Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
831. Hoxa
2021. nov. 23. 13:18
Ez a gyógyszer vényköteles, így törvényileg tilos adni-venni egymás között. Kérjük, ilyen jellegű hozzászólásokat ne helyezzetek el a fórumban!
2021. nov. 9. 19:02
Sziasztok! Ki mennyiért és hol veszi Budapesten belül?
829. TMTibor (válaszként erre: 826. - Zsanna57)
2021. aug. 20. 22:40

Szia! Én 4 nap alatt 22 kg-ot fogytam, szintén gerinc műtét miatt. Kórházban végzett dehidratáció, 3 napig hatalmas dózis vízhajtó, napi 10-15 liter pisilés...

1-2 kg ugrálással tartom a súlyomat.

2021. jún. 18. 18:18

Sziasztok 1 hónapja szedem a gyógyszert 97 kg rol 93-94 közt vagyok ilyen lassan fogyok tőle?

1 szemeket tudok bebeni ha 2 veszek be olyan mintha lemerednek vagy nem is tudom elmondani nektek mi a tapasztalatok szerintetek érdemes szednem fogok többet is fogyni mert azért nagyon draga

2021. jún. 4. 05:55

Tegnap volt 2. Napja hogy szedem a Mysimbát. Az elsö szemnel semmi mellékhatás. Tegnap 4 oraval a 2 szem bevétele után nagyon erős hasmenésem volt. Ma reggel erös fejfájásra ébredtem.

Lesz ez még rosszabb is?? 😢

2021. jún. 1. 17:38

Gerincmütét feltétele s.o.s 20 kg fogyás. Sikerült ennyit valakinek pár honap alatt leadni a gyogyszer segitségével?

Zsanna57

825. Wissingen (válaszként erre: 822. - Griffi)
2021. máj. 30. 19:03
Jó neked, az enyém nem ilyen
824. Melinda8344 (válaszként erre: 823. - Imike74)
2021. máj. 10. 22:25
Gratula! :) nekem sajnos a 3 hét alatt egy deka se ment le :( el vagyok keseredve, nem értem miért nem megy le semmi hiszen nem eszem szinte semmit vagy csak saláta, zöldség , alig van meg sokszor a napi 800 kalória is...
823. Imike74
2021. ápr. 30. 16:46
Sziasztok!3hét-7kg.Normálisan eszem napközben,de este csak saláta.
822. Griffi
2021. ápr. 30. 14:36

Sziasztok!


Én most 128 kiló vagyok 160 cm-hez. A háziorvosom javasolja, hogy ha megkapom a második oltásom, kezdjünk bele egy gyógyszeres segítséges fogyásba.


Meglepődve olvasom, hogy kalóriában állapítják meg, hogy mennyit kell fogyasztani. Én a szénhidrátot szoktam nézni. Persze lehet, hogy akinek nincs IR-je, annak elég a kcal bevitel, de nekem a szénhidrátos változat jobban bejött.


Érdekelne, hogy a gyógyszer szedése mellett átlagosan mit szoktatok enni egy nap?


Én reggelire csökkentett szénhidráttartalmú kenyérből készült szendvicset, sok-sok zöldséggel.

Tízórai egy alma vagy banán, vagy egy fél maroknyi mogyoró, kesudió.

Ebédre gyakorlatilag bármit megeszek, de csak két ökölnyi mennyiségben. Ez azért jó, mert ehetem a kedvenc ételeim, csak kevesebbet, és nincs meg a sóvárgás.

Uzsonnára alma vagy más gyümölcs.

Vacsorára kazeinfehérjés turmixot iszom. Gyógyszer nélkül heti 1-1,5 kg a fogyásom jelenleg, de az orvosom javasolja a gyógyszer szedését is.

2021. ápr. 27. 16:25

Akinél enyhébb mellékhatás van,az szerencsés,könnyebben végi tudja ezt a 4 hónapot csinálni!

Általában hány hónapig tart a kúra? Ki meddig csinálta,illetve meddig tervezi?

820. Melinda8344 (válaszként erre: 818. - Frumilla)
2021. ápr. 27. 09:19
Nekem is volt, de elmúlt 2 nap után.
819. Berenik (válaszként erre: 818. - Frumilla)
2021. ápr. 26. 21:12
Olvasgattam a fórumot és volt akinél kézremegés volt a Mysimba mellékhatása.
2021. ápr. 26. 14:18
Mysimba szedése közben tapasztaltatok kézremegést?
2021. ápr. 25. 16:44
Köszönöm.
2021. ápr. 24. 09:08

Sziasztok :)


Egy hete kezdtem szedni a Mysimba-t, ma kellene emelnem az adagot napi 2 tablettára, viszont úgy érzem, bőven elég az 1 is, mert ez is teljesen elveszi az étvágyamat, jóval a napi 900 kalória alatt vagyok, valakinek van esetleg ilyen jellegű tapasztalata? Bajom lehet, ha nem növelem az adagot? Ha egy tablettával is beindul a fogyás, van értelme növelni 2-3 -ra a napi adagot?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)

815. Wissingen (válaszként erre: 810. - Kriszta szi)
2021. ápr. 10. 10:35
De oda beutaló kell, vagy nem?
814. Imike74
2021. ápr. 4. 05:15
Kedves hölgyek,urak!Új vagyok az oldalon és szeretnék tapasztalatot gyűjteni a mysimba szedésével kapcsolatban.Ajánlott étkezés,mellékhatások stb.133 kg ,187cm vagyok.Le kell fogynom.minden nap úszom ha nyitva van az uszoda😃,és végzek fizikai munkát is.Mire érdemes figyelni?Köszönöm
813. NKlaudia11 (válaszként erre: 812. - Kriszta szi)
2021. márc. 26. 04:04

Szio:)


Rákérdeztem a dokinál - azt mondta ha 3 honap elteltevel a vervetel alapján ismét rossz lesz az Ir értékem akkor ír a mysimba mellé gyogyszert.

Nekem sajnos elmaradt pár éve a menzeszem - akkor derült ki hogy Ir-em van es Pcos betegségem ami miatt nem lehet kisbabám akkor és ott. Ez helyre hozható ha leadok jó pár kilót és tartom az étrendet.

Van egy csoport facebookon : Cukor nélkül - szénhidrátdiéta cukorbetegeknek, Ir-eseknek - ( egy serpenyős tükör tojasos kep a boritoja. ŐK A 160 grammos szénhidrát diétat követik - pontosan mikor mennyit ehet az ehet és a legfontosabb hogy mit :) nagyon sok tanácsot is adnak ha kérdezel - csak leletet ne tölts fel - azt nem szeretik 😔

Na most mind emellett a mysimbahoz nezni kell a kalóriát nekünk plusszba ( mysimbat se ird mert nem szeretik az agyturkasz gyogyszereket. Nekem a doki 1200 - 1500 kaloriat irt fel - ezt nem tartom be mert kevesebbet eszem - de nincs ehseg erzet mert tenyleg a napi 4 etkezest tartom a fb csoport alltal feltoltott kajcsik alapjan - este 6 utan nem eszem.

Ne keseredj el - nekem se mondott mast a doki az 1200 - 1500 kalorian kívül :/

Ezért örültem ennek a csoportnak is :)

Mar az 5 hétnél járok - napi 4 tablettat szedek- mellékhatás ugye az alvás zavar volt de elmult igazából.

8 kiló minusznal jarok - de napi fél órát futópadon töltök - erős gyaloglással tartva egy magazabb pulzusszámmal hogy égjen a zsír 🙈

Tényleg keress rá a csoportra - vmelyik nap fanta szeletet ettem bűnhődés nélkül - mert mindent ki számoltak - csak a kalorianak kellett utanna neznem és az is alacsony volt :) es van egy alkalmazas - kalória guru (ha beirod google be kiadja - az oldalon kalkulator fül és megnezheted barminek a szenhidrat - zsir - cukor es kaloria tartalmat megadva a mennyiseget :)

Remélem sikerült hasznos infokat adnom - en ezeket gyűjtöttem be az elmúlt hónapokban :)

Kitartás és írj ám hogy alakul :)

Szép napot neked /nektek is :)

Klau

812. Kriszta szi (válaszként erre: 811. - NKlaudia11)
2021. márc. 21. 10:42

Halihó! 🙂🌞


Engem eléggé magamra hagyott a doki. Sem minta étrend,semmi. 3 hónapra felírta a gyógyszert és ennyi. Majd nyáron kell vissza mennem.

Most bújom a netet az étrendek után. Teljesen meg vagyok kavarodva,hogy mikor mit egyek és mennyit. Eddig egyszerűen nem ettem, vagyis naponta 1-szer max 2-szer és ennyi. Most meg ez a napi 5-6 étkezés 😱 .

Hormont nálam nem néztek, azon a korszakon már túl vagyok. Viszont lehet van a ciklusra valami hatása a gyógyszernek mert azóta semmi nincs, bár lehet kezdődik a menopauza, végülis én már vén 😅 vagyok.

Nekem a kicsi is már 15 éves, de vissza gondolva nagyon nehezen jött, 3 évet vártunk rá de akkor még valahogy ennyire nem volt ismert ez a betegség.

Csak az volt fura hogy terhelés után alacsonyabb volt a cukrom mint éhgyomorra. Akkor voltam egy diabétesz szakrendelesen de elküldtek hogy nem kell járnom. Pedig ha akkor kivizsgálják.....

5 hét alatt fogytál 6 kg-t? Az azért jó szerintem. Nekem most tuti megáll ezzel az össze-vissza evéssel.

Neked akkor nőgyógyászati gond miatt derült ki ez a betegség?

A meforalt lehet nem írta volna fel nekem sem a doki,csak kérdeztem,hogy akkor most mit csináljak, vagy van rá valami. Erre felírta.... gondolta biztos ennyivel el van intézve, örülhetek,hogy fogadott.

Arra tudok még nálad gondolni,hogy lehet nem olyan rossz a helyzet mint nálam és a diétával,mozgással helyre fog jönni. Azt olvastam a mozgás nagyon sokat segít a javulásban.

Drukkolok neked,hogy mielőbb anyuka lehess no és persze manöken is🙂🙂🙂!!!

Szép napot!🌞🌞🌞

Kriszta

2021. márc. 20. 08:50

Szia Kriszta!


Most érdekes dologra hívtad fel a figyelmemet.

Én is inzulin rezisztencias vagyok de én nem kaptam mellé más gyógyszert és csak napi 1200-1500 kaloriat írt elő a doki. Ugye én nem tartom be mert sokkal kevesebbet eszem de igy is lassan megy le - februar 11.-e óta 6 kiló minusz.

Nekem kevésnek tűnik - ráadasul az utolso 2 hetben stagnalok.:(

Alvásnál vettek egyedül észre hogy egyik héten korán fekszem és későn is kelek - másik héten alig alszom napi 4 órát 😅

Ennyi összesen a mellékhatás amit észrevettem hála Istennek.Ez elött kb 2 évig szedtem a mercformin Xr-t napi 2000mg ot :/ nem tartottan a gl diétát és hát nem is fogytam - csak szinten tartott a gyógyszer.

DE hétfőn újabb doboz miatt hívnon kell a dr.nőmet szóval erre rá is kérdezek - hátha a következő doboz mellé felírja és meggyógyulok - lehetne kisbabám - és manöken lehetnék 🙈🙈🙈🤣


Írj mindenképp, hogy neked hogy alakul - mit ajánl a doki és milyen értékeid lettek - akugy a testosteron szinted magasabb? Nekem azzal is vannak problémaim:/


Szurkolok neked (is) 💜

Az erő legyen velünk és csak pozitívan 🥰🥰🥰

2021. márc. 18. 06:19

Kedves Emese!

Doki mit mond, miért nem írja fel?

Szedted már ezt a gyógyszert?

Nem okoskodni akarok de csakis rendszeres ellenőrzés mellett szabad szedni. Rengeteg mellékhatasa lehet. Elég ha elolvasod a korábbi hozzászólásokat. Én pl.nagyon féltem,hogy folyamatosan rosszul leszek.

Ha szükséges endokrinológus, obezitológus kiírja neked akár most is. Én tegnap előtt voltam és fogadott a doki hiába van ez a "helyzet".

Szép napot neked!

Kriszta

809. Kriszta szi (válaszként erre: 806. - NKlaudia11)
2021. márc. 18. 06:10

Szioo!

Sziasztok!

Bocsánat,hogy eddig nem válaszoltam. Arra döntöttem,hogy megvárom az első ellenőrzést, vizsgálatot.

Nem vagyok túl boldog az eredménytől.

3,5 hét=3kg mínusz

Bár közben fény derült rá,hogy nagyon durva inzulin rezisztenciám van ami gátol a fogyásban.

Hallottam róla, nagy vonalakban tudom csak hogy mit jelent ez a betegség. Szóval most ismerkedem az új életemmel,próbálok változtatni mindenen ahogy a betegség megkívánja. Kaptam a mysimba mellé Meforalt (2-es típusú cukorbetegeknek adják ☹)

Azt mondta a doki hogy így együtt már mennie kell lefelé a súlyomnak. Hát....egyenlőre csak reménykedni tudok. Annyi kudarc ért már hogy nem tudom elhinni,hogy esetleg sikerülhet.

Enni kb.6-szor kellene szénhidrátból főleg lassú felszívódásút. De még nagyon ismerkedőben vagyok ezzel az egésszel.

Veled, veletek mi újság? Hogy haladsz, doki mondott valamit? Mikor kell menni,vagy voltál mostanában?

808. Wissingen (válaszként erre: 807. - Nikusz2)
2021. márc. 17. 10:01
Ez engem is érdekelne
807. nikusz2
2021. márc. 10. 11:04
Sziasztok! Én abban kérnék segítséget, hogy Budapesten kinél lehetne ezt felirattatni? Jó lenne valakit ezzel keresni.. köszönöm előre is
806. NKlaudia11 (válaszként erre: 805. - Kriszta szi)
2021. márc. 4. 05:41

Szia Kriszta!


Bocsi, hogy megkésve regálok😅


Huu hát te se közelíted a 900 kalóriát hacsak nem egy zacskó mogyoró fér el a tenyeredben🙈

Ehhez képest amit en beiktatok 900 kaloriaba az kánaán- reggeli 2 tk kenyer sajtkremmel kenve vekonyan csmellsonka paprika es cm kako, tizorai 1 alma - ebed kb 200gramm (összekeverve) bara rizs gombaporkolttel- uzsonna 1 narancs vagy 1 cm joghurt. Vacsi hat nagyjabol 200 kaloras lassu felszivodasu tonkolybuza shake 🙈 de sokszor ez se eri el a 900 kalorait - nem vagyok tulbuzgo de ha ennyi penzt kiadok erre a gyogyszerre es le akarok fogyni muszaj - legalabbis nekem csak igy megy ha tenyleg pontisan lemerem es kiszamolom 😔ami rossz hogy sose tudtam sok folyadekot inni... Max 1 liter megy le a torkomon :/

En hetente mérem magam és fotózom is különben feladnám - bar tudom lesz olyan het hogy meg se mozdul majd a merleg de nen adom fel :) de azért pénteken írj ám - szorítok hogy jót mutasson a mérleg :)

805. Kriszta szi (válaszként erre: 803. - NKlaudia11)
2021. márc. 1. 20:20

Szia Klau!


Ha a mai napot nézem reggel 1 háztartási keksz az is a gyógyszer miatt.

Délelőtt 1 kávé.

Munka után 4 körül 1 tányér spenót.

Majd vacsi kb. fél maréknyi mogyoró és egy fél alma.

Munka közben megittam majdnem 3 liter vizet.

Nekem erre kell nagyon figyelnem, mert egész nap ellenék folyadék nélkül.

Az álmatlanság nálam is megvan, kb.3 órát tudok egyhuzamban aludni. Aztán persze mire kelni kell bealszok😅

Holnap ha sikerül tartok egy léböjtöt,hátha segít az intenzívebb fogyásban.

A 900 kcal lehet kevés, azt mondják az okosok 1200 alá nem érdemes menni. Na de ha egyszer szeretne az ember lefogyni.....

A súlyomat most nem tudom hogy áll, pénteken kezdem a 3.hetet majd akkor mérem,bár lehet még így is gyakori.


Legyen szép napod!


🙂🌞Kriszta🌞🙂

804. fasor6
2021. febr. 28. 10:21

Szervusztok!

Kivancsi vagyok, hanyan jartak igy mint en, es hanyan, akik nem. kb 5 honap alatt lefogytam 15 kilot a mysimbaval, nagyon enyhe mellekhatasok mellet. Aztan egyszer csak mar nem volt hatasa a mentalis ehsegre, csak a fizikaira. Ekkor befejeztem a szedeset, mert csak penzpazarlasnak tunt. Kb 1 ev alatt alatt visszazhiztam az osszes sulyt.

Vagyis az emlult 8 evben kulonbozo modszerekkel egyik evben fogytam 12-15 kilot, kovetkezo evben ugyanannyit, vagy kicsit tobbet visszahiztam.

Azt allapitottam meg, hogy kulonbozo elethelyzetekben van egy egyensulyi sulyom, es barmit probalok, arra vissza all a szervezetem.

Biztam benne, hogy a Mysimbaval mas lesz, de nem igy tortent.

Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

803. NKlaudia11 (válaszként erre: 802. - Kriszta szi)
2021. febr. 27. 23:00

Szia Kriszta!


Írtad hogy nem szamolsz kaloriat - nagyjabol megis mennyi a napi beviteled?

En eloszor szedem a mysimbat - mindig csak jottek a kilok ram - menni nem akartak soha :(

Jelenleg napi 2 szemet szedek - beleptem a 3.hetbe es - 4 kilonal jarok.

Mellekhatas max annyi hogy almos sem vagyok 🙈Naponta nagyjabol 900 kaloriat viszek be - de fogalmam sincs hogy ez most jo e vagy sem :(


Neked is szép Napocskát 😉

802. Kriszta szi (válaszként erre: 798. - Frumilla)
2021. febr. 27. 14:49

Szio!

Sziasztok!

Megkérdezhetem hol tartasz és mennyi idő alatt?

Első hét szűk 2 kg.

Nem tudom ez jó-e.

Nem mondom,hogy egyáltalán nem vagyok éhes de a nap 90%-ban nem. Tegnap óta napi 2 szemet szedek.

Hál Isten eddig nagyobb mellékhatás nélkül.

Egyszer volt a vérnyomásom 170/100 bár az is egy nagyon rohanós délelőtt, csak már irtóra fájt a fejem azért néztem meg.

Most kell azzal szembesülnöm mennyiszer nyúltam úgy kajához,hogy nem is voltam éhes csak épp ettem mert miért ne.

Én kalóriát nem számolok, sajnos több 40-50kg-os fogyáson hízáson vagyok túl,már megtanultam mit egyek. Sajna fejből mennek a kalória tartalmai az ételeknek.

Ti,hogy álltok? Ki mióta szedi a gyógyszert?

Szép napot mindenkinek!🌞🌞🌞🌞

Kriszta

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook