Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a Mugz fagyikészítő bögréről? fórum

Mik a tapasztalatok a Mugz fagyikészítő bögréről? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 29. 21:43
Semmi értelme. Nekünk is van de minek ?
2013. jún. 29. 12:57
Köszi a segítséget.Én is erre gondoltam.Nyugodtan írj.
2013. jún. 29. 12:30

[link]


Na megtaláltam. Bocsi, nem írkálom tovább tele a fórumod.:D

2013. jún. 29. 12:17

Hengeres módszer – az elkevert krémet egy henger alakú fagyálló tartályba öntjük, a tetejét jól rácsavarjuk, majd egy egy nagyobb henger alakú tartályba helyezzük. A két tartály közötti helyet jéggel és sóval kibéleljük. Lezárjuk a a nagyobb tartályt, és a földön a lábunkkal 10-15 percig oda-vissza gurítgatjuk. A fagyit megkeverjük, majd a folyamatot megismételjük.

Zacskós módszer - a hengereshez hasonlóan sós jeget teszünk két jól zárható zacskó közé, a kisebbikbe töltjük a fagyasztandó masszát.

A hengeres és zacskós módszer gyerekek segítségével egy játék is lehet, de ne várjunk el tökéletes fagyit, bár még mindig kevesebb jégkristály keletkezik, mint a fagyasztóban állós módszerrel.



Ezt találtam, a bejegyzést abban a blogban még nem találom, de majd linkelem ha meglesz.

2013. jún. 29. 12:11
De van egyébként egy házi variációja is ennek..azzal legalább nagyobb adagot lehet csinálni, csak a gyerek nem kutyusos bögrét ráz..mindjárt keresem...
2013. jún. 29. 12:08
Jah, nekünk egy éve a polcon áll..a poén, hogy addig kell rázni, hogy a gyerek nem is bírja.
2013. jún. 29. 12:08
Pénzkidobás..egy nagy kalap sz.r az egész..ráadásul összesen vagy 3-4 kiskanálnyi fagyinak nevezett hűtött joghurtod lesz vele csak.
2013. jún. 29. 12:07
Kis fiam szeretne egyet de nem vagyok benne biztos hogy tényleg jó nem csak pénz kidobás.Vélemények és tapasztalatok érdekelnének.
2013. jún. 29. 12:06
Mugz fagyikészítő bögrét használ valaki?Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook