Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor látom, hogy ismerős anyukáknak milyen sikeres, jóképű... fórum

Mikor látom, hogy ismerős anyukáknak milyen sikeres, jóképű... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. hottie (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 11:08

Nem értem a vallomásod, olyan nőkhöz viszonyítva ítéled meg az életed, akiket bunkónak, magamutogatónak tartasz, és akikkel szerencsére nem túl gyakran találkozol. Akkor mi is a problémád? Hiszen nem is kedveled őket.

Szerintem nem miattuk érzed, hogy elcseszett az életed(ha egyáltalán az!), egyszerűen könnyebb rájuk fogni.

Esetleg gondolj rájuk katalizátorként, motivációt ad(hat)nak a változtatáshoz, hogy ne érezd elcseszettnek az életed!

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Panna.33)
2023. szept. 21. 10:50

Egy dobermann harapná meg őket inkább, nem én...

Egyébként nem a közösségi oldalakon mutogatják a fantasztikus életüket. Illetve lehet, hogy ott is, de nem követem egyiket se. Elég nekem mikor "élőben" kell elviselnem a magamutogató, kiközösítő, csak a saját fajtájával kommunikáló bunkó viselkedésüket. Szerencsére nem túl gyakran találkozok velük.

21. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 07:16
Mind ez amit írtál, nincs rád írva. Legfeljebb a reménytelenség és az elkeseredettség érzése. Kegyetlen nehéz amit átélsz, kétségtelen. De légy olyan mint a keljfeljancsi. Én is így élek a mai napig pedig már nem vagyok fiatal. Leírhatatlan mennyi nehézséget és buktatót kaptam az élettől. De ha az ide vezető utat megtaláltuk, akkor meg kell találnunk azt az utat is ami másfele visz. Mert van!
2023. szept. 21. 00:29
Ez csak a kirakat, a cukormáz.. Sosem tudhatod, mi történik a családban igazából. Lehet, hogy az a cukormázas torta belseje rohad, vagy záptojás van benne.. Nem kell mindent elhinni.. 😒😒 Mindenki a legszebb oldalát igyekszik mutatni. Irigykedni sem érdemes, hidd el, nekik is meg van a bajuk, mindenkinek meg van a maga keresztje!
2023. szept. 19. 06:00
Valószínűleg olyan arcot vágsz, mint aki citromba harapott és a következő harapásról szeretnék, ha nem őket érné.
18. Greeneyed (válaszként erre: 7. - Charlize)
2023. szept. 19. 00:06

Pontosan.

Az ismerősi körömben egymás után válnak 2-3-4 gyerekes párok 15-20 év házasság után. Itt-ott megcsalás van a háttérben. Nem mind arany, ami fénylik.

17. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 18. 20:58
Én nem kielégülni szeretnék csak megelégülni. Nagy különbség.
16. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
2023. szept. 18. 12:17
Ja van egy szar munkám is, viszonylag jól fizet de gyűlölöm! 😄
2023. szept. 18. 12:17
Se lakásom, se jóképű férjem, se gyerekem és pont telibesz**m ki hogyan él! 🫵
14. Myra
2023. szept. 17. 17:53
Nem vagy boldog? Te választottál anno. Férjet, szakmát stb.
13. New(l)
2023. szept. 17. 11:38

Én nem vagyok FB-on, úgyhogy nagyrészt mentesülök a kirakat életektől, de azért a való világban jócskán találkozok "tökéletes" házasságokkal. Az én imádom, szeretem a feleségem, együtt öregszünk meg, aztán az első adandó alkalommal rám mászna (pedig nem vagyok egy kéjelgő típus). Meg a tökéletes gyerekek, férjek, aztán mikor túl sok már a kamu, csak elszólja magát...

Ettől függetlenül vannak jóképű férjek, tuti házasságok, csúcs kölykök, de ne ezzel foglalkozz, neked ettől se jobb, se rosszabb nem lesz.

12. velvetta003 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 11:21
Én szólnék, ha gondolod írj rám!
11. velvetta003 (válaszként erre: 8. - Ildi992)
2023. szept. 17. 11:20

Én úgy látom ez lesz az új "deviza hitel"

Sajnálom szegényeket, de tényleg a most fiataloknak nagyon kevés esélyük van "normális " életet kezdeni.

Remélem van olyan fiatal aki kihasználja a NER-es szülőket és nevet a markába.....

10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 09:01

Nem minden arany, ami fénylik, tartja a mondás.

A jóképű férj nem mindég takar jóembert is.

A nyomorról meg nem te tehetsz, hanem a "családbarát" rendszer és azok támogatói.

9. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 17. 08:10
Mindenkinél van fentebb és lentebb.
2023. szept. 16. 23:21
Akik felvették a hitelt, de nem jön a gyerek esetleg szétmennek durva világ jön rájuk. Most még minden jó de pár év múlva nagyon sokuk nagy bajban lesz. Nehéz évek elé állnak nagyon sokan. Persze ne így legyen de nagy rá az esély. Mindenkinek megvan a keresztje. Persze, hogy jó lenne egy család egy férj. Nekem sem jött össze, albérletben vagyok szintén. Néha vannak átsírt éjszakák. Nehéz. Remélem, hogy magadra az ég neked, és nekem amire vágyunk.
7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 16. 21:23

Ismerősömnél nagy boldogság, 3 gyerek, csok hitel, családiház, kocsihitel, minden megvolt. Most válnak. El nem tudom képzelni hogy felezik el.

Ne irigyeld a boldognak látszókat. Sosem tudni, meddig tart és mi van még mögötte.

2023. szept. 16. 20:06
Ne irígyeld őket. Nekik is megvan a saját nyomoruk.
2023. szept. 16. 19:48
Hidd el, jóval többen vagyunk a te helyzetedben mint a pl amit leírtál, ne aggódj emiatt 🤷‍♀️
2023. szept. 16. 19:01
Nem tudsz hitelt felvenni és sajátodat fizetni?
3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Hpetra22)
2023. szept. 16. 19:01
Ugyanez a véleményem.
2023. szept. 16. 18:56
Nem hinném, hogy ezért nem szólnak hozzád. Lehet, hogy inkább az arcodra van írva valami...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook