, meg voltak rosszulléteim. De lehet már csak azért mert annyira szeretném ezt a babát, hogy beképzelem. Ma pedig haza kellett jönnöm a munkahelyről, mert elájultam. Annyira beleéltem már magam...és most hogy megjött, kicsit oda vagyok. És tuti nincs baba, mert tegnap csináltam tesztet, de az negatív lett. Nem tudom, van e erőm tovább folytatni. De már gondolkodom az orvosi segítség kérésen... csak kicsit félek..:( ÁÁÁ asszem össze kell szednem magam, senkit nem akarok itt letörni, főleg, mikor két új kismamánk is van. Ugyhogy igyexem pozítív lenni, ha megy.

304. dj.cica (válaszként erre: 303. - Df7d93e6e7)
2009. márc. 5. 23:24

á nem hiszem ,negatív volt a tegnapi korházi tesztem,mert elötte voltam nögyógyásznál,mert viszkettem,és hát gombám van:S

ő kért tesztet mert látott valamit ami baba is lehet.

na most vagy tul korai volt vagy nincs ,de szerintem az utobbi:(

303. df7d93e6e7 (válaszként erre: 300. - 6f4d0d160f)
2009. márc. 5. 23:16
Neked is gratulálok! De jó hogy egyre gyűltök!!! :) Dj Cica, akkor neked is lehet lassan gratulálni? :)
302. dj.cica (válaszként erre: 300. - 6f4d0d160f)
2009. márc. 5. 23:07

csak nem babásodtál be te is?:)

szaporodnak a kismamik:)

nekem még mindig nem jött meg.

holnap lesz a 34.napom és semmi jele,hogy jönni akar.

301. dj.cica (válaszként erre: 299. - Monts)
2009. márc. 5. 23:05

:)

az én kisfiam se volt piros meg semmi,ő volt az osztályon a szépfiú Jánoska:)

na ezt nem azért mondom mert az én fiam,hanem ott mondták:)

föleg a szeme meg a hosszu szempillái:)

örülök hogy boldog vagy,sugárzik az irásodból,és gratulálok barátnödnek :)remélem tényleg hallod majd a szívhangot már:)

2009. márc. 5. 21:04
sziasztok! 3. napja mensi késés. ma déli hányás után halovány csikododás:) reggeli tesztről talán már érdemes képet tudok mutatni.
299. Monts (válaszként erre: 295. - Dj.cica)
2009. márc. 5. 19:27

szia dj.cica


én már a következő uh-t is várom, már biztosan sokkal nagyobb lesz, mint legutóbb. Azt azért nagyon sajnálom, hogy nem hallhattam a szívhangot, no de sebaj, 16án a magánrendelőbe kell mennem, ott elég profi berendezések vannak, biztosan fogom hallani :) Egyébként ma a liftben a barátnőm felkiáltott, hogy Jesszus Moncsi, hát te gömbölyödsz!! :) Jól megijedtem mert sztem 8 hetesen azért még nem kellene látszani, de végülis amennyit zabáltam az utóbbi időben, simán felszedhettem néhány kilót, és családi örökségem miatt hova máshova mint hasra, szóval tuti hogy a hájamat látta :)

Ja, és a legjobb dolog, ami az utóbbi napokban történt velem: A legjobb barátnőm megszülte a második gyermekét. Tegnap el is rohantam hozzá a kórházba, és hát én életemben még ilyen gyönyörű kislányt nem láttam. Csodaszép a bőre, egyáltalán nincs kivörösödve, ki van simulva, és annyira de annyira édes volt, hogy én félóráig csak ámultam bámultam :D Mi sem lehetett volna tökéletesebb dolog a ráhangolódásra számomra :)

298. dj.cica (válaszként erre: 296. - 5ac9665679)
2009. márc. 5. 16:06
itt is gratulálok a két csíkért:)
297. df7d93e6e7 (válaszként erre: 296. - 5ac9665679)
2009. márc. 5. 13:22
Gratulálok!!! Vigyázzatok magatokra!
2009. márc. 5. 12:56

Hello!

jelentem a február 15-i babagyártásnak ma reggel kétcsík lett az eredménye!


fantasztikus érzés, olyan mintha nem is ezen a földön lennék ma:)

Apa még nem tudja, de már csak pár óra.

Corax teszt:)

295. dj.cica (válaszként erre: 293. - Monts)
2009. márc. 1. 08:43

akkor remélem hallod már a szívhangot,az egy csodálatos érzés akkor mindenféle érzelem elkap.nem lehet leirni:) de akkor tudatosodik igazán benned a dolog.

a férjem a 19 hetes uh-on hallotta elöször a szívhangot,meg akkor tudtuk meg hogy fiú.na akkor fülig ért aszája és büszke volt:)

294. Monts (válaszként erre: 291. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 28. 10:29

Tündér vagy, hogy aggódsz, borzalmas hetem volt, sokat dolgoztam, tegnap is 7-ig az irodában ültem :( és ettől sokkal rosszabb lesz a jövőhetem. Mesélj mi van Veled? Mikor kell megjönnie? Nagyon szorítok, hogy igaz legyen a barátnőd álma!! :)

Puszi

293. Monts (válaszként erre: 288. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 28. 10:25

Sziasztok, itt vagyok. Bocs, hogy nem jelentkeztem, de annyira elfolalt voltam, hogy nem vol időm bejelenkezni.

Szóval a hétfői ultrahangon sajnos nem hallottam a szívhangját, mert a dokinak nincsenek erre megfelelő műszerei, de ő azt mondta, hogy minden a legnagyobb rendben, szabályosan púlzál a szíve :)Leközelebb márc. 16-án megyek, amikor kb 10 hetes leszek, közben meglátogatom a védőnőt is.

Veletek mi újság?

292. d029ea20ca (válaszként erre: 287. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 27. 22:37

Kedves Angyallányka, köszi, hogy leírtad a tapasztalatod, jó ezeket tudni,a menzesz elég rendesen megjött, de mivel úgyis mennem kell az éves kontrollra, megejtem a dolgot.

Egyébként sokan mondják, hogy a nők megérzik az anyaságot, de mivel nem voltam még terhes, szóval nincs tapasztalatom, nem tudom mit kellen éreznem.

Valaki leírhatná, kíváncsiságból, hogy ő mit érzett?

2009. febr. 27. 00:00
Monts, mi van veled??? Már kezdek aggódni, de nagyon. remélem jól vagytok!? puszi
290. df7d93e6e7 (válaszként erre: 289. - Yda)
2009. febr. 25. 15:03
Kitartás, és szorítok!
289. yda (válaszként erre: 287. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 25. 09:20
Nagyon sajnálom. Ami történt veled eléggé kitolás a természettől. Megpróbálok vigyázni magamra, azonban ma reggel megjött. Ma azonban megyek nőgyógyászhoz - már ha tud fogadni - mert már több mint 1 éve próbálkozunk, úgyhogy úgy döntöttünk elkezdjük az inszeminációt.
2009. febr. 25. 00:37
MONTS!!!! Mi van veled, veletek???? Aggódok, már kedd este és semmi hír rólad! :( Remélem jól vagytok és minden rendben! puszi mindenkinek.
2009. febr. 25. 00:34

Sziasztok csajok! Nos, ez saját tapasztalat, de talán mindkettőtöknek segíthet...Nekem tavaly májusban volt egy vetélésem. Terhes voltam, de a teszt negatív lett, majd meg is jött, így teljesen biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes, pedig a fáradékonyság megvolt, a cicifeszülés is, de a teszt és a menses megléte, meggyőzött, hogy nincs baba. Nos volt...de mint hogy nem tudtam, hogy van nem tudtam magamra eléggé vigyázni, és megemeltem magam, minek következtében elment, és hóközi erős vérzésem volt, ekkor mentem dokihoz....bár ha hamarabb elmegyek...nos...de nem tettem. Ö elmondta, hogy elég nagy százalékban előfordul, hogy megjön a menstruáció, vagy hóközi kisebb vérzés, ami eltereli a figyelmed, és mellesleg, ha megjön, még ha elhanyagolható mennyiségű is, és a színe sem a megszokott, akkor a teszt már megkavarodik, és nem mindig mutatja ki az eredményt.

Ami még fontos, elég sok esetben a beágyazódást, kisebb, "elváltozott" vérzés kíséri, ami a megtermékenyítés után pár nappal van, tehát, ha pont menses előtt estél teherbe, még az is lehet, hogy a beágyazódás jele volt a "barnázás", és a tesztek által kimutatható HCG csak ez után kezd olyan mennyiségben termelődni, hogy a teszt pozitív legyen!

Ne feltétlenül tesztelj, hisz ha a menses jelentkezik ilyen formában, a teszt nagy eséllyel lesz negatív. De a biztonság kedvéért menj el orvoshoz!

Kérlek lányok vigyázzatok magatokra, nagyon fájdalmas (lelkileg) elveszíteni egy babát, és még nehezebb feldolgozni, hogy mi lett volna ha figyelek a megérzésre, és a jelekre teszt ide vagy oda...inkább egy plusz orvos látogatás!!!

Szorítok mindkettőtöknek, és nagyon vigyázzatok magatokra annyira, mint ha ott lenne már az a babuci!!!

2009. febr. 24. 13:50
Ha nem jön meg a héten akkor doki, de nem mostanában tesztelek.
2009. febr. 24. 13:45
Szia, igen mindig 26 napos. Nem tudom mi befolyásolhatja, ha nem baba. De biztos nincs baba, mert akkor azért már ki kellett volna mutatnia.
284. yda (válaszként erre: 283. - D029ea20ca)
2009. febr. 24. 12:52

Szia!


Én azt javaslom, hogy látogass el egy nőgyógyászhoz és még ne add fel a reményt.

Én olvastam már olyan eseteket is, hogy már 6 hetes volt és a tesztek nem mtattak semmit. De a nőgyógyász szerintem minden esetben megnyugtató választ adhat. Amúgy neked mindig 26 napos a ciklusod? (Bocs ha már korábban erről írtál)

2009. febr. 24. 11:19

Én is megcsináltam, nekem is negatív lett:-(

Ezzel és a barnázással együtt tehát tuti nem vagyok terhes.

282. yda (válaszként erre: 280. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 24. 10:10
Hát azért megcsináltam, és igazad lett(sajnos-bocs). Az eredmény negatív lett. Azért csináltam meg, mert aggódom, ugyanis olyan gyógyszert kell szednem ami magzatkárosító és ahhoz, hogy válthassak, bizonyított terhesség kell. Azonban az idő csak telik, és ha terhes vagyok a kicsit károsítom amíg nem lesz poitív a teszt.Hülye helyzet.
2009. febr. 23. 14:27
A barnázás egyébként mit jelenthet a 32. napon 26 napos ciklusnál?
280. df7d93e6e7 (válaszként erre: 276. - Yda)
2009. febr. 23. 13:59

Megcsinálhatod, de esélyes még ha terhes is vagy hogy negatív lesz..

A tesztek nagy többsége, a ciklus első napjától mutatja ki hogyha terhes vagy, vagyis mikor meg kellene jönni azon a napon vagy utána eggyel. Sok kismama azt írta le, hogy elsőre negatív, csaknem jött meg csinált még egyet, halvány a második csík, csinált még egyet, másnap, azon már erősek a csíkok. Kitartás mindenkinek, lassan majd már én is tesztelhetek, mert remélem nem jön meg. :D

279. yda (válaszként erre: 278. - D029ea20ca)
2009. febr. 23. 13:42
Nagyon köszönöm.
278. d029ea20ca (válaszként erre: 276. - Yda)
2009. febr. 23. 13:36
Nehéz várni, ráadásul a jó tesztek nem is olcsók, meg lelkileg is megviselő ha mégis negatív. Pozítivat kívánok mindenesetre!
277. d029ea20ca (válaszként erre: 274. - Df7d93e6e7)
2009. febr. 23. 13:35
Az lesz, szerintem holnap reggel megcsinálom. Hisz akkor már 3 nap lesz a két tesztelés között, és az már a 33. nap, ha van baba szerintem már ki kellene mutatnia.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook