Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért lett "divat" a homoszexualítás? Vajon tényleg az? Szerinted? fórum

Miért lett "divat" a homoszexualítás? Vajon tényleg az? Szerinted? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
237. a26b2a1b7e (válaszként erre: 232. - D9fd267630)
2010. dec. 15. 22:00

Én is... bár én még nem CD-n annak idején... hanem kazettán :)

Most meg rátaláltam a youtube-on és nosztalgiáztam kicsit ;)

236. a26b2a1b7e (válaszként erre: 234. - D62762eb79)
2010. dec. 15. 14:44
De sztem. mondtál újat... van aki nem tudja... sőt, elképzelni sem tudja...
235. a26b2a1b7e (válaszként erre: 234. - D62762eb79)
2010. dec. 15. 14:43
:)
234. d62762eb79 (válaszként erre: 233. - D62762eb79)
2010. dec. 15. 10:37
tudom, h ezzel nem mondtam semmi újat,de muszáj volt leírni.
2010. dec. 15. 10:36
el kell menni a melegfelvonulásra, ami nem a büszkeség, hanem a méltóság napja...kapni pár tojást a hajba, pár követ a testre. rögtön megtudja mindenki, milyen fasza divat is ez.
232. d9fd267630 (válaszként erre: 229. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 15. 09:01
Ezeket a CDket ronggyá hallgattam, kívülről megy oda-vissza :)
2010. dec. 15. 08:28
A homoszexualitás rohadtul nem divat!Aki ismer meleg férfit,és beszélgetett vele,tisztában lenne dolgokkal!Nem a rohadt médiát kéne állandóan stírölni,hanem a dolgok mögé kéne néha nézni!
230. a26b2a1b7e (válaszként erre: 229. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 15. 05:30

Ezt az egy mondatot jó lenne, ha mindenki megértené, mert nagyon igaz:


"Hazudni tanít aki tiltással nevel"


- Junkies: Miért legyek más? -

229. a26b2a1b7e (válaszként erre: 226. - 91a0b3610d)
2010. dec. 15. 05:28

Hogy zajlik ez? Három Junkies dal idézetével megmutatom:


1.

Junkies - Miért legyek más? (részlet)


"Hazudni tanít aki tiltással nevel,

De hazudni könnyebb, mint hibát ismerni el!

Kevés a hús, neked elég a főzelék!

Termel az elbutított rabszolganép!


Eladod a tested a pénzedért,

Eladod a lelked a hatalomért

Eladod a mádat a holnapért

Kifizetik érte az órabért,

Ha senki nem hoz egy újabb kört,

Elfogy a levegő, beteg a Föld,

Nem tudom, van-e még folytatás...

Miért legyek más,

Ha nincs megoldás?


Ismétli magát újra a történelem,

Az ostobaságé mindig a győzelem,

Amit a józan ész felett újra, s újra arat,

Fúrd a fejed homokba, úgy mentsd magad!"



2:

Junkies - Maszk (részlet)


"Valóság, csalódás

Szívembe szúrt

sok hazugság

Lelkem mélyén

forró indulatok

Kiengedném, de nem tudom


Valami megszűnt bennem

Elpusztult rég

Arcomon nem láthatod

De belül üvöltenék


Szintetikus lett az egész élet

Hatása alatt élsz

Százszor kértelek

Nem engedtél


Refr.:

Belül én már rég meghaltam

Csak a maszkom él

Belül én már rég meghaltam

Egy maszk nevet feléd"



3.

Junkies - Könnyebb út (részlet)


"Azt akartad,

hogy olyan legyek

amilyennek

te akarsz látni

De bűzlöm,

jönnek rám a legyek,

üres a gyomrom

nem tudok hányni

Te működsz mint a gép,

hogy élhess, és nem érdekel más

Engem az ösztön hajt és az agyam kérdi, mi a

válasz, a megoldás

Én kipróbáltam azt is,

milyen rabszolgaként élni

Hajtani folyton a semmiért

és a holnapoktól félni

Te földet értél, de én még szállok

a szar körül mint a légy

Talán meg van írva a sorsom,

talán én akartam így

Kell nekem

Élvezem

Megteszem

Lehet, hogy ez lesz a végzetem


Refr.:

Ami neked a könnyebb út

Ott nekem a könnyem hullt

Ami neked a könnyebb út

Ott nekem a könnyem hullt

Ami neked a könnyebb út

Ott nekem a könnyem hullt

Ami neked a könnyebb út

Ott nekem a könnyem hullt"

228. spinneli (válaszként erre: 227. - D9fd267630)
2010. dec. 14. 22:14
többnyire 8-20e szabálysértési bírságot.
227. d9fd267630 (válaszként erre: 191. - Sensitiv)
2010. dec. 14. 21:48

"nem véletlenül verik meg őket."

semmi nem adhat okot ilyen önvádaskodásra. Nem tudom közszemérem sértésért milyen büntetést szabhatnak ki, de erősen kétlem, hogy ugyanannyit, mint testi sértésért.

2010. dec. 14. 14:51

Sziasztok.Sztem divatbólnem lehet!!!!És a sexnél meg hogy divatol?????

Amúgy ti mikor jöttetek rá hogy mizu veletek?Hogy zajlik ez???Ha van kedvetek leírhatnátok,kiv.vok,mert egy ismerősöm megy át ezen,még kevesen tudjuk....Ha ő úgy boldog,én nem vetek meg senkit ezért...:)))

225. manul (válaszként erre: 207. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 13. 18:28
Szerintem a két dolog között óriási különbség van mind korban mind szellemben.Én még mindíg azt gondolom,hogy ez a propaganda sokkal többet árt az ügyüknek mint használ.
224. a26b2a1b7e (válaszként erre: 223. - Pteri)
2010. dec. 13. 13:43

"Aki meg egyre több fiatalt lát az utcán, akiről meg se lehet állapítani, hogy ki micsoda és ki kivel van, az igenis ebben divatot lát."


Itt van a kutya elásva, a mondatod elejében: "egyre több FIATALT"...

És akkor mi van?

A fiatalok lázadók, keresik önmagukat.

Én 21 évesen vérenzgős-zombis rockerpólóban, meg szakadt farmerben polgárpukkasztottam.

Ma már leginkább csak otthon a házimunka végzése közben veszek fel Iron Maiden pólót :)

De azért ha lenne rá lehetőségem, egy jó rock koncertre még mindig szívesen elmennék csápolni :D


Nagyon sok punk fiatalt is ismertem annak idején. Zöld, meg lila hajú tarajosokat :)

Hatalmas tarajokkal felékesítve és mindenféle csili-vili fémdolgok lógtak orrukból-szájukból :D

És néhányukat láttam már most, harmincon túl... egynek sincs már hatalmas zöld taraja...


A polgárpukkasztás a fiatalság sajátja.

Mindig is így volt ez!

Egyszerű lázadás, önmagunk keresése.

Nem minden fiatal ilyen, de van aki igen.

Ez nemi hovatartozástól, de zenei ízléstől, és bármi mástól is függetlenül így van.


Nekem úgy tűnik, akit az ilyesfajta "polgárpukkasztás" zavar, azt csak maga ez a jelenség zavar, hogy a fiatalok egy része ilyen. Lázadó, polgárpukkasztó.

Pedig ez csak egyszerű életkori sajátosság többnyire.


Akinél még 30-40-50 évesen is megvan ez a polgárpukkasztási hajlam, abból meg majd vszeg. valami híres, vagy hírhedt ember lesz ;)

Vagy egyszerűen csak nevetséges :-/

223. pteri (válaszként erre: 121. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 13. 13:20

Egyáltalán nem erre gondoltam. Biztosan nem véletlen, hogy a természet v.Isten, ki miben hisz, alkotott nőstényeket és hímeket, és csak ezek egyesüléséből születhet utód.

Sokan írták, ami igaz is, hogy az igazi homoszexualitást genetikai eltérés okozza. Valaki erre gondolhatott, hogy ez abnormális, azt hiszem. De ez persze nem azt jelenti, hogy nem kell a többieknek elfogadni, csak biológiai tény.

Egyébként olvasva a vitát, ez is olyan kérdés, amiről a 2 ellentétes vélemény képviselői nem fogják meggyőzni egymást sose. Az alapkérdés is. Aki igazán meleg, az azt mondja, hogy nem divatol.

Aki meg egyre több fiatalt lát az utcán, akiről meg se lehet állapítani, hogy ki micsoda és ki kivel van, az igenis ebben divatot lát. És ezt a média gerjeszti valamennyire, hiszen sokan hisznek benne, hogy a médiának hatalma van. Ezt használják ki a reklámok és politikai hirdetések feladói is. Te ilyenkor kikapcsolod, ugyanúgy, mint én, de a többség csak ül és bámul.

222. a26b2a1b7e (válaszként erre: 220. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 13:18
A világ olyan, amilyenné tesszük.
221. Sensitiv (válaszként erre: 219. - Spinneli)
2010. dec. 13. 12:55
nem.
220. Sensitiv (válaszként erre: 217. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 13. 12:54
ezzel én is egyetértek, csak a világ nem idealisztikus. sajnos. ha minden így menne, akkor már totál normális világ lenne.
219. spinneli (válaszként erre: 218. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 12:52
ezek nem kurvák?
218. Sensitiv (válaszként erre: 216. - Spinneli)
2010. dec. 13. 12:51
én, oda járok szórakozni, ott sétálok a bazilikánál, és ott ülök a padokon nyáron és figyelem, hallgatom az embereket, sőt már csak társaságban merek odamenni, mert annyi így is a szemtelen zaklatás. még a társasághoz is odajönnek és különböző trükkökkel próbálnak közeledni. jajjj, de sokat tudnék mesélni..... könyvet lehetne ezekről írni. :D
217. a26b2a1b7e (válaszként erre: 211. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 12:44

Nem, nem is könnyű mit kezdeni ezzel a helyzettel, elhiheted :(


Müller Péter az egyik könyvében azt mondta, hogy a sorsunk útját kell járnunk. A sorsunk útja pedig az, ami, bár a legnehezebb, de ha rálépünk, érezzük, hogy boldogabbak leszünk általa.


A verésről még egy dolog az eszembe jutott... az Amerikai História X. című filmből egy részlet... amikor a náci srác megöl egy néger srácot, és börtönbe kerül, csupa néger közé... és verik, megerőszakolják, minden elképzelhető módon megalázzák...

És bemegy hozzá a régi irodalomtanára (aki néger), és azt mondja Neki: "Azt kérdezd meg magadtól: jobb lett-e az életed attól, amit tettél?", és a srác sírni kezd....


Én mindig ezt teszem. Nap mint nap. Megkérdezem magamtól, hogy jobb lett-e az életem attól, amit tettem. Ha ezt mindenki megtenné minden nap, és kellő önkritikával értékelné a cselekedeteit, akkor ez egy jobb világ lenne szerintem...

216. spinneli (válaszként erre: 215. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 12:44

én sosem találkoztam ilyennel....pedig játam párszor a deák téren.

:)

215. Sensitiv (válaszként erre: 214. - Spinneli)
2010. dec. 13. 12:41
nem. a napi zaklatást éli meg az ember. akárhova megy az ember, mindig odamennek és konkrétan nem lehet őket szép szóval lepattintani. menj el a deák térre, nincs olyan nap, hogy ne buknál beléjük, és ne nézhetnéd végig miket is csinálnak. borzalmas látvány.
214. spinneli (válaszként erre: 213. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 12:38
...ahogy mint te is írtad a többség megteszi..zaklatás alatt a felvonulást érted?
213. Sensitiv (válaszként erre: 203. - Spinneli)
2010. dec. 13. 12:37
én nem azt mondtam, hogy az összeveréssel egyetértek, tévedés. én azt mondtam, hogy a melegek nagyon is tudják, hogy milyen módon hatnak a közre, és mégis elébe mennek, és kiprovokálják, tehát, előre tudják, hogy mi lesz a következménye, és mégis csinálják, és ezekután még rácsodálkozik. ha nekem ilyen életformám lenne, akkor megpróbálnék normális életet kialakítani, megpróbálnék szerényen élni, boldogan, és nem kötném senkinek az orrára hirdetően, hogy meleg vagyok, de ha rákérdeznének, akkor megmondanám. ennyi és nem több. akkor ők miért nem teszik ezt? ha én nem zaklatom őket, akkor ők miért teszik ezt másokkal?
212. a26b2a1b7e (válaszként erre: 208. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 12:35

Én is ugyanezt mondom Neked, hogy olvasd el a soraimat... mert Te éppúgy nem értesz engem ahogy én látom mint, ahogy érzésed szerint én nem értelek Téged...


Nem az a fura nekem, hogy nem fogadod el ha valaki másképpen öltözködik-viselkedik, mint amit Te normálisnak ítélsz meg, és ezt renitesnek, meg kirohanásnak nevezed, hanem az a fura, hogy ezt ráhúzod a melegekre, és pont.

Hogy csinálsz egy ilyen általánosítást, hogy a melegek ilyenek, és ezért nem lehet elfogadni azt, hogy legyenek. És úgy tűnik, azt hiszed, hogy az extrém viselkedésnek, vagy a megbotránkoztatni akarásnak köze van a nemi identitáshoz.

Pedig nincs. Semmi köze nincs hozzá!

Nemi identitástól függetlenül léteznek extroveltált és introvertált emberek, és vannak extrém módon extrovertált emberek is.

Meg persze a fiatalok, a lázadók, akik keresik a helyüket az életben. Akik keresik önmagukat.


Emellett pedig hidd el, hogy figyelmesen olvasok.

Emlékszem arra is, amikor tegnap azt írtad, hogy vannak pozitív és negatív tapasztalataid is a melegekről, és, hogy több a pozitív tapasztalatod.

211. Sensitiv (válaszként erre: 209. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 13. 12:32
ilyenkor egy kettősség jön létre bennük, amit tökéletesen meg tudok érteni. és sajnálom őket, nem lennék a helyükbe, mert nem tudnék mit kezdeni a helyzettel.
2010. dec. 13. 12:31
érdekes, nem egy melegről tudom, hogy meleg, de ők teljes hétköznapi életet élnek, nem akaszkodnak a heterókra, és nem zaklatják a heterókat. normálisan dolgoznak, normális ruhákba járnak, nem nyafognak, nem sápítoznak, nem beszélnek nőies hangom, nem riszálják magukat, nem dobálják magukat, és nem okoznak botrányos viselkedést. és pont ezek vetik meg az olyan melegeket, akik kimennek parádézni és irritálni az egyszerű embereket, mert ez a viselkedésmód rontja az ő megítélésüket. így lejáratják a normális melegeket.
209. a26b2a1b7e (válaszként erre: 206. - D9fd267630)
2010. dec. 13. 12:28

Gyakorlatilag Sensitiv mondta azt, hogy a heterok nem akarják megtéríteni a melegeket...


De amúgy igazad van.


A másik meg az, hogy vannak akik évekig maguknak sem merik bevallani, hogy a saját nemükhöz vonzódnak... annyira erős a megfelelési kényszer a társadalom iránt, hogy képes a szerencsétlen saját magának is hazudni... és amikor kirobban az egész a tudat alattiból... nem a társadalom a hibás, hanem Ő... hogy miért hazudott addig... vagy, hogy miért nem képes továbbra is hazudni, és boldogtalanul élni...

208. Sensitiv (válaszként erre: 205. - A26b2a1b7e)
2010. dec. 13. 12:26
én meg azt mondom neked, hogy olvasd el mégegyszer a soraimat. csak ismételni tudom magam. ne akarj semmiről sem meggyőzni és felvilágosítani nagyon is tisztában vagyok mindennel, de akkor is másképp látom a dolgokat, és nem fogom megtámogatni őket a renitens viselkedésben. a melegeket csak akkor tudom elfogadni (mert kénytelen vagyok) ha normális életvitelszerűen élik az életüket. a kirohanásaikat kénytelen vagyok eltűrni, mert tenni ellene nem tudok sajnos. legyenek kultúrlények.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook