Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
953. ubi pretium (válaszként erre: 951. - Bdf78cc352)
2014. júl. 23. 18:57
A 600 kalória?Mindig ennyit eszek fogyókúra közben.A lisztből meg nekem ez a mennyiség jött be és így.Elvileg fogytam két kilót,talán hármat,de a fene tudja,ezek még nem olyan fogyós adatok.Majd ha már 6-7-tel mutat kevesebbet a mérleg,na az már fogyás lesz.
2014. júl. 23. 18:45
sziasztok csak annyit szeretnék a kérdéshez hozzászolni hogy elszedtem én is egy doboz kapszulát ebböl a csodabogyonak tünö dologbol de nekem semmit nem csökkentett az étvágyamon.van egyátalán ojan kapszula tea stb...ami valoban segit abban hogy csökentsen azon hogy ne légyünk éhesek???én is kiprobáltam már sok mindent pénzkidobás lett a vége.ha tudtok valamit kélek benneteket irjátok meg nem ismerem ez a liszt féle ez mi?jo??
951. bdf78cc352 (válaszként erre: 947. - Ubi pretium)
2014. júl. 23. 18:36
nekem nagyon kevésnek tűnik...
950. bdf78cc352 (válaszként erre: 947. - Ubi pretium)
2014. júl. 23. 18:36
fogytál valamit???
949. ubi pretium (válaszként erre: 948. - Gabinenje)
2014. júl. 23. 17:26
Naponta 2x,mindig egy teáskanállal,aztán iszok rá sok vizet.Mikor mennyit.Ma például úgy másfél liter ráment.
948. Gabinenje (válaszként erre: 947. - Ubi pretium)
2014. júl. 23. 16:48
Szia! Hogyan alkalmazod??? Naponta hányszor és mennyit???
947. ubi pretium (válaszként erre: 946. - Pondri)
2014. júl. 23. 16:41
Én 1200-ért veszem,az sem olyan drága.Már totál függő vagyok.Sajnos nagyon is,mert a 600 kalória is alig megy le már így. :S
946. Pondri
2014. júl. 23. 10:18

Megérkezett a konjac lisztem. Nagyon jó áron jutottam hozzá, melyet meg is osztok Veletek.

Internetpatikáról rendeltem, 1060 Ft volt és semmi postaköltség ha a legközelebbi Pick Pack Pont átvevőhelyre rendeled (vidékre is). Már elég sok ilyen van az országban.

945. ancsovi
2014. júl. 22. 20:45
Bodzaszorppel jól behutve, mirelit gyümölccsel isteni. Nekem fogyasban semmit nem ért, de édesség helyett tökéletes.
2014. júl. 22. 17:30
A liszt sokkal jobb,mint az Ördögnyelv kapszula.Igaz,puffaszt,de nem vagyok tőle egyáltalán éhes.Napi kétszer iszom most belőle.
2014. júl. 21. 21:40
Pár napja használom a lisztet... Első nap 2-szer ittam, 1 mokkás kanálnyit tettem 1.5 dl vízbe elkevertem és kb fél perc múlva megittam, aztán ittam még rá 2 pohár vizet. Az első nap tényleg nem voltam éhes tőle és feszítette a gyomrom és a beleim, éreztem ahogy végig megy rajtam.... Tegnap és ma már 3-szor ittam és sajna nem érzek semmit, ugyanúgy éhes vagyok, mint előtte... :( Szerintetek növeljem az adagot???? Kávés- majd teáskanálnyira ha kell???
2014. júl. 21. 21:03
Mi a tapasztalatotok aki fogyott a liszttől-mennyi idő után hatott?
2014. júl. 21. 17:48
Sokáig nem lehet állni hagyni,mert összeáll,és akkor max kikanalazhatod.Az úgy meg.... :S
2014. júl. 21. 15:01
Köszönöm....probalom tejjel is :)
939. Adimami
2014. júl. 21. 11:53

sajnos most nem szedem az ördögnyelvet, de a nyaralás előtt 2-3 napig kipróbáltam. Valóban nem voltam tőle éhes, nem volt mellékhatás sem. Szinte alig ettem.

De, mivel azóta is nagyon keveset eszem, most azon gondolkodom, lehet hogy csak a nagy kánikula miatt ettem akkor is eleve kevesebbet....

938. khbetti (válaszként erre: 936. - Garkata82)
2014. júl. 21. 11:38
Én mindíg így iszom.
937. rohiani (válaszként erre: 936. - Garkata82)
2014. júl. 21. 09:14
Lehet inni pár perc állás után is. Csak vízben oldva kocsonyásan undorító. De tejben, joghurtban szerintem (gyümölccsel felturbózva) fini, úgy nekem egyben reggeli is, édesség is.
936. garkata82 (válaszként erre: 934. - Khbetti)
2014. júl. 21. 07:28

Én is így ittam,aztán valaki írta,h hivatalosan 20-40p várni kell...az esetleges fulladás miatt:((

És annyira megijedtem ettől,hogy azóta hagyom állni,de úgy viszont behányós a szitu,mert undorito a állaga/íze.

Egyébként nekem is az volt a leghatásosabb,ha vízbe tettem,megvártam míg egy picit el kezd sűrűsödni,de folyékonyan megittam,aztán rá 5-6 dl vizet.

Nagyon jó volt,elnyomott,majd szét durrantam.

Ha viszont főzöm diétás pudinggal,akkor azzal csak el vagyok,különösebben nem érzek semmi extrát.


MOST AKKOR LEHET INNI AKÁR 1P ÁLLÁS UTÁN IS?VAGY HOGY IS VAN EZ?????

935. t.aniko
2014. júl. 20. 21:19
Sziasztok..en fogytam a liszttől..es mindent eszek..ritkân mozgok.kb két hét alatt két kg.a wc része nehézkes de fogyok ugyhogy megéri meg a puffadâs is.
934. khbetti (válaszként erre: 933. - Ubi pretium)
2014. júl. 20. 20:00
Én 2dl vízbe teszem a kkanál lisztet elkeverem és már iszom is,közvetlen még utánna 3x2dl vizet,nekem így vált be.
2014. júl. 20. 19:02

Ti mennyi vizet isztok a kapszulára és mennyit a lisztre?Kinek mennyivel vált be?


Köszönöm annak,aki válaszol!

2014. júl. 20. 16:26

Visszajött ez a fránya kellemetlenség :( Tudtok ellene valami hatásos szert?

Pár napig nyugton hagyott,most újra ezerrel támad :(

931. tiadalma (válaszként erre: 930. - Chiron)
2014. júl. 19. 21:06
Köszönöm:)Én eddig "evős" változatban használtam csak, de gondoltam hogy néha a rohanós hétköznapokban reggelente jobb lenne meginni ha időt spórol meg vele az ember. Köszönöm a tanácsot, ki fogom próbálni.
930. Chiron (válaszként erre: 926. - Tiadalma)
2014. júl. 19. 19:15
Szia, igen, menet közben kell azért keverni rajta egyet-kettőt. Én is jártam úgy hogy az alja beton lett a teteje meg hígabb- olyankor egy kis kézi habverővel simára keverem és akkor egyforma állagú lesz. Rögtön is meg lehet inni- én azért hagyom állni, mert nagyon édesszájú vagyok és ezzel az édesség utáni vágyamat is csillapítani tudom.
2014. júl. 19. 14:45
Sziasztok! Aki semmi változást nem tapasztal, nem fogy a liszttől vagy kapszulától, az ugyanúgy étkezik mint előtte? Mert sokan írjátok, hogy semmi hatás, de ez önmagában nem egy fogyasztószer, csak elősegíti a nagyon könnyű étkezés melletti súlyvesztést. Én 4.5kg-ot fogytam, de kőkeményen odafigyelek a táplálkozásomra és semmit nem sportolok (csak, amit egy 2.5éves gyerek mellett rohangálok). Remélem, tudtam segíteni, annak, aki el van keseredve. :) Sok sikert Mindenkinek!
928. Varga87
2014. júl. 19. 11:23
Sziasztok! 2 hónapja szedem az ördögnyelvet, de egy árva kiló sem ment le, a ruháimon érzem kicsit a változást, heti 3-szor edzem lehet alakulok át... Nem tudom... Van valakinek hasonló tapasztalata?
2014. júl. 18. 23:18

Két napja - legyőzve az aggodalmaskodásomat - én is vettem egy zacskó lisztet, mert a tablettáknál csak nagyon enyhe étvágycsökkenést vettem észre. Ez viszont tényleg jónak tűnik, valóban eltelít, és ha az ízeket kívánom is, nem olyan vészesen, mint korábban.

Hideg folyadékban tényleg nagyon szépen oldódik, eddig a tejpépes verziót próbáltam ki, illetve tejeskávéba tettem - pár perc után pont olyan, mint egy ízesített tejbegríz. Szóval eddig nagyon tetszik. :)

Jövő héten ki akarok próbálni egy sós verziót - vannak ezek a krumplipüréporok - szerintem ahhoz keverve a liszt, több folyadékkal és fűszerekkel működhet, plusz hiába nagyon "műkaja" ez az "instant burgonya", ahogy a liszt sűrűsít, gondolom, nagyon kevés elég lesz belőle.

2014. júl. 18. 22:26
Kedves Chiron!Ma készítettem valamelyik régebbi hozzászólásodban olvasott recept szerinti limonádét.Kérdésem: "menet közben" amíg áll meg kell kavargatni?-mert az alján csomók alakultak ki-ami őszintén szólva az állaga miatt hányingert keltett bennem, habár ízre jó volt.Vagy rögtön frissen készíteve meg lehet inni?Válaszodat előre is köszönöm.
925. Chiron (válaszként erre: 923. - Budavar)
2014. júl. 18. 20:39
Hát, bevallom okozott kellemetlen pillanatokat :) azért szedtem mellé Espumisant ha éppen valahová mennem kellett. És akkoriban sok fodormenta teát ittam - nem tudom ennek volt-e egyáltalán valamilyen hatása. Eleinte többnyire csak késő délután és este fogyasztottam - majd szép lassan csillapodtak, gyengültek majd kimaradtak a kellemetlenségek.
924. ubi pretium (válaszként erre: 922. - Chiron)
2014. júl. 18. 20:24

Nekem az első 3 nap volt durva,azóta szinte semmi.De az eleje tényleg durva volt.Bár más fórumokon is olvastam,hogy tovább fog ez tartani és majd még visszajön,de nem számít.A fogyásért ennyi belefér :)

Már liszt-függő vagyok :)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook