Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balatoni kalandtúra kezdő anyukáknak fórum

Balatoni kalandtúra kezdő anyukáknak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Balatoni kalandtúra kezdő anyukáknak

18. fr.andi (válaszként erre: 17. - Anika70)
2012. aug. 21. 16:06
Igen, így is nevezzük magunkat :))
2012. aug. 21. 13:23

ÓÓÓÓ Andi!


Te egy végtelenül türelmes, igazi édesanya típus vagy. Én tuti feladtam volna már az elején és hazajövök a gyerkőcökkel:-))))


Nekem a Mézga család jutott eszembe erről az egész kálváriáról:-)))

2012. aug. 19. 20:12
gratulálok a cikkhez. Hát én biztos már a második nap kiakadtam volna. Én jövöre ha megyünka picivel nyaralni, akkor ő olyan 67 hónapos lesz, hát remélem, hogy jól fogja viselni. De ez még a jövő zenéje.
2012. aug. 9. 21:14
Gratulálok a szép nagy családodhoz. Én már az elején sírógörcsöt kaptam volna. Mi most előtte állunk remélem minden ok lesz az idő elméletileg meleg, csak egy baj van borfesztiválra utazunk és én nem ihatok 4 hónapos terhes lévén :(( marad a sajttál :)
14. Mocori
2012. aug. 9. 11:18

Te szegény! =)

Mi minden évben elmegyünk nyaralni 1 évben 2-szer (ha tudunk) egy helyre, ami 210 km távolságra van. Az utunk már nem gáz a távolság miatt, viszont eddig mindig beteg lett a kislányom :(. A vicc, hogy ott jobban ismerjük az ügyeletet, mint a lakhelyünkön...

13. pteri (válaszként erre: 1. - Fr.andi)
2012. aug. 9. 08:17
Igen, tapasztaltabb barátnőm mindig mondta,hogy a nyaralás kicsikkel nem üdülés, hanem kiképzőtábor a szülőknek. Azóta mi is tapasztaltuk. Mi jövő héten megyünk két ovissal, talán már egész éjszaka sírni nem fognak, ebben reménykedem.
2012. aug. 7. 16:27
Mindenkinek köszönöm, az volt a cél, hogy pár mosolygós percet szerezzek Nektek. Aztán várom ám a beszámolókat :))
2012. aug. 7. 12:53
Tényleg aranyos volt a cikk! A humor sokmindenen átsegít! Mi most készülünk 20 hónaposunkkal egy hétre Balcsihoz! Van bennem is némi "para":-)!
2012. aug. 7. 08:00
nagyon aranyos volt, az eleje káosz lett a vége meg tök jó,a gyerek a végén édi hogy megkérdezi mi lesz az ebéd:)
2012. aug. 6. 16:35
Aranyos cikk volt, és tényleg jó, hogy "viccesen" fogtad fel a dolgokat.
8. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Fr.andi)
2012. aug. 6. 16:13
Mi nők így szoktunk járni:), de talán nincs is annál nagyobb öröm egy anyának, ha látja, hogy mindenki elégedett, jóllakott, stb. a családban. És azért jut egy kis pihi közben nekünk is. A hazafelé úton a másnapi ebédről érdeklődő gyermek nagyon édes!!!
2012. aug. 6. 12:53
Na látomn értelmesre sikerült:)Szóval aludt már napközben máshol,azzal nem volt gond,mamánál,tatánál,ami ugye nem a saját környezete de még eddig éjjel csak otthon aludt.Viszont költöztünk 3 hós korában és nem volt gond a helyváltoztatással.Majd meglátjuk:)
6. 79fe5625af (válaszként erre: 5. - Fr.andi)
2012. aug. 6. 12:49
:)Nem tudom még nem aludt máshol.Köszi szépen,bízok a legjobbakban,eddig már több helyen is aludt,renéljük ott sem lesz gond!
5. fr.andi (válaszként erre: 4. - 79fe5625af)
2012. aug. 6. 11:59
Akkor: gatyákat felkötni! De azért egy 5 hónapos talán még nem érzékeli annyira a helyváltoztatást, mint egy 11 hónapos :) Jó nyaralást Nektek!
2012. aug. 6. 10:25
ez nagyon aranyos még a könnyem is kicsordult:)mi is most készülünk az 5 hónapos babánkkal pár napra a Balcsira:)
2012. aug. 6. 10:07
Hát ez nagyon vicces volt :-)Remélem nem haragszol, hogy ezt írom, de hihetetlen, hogy így összejött minden....
2012. aug. 6. 09:21
Gratulálok a cikkedhez, aranyos lett :) Át tudtam érezni a helyzetet teljesen... De ne aggódj, később ez sokkal, de sokkal jobb lesz! Néha már 2, sőt, akár 3 oldalt is el fogsz tudni olvasni egyszerre a könyvedből! Persze csak akkor, ha továbbra is ilyen jó humorral fogod fel a dolgokat! Csak így tovább!
2012. aug. 6. 09:08
Nagy reményekkel és várakozással vágtunk neki életünk első kisbabás nyaralásának.
Hűséges Hoxa-olvasó lévén még a Ti véleményeteket is kikértem. Sok bíztatást kaptam, mindenki azt írta: menjetek, pihenjetek, pár hetes, hónapos babákkal is lehet pihenni, nyaralni.
Hallgattam Rátok és megígértem, hogy beszámolok a tapasztalatainról... Íme 4 nap krónikája, a teljesség igénye nélkül.

Ugrás a teljes írásra: Balatoni kalandtúra kezdő anyukáknak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook