Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2019. aug. 9. 11:22
Köszi Vanda, ez jó ötlet, így gazdagabb szendvicseket lehet készíteni, mint ha csak párizsit tennék rá.
621. Vanda75 (válaszként erre: 620. - Cicawicca)
2019. aug. 9. 10:40

Szia Cicawicca.))) Igen én is nagyon örülök a 99 kilónak:))) (de sztem van itt valaki aki 94-et írt korábban)

Kenyér szempontjából javaslom, ha jársz Auchanban a csomagolt kenyereknél, ahol a széndhirátcsökkentett van, kapható teljes kiőrlésű kis vékony hamburgerzsemle szerűség (négyzet alakú és 6 van 1 csomagban). mindösszesen a két szelet összecsukva 100 kcal!! Jól lehet vele hamburgert, csirkeburgert csinálni, vagy club szendvicset, jól meg lehet pakolni, és a gyrost is abba rakom.

2019. aug. 9. 07:43
Sziasztok! Tegnap voltam egy nagyon kedves barátnőm kiállítás-megnyitóján, ahol fornetti-szerű kis sütiket lehetett eszegetni. Ettem két sajtos pogácsát (először ettem a héten ilyen lisztes dolgot, most még ch-csökkentett kenyeret sem ettem), aztán megnéztem a Kalóriabázison. Azt írja, hogy 46 g darabja és összesen a kettő 178 kcal :O milyen kicsi pedig, azt gondolnám, hogy jóval kevesebb kalóriát tartalmaz... na mindegy, belefért a keretbe, csak azért írtam le, mert engem meglepett. Amellett, hogy kicsi, könnyű is, abszolút becsapós élelmiszer... ha 400 kcal-t számolok egy étkezésre, négy pici pogácsa egy étkezés. Inkább eszem ugyanilyen kalóriaértékben 4 szelet ch-csökkentett kenyeret 10 dkg sajtos füstlizerrel. Ha belegondolok, hogy régen mennyi ilyen pogácsát meg tudtam enni egyszerre... nem is csoda, hogy elhíztam :(
619. Maci00 (válaszként erre: 617. - Darena0825)
2019. aug. 8. 19:08

Szerintem a pingvin a legolcsóbb. 112 db 29 ezer forint.

A másikat nem tudom, biztos segítenek a patikában.

2019. aug. 8. 19:05
28 szemes változatról még nem hallottam, az enyém 112 szemes. Azt nem tudom hogy hol érdemes kiváltani, én az általam könnyen megközelíthető patikát választottam, mivel soha nincs, mindig meg kell rendelni, tehát vissza kell menni érte a gyógyszertárba.
2019. aug. 8. 18:59
Most néztem meg a receptemet, 28 szemes változatot írta fel a háziorvosom. Forgalmazzák ezt a kiszerelést? Melyik patikaban érdemes ill tudom kivaltani a tablettákat? Pingvin, Gyöngy stb? Előre is köszönöm a válaszokat!
616. darena0825 (válaszként erre: 611. - Vanda75)
2019. aug. 8. 11:55
Szia Vanda75! Köszönöm szépen, ez is hasznos válasz volt számomra! És természetesen gratulálok a sikeredhez! :)
2019. aug. 8. 07:43
ja, és október 7-én leszek 100 kg :) persze meg lehet próbálni túlszárnyalni a tervezetet :)
2019. aug. 8. 07:41
Megnéztem a Kalóriabázison, a tervezet szerint január 17-én leszek 85, valamikor március vége felé pedig 74. Jó, hogy lehet látni, hogy kb. milyen fogyásra lehet számítani :) főleg napra pontosan :)
2019. aug. 8. 07:37
Nahát Vanda, most nem kicsit irigykedem... ENNYIRE szeretnék már 100 alatt lenni!!! De ma reggel is 105,5 volt a legkevesebb amit mértem. Arra gondoltam, hogy azon a kg-on stagnálhat leginkább a súly, amelyiken több ideig álltunk túlsúlyosként. Emlékszem, anno viszonylag sokáig voltam 114 és 105 kg is, azért is emlékszem ezekre a számokra a mérlegről, és most fogyás közben is ezeken stagnálok. Ha 85, illetve 74 kg leszek, akkor fogom ezt alátámasztani vagy megcáfolni, mivel erre a két értékre emlékszem még, hogy több ideig volt a súlyom. Na de hol van az még :) :)
612. Maci00 (válaszként erre: 611. - Vanda75)
2019. aug. 8. 07:00
Vanda!!! Te vagy az első közöttünk aki 100 alatt van!!! Gratulálok 🙏 szuper érzés lehet!!
611. Vanda75 (válaszként erre: 600. - Darena0825)
2019. aug. 8. 06:43

Szia Darena! Autót vezetek minden nap, és szédelgek is (sajnos én még az adagemelésnél vagyok és minden adagemelésnél 2-3 napig szédelgek, vagy tovább)

Őszinte leszek, volt 2-3 alkalom mikor nagyon necces volt, már azon gondolkoztam hívom a páromat és megállok az út szélén.. De végül hazajutottam. 30 perc kb az út. 104,3 kgnál kezdtem ma reggel 98,9-et mértem:) úgyhogy remélem hamarosan véget ér a szédelgés és végre élvezhetem csak a mínusz kg-kat.

610. Vanda75 (válaszként erre: 609. - Cicawicca)
2019. aug. 8. 06:40
Cicawicca nekem is van jópár gyomorbypassos ismerősöm.. Borzalmasan, szerintem nagyon nagyon túlzás ahogyan lefogytak, 50-55 kg a korábban 130 kg-s nő, a fejük (majdnem mindnek) + 10 év. Ezért én nem is merném. Nekem jól áll 20 kg fogyás de 40 kg biztosan nem.
2019. aug. 8. 06:38

[link]


a cikk végén van erről szó. Azért említem meg ezt, hogy ha valaki gondolkozik ilyesmin, megfontolhassa. Jobb a Mysimba.

2019. aug. 8. 06:30
Van aki műtéttel fogy, sokat olvastam erről is, de talán mégis jobb, ha a Mysimbát szedem, bár egyik módszernek sem ismerjük még a hosszútávú hatásait... találtam egy 7 éves cikket az origón, ami arról szól, hogy külföldön, ahol már régebben csinálják ezeket a műtéteket, egy idő után azt figyelték meg, hogy megugrott az Alzheimer kór tüneteit mutató betegek száma. Kimutatták, hogy nagyon sok ezek közül gyomorműtött volt. Összefüggést kerestek és azt találták, hogy azzal, hogy az éhségérzetért felelős hormont eltávolítják, befolyásolják az agyban a talamusz nevű terület működését. Emiatt 10 éves kutatásba kezdtek, ami, mivel 7 éves a cikk, elvileg jelenleg is tart. Mondjuk nem nagyon merném ezt megosztani a bypassos fórumon...
2019. aug. 8. 06:19
Igen, Cinicica, igazad van, emiatt tényleg jobb lesz ha külön próbálom ki a teát és a rosttablettát. Később nem tudnám hogy melyik használt. Maci, köszönöm a bókot, de amúgy egyáltalán nem a precízségemről vagyok híres :) viszont igyekszem hogy véletlenül se jöjjön elő az a "most már úgyis mindegy" érzés, mint régen, amikor valamivel éppen megszegtem a diétás szabályokat. Most csak egy szabály van, hogy ne lépjem túl az 1200 kalóriát, de ha ritkán mégis, akkor is max. 1500 legyen. Ez tuti nem túl nehezen betartható, ha még nekem is sikerül :) persze a Mysimba rengeteget segít. Éhes vagyok esténként, van, hogy korog a gyomrom is, de míg korábban nem tudtam volna így elaludni, most egyáltalán nem zavaró és nagyon hamar elillan az éhség gondolata is. Csak azokat sajnálom, akik nem bírják szedni :(
606. cinicica2 (válaszként erre: 597. - Cicawicca)
2019. aug. 7. 21:36
Cicawicca szerintem külön próbáld így jobban fogod tudni mennyire válik be . Ha nem is minden nap de én is olvasom az oldalt és ha tudok szívesen segítek. Szerintem is jó hogy így együtt vagyunk és biztatjuk egymást !
605. Maci00 (válaszként erre: 604. - Darena0825)
2019. aug. 7. 21:01

Május 31-en kezdtem. Nehezen indult, sokszor megállt, de kitartok. Én pl.ha kocsiban utazok és hosszabb útra megyünk, nem szedem, mert hányingerem van tőle. Nem én vezetek. De kikeszulok tőle. De mindenki máshogy reagál rá.

Jaaa és nagyon fontos, én szoktam bunozni, nem vagyok olyan precíz mint cicawicca☺️ igaz lassabban mennek a kilók, de legalább kibírom. Régen már feladtam 2 hét után mert nem ehettem amit szerettem. De csak délben!! Este soha!!!😁

604. darena0825 (válaszként erre: 603. - Maci00)
2019. aug. 7. 20:04
Köszönöm, jó volt ezt olvasni. Mindenképpen hétvégén kezdem. Remélem hamar átlendülök a nehezebb részeken. Mióta szeded hogy ilyen sokat sikerült leadni?
603. Maci00 (válaszként erre: 602. - Darena0825)
2019. aug. 7. 18:59

Ne bizonytalanodj el, mert segít fogyni. Talán ez motivált. -13 kg nal vagyok. 😁

Én is fejfájos vagyok, nincs olyan nap hogy ne fájna... Ráadásul vérnyomáscsökkentőt is szedek...🥺 Eleinte nagyon nehezen ment, alig bírtam dolgozni, irodában dolgozok. Ilyenkor többször felálltam, kimentem megmondtam az arcom, rengeteg hideg vizet ittam... 2-3 óráig tartott ez a görcsös fejfájás. Aztán ahogy teltek a napok, egyre rövidebb ideig tartott. Mostanra meg már, jön a fejfájás na de le van sz@rva...

Motiválni fog téged is. De ajánlom hogy pénteken kezd, hogy beleessen a hétvége ha netán kidőlnel a 2.vagy a 3.napon☺️ ne izgulj. Nem lesz gond. Sok folyadék és kitartás!! Bármi gond van, ide mindig írhatsz, látod itt vagyunk!!😁

602. darena0825 (válaszként erre: 599. - Maci00)
2019. aug. 7. 16:38
húú, nem hangzik jól :( Ha "csak" 2-3 napig tartana a szédülés azt mondom vállalható, de hetekig.... Hogy tudtál ilyen állapotban pl dolgozni? Ráadásul alapból fejfájós is vagyok...ejjjj, nagyon elbizonytalanodtam....
2019. aug. 7. 16:33
Sziasztok! En egy ideje kűzdök a fogyókúrával, az utóbbi időben rengeteget híztam,csak a nyáron 7 kilót és nem jagyon megy diéta betartása. Leirnátok nagy vonalakban hogy segítene rz a tabletta és hogy kell szedni?
600. darena0825 (válaszként erre: 598. - Cicawicca)
2019. aug. 7. 16:28

Úgy terveztem a kezdést, hogy otthon legyek az első napokban, ha valami gond lenne. De arra irányult inkább a kérdésem hogy ha mondjuk a melóhelyemen veszem be reggel akkor délutánra elmúlik? (Valaki mintha írta volna itt korábban.) Mert ha igen akkor kiküszöbölhetném a vezetés probléma dolgot. Azért parázok ettől mert a betegtájékoztató nem csak első pár napos mellékhatásként tünteti fel a szédülést és nem tudok otthon lenni hetekig....

Van még itt a fórumon aki autót vezet és használja ezt a tablettát?

599. Maci00 (válaszként erre: 598. - Cicawicca)
2019. aug. 7. 16:27
Darena, nekem a 2. nap szörnyű volt. A szédülés nem forgó jellegű volt, hanem az a mintha vinné a fejem... típus volt. Görcsös fejfájás, hányinger, de szépen gyengültek 2-3 hét múlva el is múltak. Ájulás halistennek nem volt.
2019. aug. 7. 11:23
Darena, nem tudod úgy elkezdeni a szedést, hogy az első pár napon otthon legyél? Akkor már nagyjából látnád, hogy miként hat Rád a Mysimba. Ha lesz mellékhatás, valószínűbb, hogy már az elején tapasztalni fogod. Mondjuk az is igaz, hogy ha van is mellékhatás, a többiek szerint kb. pár hét múlva elmúlik. Én nem mernék úgy autót vezetni, ha szédülök, de ebbe nem akarok beleszólni, könnyen beszélek, mert nincs mellékhatásom és az autónkat sem én vezetem.
2019. aug. 7. 11:17
Kedves Cinderella és Cinicica, köszönöm mindkettőtöknek a segítőkész válaszokat! Ki fogom próbálni a mályvateát és a búzakorpa tablettát is. A szűzteát nem, azzal már volt tapasztalatom... nem akarok átesni a ló másik oldalára :) amúgy sosem volt gondom az ilyesmivel, így nem használtam semmilyen hashajtót vagy ilyen hatású készítményt, így jó, hogy írtatok ezekről. Szerencse, hogy csak 4 kcal egy tabletta, mivel ezt is bele kell számítani a napi keretbe. Azt hittem volna, hogy több kalória. Igen, jól írja az utasítás, valami ballasztanyag kell, az hiányzik. Ha szedem és a teát is iszom, az jó úgy szerintetek? Vagy egymás után próbáljam ki a kettőt? Annyira jó érzés, hogy itt vagytok mindnyájan ebben a topicban, nekem nagyon sokat segít, ha olvaslak Titeket :) Mindenkinek köszönöm, aki írogat ide, örülök hogy vagytok :) mindenkinek szép napot és sok mínusz kilót kívánok :)
2019. aug. 7. 08:52
Sziasztok! Tegnap jártam háziorvosnál, felírta a tablettát. Még nem kezdtem el a szedését, mert szeretnék pár kérdésemre választ kapni tapasztaltabbaktól. Olvasgattam a hozzászólásokat de van amire nem találtam választ. PL aki szédült, vezetett autót? Nekem autóval kell munkába járnom és emiatt aggódom. (Kb napi 40 percet kocsikázom) A szédülés mennyi ideig állt fenn? Egész nap vagy időszakos volt? Enyhül ez a tünetek ha eltelik pár nap a gyógyszer szedését követően? Volt aki emiatt elájult? Köszönöm ha válaszoltok! Sok sikert mindenkinek!
2019. aug. 7. 08:01

Sziasztok! Cicawica ha ilyen problémám van én szérekedésre a korpatablettát használom ,de tényleg csak akkor jó ha bőségesen iszol ,

étkezési korpatabletta (3x5 tbl max.étkezések előtt, fél-fél liter folyadékkal) segíthet.

Én a natúr búzakorpa tablettát használom a 120 szemes natur verzió 1400 ft a legdrágább patikában vagy gyógynövény boltban

Nekem a mályvatea és a szűztea kapszula gyomorfájást csinált de nem vagyunk egyformák én nem bírtam őket.

Bemásoltam a leírást



Búzakorpa natúr tabletta 150x leírása, használati útmutató

Kiszerelés 150x

Búzakorpa natúr tabletta 150x

A búzakorpa tabletta természetes segédeszköze lehet a fogyókúrának illetve a kiegyensúlyozott emésztés fenntartásának.


A búzakorpa tabletta élelmi rostokban gazdag étrend-kiegészítő készítmény. A búzakorpa zöme nem emészthető poliszacharidokból áll, amelyek élettanilag mégis igen fontosak, mert elősegítik a jó bélműködést, megfelelő folyadékbevitel mellett pedig csökkentik az éhségérzetet.


Alkalmazása: a búzakorpa tablettából naponta háromszor 2-3 tablettát ajánlott bőséges folyadékfogyasztás mellett étkezések előtt bevenni.


Búzakorpa tabletta szedése?


Az élelmiszeripar fejlődése maga után vonta a rostszegény, finomított élelmiszerek előállítását (pl. finom kiőrlésű liszt). A XX. század emberének napi étrendjében általában ezek az élelmiszerek dominálnak a napi szénhidrátszükséglet fedezése során. A hiányzó élelmi rostoknak pedig fontos szerepe lenne a kiegyensúlyozott bélműködés fenntartásában, hatásuk előnyös a szénhidrát- zsír anyagcserére is. A rostszegény táplálkozás gyakran egyik kiváltója a krónikus székrekedésnek. A lelassult bélmozgás emellett növeli a tápanyag- visszaszívódás lehetőségét, fokozza az elhízás veszélyét.


Tápérték 100 g termékben:


Nyersfehérje: 10,9 g,


Élelmi rost: 10,2 g,


Szénhidrát: 64,1 g,


Zsír: 4 g.


Energiatartalom tablettánként: 16,6 kJ (4 kcal).


Készült: búzakorpa, szacharóz, keményítő, csomósodásgátló (E572, E 552) felhasználásával.


Betegtájékozató Búzakorpa natúr tabletta 150x



Betegtájékoztató



BÚZAKORPA TABLETTA


NATUR


150 db



A búzakorpa tabletta élelmi rostokban gazdag táplálkozás kiegészítő


készítmény. Rendszeres alkalmazásával előnyösen egészíthető ki a


szervezet rostszükséglete, segíthető az emésztőrendszer kiegyensúlyozott


működése.


Fogyókúrás diétákban ballasztanyagként is alkalmazható, étkezés előtt


megfelelő folyadékbevitellel fogyasztva csökkenti az éhségérzetet.



Alkalmazása:


Naponta 3x2-3 tabletta elrágva, bőséges folyadékfogyasztás mellett


bevinni.



Készült:


Búzakorpa, szacharóz, keményítő,


Csomósodás gátló (E 572, E 552) felhasználásával.



Tápérték 100 g termékben:


Nyersfehérje: 10,9 g, szénhidrát: 64,1 g, élelmirost: 10,2 g,


zsír: 4,0 g



Energiatartalom tablettánként: 16,6 kJ (4,0 kcal)



Tárolás:


Száraz helyen, szobahőmérsékleten (15-25 °C).



A búzakorpa tabletta élelmi rostokban gazdag táplálkozás kiegészítő


készítmény. Rendszeres alkalmazásával előnyösen egészíthető ki a


szervezet rostszükséglete, segíthető az emésztőrendszer kiegyensúlyozott


működése.


Fogyókúrás diétákban ballasztanyagként is alkalmazható, étkezés előtt


megfelelő folyadékbevitellel fogyasztva csökkenti az éhségérzetet.



Alkalmazása:


Naponta 3x2-3 tabletta elrágva, bőséges folyadékfogyasztás mellett


bevinni.



Készült:


Búzakorpa, szacharóz, keményítő,


Csomósodás gátló (E 572, E 552) felhasználásával.



Tápérték 100 g termékben:


Nyersfehérje: 10,9 g, szénhidrát: 64,1 g, élelmirost: 10,2 g,


zsír: 4,0 g



Energiatartalom tablettánként: 16,6 kJ (4,0 kcal)



Tárolás:


Száraz helyen, szobahőmérsékleten (15-25 °C).

594. cinder ella (válaszként erre: 592. - Cicawicca)
2019. aug. 7. 07:09
még olvassatok utána, mert én csak alkalomszerűen használtam a mályvateát, és most olvasom, napi 1-2 csészét ajánl, (engem 1 csésze rendberakott, mikor nem mentem pár napig..:D ) de max 2-3 hétig lehet kúraszerűen használni, utána szünetet kell tartani!!! szóval ésszel.
593. cinder ella (válaszként erre: 592. - Cicawicca)
2019. aug. 7. 06:56

Ötlet: nekem ami hem gyógyszer és bevált: mályvatea!! csak óvatosan vele. Ez volt az a gyógynövénytea ami után már teljesen másként gondolkodom a természet patikájáról, mert brutál hatásos :D AMúgy bemásolom a szöveget amit most találtam róla hirtelen:

"A fodrosmályva (Malva Verticellata) természetes és kíméletes fogyasztószer. Hatóanyagai fokozzák az anyagcserét, megszünthetik a székrekedést, amely számos betegség okozója, és rengeteg energiát von el a szervezettől.

Méregtelenítő hatásához párosul még gyulladáscsökkentő és nyugtató hatása, amely segít leküzdeni a testsúlycsökkenés által okozott szorongást. Rendszeres fogyasztása segít az optimális testsúly elérésében."

A másik ötletem a szűztea kapszula. anno fogyózás céljából vettem, de a második napon nem tudtam leszállni a fajanszról... :D azóta csak hashajtásra használom.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook