Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? fórum

Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1163. laprincipessa (válaszként erre: 1162. - Sztike73)
2015. jún. 4. 13:02

A szegedi klinika diétáját veszem alapul, de annyiban módosítottam, hogy minden nap meglegyen kb. 1000 kcal, mert nem akarok rosszul lenni.

Én 165 cm vagyok és 81 kg-ról indultam, 79-nél járok. A BMI szerint 58 kg lenne az ideális, de ennyi a középiskolában voltam utoljára, pedig akkor kétszer annyit ettem, mint most diéta előtt.

Az én párom nagyon nem szereti ha diétázom, ezért ha észreveszi, hogy jobban odafigyelek az étkezésre, akkor mindent megtesz azért, hogy ne tudjam betartani. Most elutazott 2 hónapra ezért szeretné, kihasználni az alkalmat és lefogyni amennyit csak lehet. :) Persze arra is jó most a diéta, hogy lekösse figyelmem és nem gondolok arra, hogy hiányzik.

Mozgás egyelőre annyi, hogy a kutyival sokat sétálunk esténként. Ha hozzászokott már a szervezetem az éhezéshez, akkor elkezdek zumbázni is.

1162. sztike73
2015. jún. 4. 10:56

Sajnos a családi vonal nálunk is hasonló...

Senki nem hiszi el, de tényleg van ezekben a génekben valami. :-(

Mit jelent Nálad a drasztikus fogyókúra?

Szeded a kapszulákat és még??? Csupa diétás ételt eszel, mozgás?

Nálam az a nehézség, hogy a párom és a fiam esti evők. Ami azt jelenti, hogy bármikor, bármit. Nos így nagyon nehéz ellenállni. Azért bízom benne, hogy a kis kapszulák segítségével könnyebb lesz... Az tény, hogy amióta szedem, kevesebbet eszek - nyilván a sok folyadék miatt. Az már más kérdés, hogy ezt meddig bírom majd...

Persze tudom > életmódváltás. Ez lenne a cél. De nem egyszerű.

Mindenesetre kitartás kívánok Neked (és magamnak is)!!! Várom a fejleményeket.

Azt egyébként megkérdezhetem, hogy hány kg-tól szeretnél megszabadulni?

Én 155 cm alacsony vagyok és 69,4 kg-ról indultam.... :-(

1161. laprincipessa (válaszként erre: 1159. - Sztike73)
2015. jún. 3. 22:55

Én tegnap kezdtem el szedni, kiegészítésként a diétámhoz. Az én életem is az állandó fogyókúráról és visszahízásról szól. Pedig nem eszek össze-vissza, nem járok mekibe, nem iszok üdítőket stb. És ez nem kifogás, de tényleg a génjeimben van, mivel a családomban, még a távolabbi rokonságban is mindenki túlsúlyos. Sőt hozzájuk képest én még vékonynak számítok.

Szóval a héten kezdtem egy drasztikusabb diétába, ezért nem is nagyon fogom tudni, hogy mennyire hatásos az ördögnyelv. Eddig még nem éreztem jótékony hatását.

1160. sztike73
2015. jún. 3. 09:40
könnyebb - bocsi :-)
1159. sztike73
2015. jún. 3. 09:38

Sziasztok!

Úgy látom mostanában nem nagyon pörög ez a fórum...

Tegnap végigolvastam az összes korábbi hozzászólást, és úgy gondoltam én is regisztrálok.

Talán sikerül egy-két jó tippre szert tennni.

Elöljáróban annyit, hogy én - sajnos - az örökké fogyókúrázok táborába tartozom. :-(

Éppen ezért a jojó a mindennapjaim része lett.

Most viszont olyan szépen kigömbölyödtem, hogy muszáj életmódot váltani.

Ehhez hívtam segítségül az ördögnyelv kapszulát.

Egy hete szedem (napi 3x2 kapszulát) és 2 kg-ot fogytam!!! :-)

Igen tudom, hogy ez még nem igazi fogyás - de a lendületet megadta, hogy talán most sikerül...

Jó lenne, ha más is írna itt, aki jelenleg is használja; mert úgy gondolom biztatásra folyamatosan szükségünk van!

Együtt minden könnyeb... :-)

Valaki???

2015. márc. 18. 03:47
nem ismerem
1157. Chiron (válaszként erre: 1156. - Vikinca)
2015. márc. 17. 16:00
Szia, a nocarb oldalon 1200 ft /100 g. És nem utolsó sorban jó minőségű. Ismerősöm megjárta - fűszerházas konjac lisztet vett és az nem sűrít annyira, mert valószínüleg kevesebb a glükomannán benne.
1156. Vikinca
2015. márc. 17. 15:21
Szaszok! Rendszeres konjac liszt használó vagyok, és ma láttamaa DM-ben? 100gr 1490 Ft! A paleos cuccok között.
1155. Ancsuli (válaszként erre: 1154. - DDenisa)
2015. márc. 13. 14:04
És van már némi eredmény?
1154. DDenisa
2015. febr. 27. 15:43

Sorry, nagyobb gyógyszertárakban.

Összehasonlítottam a 6 ezressel és a 9 ezressel, és hatóanyagban kb. ugyanaz...

A JutaVit feleannyiból előállítja kb. ugyanazt...ugyanezt a csipkebogyó-kivonatos C vitaminjuk...

1153. DDenisa
2015. febr. 27. 15:42

JutaVit-et vegyetek, 500mg ördögnyelv van benne kb, zöldkávékivonat és zöldteakivonat, 2,805 Ft 120 Db-os. Nagyon gyógyszertárakban lehet kapni.

Mi ezt vettük a párommal, és jól eltelít.

1152. Ancsuli
2015. febr. 26. 18:23

Oh, szuper! Köszönöm szépen.

Akkor magyarul nem kell rántás hozzá, csak beleöntöm a csapot tk lisztet. Én nem szeretem a tejet, így én azt főzelékbe nem is használok. Csak a rántás. És csak borsó és krumplifőzi, sajna mást nem szeretek. :-(

1151. Chiron (válaszként erre: 1150. - Chiron)
2015. febr. 24. 13:48
kókusztej - vegyesfőzelék - használni.... :)
1150. Chiron (válaszként erre: 1147. - Ancsuli)
2015. febr. 24. 13:45

Szia, íme én hogyan szoktam. Spenótfőzelék: forró olajon megfuttatom a zúzott fokhagymát, beleteszem a spenótpürét -vagy a sós vízben megfonnyasztott és apróra vágott spenótot - összekeverem és félrehúzom a tűzhelyről. Egy tálba teszem a sót és konjac lisztet összekeverem és felöntöm a hideg folyadékkal (esetemben mandula vagy kükusztejjel). Ezt azonnal öntöm is a spenótra és együtt is elkeverem - mehet vissza a tűzre, felforralom és még 4-5 percig főzőm hogy a konjac liszt elérje kapacitásának maximumát.

Káposzta, zöldbab, vegyedőzelékek esetében ha már mgpuhult a zöldség - ugyanúgy félre a tűzről, bekeverem a lisztet és sót- alkalmankként édesítőt - a folyadékkal - ez megy a zöldségre -összekever és megfőz.

Arra vigyázz, hogy mindigakkor csináld meg a lisztes keveréket amikor hasznélni kell - soha ne előre, mert mire használnád betonná válik.Továbbá arra, hogy ahogy öntöd hozzá a besűríteni valóhoz kevergesd is közben. Ennyi a titok nyitja. Kevés liszttel készítsd - mindig könnyebb még tenni belé - de ha túl sokat raksz ez a liszt megbosszulja magát, mert nagyon-nagyon sűrít. a fél literhez max egy csapott teáskanállal számolj.

1149. Suzyka78
2015. febr. 24. 12:42

Sziasztok! Valaki használta már a két termék közül valamelyiket?

[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!

1148. Piroska16
2015. febr. 24. 12:24
Sziasztok! A zöld tea nem gyorsító és nem okoz szapora szívverést. Nagyon sok termékben benne van, sőt a zöld teában lévő katechinek segítik a salaktalanítást is. A fogyást amúgy mindenki életmódváltással, mozgással és kiegészítve megfelelő minőségű termékkel (akár zöld teával is kiegészítve) érheti el leginkább!
1147. Ancsuli (válaszként erre: 1143. - Chiron)
2015. febr. 23. 22:56
Sziasztok! Chiron, le tudnád nekem írni, h főzeléket, hogy sűrítesz a konjac liszttel? Én 1x próbáltam, de nekem is becsomósodott, ahogy itt írta más is. Még tavaly nyáron olvastalak Benneteket, jó kis ötleteket írtatok, csak én hülye nem mentettem le őket. Amit kipróbáltam (lehet épp Te írtad), hogy almalébe teszed, belereszelsz almát, fahéjjal megszórod és kész. Kipróbáltam, nagyon fura volt az állaga, elég undi is, de ízre nem olyan rossz. Viszont nem mertem akkoriban még fogyasztani (kivéve pár alkalmat), mert szoptattam a babámat. Most abbahagytam a szoptatást, így szeretném minden nap fogyasztani. A diétát már elkezdtem, mellette futok, zumbázok. Nekem a konjac liszt mankó lenne a diétához, mint annak idején a hoodia kapszula (1. gyerkőc születése után azzal fogytam le 7 kilót). Az emésztést mennyire segíti, gyorsítja meg akár a kapszula, akár a liszt? Mert azzal komoly problémáim vannak. :( Válaszotokat előre is köszönöm.
2015. febr. 10. 17:07
Sziasztok!Szeretném szedni az Ördögnyelv kapszulát használni.Koffein menteset szeretnék.Mit ajánlotok?Eddig is diétáztam (fehér kenyeret egyátalán nem eszem kevesebb szénhidrát)Mennyire hatásos plusz tornával?Köszönöm.Mennyit kellene szedni belőle.
1145. Chiron (válaszként erre: 1144. - Kittycicc)
2015. febr. 5. 18:22
Ha csak konjac glukomannánt tartalmaz, akkor az biztosan nem okozhat szaporább szívverést, mert az egyszerűen csak emészthetetlen vízben oldódó növényi rost. Ha viszont zöldteát, vagy valami "gyorsítót" is tartalmaz akkor az lesz a bűnös.
1144. kittycicc
2015. febr. 5. 11:52
3 napja szedem az ördögnyelv kapszulát ( napi 2), de szaporább a szívverésem és most egy kicsit megijedtem. Ti tapasztaltatok hasonlót?
1143. Chiron (válaszként erre: 1142. - Kittycicc)
2015. febr. 3. 19:09
Szia, inkább délben és este. Nekem a délután és este válik be. Reggeli, tízórai, ebéd jöhet, délután (16 óra) és este kapszula. Leglább 3 db vegyél be és igyál rá legkevesebb 3 dl vizet, majd egy jó félóra, óra múlva újra igyál. Ha sok idő telik el a két kapszula bevétele közt - lehet, hogy hamarabb megéhezel. Így meg biztosan kitart reggelig. Én azért alakítottam így mert nekem az esti étkezések a bűnösek! (bár én konjac lisztet használtam, mert olcsóbb sokkal és ki is tartott sokáig) Kezd el és tapasztald ki, hogy neked, hogy a legjobb :) Sok sikert!
1142. kittycicc (válaszként erre: 1141. - Chiron)
2015. febr. 3. 10:49

Szia! Ez a netaminos kapszula, napi 2-t, 3-t javasol. 2 kapszula 1000 mg-t tartalmaz.

Leginkább az érdekelne, hogy inkább reggel és délben érdemes bevenni, vagy délben és este?

1141. Chiron (válaszként erre: 1140. - Kittycicc)
2015. febr. 2. 17:21

Szia, szerintem 1-1 szem nem elég semmire. Nem tudom, hogy hány mg kapszulák és azt sem, hogy mennyi valóban a glükomannán tartalma. Sajnos vannak olcsó termékek amelyekben a glükomannán tartalom alig 40%-60% pl ez is - [link]

Javaslatnak mit ír a csomagoláson? Szerintem délután és este kellene legalább 2-3 szemet bevenni belőle. Összesen legalább 4 grammnyi kapszula legyen 2-2 grammra elosztva...

1140. kittycicc
2015. febr. 2. 15:41

Sziasztok!


Ma kezdtem el szedni az ördögnyelv kapszulát. Tudnátok segíteni, hogy hogy érdemes szedni? Kb. 10 kg-t szeretnék fogyni. Elég lenne ebéd és vacsi előtt 1-1 szemet bevenni? Nektek hogy vált be?


Köszi előre is :)

2015. jan. 6. 03:58
meg sosem hallottam rola.
1138. magda40 (válaszként erre: 1115. - Dyna102)
2015. jan. 5. 23:06
szia.esetleg megvan még a bogyó?köszi válaszod
2014. dec. 9. 05:37
nem ismerem
1136. Bichi (válaszként erre: 1135. - Chiron)
2014. dec. 1. 14:05
Köszi :)
1135. Chiron
2014. dec. 1. 08:30

Szia, itt egy recept, amit én már sokszor megsütöttem:

Piskótához:

• 4 dl mandulatej

• 4 kávéskanál konjac liszt

• 8 evőkanál eritrit / maltitol vagy egyéb alternatív édesítő, cukorpótló (én fele eritrit, fele maltitol keveréket használok édesítőként- mert így cukor íze van és szénhidrát szegény) Megjegyzés: ennyi mennyiségű édesítő egy mérsékelten édes piskótát eredményez- ha édesebbre szeretnéd akkor tegyél plusz 2 kanál edesítőt.

• vanília

• 2 evőkanál kakaó

• 8 púpos evőkanál mandula liszt (zsírtalanított Nature Cookta-s)

• 2 evőkanál kókusz vagy szőlőmag olaj

• sütőpor

Piskóta elkészítése:

• egy tálban összekeverjük az édesítőt a 4 kávéskanálnyi konjac liszttel és folytonos kevergetés közben felöntjük a tejjel, hagyjuk állni, amíg besűrűsödik (néha azért keverjünk bele), olyan állaga lesz, mint az összehabart tojásoknak. kb 15-20 perc

• eközben egy másik tálban összekeverjük a lisztet, a kakaót és a sütőport – és amikor a konjac lisztes tej már megfelelően sűrű akkor hozzáöntjük a lisztes keveréket és tepsibe öntjük, – majd, mint a hagyományos piskótákat kisütjük.


A piskóta teteje ki szokott repedezni- de lehet csak amiatt mert nem légkeveréses sütőbe sütöm - nekem elég régi hagyományos gázsütőm van :).

Ezt mindig úgy oldom meg, hogy a tetejére kenem a krémet, és így jól mutat és finom is!

1134. Bichi (válaszként erre: 1133. - Chiron)
2014. nov. 30. 23:25
Pl sütiben. Vagy abban ez felejtős? Köszi
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook