Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2019. jan. 4. 13:24
Sziasztok! Tudtok olyan endokrinológust, aki felírja a Mysimbát? Az én dokim azt mondta, hogy 30-as BMI felett lehet csak, most én 27-nél tartok, nem értem, miért kell megvárni a 30-at úgy, hogy már évtizedek óta küzdök elhízással. A kislányom születése után plusz 25 kiló volt rajtam, akkor külföldi receptre kaptam éhségcsökkentő gyógyszert, azzal sikerült lefogynom. Nyáron heti 3x5 km-t futottam, heti 2x jógáztam, de a gerincsérvem, az izületi gyulladásom, és az ezek miatti fájdalom miatt most nem tudok se futni, se jógázni, egyedül gyógytornára járok, a gyógyszert se szedem, így jól feljöttek a kilók. Szóval keresnék egy orvost, aki hajlandó felírni a gyógyszert. (És tudom, hogy kevesebbet kellene enni, meg akaraterő meg mindenféle, de a sors ilyen alkattal áldott meg, egyedül nevelek két gyereket, egyedül tartom el őket, ez éppen elég stressz, így se akaraterőm, se úgy általában erőm nincs semmihez, jól jönne egy kis segítség.) Köszönöm a segítséget! Mindannyiótoknak egészséget, boldogságot, szép alakot kívánok 2019-re! :)
261. bell01
2019. jan. 4. 07:47

Lulu1953

Én számolom a kalóriákat, de az édesség az nagyon nagy csábítás. Cukor nélküli kekszet vettem, joghurtos töltéssel, és abból 2 szelet a maximum.A gyógyszer mellett is számoltam, de már néha fejből is tudom miből, mennyit lehet enni.

260. Pezvaaz
2019. jan. 2. 18:57

Sziasztok Lányok!


Most telt le az egy hónap! 7 kilo minusszal a hatam mogott, az elejen rosszul letek gyotortek de mara semmi bajom a gyogyszertol csak etkezes kozben veszem be. 2x2 szedek. Remelem meg tovabb sikerul fogynom, mindenkinek kitartast!!!!

259. Lulu1953 (válaszként erre: 258. - Bell01)
2019. jan. 2. 12:55
Nem számolom most a kalóriákat. Hálistennek a mérleg még nem mutat többet. Ráállítottam az agyamat,hogy fújjj az édesség, meg a nehéz ételek. Keveset eszem és megpóbálok sétálni sokat.
258. bell01
2019. jan. 1. 09:35

Lulu1953

Most mit csinálsz ha nem szeded. Én sem akarom szedni, ma már nem is vettem be.Próbálkozom az 1200 kal.-val. Nem tudom mennyire lesz sikeres?

257. bell01
2019. jan. 1. 09:22
Van aki csak az 1200kal fogy? És mennyit sikerül?
256. Lulu1953 (válaszként erre: 252. - Bell01)
2018. dec. 30. 15:55
Sajnos nekem is ezt okozta, ihattam bármilyen teát, szűztea kapszula még hatott eleinte, de a végén már csak a Dulcolax hashajtó kúp hatott.
255. bell01
2018. dec. 29. 09:37
Az nagy gond ha én szétvágom a tablattát?
254. Pezvaaz (válaszként erre: 252. - Bell01)
2018. dec. 28. 20:43
Szia! En szuztea kapszulat, es szuperjo!
2018. dec. 27. 18:18
Sziasztok Lányok! Szeditek még a Mysimbát, mik a tapasztalatok? Én augusztustól 7 kilóval vagyok kevesebb, és 14cm-rel lettem kevesebb derékba.De heti szinten 2-3x kicsit tornázom itthon!
252. bell01
2018. dec. 17. 15:07

Mit szedtek a székrekedés ellen, vagy van-e valamilyen praktika rá.

Köszi!

251. Pezvaaz
2018. dec. 2. 18:53

Sziasztok!


Negy napja kezdtem a mysimbat. Nekem endorinologus irta fel PM miatt. Negy nappal ezelott 108,5 kilo voltam, a mai sulyom 106.

A mellekhatasokat olvasva nagyon megijedtem es feltem elkezdeni de nalam “csak” egy kis szedulis jelenetkezett ami delutanra el is mulik! Egy nagyon kis adag etel utan rettenetesen tele erzem magam ami nagyon furcsa mert elotte egesz nap tudtam volna enni minden mennyisegben :D

Ezen a heten tartom a reggeli 1 szemet, aztan kovetkezik az emeles ahogy elo irta a doktorno . En 32 ezer forintert vasaroltam a gyogyszert.


Minden fogyokurazonak sok sok sikert kivanok! Nagyon jo olvasni a sok tapasztalatot :)

250. 62z
2018. nov. 25. 20:48
2 hónap, 5kg. Sokszor álmodom (de nem kellemetlen, v. rémálmok), az étvágyam nagyon csökkent - ha mégis a "régi" mennyiséget eszem, utána kellemetlenül érzem magam (diszkomfort). Időnként kiszárad a szám, hangulatom kissé alacsonayabb szinten áll...
249. janusx
2018. nov. 23. 13:25

Már 9 hónapnál tartok, az utolsó hónapban már 'csak' 2 kg ment le - összességében 126 -> 82 kg.

Olvasom, hogy 160 grammos diéta. Nem értem, ez bizonyos betegségek ellen van, semmi köze a fogyáshoz. Fogyni CSAK kalóriadeficittel lehet. A tuti az, ha napi 1200 kCal a bevitel. Mozgással nagyon kevés kCal ég, de hasznos, mert erősít is.

Az első hónapban nekem is fura volt a szer hatása, de nem volt problémás - mintha kő lett volna a gyomromban, kis szédülés, gyengeség. Legnehezebb (az elhatározáson túl) a melletted levők kínálása ellenére is keveset enni. Bár nem vagyok éhes, de nekem kell abbahagyni az evést, ha elértem a kcal-t.

Ilyen kevés bevitel esetén figyelni kell a változatos (egészséges) ételekre vagy multivitaminnal segíteni a szervezetet. Az izmok megvédésére sok hús kell és mozgás.

Most kezdem már egyre jobban érezni magam minden szinten.

Az otthoniak gyakran szapolnak/szapultak amiatt, hogy én bizony szalonnás hagymás tojásrántottát, birkapörköltet, cserkészkolbászt eszem. Azonban nagyon kevés kenyeret, köretet és sok zöldséget köretként, sok gyümölcsöt, almát desszertnek.

Igen, a szorulás előjön, mert ugyanakkora belem maradt negyedannyi kajával, tehát 4x annyi idő után feszít ugyanúgy, addigra meg beszárad, akár dugó is lehet. Hajtó kaja vagy dulcolax kell, én kúpot használok 2 naponta.

248. Svarci
2018. okt. 17. 19:23
Én juni 19 n kezdtem el szedni 9 kgnál tartok.Igaz,elég összevissza szedtem,a reggeli kettő mindig meg volt,de volt hogy délután elfelejtettem beszedni.Elég trehány gyógyszerszedö vagyok.most leállok asszem 2-3 hónapot aztán majd újévben folytatom.Kíváncsi vagyok hogy sikerül e gyógyszer nélkül fogynom.Napi 3x eszem,ha nagyon éhes vagyok,akkor egy fél protein szeletet eszek.Én nemigazán evés közben vettem be,mert a melóhelyen reggelizek,a gyógyszert meg előtte veszem be még itthon.A kalóriabázis appon 1300 ch diétát állítottam be,amit többé kevésbé sikerül is tartanom.
247. Habzsidőzsi (válaszként erre: 1. - Kíwa)
2018. okt. 17. 15:35
Én is elkezdtem 1x1 szedem még kb két hete kevesebb az étvágyam vannak mellékhatások szédülés hányinger bár az már elmúlt még aludni is tudok bár sokan írták, hogy nem tudnak aludni tőle. Félve emelek az adagon, hogy megint jönnek a mellékhatások kg-ban nem sok ment de centiben érzem! :)
2018. okt. 15. 17:55
Én csak egyik napról a másikra nem szedtem már.. A hányinger elmúlt. Napi 4 szemig meg sem bírtam emelni. Emeltem 3-ig, rosszul voltam.. Visszacsökkentettem 2-re, még mindig, aztán abbahagytam..
245. Lulu1953 (válaszként erre: 245. - Feketeribizli2)
2018. okt. 15. 07:21
Nekem is 1 hónap után indult be a fogyás 10 kg volt a cél. Már a felénél tartok, de nálam is folyamatos volt a hányinger. Igaz 66 éves vagyok, de mostanában jönnek elő idegrendszeri tünetek amik már zavarnak. Így abba akarom hagyni.Rögtön le tudtál vele állni, vagy folyamatosan, ahogy hozzá szoktatnak?
2018. okt. 14. 17:47
3. hónapja szedem a tablettát. -5 kg nál tartok. Sajnos az esti adagot vissza kellett vennem, mert 4-5 napig nem volt székletem, pedig iszom és rostosat is eszek. Mellékhatásként is írják a székrekedést, de így is muszáj Dulcolaxot szednem.Nálatok is van hasonló probléma?
2018. okt. 12. 16:06
Sziasztok, en a harmadik hetet taposom. Napi 2x2 szedek es 1-2 cm kivételével nem történik semmi. 160 grammos dietat tartok de van mikor nem eszek annyit mert nem bírok. Én rontok el valamit, vagy ez ebben az esetben normalis?
2018. okt. 10. 16:24
Mindig étkezés közben kell bevennia gyógyszert :)
241. nafanna
2018. okt. 7. 13:39

Sziasztok!

Sajnos nekem abba kellett hagyni,mert nem csökkentette már az étvágyamat, és a kontroll vizsgálaton kiderült, hogy megterhelte a májamat. Pár hónapot ki hagyok, majd aztán újra megpróbálom. -7 kiló lett a teljesítményem, ami nekem így is nagy dolog.

Érdekesség képen leírom, hogy voltam közben nyaralni egy hétig, és le-le csúszott 1-2 palacsinta, és fél kiló jött fel amit már le is adtam.

A háziorvosom azt tanácsolta, hogy a szénhidrát bevitelre figyeljek, mert az fontosabb a mozgásnál is, a mozgás is kell, de az előző fontosabb.

240. janusx (válaszként erre: 230. - Janusx)
2018. okt. 3. 14:13

Ma már -42kg-on vagyok. 8 hónap után (126->84/163 cm). Még fogynom kell normál BMI-hez.

Ruhatárigazítás kellett. A bőröm kissé kezd ráncosodni.

Sajnos későn kezdtem erősíteni - úgy bő hónapja - így gyakran fáj a gyenge hátam, nyakam. És izomból is sok ment el - több fehérjét kell enni és edzeni.

És a legfontosabb az 1200 kcal/napot tartani.

239. Svarci (válaszként erre: 236. - Ninettaa)
2018. szept. 20. 18:19
Első héten már az is nagy dolog hogy csillapítja az éhséget.Ez sem csodaszer,ha nem mozogsz mellette,és nem figyeled a kaja összetételét,akkor nem fogsz fogyni ettől sem.Ez nem fogyasztó tabletta ,hanem az éhségérzetet csökkentik
238. Svarci (válaszként erre: 237. - Dzsudit85)
2018. szept. 20. 18:17
Sajnálom :( Bár az is igaz hogy drágán vetted.Én 30ezerért veszem
237. dzsudit85 (válaszként erre: 235. - Svarci)
2018. szept. 19. 12:16
Köszönöm az infót! Sajnos nagyon úgy fest, hogy nem tudom szedni. Péntek-szombat 1-1 szemet bevettem, vasárnap már csak felet. Iszonyatosan rosszul vagyok tőle. Egész nap hányinger, forog velem a világ és ájulásérzésem van. Ennyi idő alatt én étvágycsökkentést sem tapasztaltam. Ráadásul még mára sem múlt el teljesen a rosszullét, pedig 3. napja, hogy egyet sem vettem be. Elkeserít azért, hogy kiadtam 38 ezer forintot 2 és fél szem gyógyszerért. :((((((
2018. szept. 19. 09:23
Kinek mikor indult be a fogyás? Én ma vagyok 8. napon és még semmi? Vagy ne legyek türelmetlen? Ma emelik az adagom 2*1.
235. Svarci (válaszként erre: 233. - Dzsudit85)
2018. szept. 18. 06:46
A reggeli adagot még itthon veszem be,meló előtt,reggelizni vagy a munkahelyemen szoktam,vagy nem is reggelizek.A délutánit meg mikor eszembe jut :) tudom hogy étkezés közben kellene,de elég rossz gyógyszerszedő vagyok...
234. Svarci (válaszként erre: 233. - Dzsudit85)
2018. szept. 18. 06:43

Szia,az éhségérzetet nagymértékben tompítja.Viszont a gluténmentes diétát emellett is tartanod kell ;)Napi 5x keveset.Én júni 18 n kezdtem,jelenleg 6,5--7 kg mínusznál tartok,Csodát ne várj egyik napról a másikra

Kitartást neked

2018. szept. 14. 11:38
Sziasztok! Szerintetek ez a tabletta gluténérzékenység okozta hízás visszafordítását is segíteni tudja? Elsőre furcsa lehet, de igen, rohamosan hízok, és állítólag emiatt. Egyszerűen állandóan éhes vagyok, ha nem eszek, szó szerint rosszul vagyok. Az endokrinológus szerint a glutén okozza. Laborvizsgálat már kimutatta a gliadin igg pozitivitást, a biopszia eredménye viszont még nincs meg, és az lesz a biztos, a labor eredmény lehet álpozitív - egyéb ezzel párhuzamos probléma miatt. Viszont az még nagyon sok idő, így tegnap felírták ezt a gyógyszert, hogy legalább esetleg megálljon a hízás. Ma fogom elkezdeni a Mysimbát és mivel igen borsos ára van, csak reménykedni tudok benne, hogy gluténmentes étrendet betartva valamelyest segíti majd a hihetetlen gyorsasággal felszaladt plusz kilók mielőbbi leadását. Ti is étkezés közben veszitek be, ahogy a betegtájékoztatóban írják? Előre is köszönöm a válaszokat!
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook