Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. dec. 8. 15:14
Nincs értelme az efféle fogyasztó csodaszereknek. Egyiknek sem. Ezt kellene elfogadni.99% étrend és akaraterő amin múlik. Oké, 1% ban lehet h. pl "kutatások" bizonyítják h. a CLA vagy az L-karnitin vagy a zöld tea stb. fogyasztó hatású lehet. És ebből sokaknak az jön le, hogy akkor ilyen meg oylan termékeket kell venni a fogyáshoz. Hatalmas üzlet ez, ahol a marketinggel nagyon félrevezetik az embereket sajnos. Vannak étrend kiegészítők amikenk van értelmük. Vitaminok, fehérje porok, bizonyos mértékig KIEGÉSZÍTIK az étrendet, de ennyi. Feleselges pénzkidobás, amíg az elszántság és az étrend nincs meg.
1192. royalfeco
2019. dec. 7. 06:43
5 napja kezdtem el szedni az ördögnyelv kapszulát. 2x2 db-ot ahogyan a dobozon irva van. Azt vettem észre hogy sűrűbben kell wc-re járni, (nagy dolog)
1191. Andi.Bobi
2019. máj. 18. 13:15

Használt valakinek a kapszula?

Esetleg ismeri ezt a turmixot?

1190. Andi.Bobi
2019. máj. 18. 13:15

Sziasztok!


Most olvastam erről az ördögnyelv kapszuláról. Vagyis egy turmixot találtam amiben van ebből is..


[link]

2018. jún. 8. 11:45
Sziasztok! Én egy hete szedem a kapszulát, kilóban még nincs mit mérnem, de azt érzem, hogy ha rendesen beveszem és figyelek magamra már kevesebb ebéddel is jóllakok. Szerintem ez csak akkor működik, ha tényleg odafigyelsz az evésre és abbahagyod, ha jön az agynak az üzenet, hogy elég lesz :)
1188. Nono_83
2018. máj. 18. 20:48
Sziasztok! Én negyedik napja szedem az ördögkapszulát. Egy kilót híztam tőle. Valami ötlet?
1187. sultkrumpli_ (válaszként erre: 1186. - Danzel21)
2018. febr. 25. 22:03
Szia! Nem rossz azt kell mondjam. Ne úgy képzeld el, hogy bekapod és huss, már nem is vagy éhes, sajnos. De telíti a gyomrot azért. Meg azt vettem észre hogy diéta alatt nem fáj a fejem (előtte ez mindig probléma volt nekem). Úgy hat nekem, ha 3x2 szemet szedek, ami szerintem sok. Most amúgy nem szedem...
1186. danzel21 (válaszként erre: 1185. - Sultkrumpli_)
2018. febr. 11. 16:48

Szia !


Leírod a tapasztalataidat ? :)

2018. jan. 23. 13:17
Senki nem használta itt a fórumon? Én ma kezdtem ...
1184. Zebra25
2018. jan. 22. 19:25
Ez engem is érdekel.
2018. jan. 22. 18:52
Ki használta az ördögnyelv kapszulát? Bevált valakinek?
1182. bjudit55
2015. okt. 28. 13:13
2 havi szedés után semmi tapasztalatom nem volt, így nem szedtem tovább.
2015. okt. 28. 12:50
Ördgögnyelv kapszula. Van valakinek tapasztalata? Ki mit hallott róla?
1180. Secret32
2015. szept. 29. 21:09

Sziasztok!

Jó rég volt itt bárki is :/

Én is jojos fogyis vagyok,sajna felszedtem az itthonlétem alatt igy most 168/77kg vagyok.

olvastam ezt a szegedi klinika diétát.ki lehet bírni ezt a sok tojást?kipróbálta már valaki?sajnos elég hamar feladom a fogyókúrát,vagy diétát.nincs erőm hozzá,és persze cserébe jol bezabálok.eléggé szeretem a csokit...reggel délben,este :)na dev a viccet félre téve elég depis vagyok a súlyom miatt,ezért sajnos eszek.erőt kellene vennem magamon.lehet kipróbálom ezt a szegedit.nekem drasztikus diéta kell.

1179. Chiron (válaszként erre: 1178. - Bvberenike)
2015. júl. 28. 18:44
Szia, alkalmanként 1 grammnyi (1000 miligrammnyi) kapszulát legalább be kell venni. Javaslom, hogy ebéd előtt és délután alkalmanként 2 vagy 3 kapszulát próbálj ki legalább 3-4 dl vízzel. Reggelre egyél rendesen- hiszen azt napközben úgyis elégeted és inkább ebéd előtt és vacsora előtt csillapítsd ezzel az étvágyadat.
2015. júl. 24. 16:43
Ja és reggeli meg ebéd elött veszek 1-1szemet be! Lehet 2-2dbot kellene?
2015. júl. 24. 16:37

Sziasztok!

Hàny nap utàn éreztétek az ördögnyelv kapszula hatàsàt? Dr Chen fêlêt szedem! 3napja de ugyanugy êhes vagyok. Ên leginkàbb amiatt kezdtem szedni hogy kicsit össze tudjam szűkïteni gyomrom mert mostanâban tôbbet ettem êtkezésenkênt! Viszont most is ugyanugy éhes vagyok! Viszont szeleket azt okoz. Hâny nap utàn tapasztaltàtok hogy csökkent az êtvâgy?

1176. Amanda78
2015. júl. 21. 22:31

Üdv!

3 ördög nyelv kapszulát vettem be 2 nap alatt,rengeteg folyadékot ittam rá,mégis olyan érzésem van a torkokban,mintha gombóc miatt fulladnék.Vajon ottmaradt a kapszula?mikor mulik el?már 2 napja nem vettem be és meg mindig!normális ez?

1175. sztike73 (válaszként erre: 1173. - Laprincipessa)
2015. jún. 26. 08:46
Sajnos nálam is ez a helyzet... :-( A stabil(nak tűnő) -2,5 kg, ma már csak -2. Pedig szedem a kapszulát, keveset eszem és intenzívem kertészkedem...Mégsem mozdul a súlyom. Illetve pozitív irányba igen - és ez katasztrófa. Totál elkeseredés...
1174. Chiron (válaszként erre: 1173. - Laprincipessa)
2015. jún. 24. 11:29
Sajnos sok mindne lehet az ok amiért nem válik be a diéta :( Egészségi hátter rendben van - pajzsmirigy, hormonok, mellékvese, nyirok- mert ezek csúnyán befolyásolják.. Ha most 1200 kalórán vagy - mennyit ettél korábban? Mert ha ennél is alacsonyabb volt a kalória bevitel akkor nem kell keresned tovább az okokat. A szervezeted takarékos üzemmódban van. Az is lehet, hogy csak kicsivel több idő kell neked.
1173. laprincipessa (válaszként erre: 1170. - Sztike73)
2015. jún. 23. 21:16
Kicsit elmaradtam a válasszal sajnos, aminek a fő oka, hogy nem volt kedvem leírni a szomorú igazságot: én is sajnos megálltam -3 kg-nál. Mondjuk a szegedi klinika diétája letelt és átálltam kicsit könnyebre: minden nap 1200 kcal + mozgás ha időm engedi. Elkezdtem futni is, hogy egy kicsit be tudjam vonni a lusta kutyámat is a sportolásba. Illetve szeretnék elkezdeni hastáncolni, amit már régóta tervezünk néhány barinőmmel. Bár úgy tudom a mozgás 30 %-ban számít a fogyásban, de a diéta valamiért nagyon nem válik be.
1172. sztike73 (válaszként erre: 1171. - Chiron)
2015. jún. 19. 10:37

Köszönöm az infót!

Tegnap eléggé elkeseredtem. Egy Heves megyei kis városban élek, és lisztről még csak nem is hallottak... Mondjuk összesen 3 herbária van, ahol érdeklődhettem.

Így marad a net. Mostmár - Neked köszönhetően - legalább tudom milyet keressek... :-)

1171. Chiron (válaszként erre: 1170. - Sztike73)
2015. jún. 18. 09:30
Liszt esetén nagyon vigyázz- mert sajnos itt is sok már a gyengébb minőségű sz.r ... Tapasztalatból mondom. A legjobb a nocarbosoké és a Szafié. Ez a kettő biztosan az amit írnak róla. A fűszerházas, nature cooktás, édenes és még ki tudja milyen - nincs annyi a glukomannán benne amit ráírnak - és nem is sűrít úgy mint a másik kettő. Sajnos megtapasztaltuk én is és a barátnőim is.
1170. sztike73 (válaszként erre: 1169. - Laprincipessa)
2015. jún. 18. 08:36

Igen, hallottam. Elolvastam a fórumot és láttam, hogy elég sokan azt fogyasztják illetve építették be az étrendükbe. Mivel a kapszula már nagyon nehezen csúszik le, ezért én is gondolkodom, hogy kipróbálom a lisztet. Bár azt sem lehet könnyű "lenyelni" az állaga és az íze miatt... Legalábbis a leírások alapján.

Viszont a kajákba nem akarom belekeverni, mert a kisfiam így is nagyon vékony. Ja és 13 évesen nem biztos, hogy jót tenne neki... Egyen csak szépen! :-)

Viszont valamit tenni kell. Tökre odafigyelek az étkezésemre, továbbra is szedem a napi 3x2 kapszulát - fogyás meg semmi... Nagyon elkeseredtem. :-(

Az első 2,5 kg után azt gondoltam, most talán könnyebb lesz. De nem.

Nálad valami változás?

Nos, délután körbeszaladom a várost és megnézem a konjac liszt fellelhetőségét. Majd referálok.

1169. laprincipessa (válaszként erre: 1165. - Sztike73)
2015. jún. 17. 22:16
A konjac lisztről hallottál már? Azt olvastam, hogy ezt teszik a kapszulába és adják el sok ezrekért, de ha magából a lisztből ennél meg pár teáskanállal, akkor ugyanaz lenne az eredmény. És így jóval olcsóbb is lenne.
1168. laprincipessa (válaszként erre: 1167. - Chiron)
2015. jún. 17. 22:14

Orvosi kivizsgáláson még nem voltam az elhízás miatt, de már erősen gondolkodom rajta.

Nem adom fel a diétát, mert nagyon nem tetszik ahogy kinézek és nem akarok ilyen maradni. Csak reméltem, hogy ebben a két hétben jobban lemegy és akkor nagyobb lelkesedéssel folytathatom a küzdelmet a kilókkal. Így egy kissé kiábrándultan és elkeseredetten, de nem hagyom abba.

1167. Chiron (válaszként erre: 1166. - Laprincipessa)
2015. jún. 15. 09:26

Szia,

nem lehet hogy éppen az a baj, hogy keveset ettél? Ahogy kevesebb kalóriát viszel be azonnal elkezd az agy pánikolni - és takarékra fogja a szervezeted! Számtalan szakirodalom van már ebben a témában is! Nem szabad 1200 kCal alá menni - mert az tutti bukta! Éppen erről is beszéltünk egy másik fórumban. Érdemes beleolvasgatni: [link]

Fórum - Segítsünk egymásnak a fogyásban!!!

Azt se felejtsd el, hogy nyáron a nagy melegben néhányan hajlamosak vagyunk a vízvisszatartásra- az is okozhat + / - 2 kilót. Pajzsmirigy, nyirok, mellékvese rendben? Lehet, hogy csak egy kicsivel több idő kell neked amíg rendesen beindul. Ne add fel!

1166. laprincipessa (válaszként erre: 1165. - Sztike73)
2015. jún. 15. 09:13

Én 3 kilót fogytam 2 hét alatt. Ez eléggé kiábrándító, tekintve, hogy alig ettem. Én nagyon sok folyadékot(vizet) iszom, ez nem lehet a gond.

Mondjunk én a tablettában nem is nagyon bíztam, inkább a diétában reménykedtem. Persze nem hagyom abba. Zumbázni is elkezdtem, amit felturbóztam egy kis folpakkos tekercseléssel.

1165. sztike73
2015. jún. 10. 08:30

Kicsit megkésve bár, de itt vagyok! :-)

Az elmúlt napok elég pörgősek voltak, így a kapszula eredményessége sem túl érezhető. Mivel munkámból adódóan folyamatosan úton voltam, így a folyadék pótlása nem volt megfelelő. Ennek eredményeképpen súlycsökkenés sem jelentős. Jelentem azért két hét után, napi 3x2 bogyóval stabil 2,5 kg a fogyás!!! Jupiiiiii

Remélem lesz ez még több is!!!!

Persze lényegesen kevesebb a kalóriabevétel, mint előtte bármikor.

Egyébként én patikában szereztem be a J.V. 120 db-os kapsziját. Ár-érték arányban nekem ez tűnt a legjobbnak. Glükomannán 2400 mg, plusz zödkávé, zöldtea, króm. Bár most, hogy elolvastam mit írtál a tiéd jobban hangzik! :-)

A mozgás lassan fokozódik - kertészkedem. Most költöztünk kertes házba és azért itt szerencsére több lehetőségem van, mint egy panelban a falak között...

Te hol tartasz??? Azért nem semmi akaraterő kell a napi 1000 kcalhoz. Minden elismerésem a Tiéd! Mire a párod haza érkezik egy fitt csajszi fogja várni!! :-)

1164. laprincipessa (válaszként erre: 1162. - Sztike73)
2015. jún. 4. 14:13

Te melyik kapszulát használod?

Én a drogériában vettem, ár-érték arányban ez tűnt a legjobbnak: 4000 mg glükömannánnak megfelelő hatóanyag egy napra, és van még benne káposzta, brokkoli és árpafű kivonat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook