Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


112. nafanna (válaszként erre: 105. - Fasor6)
2018. jún. 2. 01:02
Menni fog, csak akarni kell! :)
111. nafanna
2018. jún. 2. 01:01
Ha valakit esetleg érdekel, elkezdtem egy blogot írni szinte napról napra. a blog címe: a remény neve mysimba. két hete kezdtem el szedni, és 2,9 kg-nál tartok.
2018. máj. 23. 13:00

Sziasztok, a kúra végéhez értem. 15 kg mínusszal zárok, amivel teljesen elégedett vagyok. (egy évig szedtem). A gyógyszerről való leszokás is fokozatosan történik. Majd 2-3 hónap múlva írok, hogy milyen változásokat tapasztalok. Azt gondolom továbbra is, hogy elengedhetetlen a mozgás, és a kalória bevitel csökkentése / vagyis normális szinten való tartása, ahhoz, hogy megőrizzük a "formánkat". De ez a gyógyszer nagyon sokat segített. Ahogyan a dokim mondta, fejben dől el minden. Kihívás lesz ellenállni gyógyszer nélkül a kajának....na majd kiderül.H avalakinek a leszokással kapcsolatban van tapasztalata, azt azért szívesen elolvasnám.

Üdv. mindenkinek!

109. fb2017
2018. máj. 23. 11:24
sziasztok, van e itt köztetek olyan aki keveset eszik, ch-t nagyon minimálisan és mégis nagyon nehezen fogy? a misymbát jövőhéten fogom elkezdeni, kiváncsi vagyok így is hatása lesz e?
108. fasor6 (válaszként erre: 103. - Vikike1992)
2018. máj. 11. 20:27
Koffeinfuggo vagyok- naponta kb 3 kavet iszom mysimba mellett, rendszeresen szedek fajdalomcsillapitokat is (nem minden nap). Semmifele kolcsonhatst nem tapasztaltam. A masik ket tipusu gyogyszerrol nincs tapasztalatom.
107. fasor6 (válaszként erre: 96. - Totek63)
2018. máj. 11. 20:25
szerintem addig ne emeld az adagot, amig elveszi az etvagyad- hiszen csak ez a cel. Nem is beszelve az anyagi szempontokrol. En egyaltalan nem eszem szenhidratot, hanem sovany husokat, huseteleket, parolt es nyers zoldsegeket, natur joghurtot, tejeskavet, napi 3 adag gyumolcsot eszem.Idonket ha nagyon meleg van, egy-egy fagyit is bedobok.
106. fasor6 (válaszként erre: 102. - Miuci1999)
2018. máj. 11. 20:20
Reggelente egy szemmel kezdtem, ahogy a hasznalati utasitas irta. vagy 10 napig nem emeltem az adagot, mrt teljesen elvette az etvagyamat es a szenhidrat iranti vagyat. ezutan reggelente 2 szemet ettem vagy 4 honapig amikor ismet ugy alakult, hogy nem vette el az etvagyam. akkor regelente harom szemet kezdtem enni, de este nem veszek be egyaltalan. Most elegge elszomorodtam, mert nagyon lelassult a fogyas, csak 1 kilot fogytam az elozo bejegyzesem ota. Igaz, hogy tobbet eszem mint korabban es tovabbra is alig mozgok.
105. fasor6 (válaszként erre: 94. - Ikres_anyu)
2018. máj. 11. 20:14
szeretnek 89 kg lenni, 113-rol indultam. de minimum 20 kg fogyast mindenkeppen jo lenne.
104. Hullo
2018. máj. 5. 09:42
Na ez jo kérdés erre én is kìváncsi vagyok
2018. máj. 2. 13:34
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Mysimba mellett nyugodtan iható-e koffein, szedhető-e fájdalomcsillapító, hányingercsillapító és fogamzásgátló?
102. Miuci1999 (válaszként erre: 93. - Fasor6)
2018. ápr. 20. 12:55
Szia! Nekem sem veszi el az étvágyam kellően de nem mertem egyszerre hármat bevenni . Akkor te reggel hármat és este egyet veszel be? Leírnád a tapasztalatod erről a módszerről?
2018. ápr. 20. 12:49
Valaki leirná nekem hogy a gyógyszer mellett mikor mit és mennyit eszik akinek sikerült jelentős súlycsökkenést elérni. Nagyon megköszönném :)
100. Miuci1999 (válaszként erre: 99. - Totek63)
2018. ápr. 20. 12:47

Szia! Első hét : 1 tabletta reggel.

Második hét: egy reggel , egy este.

Harmadik hét: kettő reggel , egy este.

Negyedik hét: kettő reggel kettő este. Nekem a pszichiáter így tanácsolta , bár nekem nem nagyon veszi el az étvágyam ezért nagyon oda kell figyelnem mit eszek..

99. totek63 (válaszként erre: 92. - Miuci1999)
2018. ápr. 18. 20:02
Szerinted 2 hét után én is emeljem fel az adagot és mikor vegyem be?
98. totek63 (válaszként erre: 97. - Ikres_anyu)
2018. ápr. 18. 15:39
Köszönöm a segitséget!
2018. ápr. 18. 09:12

Ahogyan a többiek is írták már előttem, ez sem csodaszer, elengedhetetlen mellé diétázni. Abban segít hogy az étvágyat csökkenti. Tudni kellene a magasságod és a súlyod, a kalóriaszükségleted alá kellene mennie a bevitelnek. A rendszeres mozgás elengedhetetlen, túlsúlyodtól függ hogy mit.

Egy szó mint száz, használnod kellene a kalóriabázist, hogy lásd, mennyi kalóriát eszel egy nap. Én még pluszban a szénhidrátok csökkentését is javaslom, mert ha nem kap utánpótlást a szervezet (zsír formájában elraktározódó szénhidrátokból) akkor a saját zsírraktáraidból kell majd felhasználjon.

Remélem tudtam segíteni, habár nem én, hanem a férjem szedte, de ő a mellékhatások miatt abbahagyta.

2018. ápr. 17. 19:24
Sziasztok!!! Tanácsot szeretnék kérni tőletek! Mysimbát kettő hete kezdtem szedni reggel 1 szemet . Szerintetek emeljek az adagon? Ti mennyit esztek és mit ? Ezt szeretném kérdezni .Köszönöm a válaszokat!
95. askold
2018. ápr. 16. 20:23
Öt és fél hónapja szedem,19kg lement.A mellékhatások miatt nem mentem 3 db. fölé.Hamarosan elfogy a harmadik adag és abbahagyom,kb 20 kg-nál.Fizikailag sokkal jobban érzem magam,fokozatosan cserélem a ruhatáram.Remélem,hogy sikerúl stabilizálni az új súlyom.20 évvel ezelőtt voltam ennyi!A testtömeg indexem bement a sárga zónába!Mindenkinek sikert és kitartást!
94. ikres_anyu (válaszként erre: 93. - Fasor6)
2018. ápr. 15. 22:05
11 kg mínusz szép eredmény, gratula. Mi a cél, testsúlyban, vagy mínuszban?
93. fasor6
2018. ápr. 15. 13:03
Szervusztok. Gondoltam irok egy kis helyzetjelentest. 4 honap, 11 kilo minusz. Mellekhatas nincs, Viszont ezen a heten fel kellett emelnem a reggeli 2 szemet 3 szemre, mert egyszer csak mar nem mulasztotta el az etvagyamt es a szenhidrat iranti vagyat. Udv mindenkinek.
2018. márc. 29. 20:15
Sziasztok! Második hete szedem a Mysimbat , a második hét végéig semmit nem vettem észre. Az étvágyam nem csökkentette, mellékhatás sem jelentkezett. Most tartok napi 3 tablettánál úgy érzem az éhségérzet jelentősen csökken, talán elkezd hatni! Hölgyeim ne keseredjünk el ha nem használ egyből, nem vagyunk egyformák! :) kitartás mindenkinek!
2018. márc. 21. 08:14
Sziasztok kB három hete szedem a mysimba, de sajnos fogyasról nem tudok beszámolni, elveszi az étvágyat és tartom a diétát is, plusz napi 6-7km, séta és nem mozdul el a mérleg, teljesen elvagyok keseredve (((, melékhatas az viszont van, álmatlanság, szapora szív verés magas a pulzusom, ((szedem még egy két hétig aztán abba hagyom ha nem lesz változás, drága próbálkozás volt, és úgy tűnik nem érte meg,, legalábbis nekem nem.
90. Esli
2018. márc. 20. 04:39
Sziasztok!Én is elkezdtem szedni a mysimbát,kb. egy hétig ment a dolog. Valoban elveszi az etvagyamat, de abba kellett hagynom, nálam melléktünet jelentkezett a nem alvás, kb három oranként felébredtem. Én sajnálom hogy megvettem. Mindenkinek sok sikert kívánok :-)
89. askold
2018. márc. 6. 10:13

Sziasztok!

Én már tőbb,mint 4 hónapja szedem,napi 3 tablettát.Jelenleg 16 kg-nál tartok,az utóbbi időben lelassult a fogyás kb, 10nap alatt megy le 1 kg,Napi 1,5-2 óra séta és 1200kcal körüli kalória bevitel.Éhségérzet minimális.Ebben a tempóban még 2-3 hónapig fogom folytatni.Ha melegebb lesz el kezdek úszni.

88. fasor6
2018. márc. 5. 07:17
Sziasztok! Egy kis helyzetjelentes-2,5 honap, -8 kilo. A hatodik kilo utan lelassult a fogyas, igaz, hogy nem mozgok tul sokat, elsosorban az idojaras miatt. Az 1200 kcal-os dietat pedig tartom. Tovabbra is csak 2 szemet szedek reggel, mert ez is elveszi az etvagyamat es a szenhidrat iranti vagyamat.
87. fasor6
2018. márc. 5. 07:13

Bocsanat, de nem jartam erre tobb , mint ket hete.

A korzeti orvos irta fel, aki korzeti szakorvos.

86. moncsika1978 (válaszként erre: 61. - Fasor6)
2018. febr. 13. 12:46
szia megkérdezhetem milyen orvos írta fel neked?
85. poszmete (válaszként erre: 84. - T.Adri)
2018. febr. 8. 12:39
Szia. Endokrinológus is felírhatja.
84. T.Adri
2018. febr. 7. 22:10
Sziasztok! Ki szeretném próbálni a MySimbát. Nekem a háziorvos azt mondta, hogy nem tudja felírni, pedig ő ajánlotta. Elkezdte, hogy felírja, de nem engedte neki a rendszer. Kinek hogy sikerült hozzájutni a recepthez? Kérlek segítsetek! Amúgy is drága a gyógyszer, nem akarok még orvostól orvosra járni, hogy ott is fizessek, de ha nem lesz más lehetőség, akkor nem lesz más választásom.
83. Xena85
2018. febr. 1. 20:10
Sziasztok! Három hete szedem a mysimbat, eddig 3 kilót fogytam, de kőkemény 1200 kcl diétát tartok. Az éhséget élvezi, de sokszor érzem szédüles formájában, hogy azért kell enni. Sajnos nálam székrekedést okoz, kicsit feszültebb vagyok tőle, de azért nem elviselhetetlen. Ami biztos, hogy ez sem tesz önmagában csodát, kőkeményen bele kell állni, hogy jót és jól együnk, és akkor működik. Hajra mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook