Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? fórum

Mikor mutatható ki biztosan a terhességi teszten, hogy terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
396. Kati-Kata (válaszként erre: 395. - Holybria)
2010. nov. 26. 21:46

Szia!

Nem kell heteket várni, a tesztek a várt(ill. nem várt) menstruáció idején már mutatják az eredményt. Sokan azért várnak, mert gyakran előfordul korai spontán vetélés, ami a pozitív teszt után elég nagy csalódás,így inkább később tesztelnek.

2010. nov. 26. 13:34
Sziasztok, annyira turelmetlen vagyok és nem éretem miért kell heteket várni arra hogy megtudjam, hogy terhes vagyok...A tesztek ot napot írnak de elolvasgattam a hozzászólásokat és mindenki heteket vár a teszteléssel:( hát akkor várok én is de sajnálom hogy ezt az idot csak a reménykedés tolti ki...akkor haj rá reménykedjuk:)és pár hét mulva remélem tudni fogom hogy sikerult-e a próbálkozás...
394. rebreb
2010. nov. 14. 20:52
Köszi. Én is sajnálom, de próbálom hinni, hogy oka volt. Átbeszéltük a történteket a párommal és úgy döntöttünk, hogy most egy évig pihentetjük a dolgot, és utána vágunk újra bele... ezúttal már teljesen tudatosan. Addig is köszönöm a segítséget és a támogatást! Üdv: rebi
393. Kati-Kata (válaszként erre: 392. - Rebreb)
2010. nov. 12. 18:44
Sajnálom hogy így alakult!Vigyázz magadra!
392. rebreb
2010. nov. 12. 08:50
Két hírrel szolgálhatok. Az első, hogy mégiscsak megcsináltam a tesztet tegnap délután. Halványan, de két vonalkám volt. A második hír, hogy csak volt. Éjjel begörcsöltem és... Valószínűleg (a munkámból adódóan) túlemelhettem magam. Ma lett volna a 37. nap. :( Másoknak több szerencsét kívánok!
391. rebreb (válaszként erre: 390. - Kati-Kata)
2010. nov. 11. 14:33
Megírom, cserkész becs-szó! :))))
390. Kati-Kata (válaszként erre: 389. - Rebreb)
2010. nov. 11. 14:07

Szia!

Megértem ha még várni akarsz, sajnos tudom milyen érzés elveszteni.(Bár én inkább a korai tesztelős típusba tartozom.)

Majd írd meg mi lett az eredmény!

389. rebreb (válaszként erre: 388. - Kati-Kata)
2010. nov. 11. 10:54
Szia! Félek még letesztelni. Várok vele még egy kicsit. Nekem rossz ómen a teszt. Egyszer már voltam várandós, de elment a baba egy nappal a tesztelés után. (Zűrös időszak volt sok stresszel. Valószínűleg ez lehetett az oka.) Nagy trauma volt a két csík utáni delíriumból visszaszállni a földre. Azóta nem tudom magam rávenni a tesztre. De ha hétfőig nem jön meg, erőt veszek magamon.
388. Kati-Kata (válaszként erre: 387. - Rebreb)
2010. nov. 10. 16:30

Szia!

Ha már 7napja késik és máskor nem szokott, akkor szerintem már nyugodtan tesztelhetsz, mert már látszania kell bármilyen teszten.

387. rebreb
2010. nov. 10. 14:35
Üdv mindenkinek! Ma vagyok itt először. Nemrég találtam ezt a fórumot barangolás közben. És gondoltam, ugyan nekem még csak sejtésem van, de megosztom veletek. Harmadikán lett volna esedékes a havibaj... és eszerint már egy hetet késik. Ráadásul a minap új melltartót kellett vennem, mert a régibe egyszerűen nem fértem bele. :) Feszülnek a melleim a bimbóknál és olyan alhasi érzésem van, mint a mensi előtt, de amint olvastam, ez terhesség előtt is jelentkezhet. Nem tudom, tényleg baba van-e kilátásban, de furcsa érzésem van. Az olyan ételeket, amiket eddig imádtam, szaglás után dobom is félre. Ez is növelte a gyanúmat. Igazából mivel még tanulok és dolgozom, nem tudom, melyik eshetőség lenne a jobb, de kíváncsi vagyok az eredményre. Jövő héten tesztelek. Bocs a locsogásért. Üdv: Rebi
386. Narancsika (válaszként erre: 385. - Pupi25)
2010. okt. 25. 18:01

Sztem nem stressz okozza.Én tavaly télen ugy estem teherbe,h sokat dolgoztunk és vagy2szer nagyon összevesztünk a párommal(pedig nem is szoktunk veszekedni)és mindezek ellenére sikerült!

Ui:sajnos koraszülött lett,de ennek semmi köze nem volt az elözményekhez,normális és boldog terhességem vot.

385. Pupi25
2010. okt. 25. 13:53

Sziasztok!


Köszönöm a gyors válaszokat, de tegnap este megjött :(((( Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon vágyom már a Babára! A stressz miatt lehet, hogy nehezebben jön össze a Baba?!

Üdv. Nektek!

384. dj.cica (válaszként erre: 382. - Pupi25)
2010. okt. 24. 14:17

szia várd meg a holnap reggelt.

Bár én az elmaradt menszi 4.napján teszletem csak.

383. feszterkem17 (válaszként erre: 382. - Pupi25)
2010. okt. 24. 13:28

Szia!

Szerintem várd meg a holnapot ,az már nem sok idő:D

Bár a terhességi tesztekre az van írva,hogy nem feltétlenül muszáj reggel,de az én vélemyényem szerint az első vizelet ami talán mutathat valamit!

Drukkolok:D

382. Pupi25
2010. okt. 24. 10:51

Sziasztok!


Most regisztráltam az oldalon, mert a segítségeteket szeretném kérni. Elvileg holnap kellene megjönnie, de még egyáltalán nem fáj a hasam. Július óta próbálkozunk a párommal, és már nagyon szeretnénk a Babát :))))

Szerintetek érdemes ma csinálnom egy tesztet, vagy már várjam meg a holnapot? Előre is köszönöm!!!!!!

381. f-kszilvi (válaszként erre: 380. - 69e55f65eb)
2010. aug. 14. 22:17
Szia.nem lehet látni 2 csíkot előtte.Nem lenne értelme a tesztnek,ha már látni lehetne előzőleg .
2010. júl. 17. 18:55

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a terhességi teszten, mielőtt még alkalmaznánk, lehet-e látni nagggyon-naggyon halvány kék csíkot? Olyasmit, mintha alapból kék lenne alatta, csak a felső papír réteg miatt tényleg rettentően halványan, szinte káprázat lenne.

Bocsánat a nyakatekert fogalmazásért :) Mert elvégeztem egy Medilab (azt hiszem így hívják) tesztet, és az első csík határozottan megjelent. De alatta volt egy halvány, ami szerintem csak átlátszott.. Fogalmam sincs, milyen elv alapján működnek, hátha ti tudjátok, és megnyugodhatok.

Előre is köszönöm.

2010. júl. 1. 18:43
szia!vettem ma palástfüvet az interneten néztem utána hogy az segit abban is hogy megmaradjon a baba'A cickafarkfü meg méherösitö tea!
378. dj.cica (válaszként erre: 375. - 7c87232e7d)
2010. júl. 1. 17:39

szia nem sértésnek szántam a dolgot.

a cickafarkfü teát lehet inni,de én úgy tudom csak a menszesz utáni elsö 2 hétben,mert esetleges vetélést okozhat.Javítsatok ki ha nem így van.Még a palástfü teát szokták inni.

Ha késznek érzed rá magad és a menszid is helyreállt akkor szerintem vágjatok bele.

377. Evyt (válaszként erre: 373. - 7c87232e7d)
2010. júl. 1. 11:33
Három hónapot szoktak mondani azt nem árt betartani,de szerintem ezt a nőgyógyászoddal kellene megbeszélni ő biztosan tudja mi a teendő ilyenkor.
376. f-kszilvi (válaszként erre: 375. - 7c87232e7d)
2010. júl. 1. 11:22
Szia.Nekem is volt egy vetélésem a terhességem előtt,de nem adtuk fel és pihi nélkül tovább próbálkoztunk.Következő hónapba már nem jött meg és ma van egy 2 hetes gyönyörű kisfiam.Sok sikert.
2010. júl. 1. 08:10
nem szánt szándékkal csaltam ugy mondom kihasználtak egy olyan alkalmat amit nem lett volna szabad!Akkor most juliusba lejár a 3 honapom akkor probálkozhatok???a cickafark teát halottam hogy méherösitö csak nem akarok mindent össze vissza szedni!Amugy köszi szépen tanácsod!Megnyugodtam énis csináltam terhességi tesztet és negativ lett!pedig ha teherbe estem volna akkor 5-6 hetesnek kellene lennem azt meg kimutatná már a teszt!
374. dj.cica (válaszként erre: 373. - 7c87232e7d)
2010. jún. 29. 21:10
szia vetélés után nagyobb az esély a teherbe esésre,de ha megjött rendesen és idöben akkor gondolom nem vagy az.Én pihentetném a méhemet 3 hónapig.Nekem tavaly a doki ugyanennyi idös vetélésnél mondott pár hónap pihit.Mondjuk orvosa válogatja.Én mindenesetre várnék még vele,meg belegondolnék ha megcsaltam a párom egyáltalán szeretem e igazán,meg tényleg töle akarok e gyereket.
2010. jún. 28. 11:42
Sziasztok!Én egy tanácsot szeretnék kérni!Párommal szeretnénk babát de sajnos április 12én spontán vetélésem volt 5 hetesen!Azota probálkozunk hátha összejön!De sajnos május 20án megcsaltam a párom (azt inkább nem részletezném hogy miért) de Hála istennek megjött junius 10 én!Akkor ugye nem lehetek terhes attol a megcsalástol?nagyon megbántam!És a vetélés után mennyi idöt kell várni hogy összejöjjön a baba?Vagy valami gyogymod hogy meg is maradjon (valami méh erösitö vagy ilyesmire gondolok)Elevitet már szedek!
372. dj.cica (válaszként erre: 371. - C863b54f87)
2010. jún. 23. 19:46
szia még van remény ,lehet hogy babuci ha továbbra sem jön meg és a teszt se mutat pozitivatakkor menj dokihoz,vagy ha pozit mutat akkor is.Nekem a 43. napon mutatta ki.
371. c863b54f87 (válaszként erre: 351. - Dj.cica)
2010. jún. 22. 12:51
Tesztet megcsináltam tegnap reggel. Nem mutatott babócát, viszont még mindig nem jött meg, ez a 36.napom. Egyre jobban izgulok, bárcsak baba lenne...
370. goldfish23 (válaszként erre: 369. - Rita88)
2010. jún. 20. 20:22
Bevetted az esemenyutanit, dokinal is voltal, mar tul vagy ket teszten.........nem ertelek....:S:S
369. Rita88
2010. jún. 20. 19:02
hali!együttlét utáni naptól számitva 14. napon csináltam reggel gravi hcg tesztet.neg lett.szerintetek megnyugodhatok?hatott valyon az escapelle???
368. dj.cica (válaszként erre: 365. - Edikee)
2010. jún. 20. 14:35
szia mindenképp menj vissza dokihoz,majd ott csinálnak mégegy uh -ot.
367. Kriszti0711 (válaszként erre: 366. - Edikee)
2010. jún. 19. 15:48
Azt már látnia kéne! Én február végén március elején estem teherbe és március 24-én már látszott! Akkor voltam 5+4 hetes terhes.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook