Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lett "divat" a homoszexualítás? Vajon tényleg az? Szerinted? fórum

Miért lett "divat" a homoszexualítás? Vajon tényleg az? Szerinted? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
177. 480b578442 (válaszként erre: 175. - Rykoo)
2010. dec. 13. 00:04

Hú tényleg?

Most felvilágosodtam:)

Pont ezt írtam én is.

De a kérdés az vajon divat e és szerintem igen sokszor divat.

176. c27c71e957 (válaszként erre: 171. - Sensitiv)
2010. dec. 12. 23:56

Azokra a majmokra gondolsz, akik pl. az iwiwen össze vannak ragadva, és képük alá édibédi bajinőm, drága cejelmem! feliratot írnak?

Ők nem leszbikusok, csak szimplán éretlenek.

175. rykoo (válaszként erre: 174. - 480b578442)
2010. dec. 12. 23:51

A lezbikus is homoszexuális....


A homoszexualitás a szexuális irányultság egyik fajtája, amikor egy személy érzelmi és szexuális vonzódása kizárólag vagy főként azonos nemű emberek felé irányul. Homoszexualitásnak nevezik ezenkívül időnként az azonos neműek közötti szexuális tevékenységet is, mely a homoszexuális irányultságtól függetlenül is létrejöhet. Melléknévi alakja a homoszexuális, melynek gyakran használt szinonimája a meleg. A nők közötti homoszexualitást leszbikusságnak nevezik. :)

2010. dec. 12. 23:45

A homoszexualitást nem tudom de a lezbiség az divat.

Szerintem figyelemfelkeltés a tinik körében mert ezt olyan jó bulinak tartják.

A középiskolás lányom mesél dolgokat mikor a lány oszitársak csókolózgatnak egymással amit meg is örökítenek és büszkén teszik fel a közösségi oldalakra.De min is csodálkozunk amikor az agyleszívó műsorokkal (Valóvilág és társai)állítják fel az új divatirányzatot.

173. 83e25137af (válaszként erre: 171. - Sensitiv)
2010. dec. 12. 23:35
Na kérem erről beszéltem!!
172. rykoo (válaszként erre: 170. - Sensitiv)
2010. dec. 12. 23:25
:)
171. Sensitiv (válaszként erre: 169. - Zebracsikó)
2010. dec. 12. 23:23

sajnos sokan divatból csinálják. ez is felháborít engem. sosem felejtem el, amikor voltam egy szórakozóhelyen, ahová bejött két pár. a párnak a női tagjai direkt nekiálltak leadni mindenki előtt egy leszbishowt, csak azért, hogy örömet szerezzenek a párjuknak. és mindezt úgy teszik, hogy szinte gyerekek, és nincsenek tudatában annak, hogy mit is tesznek.

de sportot űznek abból is, hogy kézenfogva járkálnak, holott nem is leszbik, de csak azért teszik, hogy odafigyeljenek rájuk, hogy feltűnést keltsenek, odamenjenek hozzájuk stb....

170. Sensitiv (válaszként erre: 168. - Rykoo)
2010. dec. 12. 23:20
szerintem tök ugyanarról beszélünk. De, azt muszáj lenne felfogni, hogy ilyen traumatikus látványt nem szabad emberekre ráerőltetni, mert sokkolóan tud hatni. senki nem kíváncsi erre. és arról még nem hallottam, hogy a heterók felvonulást rendeztek volna perverz megnyilvánulásokkal azért, mert ők heterók. a heterók, nem igazán akarnak melegeket megtéríteni, és nem hívják fel arra a figyelmet, hogy heterók. a heterók nem zaklatják a melegeket, hogy legyél te is heteró. ezzel szemben a melegek szinte feladatnak tekintik azt, hogy heterót hódítsanak meg, mert nekik ez egy kihívás, hogy egy heterót leitatnak, és az ágyukba cipelnek...............
2010. dec. 12. 23:18

divat?


baromság.


akinek nincs benne a lényében, az divatból úgysem tudja csinálni!


egyszerűen csak lazultak a határok,

de az identitások ugynaazok maradtak, csak most már van lehetőségük legálisan megnyilvánulni!

168. rykoo (válaszként erre: 167. - Sensitiv)
2010. dec. 12. 23:10

Bár sok mindenben egyetértek Veled, de szerintem ennek a viselkedésnek oka lehet az hogy megbotránkoznak akár már azon is ha egy puszi elcsattan. Van az emberben pláne tinikorában egy olyan érzés hogy akkor már csak azért is. Ennek IS az eredménye ez. Bár nem tudom milyen korosztály az amelyikkel neked leginkább tapasztalatod van, de szinte biztos vagyok benne hogy ez nem az érett felnőtt kategória.

És akkor most egy pár szó az én tapasztalataimról. Pár hetero példa. Elég forgalmas helyen dolgozok sok mindent láttam már itt és amikor idekerültem nem tudtam volna elképzelni hogy van ilyen, pedig teszem hozzá van képzelőerőm... Egy büfé szerű boltban dolgozom. A bolt mögött nem egyszer sem kétszer fordult már elő hogy csaj behajol fiúka döngöli. Szép látvány mondhatom. Nem nagyon zavartatták magukat hogy a 10 méterre lévő buszmegállóban állnak és várják a buszt. Mikor kimentem és szóltam, hogy nem kellene válasz annyi hogy mindjárt befejezik. Igen. Pár síkantás és be volt fejezve. De például az is minden napos hogy a tini párok egymást felfalják. Itt csöcsörészi a csajt de legalább arra veszi a fáradtságot hogy nem pólón keresztül. És még folytathatnám a belenyúl a nadrágba simizi a farkát és egyéb nyalánkságok. Szóval ha ez a bajod akkor ezt el lehet mondani a heterokra is. És teszem én speciel egyiktől sem szeretem ezeket a dolgokat. Ez maradjon otthon két-négy-hat ember közt amennyivel éppen csinálja/ják egyszerre , de mindenképpen zárt ajtók mögött, legyen az ember homo, hetero, transznemű transzexuálís vagy bármi más kategória.

167. Sensitiv (válaszként erre: 163. - C33bd8536b)
2010. dec. 12. 22:12

így már nagyon szívesen válaszolok neked, és megpróbálom enyhíteni a benned dúló indulatokat. ahhoz, hogy megtudjuk mit is gondol egy ember, meg kell tudnunk, hogyan is vélekedik egy adott témáról. de azért, mert nem úgy gondolkodik ahogyan te, nincs jogod nekitámadni senkinek sem. mindig arra kell gondolni, hogy semmi értelme sincs. előszőr is, mindenkinek lehet véleménye, de annak nem feltétlenül kell egyeznie a másikéval. nem azzal van a gond, ha valakinek ellentétes a véleménye, hanem az, ha nem tartjuk azt tiszteletben, és képtelenek vagyunk megérteni. sokan összetévesztik a megértést az egyetértéssel. ez két különböző fogalom. azért, mert másnak más a véleménye valamiről, attól még meghallgatom, elfogadom, de nem értek vele egyet. és ez nem baj. ha figyeltél volna a bevezető szövegemre, akkor odaírtam, hogy negatív (többségében) és pozitív élményeim is vannak velük kapcsolatban. és természetes, hogy negatív lehet, egy heteró is, csak az nem annyira irritáló, visszataszító és gusztustalan megnyilvánulás. hogy mit értek az alatt, hogy ne vigyék ki a magánéletüket? természetesen azt, hogy abban nincs semmi, hogy az utcán sétálnak, fogják egymás kezüket, vagy szépen néznek egymásra, ezt már kezdik elfogadni.

De!!! az már módfelett irritáló, és hányingert keltő, hogy sétálok az utcán, jön velem szemben két meleg gyönyörű pasi, és nyafkázva, nyavalyogva, affektálva üvöltöznek az utcán és gusztustalan mozdulatokat csinálnak a hétköznapi emberek között. mit értek ez alatt? utánuk néztem, és mit láttam? előszőr átkarolták egymást, majd az egyik fiú belenyúlt erőszakosan a másik nadrágjába és felnyomta az ujját a másik segglukába. ez nem egy nyílt térre a bazilika előtti részre tartozik az emberek szeme láttára. de tudnám folytatni a sort. számtalanszor botlok beléjük az utcán, hogy letérdel az egyik a másik elé, és az egyik ott onanizáló mozdulatot tesz az utcán mindenki előtt, a térdelő pedig imitálja azt, hogy hogyan szopja le az illetőt. aztán zsinórban hallgatom a melegektől azt, hogy a heterók is melegek, csak még nem tértünk át stb..... engem ilyennel ne zaklasson egy meleg, és ne akarjon megtéríteni magukhoz, én sem teszem fordított esetben. szóval én elég sokmindent tudnék róluk mesélni, mert sajna nap mint nap szembesülök a gusztustalan megnyilvánulásaikkal. és ez taszító számomra. nem lehet általánosítani igaz, csak sajnos ezt tapasztalom tőlük nem is ritkán. erre mondtam azt, hogy az ilyen perverziós színházasdit már a szobában kellene csinálniuk. eszembe jutott, hogy amikor volt a felvonulásuk, akkor is csak a megvetés és a közröhej tárgyává tették magukat, és ott is amit csináltak, vérlázító volt. belegondolok, hogy lenne gyerekem és menne az utcán és ilyesmikkel kellene szembesülnie, akkor mégjobban megvetném őket. az intimitás egy magánügy, egy tabu, és ami nem elfogadott, azt nem kell kirakatba tenni.

166. 83e25137af (válaszként erre: 165. - C33bd8536b)
2010. dec. 12. 20:43
nem erre gondoltam.. a kézfogás és az hogy megcsókolják egymást nem zavar semmilyen identitású párnál.. az viszont igen amikor már kissé bele lendülnek és egymás manduláit nyalják (ahogy korábban említettem).. és ez mindennapos.. vagy egymás bizonyos részeit fogdossák.. nem vagyok prűd.. csak talán kicsit konzervatív :)
165. c33bd8536b (válaszként erre: 164. - 83e25137af)
2010. dec. 12. 20:39
Nézd, ha egy pár kimegy az utcára, előfordul, hogy kézenfogják egymást. Az idősebbek karonfogva járnak. Ha találkoznak, esetleg csókkal köszöntik egymást. Ezzel még nem vitték ki a nemi életüket az utcára, de az összetartozásuk nyílvánvaló. Ha ezt egy hetero pár teszi, mindenkinek természeres. Ha egy homoszexuális pár, elég sokan összevonják a szemöldöküket.
164. 83e25137af (válaszként erre: 163. - C33bd8536b)
2010. dec. 12. 20:23
ezt az elvet én is vallom. de hozzáteszem mindig és ma is írtam hogy ez mindenkire vonatkozik nálam. hetero, bi és homo párokra is...
163. c33bd8536b (válaszként erre: 160. - Sensitiv)
2010. dec. 12. 20:18

Elnézést, nem állt szándékomban kötekedni. Csak ezt a mondatot, gondolatot már nagyon sokszor hallottam, és mindig azt jelentette, hogy vigyék a magánéletüket a hálószobába, ne az utcára. Pedig mi is "kivisszük" az összetartozásunkat az utcára is.

Akkor megkérdezem, te mit értesz az alatt, hogy "provokálóan élik az életüket"?

162. rykoo (válaszként erre: 161. - Rykoo)
2010. dec. 12. 19:38
jav.: férjével.
161. rykoo (válaszként erre: 86. - 5e48d37001)
2010. dec. 12. 19:24

Vannak felfogások amik szerint Sodomát és Gomorát nem a homoszexualítás miatt pusztította el az Isten. Illetőleg nem hiszem hogy az egyházat érdemes belekeverni a dologba. Sokat tudnék mesélni az egyházakról. A belső fertőről. Istenben lehet hinni. És ha Isten megteremtette a melegeket akkor azt el is fogadja vagy megbocsájtja. Nekem ez a véleményem. A Bibliában egyébként az is meg van írva hogy meg kell kövezni a nőt aki esküvő előtt hál a feleségével... És még számtalan dolog amit már nem értelmezünk szó szerint. Akkor a homoszexualítással miért nem vagyunk így.


Egyébként ajánlom mindenki figyelmébe a Imák Bobby-ért/Prayers for Bobby című filmet.

160. Sensitiv (válaszként erre: 123. - C33bd8536b)
2010. dec. 12. 18:33
emeld feljebb az intelligenciaszintedet, és úgy próbálj meg társalogni, mert így sok értelme nincs. a kötözködő magatartást is hagyhatnád otthon. de ha frusztrált vagy, akkor egy szakorvos szívesen segít neked.
159. klarika5 (válaszként erre: 158. - Manul)
2010. dec. 12. 17:51
Nem is olyan összeesküvés-elmélet ez. Lebutított, önérzet nélküli emberrel azt lehet tenni, amit akarnak.
158. manul (válaszként erre: 155. - Klarika5)
2010. dec. 12. 16:50

Ez most összeesküvés-elméletes lesz egy kicsit.:DDD

Amíg az emberek ezeket nézik és róluk vitatkoznak nem foglalkoznak mással,így a háttérben mindenki sütögetheti a maga pecsenyéjét.

2010. dec. 12. 16:45
Most már mennem kell... hazaért a teremtés koronája.......
156. a26b2a1b7e (válaszként erre: 155. - Klarika5)
2010. dec. 12. 16:44
:)
155. klarika5 (válaszként erre: 149. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 12. 16:42
Hát igen. Akkor nyithatnánk újabb vitatémát: kinek az érdeke, hogy lebutítsa a népet a maga híradóival, VV, meg egyéb kukkolós műsoraival, taknyon csúszó Kiszel Tündével, nyíltan gatyájában matató kanoslantossal?És hol tart ez a szisztematikus folyamat? Ha ott, hogy sikerült már kiölni az emberekből az önbecsülést, a büszkeséget - akkor keresse csak mindenki önmagát. De szóljon, akinek sikerül megtalálnia!
154. a26b2a1b7e (válaszként erre: 152. - Manul)
2010. dec. 12. 16:40
Vannak ilyen műsorok, és vannak ilyen cikkek. Én már nem egyet láttam. Mindenki arra talál rá, ami az érdeklődéséhez közel áll.
153. a26b2a1b7e (válaszként erre: 144. - D9fd267630)
2010. dec. 12. 16:39

Persze hogy van tömeges befolyás a médiának.

Én nem is ezt cáfoltam, hanem azt, hogy annak hatására valaki meleg lesz-e, mert szerintem ez kizárt dolog.

Az utcára vonulásnak az a lényege valóban, hogy bekerüljön a médiába, és, hogy az emberek legalább évente egy napra gondolkodjanak el a másságról.

Nem a befolyásolás a lényege... hogy mindenki meleg legyen, vagy ilyesmi....

Az persze igen, hogy idővel elfogadottabb legyen... és még inkább, hogy változtassanak a diszkriminatív törvényeken...


De nem lesz pár év alatt elfogadott valami, amit évtizedekig, vagy akár évszázadokig is elfojtottak, abnormálisnak bélyegeztek...

Ez hosszú idő... és vannak benne hullámvölgyek is... vannak negatívumai is természetesen... mert egy nagyon régóta elfojtott dologról van szó...

152. manul (válaszként erre: 149. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 12. 16:38

Pont ez a gond!

Mit néz a magyar emberek 80%-a:

a Maunika-sóban a fogatlan Irén,aki valójában Lajos összeverekszik a jelenleg Mari névre hallgató Gyulával,hogy melyikük sz...ja le Sanyit!Ebből alakul ki az előítéletet.Biztosan nagyon sok homoszexuális értelmiségi van felsőbb körökben is,olyanok aki képesek lennének befolyással lenni a médiára és esetleg néhány olyan műsort,cikket közkinccsé tenni amelyben nem alacsonyítják le a homoszexualitást hanem segítenek az embereknek megérteni és elfogadni azt.

151. 83e25137af (válaszként erre: 145. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 12. 16:31

a vita tényleg okafogyott.. na de válaszolok azé.. megpróbálok.. :D


khmm khm..


Szóval az abnormálist genetikai értelemben értettem és igen az állatoknál is előfordul de evolúciós szempontból azok az állatok reprodukcióra képtelenek.

A gének megváltozását sokminden okozhatja. pl a beltenyészet.. ami az embernél is gyakorlatilag tény.. az emberi faj génállománya a kutatások szerint nagyon szűk tartományban mozog ami azt jelenti hogy sok torzulás lesz mert nincs "frissítés"

majd a zöld marslakócskák hoznak egyszer.. :DDDD

na jó. több komolyságot.. :)


Én csak és kizárólag erre értettem.. az erkölcsi dolgot mint írtam más téma. és TE tökéletesen megfogalmaztad hogy miért más :))

ez tényleg (számomra legalábbis) egy annyira képlékeny és megfoghatatlan -vagyis inkább meghatározhatatlan dolog - hogy kár erről vitázni, beszélni. ahány korszak sőt... ahány ember annyi féle erkölcsi érték... :)

150. a26b2a1b7e (válaszként erre: 147. - 190124133c)
2010. dec. 12. 16:30
Az jó, ha Te tudsz élni a lehetőségeiddel. De vannak, akiknek ez már olyan régi beidegződés (hogy a szex a szükséges rossz, házastársi _kötelesség_ és hasonlók), hogy már nem tudnak, és nem is akarnak ezen változtatni...
149. a26b2a1b7e (válaszként erre: 146. - Klarika5)
2010. dec. 12. 16:29

Deviánsok? Na, ez az a szó, amivel már végképp ki lehet kergetni engem a világból :-/


Szval. kik ezek a fiatalok? Elmondom: Ők fiatalok, akik keresik önmagukat. Ennyi és nem több. Majd idővel rájönnek, hogy a fiúk, vagy a lányok vonzzák-e őket. Tuti, hogy rá fognak jönni, mert az ösztöneik majd idővel rávezetik Őket erre.

Addig meg semmi bajuk nem lesz abból, ha ismerkednek bármivel is...


Vannak a tévében értelmes tudósok, pszichológusok stb. akik beszélnek erről a témáról, és van rengeteg cikk, tanulmány stb... de az emberek azt nézik, amit nézni akarnak a tévében...


A melegfelvonulás bekerül a híradóban, azt csak azért nézik... de a tudósok, a pszichológusok, és az ezirányú értelmesebb tanulmányok és fejtegetések nem kerülnek be a híradóba... ennyi...

148. manul (válaszként erre: 146. - Klarika5)
2010. dec. 12. 16:20
Sok igazság van abban amit írtál.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook