Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi 100.000 ft alatt... Könnyen írányítható, alacsony anyukáknak is ideális ...létezik? fórum

Babakocsi 100.000 ft alatt... Könnyen írányítható, alacsony anyukáknak is ideális ...létezik? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 17. 11:27
Ha valaki esetleg hasonló problémákkal küzd... megvettem az espiro vector airt. Nagyon szuper, egy álom vele közlekedni, simán tudom úgy tolni , hogy közben fogom a másik kislányom kezét. Jól bírja a hepehupás terülteket is. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2011. szept. 13. 09:59
Köszi a segítségeteket! Ma elmegyek és kipróbálom az air-t is ésa lite-ot is aztán remélem sikerül választanom!
21. *Pillango* (válaszként erre: 6. - Moribana)
2011. szept. 12. 10:18
a 164 centimmel közepes magasságon toltam, ennél lehet lejebb tenni meg feljebb is
20. youlcsi (válaszként erre: 14. - Moribana)
2011. szept. 9. 20:58

olcsóbb volt... na meg sok rosszat hallottam a pumpálható kerékről. ismerős mire hazavitte a kórházból a babát, leeresztett, aztán rohangálhattak vissza a kereskedőhöz.

jó ez a tömör gumi. semmi baj nincs vele.

19. anyucika3 (válaszként erre: 15. - Moribana)
2011. szept. 9. 19:34
Keskeny is,hiszen csak fellépő.De nem a lábtartó felőli részen van,hanem a tolókar felőlin.Nem túl kényelmes szerintem ha rajt áll a gyerek.Én erre a célra vettem tesó kocsit.
2011. szept. 9. 18:30
a kar is állítható:D
2011. szept. 9. 18:29
sőt! 50 alatt is van Retrus pl,szerintem kényelmes és minden megvan benne ami kell...:)
2011. szept. 9. 18:28

úristen...

miért ne lenne 100 alatt,az k sok..:S

már 50-ért is van jó és új,persze nem mindegy ki mit akar megfizetni...értem ez alatt a márkát:)

15. Moribana (válaszként erre: 10. - Anyucika3)
2011. szept. 9. 14:47
Néztem képet de nem teljesen értem mit értenek testvérfellépőnek. A lábtartó részt? Mert az kicsit keskenynek tűnik.
14. Moribana (válaszként erre: 11. - Youlcsi)
2011. szept. 9. 14:39
Miért a lite-ot választottad? Nem akartál pumpálható kerekűt?
2011. szept. 9. 14:34
Köszönöm a tippeket mindenkinek nézem a képeket róluk!
12. youlcsi (válaszként erre: 6. - Moribana)
2011. szept. 9. 14:00

egyáltalán nem magas. a 170 centimhez majdnem teljesen fel kell húzni a tolókart, hogy kényelmes legyen.

és mózessel kb 8 kiló, sport résszel olyan 7 körül van... (gyerek nélkül :))

ez azért átlag 6-8 kilóval kevesebb, mint egy "nem nehéz" babakocsi.

11. youlcsi (válaszként erre: 2. - *Pillango*)
2011. szept. 9. 13:58

nekünk ugyanez, csak lite.

imádom! (hordozót nem vettünk, úgy volt 60)

10. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. szept. 9. 13:58
Ber-go Coletto.Szuper kocsika,4 kerekű,elől bolygós,nagy átfordítható kupolája van(nem kell napernyő),kétoldalt fejtámasza van,lábzsák,állítható lábtartója,4 fokozatban dönthető,könnyű,esernyőre csukódik,irányítani is könnyű,újszülöttnek átalakítható,szemből lesz a baba,és van körbe oldala(rendes mélykocsi szerűvé alakítható).Tesófellépős,és akkora a belseje,mint a" nagy dromedár tank méretű" abc design kocsinak(nem tudom a pontos típusát,barátnőmnek van),amelyikkel nem lehet elférni egy boltban a sorok közt,és dög nehéz.Ültetve van rendes oldala körbe,nagyon kényelmes.Hirtelen ennyi jut eszembe róla,én nagyon szerettem.
2011. szept. 9. 13:26
Chip@lino perfekta van nekünk.Nem vagyok magas (160cm) állítható a tolókarja.ÁÁÁ nekünk is tank volt használtan vettük fú de utáltam 2 hónapot bírtam és csere!!Idei modell 70 körül van.Imádom mintha nekem tervezték volna!!:))
8. 1d97508455 (válaszként erre: 4. - Bar-bee81)
2011. szept. 9. 12:52
Ez szinte ugyan az, mint amit tanknak nevezett... Nincs bolygó kerék, nagy, nem lehet kicsire össze csukni....
7. 1d97508455 (válaszként erre: 1. - Moribana)
2011. szept. 9. 12:50

:D "tank" :D

Mi is vettünk egy ugyanilyet, még jó, h használtan, így nem volt drága, egy hetet használtuk, Két hete mentünk venni az újat. (5 hetes a kisfiam).

Én a Hauck Viper Wheel-t csak ajánlani tudom. könnyű, kicsi, jól kormányozható, van hozzá hordozó is....

6. Moribana (válaszként erre: 2. - *Pillango*)
2011. szept. 9. 12:40
Róla már hallottam jókat, csak a képek alapján elég magasnak tűnik.
5. *Pillango* (válaszként erre: 2. - *Pillango*)
2011. szept. 9. 12:40
ja és nekünk nagyon fontos volt, h könnyű legyen, a cipekedés miatt és kicsire csukható a kis autó miatt, ezért is lett ez.
2011. szept. 9. 12:39

nekünk KUNERT VIP van

állítható tolókar

én aztán pici anyuka vagyok 146cm :-D

teszveszen 32ezer volt használtan

az új 70ezer de minden van hozzá

szunyogháló,esővédő,pelenkatáska,babahordó,mózes stb.

2011. szept. 9. 12:35

:))) ez a tank tetszik. :)))

egyébként erre én is kíváncsi lennék... Mi P. card*en-t vettünk, bolygós kerekűt, ami kanyarban jó, egyébként megőrülök tőle, 2 méter után legszívesebben belökném az árokba. Én 1 kézzel nem tudom irányítani, de tolni lehet, nem nehéz (súlyra). De 2. babához tuti újat veszünk...

2011. szept. 9. 12:34
szia nekünk espiro vector air van, három feltehető résszel, mózes, sportülés és autós hordozka. asszem annó 80-90 volt, már van ennél is olcsóbb és újabb fajtája. nekünk bejött.
2011. szept. 9. 12:32
Sziasztok! Egy olyan babkocsit keresek amivel könnyen lehet közlekedni, úgy hogy a két évesem kezét is esetleg néha meg kell fogni.Alacsony és vékony testalkatú is vagyok, úgyhogy nem ártana ha nem kívánna túl nagy erőfeszítést a navigálása. Ha valaki tud ilyet segítsen! Az első babámnál egy kisebbfajta tankot (Pikkolino adbort) használtunk borzasztó... két gyerekkel már nem mernék elindulni vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook