Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? fórum

Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


2007. febr. 8. 22:48
Hm. Ez jó kérdés. Megvettem a tesztet, a mentsruácio elmaradásától számított 5. napon. Negatív lett. Majd még 5 nap és nagyon halvány csíkocska volt rajta. Még 3om nap és végre élénk színű lett a csík. Legközelebb tuti, hogy várok két hetet, és akkor csinálom meg, előbb felesleges, mert nem jutok előrébb.
2007. jan. 22. 23:03
Ne kapkodd el, csak pénzkidobás! Nekem is negatív lett az első, mikor a doki szerint már 5 hetes voltam! Jobb elsőre egy pozitív tesztet látni, mint görcsölni még pár hetet, hogy a fenéért nem sikerült már megint, pedig a kis Pocaklakó már ott van!!!!Feltéve ha akartad a babát... ha más terveid vannak, jobb, ha mielőbb orvohoz mész, ha gyanús a dolog! De reméljük akartad!!! :-))
2007. jan. 22. 22:16
Én úgy tudom,hogy már 10 napos terhesség kimutatható teszttel.És még valami:a vizeletben terhesség esetén benne van a hcg hormon,ezért ismeri fel a teszt a terhességet.
2007. jan. 21. 18:21
Szerintem attól is függ hogy milyen fajta tesztet veszel.
2007. jan. 21. 08:00
Én már voltam párszor terhes és ebből gyakran nézegettem a tesztet, nekem az állítólag 10 napos terhességet biztosan kimutató teszt is csak már 6 hetesen jelzet.Pedig hetente vettem volt, hogy 2x is tesztet, mert annyira szerettem volna tudni az eredményt.
2007. jan. 21. 03:43
az aktus után kb 2 hétre az a bizots véleményem szeront

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook