Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. aug. 10. 15:39
Sziasztok dajnos nekem sem irjak fel a Myssinba gyogyszert,nem tudom hol probalkpzak meg? Vélemény. Köszi szépen valaszokat
771. Gecam
2020. aug. 10. 08:34
Sziasztok!! Beszéltem a háziorvosommal hogy írja fel nekem a Mysimbat...azt mondta hogy nincs az engedélyezettek listáján! Ez hogy lehet? Másnak lehet...?
770. Dawn2
2020. aug. 4. 19:21

Sziasztok!

Egy hete kezdtem el szedni a Mysimbát, azonban, most, hogy emelnem kellett 2 szemre tegnap, a második bevétele után össze-vissza ver a szivem. De csak a másodiknál. Az elsőnél (reggel) semmi mellékhatásom nincs. Másnak is volt ilyen? Elmúlik?

769. west2
2020. júl. 26. 23:28

Sziasztok!

Én most tartok a 3. hétnél egyenlőre 2-1 arányban szedem. Elég sűrűn zsibbad a bal kezem és ma elkezdett rángatózni az állkapcsom(15-20 perc alatt megszűnt),illetve néha magas a vérnyomásom.

Éhes nem vagyok naponta maximum 2x tudok enni,próbálok minél több folyadékot inni.

Nem tudom mennyit fogytam mert nem álltam mérlegre,augusztus 13.-án megyek kontrollra akkor kiderül mennyit is fogytam.

Az Én bőröm nem sárgult eddig.

Az endokrinulógusom azt mondta,hogy szeptembertől lesz valami injekció és térjünk át arra mert az hatásosabb. Ti hallottatok már erről az injekcióról?

2020. jún. 11. 20:14
Sziasztok! Egy hete kezdtem el szedni a Mysimbát, napi 1-et, egész nap nem vagyok éhes. Ma a férjem azt mondta, hogy sárgának látja a bőrömet az arcom egyes pontjain. Tapasztalt már valaki hasonlót? Van teendőm? Köszi a tanácsokat!
767. Csubi (válaszként erre: 766. - Kriza01)
2020. máj. 19. 10:03
Szép eredmény, én mozgás nélkül 6,6kg ot fogytam egy hónap alatt. 132kg voltam, szabad kérdeznem, hogy mennyi volt a kiinduló súlyod?
766. Kriza01
2020. máj. 15. 11:36
Én már most több mint 1 hónapja szedem, még mindig napi 2 szemet, nekem egyenlőre ez hatásos, nem kellett emelni az adagot még. Most 13 kg mínusznál tartok. Naponta 1200 kaloriat eszem, plusz 2 naponta erősítő es kardio edzést végzek kb 45 percet. Oda kell figyelni a fehérje bevitelre és vitaminok pótlására is, mert ha tartod az alacsony kaloratartalmu etrendet, nem tudsz megfelelő mennyiségű vitamint bevinni. Illetve a víz fogyasztás nagyon fontos, naponta kb 3 liter vizet érdemes meginni. (nem üdítőt, teát stb hanem tiszta csapvizet vagy mentes ásványvizet.) :)
765. Betyek (válaszként erre: 764. - Oroszilus)
2020. máj. 13. 20:59
Köszönöm szépen a valaszt! ☺️
764. Oroszilus (válaszként erre: 762. - Betyek)
2020. máj. 13. 09:29
Szia! Csak egy jó tanács.. ne nézegetsd mérleget mindennap, mert átver 😋 egy héten 1x, mindig ugyanabban az időpontban, ruha nélkül.. nekem ez a csütörtök reggel volt,mert csütörtökön kezdtem el szedni a bogyót..akkor fogsz látni tényleges változást,de szerintem ez is egyén függő. A napi mérlegelés +-1-2 kilót is csalhat, a víz vagy egyéb tényezők miatt. Nekem eleinte 1 kg volt a minusz hetente..
763. Betyek (válaszként erre: 762. - Betyek)
2020. máj. 13. 07:39
Lefogytak akart lenni!!!
762. Betyek
2020. máj. 13. 07:38
Sziasztok! Örülök, h még mindig vannak itt emberek és esetleg tud nekem valaki segíteni. Ma lesz a hatodik napja, hogy elkezdtem. Szerencsére eddig mellékhatások nélkül. Diétázom , alig van etvagyam , de még is úgy vettem észre , hogy egy kilóval több vagyok. Mikortól lehet észrevenni a változást? Mivel olvasom, hogy sok ember egy hónap alatt 8-9 kilot is elfogytak ..
761. Oroszilus (válaszként erre: 760. - Brigitta198910)
2020. máj. 8. 11:04
Nekem semmi mellékhatása nem volt.
2020. máj. 7. 18:11
Sziasztok!:) Remélem olvassátok még néhányan, akik szeditek a mysimbát. Én néhány nap híjján 1 hónapja szedem, nekem nagyon hatékonyan csillapítja az étvágyam, viszont a mellékhatások nem akarnak múlni, pedig még mindig csak a 2x1et szedem. Ezalatt a majdnem 1 hónap alatt 9 kiló ment, nagyon örülök neki, hogy végre esélyem van arra, hogy lefogyhassak. Nem szeretném abbahagyni a 0-24 fejfájás és folyamatos émelygés ellenére sem, de el fog múlni ez valaha?:DNektek mennyi idő alatt múltak el a mellékhatások? Előre is köszi a válaszokat!
2020. máj. 5. 03:50

Sziasztok! Én nem tudom, hogy most mit csináljak.. tanácsot szeretnék jérni valakitől, aki már járt így.. :

Október óta szedem a Mysimbát. Az elején úgy február végéig minden szép és jó volt, tökéletesen olvadtak le a kilók.89-ről lement 81-re. Azóta viszont megállt 😢, sőt, nem csak megállt, hanem 3 kilót már vissza is szedtem. Nem változtattam az étkezésemen, viszont már nem érzem a hatását. Mi lehet a gond?

2020. ápr. 28. 19:33
Sziasztok! Van itt még vki? Érdekelne, hogy akik végig csinálták a kúrát mi lett a végeredmény. Én csütörtökön kezdem.
757. Kriza01
2020. ápr. 25. 23:41
Az első héten napi 1 szemet szedtem reggelente. Mostmár lassan 2 hete napi kettőt, reggel es este. Nekem napközben abszolút nincs étvágyam, nem kívánok semmit, simán tudom tartani a dietát mellette. Napi 1400 kaloria. Este általában már éhes vagyok, de mivel napközben keveset eszek este belefer pár falat. Mellékhatás nekem szerencsére nincs, a vérnyomásom tökéletes, néha még alacsony is. Most tartok - 7 kgnál kb 2 hét alatt. Mellette sportolok, illetve szedek D vitamint, cinket, szelént, E vitamint, magneziumot.
2020. ápr. 25. 21:08
Igen, írjad
755. Kriza01
2020. ápr. 25. 20:51

Sziasztok!

Másfél hete szedem a Mysimbát. Ha érdekelnek a tapasztalatok, szívesen megosztom veletek! 😊

754. Csubi
2020. ápr. 19. 12:10
Sziasztok, kinek mikor volt érezhető valami hatás? Ötödik napja szedem. Kb mire számítsak?
753. askold (válaszként erre: 751. - BNóri89)
2020. febr. 18. 15:50
Privátban írtam,ha itt jár olvassa el a bejövő postáját.
752. Juci56
2020. febr. 18. 13:59
Sziasztok ! 56. évembe vagyok, egy hete szedem a Mysimbát. Úgy látszik nálam be fog válni :), ma reggel ráálltam a mérlegre -3 kg. Próbálok napi 1400 kcal-t enni + sok folyadék. Az első napokban nem volt semmi említésre méltó tünetem, viszont 3 napja "kótyagos" a fejem, úgy érzem mintha víz alatt lennék. Egyébként magas vérnyomásra és szívritmus zavarra szedek gyógyszert naponta + vízhajtót mellé. Nem is merem 1 hét után így emelni az adagot nehogy baj legyen ! Szerintetek ??? Volt másnak is hasonló tünete ?
2020. febr. 16. 15:27
Sziasztok! Helyzetjelentés, ami egyben sajnos búcsú is...egy hónapja szedem a gyógyszert, de a mellékhatásai miatt leteszem. A vérnyomásomat az egekig tolta, 180 alatt alig mérek....állandósult nyomás szerű fejfájás (szó szerint 0-24, szüntelenül, a fájdalomcsillapító halottnak a csók...), gyakran érzem úgy, hogy a következő pillanatban elájulok, sokszor megszédülök. A brutális eleinte jelentkező hangulatingadozás ugyan elmúlt, helyette a többi felerősödött. Győzködtem magam, hogy próbáljak még kitartani, hátha jobb lesz...de úgy érzem, nekem ez nem ér annyit, hogy állandósultan szarul legyek...csak remélhetem, hogy a vérnyomásom hamar visszaáll normális szintre...azt sem érzem, hogy különösebben hatott volna egyébiránt...ráadásul mivel 2-es cukros vagyok inzulinnal, meg van szabva a napi ch mennyiség, egyenletes elosztásban, tehát ha ki is váltaná a gyógyszer, hogy napi 1x akarjak enni, vagy ilyesmi, nem kivitelezhető....Nektek nagyon sok sikert kívánok a kúrátokhoz!
750. askold
2020. febr. 14. 11:56
Eponima nevű kollégát kérem olvassa el a privát levelezésének bejövő postáját!
2020. jan. 17. 19:10
Előre is bocsi, de én az a rákattanós típus vagyok, tutira sokszor írok majd, bár az újak talán szívesen látják később. Első nap: közepes fejfájás, második nap, vagyis ma: ugyanúgy fejfájás, plusz rossz hangulat egész nap, de az a fajta, aminél ok nélkül egyszercsak sírni kezd az ember...na, itt jött a csavar a berögzült érzelmi evéses reakcióval...szokás szerint rám tört, de képes voltam elnyomni, és meglepően hamar el is múlt a sürgető vigaszevős kényszer, pedig általában nem hagy nyugodni, ott motoszkál míg meg nem kapja amit akar...nem tudom, hogy ez a gyógyszer hatása-e, két nap után talán gyors lenne, de mindenesetre ez egy kis pozitívum volt ma.
748. Oroszilus (válaszként erre: 746. - BNóri89)
2020. jan. 17. 05:58
Ja, és a ciklusomnak semmi baja tőle :) ;)
747. Oroszilus (válaszként erre: 746. - BNóri89)
2020. jan. 17. 05:58
Én biztos vagyok benne, hogy segíteni fog.. én októberben kezdtem 89 kg-mal, jelenleg 82kg vagyok.. és nagyon boldog, hogy végre valami hatásos.. mellékhatást én nem igazán éreztem szerencsére, de étvágyam az egyenlő a nullával.. mikor beálltam a napi 4 szemre, akkor 2-3 hétig stagnált, de aztán újra beindult, és folyamatosan megy lefelé.. nekem még -10kg a célig.. hetente mérem magam, és kb -1 kg hetente.. sok sikert kívánok neked is! :)
2020. jan. 16. 11:08
Ja, azt hiszem lényeges...durván érzelni és stressz evő vagyok, mindig mindenre a finom íz ésa hozzá tartozó kellemes érzés volt a megoldás... ezért vállaltam ezt a rettenetesen borsos árú gyógyszert, mert ez az agyban hat, teljesen át kell formálnom a 'viszonyomat' azétkezéssel, remélem ez hatékony segítség lesz...
2020. jan. 16. 11:04
Sziasztok! Nagyon örülök, hogy még aktív a fórum, végigolvastam elejétől a végéig az elmúlt hetekben, ma vettem be az első szem Mysimbát. 30 éves vagyok, nagyon túlsúlyos, jelenleg 157 kg, pár éve 170 körül volt a csúcs, ekkor jártam a Pados doktor-féle egyhetes klinikai kúrán, ami 6 kg minuszt eredményezett, persze kórházi körülmények között nem nagy mutatvány ekkora súlyból...két számjegyű utoljára hetedikesként voltam kb...ezerféle diétát, gyógyszert kipróbáltam, ahogy bizonyára ti is sokan, hosszútávon sikertelenül. Cukorbeteg lettem pár éve, eddig gyógyszeres, egy hete inzulinos. A diabetológusom ajánlotta és írta fel a Mysimbát. Lelkesen vágok bele, idénre beírtuk a férjemmel éves fő célnak, hogy összejöjjön a baba, ennek a súlyomon és cukromon kívül szerencsére úgy néz ki, nincs akadálya. Az inzulinra állítás rákényszerített az életvitelem változtatására egyébként is, nagyon igyekszem tartani a 160g-os ch diétát, le is ment egy hét alatt 2 kg, igaz nekem ennyi simán szokott ingadozni, plusz ahogy mondják, az első kb 5 kg csak víz. Nekiláttam itthon mozogni, torna kis súlyzókkal +séta. Egyelőre szuper izgatott és elszánt vagyok, bár a mellékhatásoktól eléggé tartok. Arról kérdeznélek benneteket, volt-e akinek bezavart a ciklusába a gyógyszer?
744. Oroszilus (válaszként erre: 743. - Idoka)
2020. jan. 4. 04:29
Nekem endokrinológus írta fel, de csak akkor írják ha a BMI 33 feletti.. nem tudom neked mennyi.. ha az felett van akkor nyugodtan kérj időpontot endokrinológiára, vagy esetleg elmehetsz magán orvoshoz is, és felírják.
743. Idoka
2020. jan. 3. 16:17

Oroszilus, köszi a tippet!


Horvev sajnos igen, nekem nem sikerült egyelőre felíratni, 2 orvosnál is próbálkoztam pedig :(


A kövérségen kívül pedig semmi bajom, mégse.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook