Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1043. bdf78cc352 (válaszként erre: 1036. - Chiron)
2014. aug. 21. 18:01
Főzéshez sütéshez hazsnálom , mint a psyliumot ... remek sűrítő anyag.Fogyáshoz nem tudom mennyire jó , bár én nem akarok fogyni.
1042. only you
2014. aug. 21. 15:47
Sziasztok! Egy hete eszem a konjack lisztet és már 4 kg-ot fogytam tőle! Csak dícsérni tudom..:)
1041. angelic smile (válaszként erre: 1040. - 2193756f77)
2014. aug. 19. 21:57

Hagyd! Itt ezzel nem fogsz osztatlan sikert aratni. :) Nem fogod tudni megmagyarázni senkinek, mert ahhoz meg kellene érteni, hogy nem kevesebbet vagy a nagy semmit kell enni, hanem egy megfelelő étrendet kell kialakítani. :)

Úgyis mindig lesznek "csodaszerek" és úgyis mindig lesznek fanatikus követőik, mert a könnyebb utat szeretnék választani. Pedig olyan nincs!

2014. aug. 19. 19:55

VALÓSZINÜ HOGY A HŐLGYEK AKIK EZT REKLÁMOZZÁK JO PÉNZT KAPNAK EZÉRT.AZ EGYIKMEK SAJÁT KONDITERME VAN, ÉS SOK PÉNZÜK.ÉN MEG MÉG GYARAPITOTTAM IS EZT.TI NE TEGYÉTEK.

MA MÁR OLYAN SOK FOLIZOS,ZSIRBONTOS CSODA GÉPEK VANNAK,HOGY TŐBB CM-ET LE LEHET ADNI HETEK ALATT.CSAK SOK PÉNZ KELL HOZZÁ.ŐK SEM AZ ŐRDŐGNYELVTŐL FOGYTAK LE.

2014. aug. 19. 19:49

SZIASZTOK.SENKI NE VEGYEN CELSUS FÉLE ŐRDŐGNYELV KAPSZULÁT MERET ÁTVERÉS AZ EGÉSZ.

rőviden:mindent betartva ugy ahogy kell,diéta,sport stb.egy hét alatt 2kg ot hiztam tőle.haspuffadás,és emésztési problémák.a végén hashajtóhoz nyultam.teljesen eltőmitett.irtam levelet a celsus cégnek.a válasz őnmagáért beszélt.nem tudom hogy msolhatnám át ide a freemelemről,de megtenném.

1038. Kittina7
2014. aug. 19. 15:13
Sziasztok! én 1 hete szedem a herzes féle kapszulát, általában napi 2 szemet. 1-et reggel mikor felkelek és ha nem felejtem el akkor 1-et ebéd előtt, ha elfeledkezem róla akkor pedig uzsi időben. Azt nem mondom, hogy egyáltalán nem vagyok éhes tőle, viszont kevesebbet eszem és az estét is elég jól bírom vacsi nélkül.Valószínű, hogy a napi 6 kapszulával tényleg nem lennék éhes, de egyelőre próbálom ezzel az adaggal és ha nem elég akkor majd emelem. 61,4 kg-ról indultam ma reggel 59.8-at mértem :-) úgyhogy hogy hétvégén a grillpartyn nem igazán fogtam vissza magam. Ami egyébként számomra meglepő, hogy egésznapos nem éhezés mellett estére csak max 0,5 kg-val vagyok "nehezebb". Szóval idáig elégedett vagyok vele. Ja és hetente 2x járok TRX-re más mozgásra sajnos nincs időm. De ezt korábban is csináltam...
1037. Rebecca33
2014. aug. 19. 07:40
Köszi a választ. Csak úgy emlékszem itt olvastam ha nem várom meg a sűrüsödést akkor gondot okoz majd a gyomorban vagy a belekben, mert ott kezd sűrűsödni és életveszélyes...
1036. Chiron (válaszként erre: 1035. - Rebecca33)
2014. aug. 18. 19:01
Szia, ha már kocsonyás akkor tuti, hogy nem lehet meginni. ha sima vízbe teszed, ne várd meg míg besűrűsödik! Ha meg kanalazni akarod akkor tedd cukormentes üdítőbe- akkor egy gyümölcskocsonya- szerűséget kapsz és az édességvágyadat is csillapítja! (ezt kb kismilliószor leírtam már ;) ) Ja, és nem utolsó sorban - ha ilyen módon készíted gyümölcszselének/kocsonyának gyakorlatilag kalória nélküli édességet eszel :D
1035. Rebecca33
2014. aug. 18. 12:39

Sziasztok!

Ti milyen álagban isszátok meg a lisztet? mert nekem mikor kocsonyássá sűrűsödött akkor annyira nem csúszott hogy majdnem hánytam, szóval meg sem tudtam inni....

1034. mazsola81 (válaszként erre: 1032. - 72067556e1)
2014. aug. 18. 10:25

Szia!

Én a FitoVital-félét próbáltam ki, szedem a mai napig. Nekem tökéletesen bevállt. Napi két szem, sok folyadékkal. Az éhségérzetem nem szűnt meg, de a bevitt kajamennyiségem több, mint a felével lecsökkent. Evés közben pár falat után olyan telítettségérzésem van, hogy csuda.

1033. Matrica84 (válaszként erre: 1032. - 72067556e1)
2014. aug. 18. 00:25
Üdv itt is. :) Kétfélét próbáltam, a celsusost és a herzeset - napi 6 szem körül éreztem valamicske hatást (ennyiben van meg amúgy a javasolt hatóanyagtartalom), de sajna a nassolástól nem vette el teljesen a kedvem, ami nálam a fő probléma. Épp a napokban láttam, akartam is írni ide, hogy a chen is kihozott egyet, ami kapszulánként 1000 miligrammos, abból csak hármat kell bevenni, plusz még zöldségporok is vannak benne a leírás szerint. Amúgy az olcsóbbak közé számít. Ha majd picit pénzügyileg helyrebillenek, plusz már a fülemen is konjac liszt folyik ki, lehet, még beruházok egyre. :) Amúgy én annak idején végigolvastam itt a hozzászólások nagy részét, és összességében azt láttam, van, akinek nagyon bejött, van, akinek semmit sem használt, viszont nem vettem észre, hogy bármelyik márka csak pozitív vagy csak negatív értékelést kapott volna.
2014. aug. 17. 20:50

Sziasztok!

Én csak véleményt szeretnék kérni: melyik az igazi, igazán hatásos, bevált ördögkapszula számotokra, mit érdemes kipróbálni? Hódi Pamela által reklámozott vagy másik? S napi hány szem?

Előre is köszönöm!

1031. nixe (válaszként erre: 1030. - CukorLencse)
2014. aug. 17. 20:20
Ezt szerintem beszéld meg az orvosoddal.
2014. aug. 17. 13:53
Rendszeres / napi konjac liszt fogyasztása terhesség létrejöttét követően is lehetséges?
1029. nixe (válaszként erre: 1028. - Chiron)
2014. aug. 17. 13:10

Nincs mit!

Kellemes vasárnapot kívánok! :)

1028. Chiron (válaszként erre: 1027. - Nixe)
2014. aug. 16. 22:41
Köszi :)
1027. nixe
2014. aug. 16. 22:09

Konjac liszt


Helyettesíti a hagyományos liszteket, keményítőket és zselésítő anyagokat főzelékek, szószok, levesek sűrítésénél, készíthető belőle szénhidrátmentes puding és gyümölcszselé, alkalmazható maglisztből készülő sütemények alapanyagához adaléknak (szárazanyag tartalom max 10%-ig, illetve egy –két kiskanálnyit érdemes adni, 50 ml víz vagy egyéb folyadék kíséretében) így csaknem a fehér lisztes sütik állagát lehet elérni. A maglisztekből hiányzik a glutén - ez az amitől a gabona liszt viszkózusabb, és a belőle készült sütés termékek nem "fűrészporos" jellegűek. A maglisztekben nincs glutén - ami jó - viszont, könnyen megeshet, hogy vagy túl száraz, könnyen törő, oszladozó, vagy ha túl sok folyadék kerül bele, akkor át sem sülő eredmény születik. Egy kiskanál konjac liszt pontosan annyit tud tenni, hogy olyan állagú sütit/kenyeret lehet sütni, mint a hagyományos lisztből.


Kiválóan alkalmas a fogyni vágyók étrendjébe ugyanis alacsony a kalória tartalma csaknem szénhidrát és zsírmentes. Fogyni vágyóknak javasolt napi legalább 4 g liszt vagy abból készült étel fogyasztása. (legalább 2 alkalommal 2 g liszt ebéd és vacsora előtt fél órával, megfelelő mennyiségű folyadék fogyasztása mellett)


Glikémiás indexe nagyon alacsony, ezért nem befolyásolja a vércukor szintet.


Konjac liszt tápanyag tartalma/100g:


Energia: 187 Kcal,

Fehérje:0,91 g,

Zsír: 0,52 g,

Telített zsírsavak: 0,11 g,

Keményítő: 3,38 g

ebből Szénhidrát: 3,38 g,

ebből cukor: <0,03 g,

Élelmi rost: 82,79 g,

Nátrium: 0,01 g


(100 g liszttel 25-30 liter folyadékot lehet besűríteni, és 5-6 doboz ördögnyelv kapszulát készíteni aminek az ára kb.30.000 ft)


Ételek sűrítésekor soha ne tegyük csak úgy bele vagy rá forró, éppen készülő ételre, mert egy hatalmas golyóvá válik. Mindig el kell sodorni szemcsés anyaggal (só, édesítő) és kis hideg folyadékkal - és nem várjuk meg, amíg azt meg is issza, hanem zutty, folytonos keverés mellett bele a készül, meleg ételbe.


Főzelékek sűrítéséhez 700 ml folyadékhoz 2-3 g konjak lisztet adjunk


Puding főzőséhez: 4-5 g 500-600 ml folyadékhoz


Hideg puding készítéséhez: 500 ml folyadékhoz 6 g liszt – állni kell hagyni 30-60 percig.


Maglisztekből történő sütéshez: itt is csak 1-2 gramm mennyiségű lisztet használunk, nyilván kicsivel (50-100 ml) több folyadékkal. A hagyományos gabonalisztekből készülő sütemények, kenyérfélék csaknem teljesen azonos állagát lehet a konjac liszt használatával elérni.


A konjak liszt alkalmas arra, hogy sütésnél helyettesítse a tojást.

1026. nixe
2014. aug. 16. 22:03

Ezek is jó kis receptek...


[link]

1025. nixe (válaszként erre: 1024. - Chiron)
2014. aug. 16. 21:21

Köszönöm a piskóta receptet kedves Chiron.

Ki fogom próbálni.


Holnap elfogy a kapszulám, utána lisztet fogok venni. Remélem sikerül összeszednem pár receptet, és akkor nem kell folyadékba keverve bevenni.

1024. Chiron (válaszként erre: 1023. - Nixe)
2014. aug. 16. 15:45
Ez a süti gabona-cukor-tej és tojásmentes. Egy majdnem mindenre allergiás kolléganőm el is készítette. Komolyan mondom cukrászdában lenne a helye annyira finom - és nagyon de nagyon laktató! kb 2 db 2X4 cm sütikét ettem és fél napig nem voltam éhes. Nyilván a mandula is laktató nem csak a konjac liszt. Nem volt mostanság időm elkészíteni, de nekem is éppen ez van tervbe véve, a lekváros piskótával egyetemben. Ez is szénhidrátmentesék receptje [link]
1023. nixe
2014. aug. 16. 13:55

Süti konjac liszttel


[link]

1022. nixe
2014. aug. 16. 13:52

Ezt érdemes megnézni!!!


[link]

1021. maciori (válaszként erre: 1020. - Chiron)
2014. aug. 15. 11:14
Abszolút nem oktattál ki. Vagyis én nem éreztem annak. Olvasgattam már, hogy mások miket készítenek vele, de még nem próbáltam ki, csak barátkozok a dolgokkal. Egyelőre csak az "ivásban" gondolkodtam, mert nem főzök nagyon olyan ételeket, amit sűríteni kell (persze már rögtön meg is cáfolta ezt az a gondolatom, hogy imádom a krémleveseket. Így kihagyhatnám belőle a tejszínt, rögtön alacsonyabb lenne a kalóriaértéke).
1020. Chiron (válaszként erre: 1019. - Maciori)
2014. aug. 15. 10:20
Szia, a konjac liszt használata nem merül ki abban, hogy vízbe rakod és megiszod. Bár úgy is lehet, de talán érdemesebb bevezetni a "konyhába" ezzel sűríteni, hozzáadni sütésnél az alapanyaghoz, stb... Ha leregadunk a "megiszom egy pohár vízzel" ideig-óráig, lehet ugyan hogy segít lefogyni, de az eredmény csak annyira lesz tartós mint amekkora az egyed akaratereje, hogy ne folytassa az elhízáshoz vezető életmódot. Pár éve használom a lisztet a konyhámban- szinte mindenre- ebből csinálok hamis majonézt, saláta öntetetet, ezzel sűrítek főzeléket, levest szószokat, készítek desszertet, pudingot - hozzáadom a sütik alapanyagához, teszek a reggeli tojásrántottámba, stb... Így biztosan beviszem a szervezetembe, a vele készült étel laktatóbb, kevesebbet is eszek belőle, nem "kúraszerű" hanem mindenapos- az eredmény stabil és garantált. Arról nem is beszélve, hogy azonkívül, hogy fogyásra kitűnő- egyéb számtalan kimondottan jó egészségre gyakorolt hatása is van. Persze "inni" is lehet - (2 dl folyadékban elkeversz egy csapott teáskanál lisztet - én itt is inkább cukormentes üdítőt javasolnék, 15 perc állás után kész is a gyümölcskocsonya, ami laktat és édességvágyat is csökkent) - bár ugyanannyi erővel és ésszel is lehet mindennap használni és akkor garantált a siker. Nekem megér havi 2000 ft másfél csomag liszt - amelyből ilyen vagy olyan formában de minden nap használok. Nem akartam ilyen hosszúra sikeredni - meg kioktatni sem- csak érdemes elgondolkodni rajta, mert ha valaki már egypárszor kipróbált időszakos csodákat az már tudja az eredmény addig tart csak... A liszt szerintem azért jó megoldás mert valóban tartós megoldást nyújt - legalábbis nekem.
1019. maciori
2014. aug. 15. 08:43

Sziasztok! Végig olvastalak benneteket, de van, ami nem teljesen tiszta.

A konjac lisztet mennyi vízbe rakjam, mennyi ideig kell állni hagyni mielőtt megiszom? Azt értem, hogy sokat kell inni rá. (Érdekes, hogy szinte kívánja is a szervezet a sok folyadékot!)

2014. aug. 9. 18:55
Miért nem lepődök meg a sok eladáson? :D
2014. aug. 9. 11:21
Sziasztok! Eladóvá vált Netaminos ördögnyelv kapszulám. (44 db)Ár megegyezés szerint!!
2014. aug. 8. 15:22

Sziasztok!

Nem régen vettem netaminos ördögnyelvkapszulát 60 db 7490-ért.Viszont közben a párommal babát kezdtünk tervezni :) szóval nem aktuális, hogy el kezdjem szedni, így eladnám 6000-ért, ha érdekel vkit. Fel sincs még bontva sem, hiánytalan.

Ha esetleg valakit érdekel írjon rám.

1015. Chiron
2014. aug. 7. 17:45
Lekvárt főztem és konjac liszttel sűrítettem be- nagyon jó állagú lett, sűrű és krémes! Sárgadinnye -ananász lekvár - istenien finom!!!
2014. aug. 5. 15:41
Az kapszula egy az egyben a liszt.Ugyan az van benne,ugyan az az íze,állaga,stb.Én biztos nem adok érte egy ft-ot sem.A liszt olcsó és hatékony,bár én futok,tornázom,lehet emiatt is fogyok szépen.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook