Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kínozom magam? fórum

Miért kínozom magam? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 17. 17:37

"Csak egyetlen egyszer tudsz élni,

De boldog még sokszor leszel,

Hát engedj szívedhez férni.

A tegnapért a holnapot ostobán,

Ha eldobod, rosszat teszel..."

19. f354ed7a1e (válaszként erre: 15. - E554d7f096)
2012. febr. 17. 16:48
De én azt kérdeztem miért nem békültök ki?Ő nem akar már téged?Mi miatt szakítottatok?:Ha szereted írd meg neki... mit veszítesz?Max elutasít...de megpróbáltad..bár ha szeretne ő küzdene érted...:S
18. 2a69f78972 (válaszként erre: 16. - E554d7f096)
2012. febr. 17. 16:16
Drága Szívem, nem irigyellek !!!!...de el fog múlni, csak az nem holnap lesz :((((
17. 50b5748a9e (válaszként erre: 14. - 2a69f78972)
2012. febr. 17. 15:48
Én nem az exem miatt törölném magam, bár ő is fent van az ismerőseim között, engem ő nem zavar. Henem a tény, hogy általába véve sokat gépezek, és néha -számomra- fontosabb dolgokkal nem foglalkozok. Magyarul szeretném, ha kicsit megváltoznának az igényeim.
16. e554d7f096 (válaszként erre: 14. - 2a69f78972)
2012. febr. 17. 14:53
Pontosan, ahogy írod! :( Pont ezt csinálom! :(
15. e554d7f096 (válaszként erre: 12. - F354ed7a1e)
2012. febr. 17. 14:52
Ki van törölve, de mivel nem titkosított az oldala, látom minden nap. illetve megnézem, mert nem bírom ki:(
14. 2a69f78972 (válaszként erre: 11. - 50b5748a9e)
2012. febr. 17. 14:40

Miért kell törölni magatokat? Első lépés, hogy az exet kell - nem törölni!- ELREJTENI! Amit, ha fészeztek, tudjátok, hogy azt jelenti, az oldalatokon ott van, Ti is az övén, de semmilyen információ nem jön onnan.

Ez az örökös figyelgetése olyan, mintha egy seb lenne rajtatok és örökké lekapargatnátok róla a vart, ezért soha nem tud begyógyulni.

13. Ami.
2012. febr. 17. 14:07
A hsz-eket nem olvastam el,de nekem annak idején amikor 2 éves kapcsiból szakítottunk,és már olyan szinten kivoltam,anya volt aki kitörölte a telómból a számát,letiltotta msnről,iwiwről mindenhonnan törölte.Sokkal könnyebben feldolgoztam h nem beszéltünk,nem láttam róla infókat,és amikor 1 év elteltével,tudtam rá barátként nézni,visszavettem,és tudtunk sértettség,és szenvedés nélkül,régi barátokként beszélgetni.Jah én 250kmre el is költöztem,h össze se fussunk véletlen sem,de a net volt a fő,sztem old meg ha nem akarsz szenvedni minden nap.Sok sikert!
2012. febr. 17. 13:53

Mi lenne,ha folytatnátok?,Ha téged még kínoz akkor szereted..

Nem magadat töröld.. hanem őt akkor,ha nem bírod elviselni ezt..

11. 50b5748a9e (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2012. febr. 17. 12:02
Én is sokat gondolkodtam azon mostanában, hogy töröljem-e magam oldalakról, mert egyszerűen elmegy mellettem az élet, amíg a gép előtt ülök. Viszont a barátaim egy részével meg így tartom a kapcsolatot. Szerintem ha csak az exed felkutatására használod ezeket az oldalakat, és semmi hasznosra (pl.: barátokra), akkor töröld magad.
10. 50b5748a9e (válaszként erre: 6. - Brigitta2121)
2012. febr. 17. 11:58
Ez tényleg így van, szívemből beszéltél!
2012. febr. 17. 11:51
Igen, nagyon sok ismerősömet látom, hogy full szerelmes, de valójában enm mernek lépni... Sokan mondták, hogy bátor voltam, de igazam volt... A jelenlegi párommal is nagyon jó, meg hát vhol hasonlít az exemre, és szerelmes vagyok, de már nme úgy.. Egyébként 5 hónap alatt sokkal több problémánk van, mint anno volt nekem majdnem 3 év alatt... És azt is tudom hogy egyszer innen is lépnem kell.. Nem tudom gondolkoztam hogy vhol egyszerűen csak menekülök a csalódástól :( Úgy gondolom hogy érzi hogy az exem nekem nagyon fontos volt.. és mondta is hogy fél, hogy egyszer arra jön haza hogy nem vagyok többé már itt...
8. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. febr. 17. 11:51

Szerintem az igazot úgy érti, (legalább is az én életemben ilyen van) hogy a legnagyobb szerelem!


Én tudatosan úgy gondolnám, hogy nem Őt szerettem a legjobban, de valahogy mégis a "jelek" ezt igazolják.

Már tíz éve volt, tudom, hogy semmit az égegyadta világon nem érzek iránta. Nagyon nagyon ritkán találkozunk, vagyis futunk össze. Tavaly nyáron futottunk össze,előtte évekig nem láttam. Odajött hozzám, pár szót váltottunk. Nos a tenyerem izzadt, a gyomrom egy görcsben, épkézláb mondat nem igazán jött ki a számon, zavarban voltam teljesen.

Más régi párommal soha ilyen nem volt.

Ebből arra következtetek hogy Ő nyomot hagyott bennem, mert Ő lehetett a legnagyobb szerelem. De nem az igazi. Az igazinak nem én vagyok az igazi :))))


Bocs, hogy kicsit elkanyarodtam

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Brigitta2121)
2012. febr. 17. 11:41

Biztos igazad van, és a hozzászólásod érett gondolkodásra vall, csak nekem furcsa, hogy a legtöbben kaparnak, hogy megtalálják az igazit, te meg elengeded.

Akivel élsz, az tudja, hogy nem ő az igazi?

2012. febr. 17. 11:36
Az "igazit" túlságosan szerettem... Tényleg nagyon.. De 23 éves vagyok és gondolnom kellett a jövőmre és a leendő gyerekeimre.. Tudom hogyha maradtam volna már később nem lett volna olyan rózsaszín minden.. Úgy gondoltam jobb addig lezárni, amíg nem bántjuk egymást... És a mai napig belátom, hogy helyesen tettem, annak ellenére hogy Szerettük egymást.. Hidd el nem mindig elég :/
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Brigitta2121)
2012. febr. 17. 11:29

Akkor te most nem az igazival élsz?

Annak mi értelme?

2012. febr. 17. 11:08
Szia! Tudom min mész keresztül... Ugyanez történt velem 1,5 éve velem. Együtt éltem exemmel full szerelem, de tudtam hogy ez nem minden, tehát elköltöztem sírtam, ő is sírt... Szörnyű volt... Én is ellenőrizgettem, neéztem iwiwet, myvipet, amin csak fent volt.. Stb... Én sem álltam meg, sőt mai napig nézem, és emléxem mikor elsőnek láttam egy lánnyal közös képen ölelkezve stb... uhhh fájt. De rögtön tudtam: helyesen döntöttem, talált mást, és én is fogok... Ez szerintem így történik 99%-ban... Az élet megy tovább. De ha nem ment együtt mint ahogy írtad, eszedbe se jusson kibékülni! Én most 5hónapja élek egy jó kapcsiba, de nekem is az volt az igazi, legszebb kapcsim :)
3. zsanci79 (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2012. febr. 17. 10:49

Igen, de megálljt kell parancsolni, mert ezzel csak saját magadnak ártasz. Találj valami hasznos elfoglaltságot, ami eltereli a gondolataid. Nem mondom azt, hogy nem gyengül el az ember néha még így is, szerintem ez normális, ha nagy szerelem volt, és nem Te léptél ki, hanem otthagytak, közhely, de az idő mindent megold. Kinek kevesebb, kinek több idő kell hozzá. Türelem.

Barátkozz, ismerkedj Te is. Észre fogod venni, hogy basszus, azért kapok még levegőt nélküle :)))

2012. febr. 17. 10:46
miért szakítottatok?
2012. febr. 17. 10:35
Szakítottam 3 hónapja, pedig szeretem még most is az illetőt, de nem tudunk együtt lenni. Kínozom magam, mert megnézem az adatlapját, látom, ha van új ismerőse, látom, ha likeol valamit és meghalok annyira rosszul esik. Mit csináljak? Töröljem ki magam a fb. ról? Hogy tudnám elfelejteni? Régen sokkal könnyebb volt mig nem volt net, ha szakítottál semmit nem tudtál róla és megnyugodhattál. Mással is volt így, hogy leste és kínozta magát a szakítás után? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook