Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a papaya ananász kapszuláról? fórum

Van valakinek tapasztalata a papaya ananász kapszuláról? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 2. 14:20

Én a Simplex VitaSlim ananász-papaya tablettát szedtem két hónapig. Kg-ban 1,5 mínusz jött le, de más élettani hatása pozitívan hatott. Jobb lett az emésztésem, nem bugyborékolt a hasam bizonyos ételekre, megszűnt az erős puffadás (szinte a natúr salátalevéltől is 6 hónapos kismamáéhoz hasonlított a pocakom). Végre fel tudtam venni a farmerom, illetve az elől gombos, zipzáros nacikat. (előtte ugyanis csak gumis derekú nadrágokat használthattam.) Szerintem a pajzsmirigyre a tablettában lévő jód is pozitivan hatott.

Az tény, az első hónapban én is el voltam keseredve, mert semmi látványos hatása nem volt, sem a mérlegen, sőt 3-4 hét után még többet is mutatott a mérleg. Az is tény, hogy nem nagyon tartottam be a hozzá küldött tájékoztatóban lévő étkezési módosításokat, majdnem ugyanannyi szénhidrátot fogyasztottam, így persze, hogy nem fogytam kg-ban mérve. Kb. 1,5 hónap után nem kívántam sem a szénhidrátot, sem az édességet, tehát e két függőség is csökkent. Két hete nem fogyasztom a VitaSlimet, de még érzem jótékony hatását. A másik, hogy évek óta pajzsmirigy hormontablettát is szedek, emiatt lassúbb a fogyás nálam, illetve kevésbé éri el fogyasztó hatását a tabletta.

2013. szept. 19. 13:06
Van valakinek tapasztalata a papaya ananász kapszuláról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook